Prečo je nám Slovákom očkovacia genocída viac-menej ukradnutá?

Pretože riešime existenčné otázky t.j. „čo do huby“ kvôli tomu, že kvôli liberál-fašistickej čvarge vo vládnych pozíciách nabral rýchlosť nielen rozklad nášho štátu, ale aj ekonomická genocída Slovákov. Toto je dôvod, prečo nechodíme na anti-vaxxxérske nič neriešiace protesty a ak niekto chce vedieť ako sme sa sem dostali, tak nech číta ďalej.

Na začiatku boli mediálne polopravdy, sugescie, lži a voľby

Prvou obecne rozšírenou lžou (ak nerátame tie z 1989-1990) bolo to, že bez Mečiara by nám bolo lepšie. Opak je pravdou. Ak by nebolo pána Mečiar, tak dnes sme na tom ako Rumunsko alebo skôr Ukrajina či Albánsko a toto hovorím napriek tomu, že ho za žiadnych okolností nemám za svätca (nemám nikoho za svätca, obzvlášť samého seba), lebo pán Mečiar je dieťaťom svojej doby a nie je to jeho chyba, že jeho doba bola charakterizovaná schudobnením, divokou privatizáciou (čítaj: rozkrádačkami) a organizovaným zločinom. Totiž, toto sa dialo prakticky všade vo Východnom bloku, pretože toto bol plán určitých kruhov, ľudia však na to nebrali ohľad, a preto mohli uveriť tejto lži. A potom sa nemôžeme čudovať, že voľby v roku 1998 dopadli ako dopadli a Dzurinda a spol. nielenže predal naše rodinné striebro (strategické podniky), ale predal aj nás samých do otroctva za lacné peniaze. Chcem tým povedať, že sme prišli nielen o značnú časť suverenity a aj o možnosť obnovy vidieka (poľnohospodárstvo je fuč), ale aj sme prišli o skutočnú priemyselnú základňu a stali sme sa montovňou (kto asi zaplatil tie daňové prázdniny a stimuly?).

Toto sa dialo 2 vládne obdobia a nakoniec sa to ľuďom aj zunovalo, preto nastúpila prvá Ficova vláda, ktorá však aj napriek všetkým snahám nemohla zvrátiť zločiny Dzurindovho režimu, ale len mierniť dopady, nuž a toto ľuďom nestačilo. A ľudia boli nespokojní aj kvôli tomu, že Fico musel veci konzultovať aj s Pentou a aj J&T, a tak mu to zrátali vo voľbách 2010. Našťastie Radičovej vláda nemala dlhé trvanie, pritom však aj tak dokázala napáchať dosť škody Slovensku a obzvlášť veľa pre „pravicu“ t.j. liberálnu a čoraz fašistickejšiu čvargu.

Ďalšie vlády Smeru po katastrofe s Radičovou sa dali chrakterizovať ako postupné zlepšovanie situácie a to aj napriek tomu, že Fico narážal na čoraz väčší odpor tak vo svete, ako aj vo vlastnej strane a tiež v koalícii. Pritom médiá celú tú dobu robili propagandu proti Ficovi, Smeru a koalícii a súčasne mlčali o špinavostiach vtedajšej opozície. Teraz si treba spomenúť na dve udalosti z 2016, hurhaj okolo Bonaparte, ktorý mal Fica odstaviť a zrušenie Mečiarových amnestií, ktoré boli zrušené, čím bol podkopaný právny štát. A hoci Fico proti zrušeniu amnestií bojoval, jediné čo dokázal je to, že za tento čin hodil zodpovednosť na ÚS.

Lenže liberál-fašisti sa nevzdali a využili vraždu novinára (a jeho snúbenice), ktorý vŕtal do Panama-papers v roku 2018 na pokus o puč s tým, že do toho boli zapletené tak zahraničné tajné služby, ako aj Sorosove organizácie a v neposlednom rade médiá (mainstream a alternatíva v rovnakej miere). Snáď nemusím pripomínať, že Fica (a možno aj štát) vtedy zradil nielen koaličný partner, ale aj časť vedenia Smeru. Preto Fico nakoniec odstúpil a vyvolal tak zdanie toho, že ho premohla ulica. Lenže opak je pravdou, Fico sa nevzdal, len ustúpil na čas potrebný pre preskupenie síl a už následne pomerne dobre zabojoval tak v prezidentských voľbách v 2019, ako aj v parlamentných voľbách 2020. Používam to „pomerne“ zámerne, lebo boli proti nemu namierené nielen médiá, ale aj oboje voľby boli ukradnuté.

A prišiel rok 2020 keď nastúpila Matelkova liberál-fašistická vláda, o ktorej nám médiá tvrdili, že tu nastolí poriadok a privedie nás k svetlým zajtrajškom. Neklamali až tak veľmi, lebo nastolili ich fašistický poriadok a nastal ich svetlý zajtrajšok, ktorý vyzerá pre pracujúcu väčšinu dosť čierne. Hovorím to preto, lebo táto liberál-fašistická čvarga nevie vládnuť, nezvláda riadenie štátu a nezvládla by to, ani keby mali návod s piktogramami s tým, že ani len kradnúť nevedia, jeden jasný tunel za druhým, jeden podvod a pranie peňazí za druhým a prechádza im to len kvôli tomu, že ich mediálne kryje Sorosovo impérium a držala nad nimi ochrannú ruku Americká ambasáda.

Prečo ten minulý čas?

Jednoduchý dôvod: vyšli výsledky Arizonského auditu a v okrese Maricopa narátali 57000 neplatných/falošných hlasovacích lístkov s tým, že štát vyhral Biden len s 10000 hlasmi. Keď k tomu prirátame to, že údaje z elektronických hlasovacích strojov boli zámerne vymazané, tak tu máme systematický podvod, ktorý by sa mal prešetriť vo všetkých štátoch. Inými slovami ideologicky bolo podkopané veľké množstvo riadiacich systémov, prakticky všetky.

Druhý jednoduchý dôvod, prečo to skončí je, že US$ padne, lebo napriek tomu, že kongres je plný Demokratov a aj Biely dom je plný Demokratov, tak navýšenie dlhového stropu sa nejako nedeje. A o dôvodoch sa môžeme dohadovať, ale je tu jeden zaujímavý jav: Hollywood, ktorý bol brlohom pedofilných satanistov sa vyprázdňuje, ergo aspoň jeden záťah Patriotov bol úspešný.

Posledná vec je, že pravda o covid hystérii vychádza najavo t.j. možno tento október, možno nasledujúci mesiac sa covid fraška skončí spolu so súčasnou vládou na Slovensku. To znamená, že veci idú zo zotrvačnosti a Lipšicova mafia skončí.

Aké to bude mať dopady pre nás?

Legitimita tejto vlády, Zuzky a ÚS bude spochybnená, lebo vyjde na svetlo sveta to, že oboje voľby boli ukradnuté. Ťažkú hlavu zo straty legitimity toľkých inštitúcií si netreba robiť, pretože toto je/bude súčasťou globálneho javu rozkladu kontrolných systémov, ale aj rozkladu globálnych riadiacich systémov, lebo po tom ako sa rozpadne US$ systém, tak sa následne rozpadne v priebehu cca pol roka tak € a aj samotná EU, čo neprežijú mnohé iné vlády. Inými slovami suverenita, tak na štátnej, ako aj na osobnej rovine nám bude vrátená t.j. budeme musieť prevziať za seba tú delegovanú zodpovednosť a niesť ju. Čo je pre mnohých strašidelné a keby som nemal v hlave víziu toho, aký svet tu chcem mať a kým v tom svete chcem byť, tak by som bol tiež paralyzovaný strachom.

Ďalšia vec je to, že čo sa teraz zdá byť drastickým riešením, ktoré v podstate uvrhne svet do chaosu a de facto navodí vojnový stav, ešte stále patrí medzi tie najmenej krízové riešenia. Ide totiž o to, že ľudstvo ako celok už prerástlo súčasné systémy kontroly a štruktúry riadenia, a tak tieto systémy musia ísť preč. A teraz je otázkou, či to ukončíme my z vlastnej vôle, alebo to urobí za nás Vesmír/Boh/HNR. Toto ale znamená, že v tom prvom prípade pri budovaní nových systémov riadenia pre nový lepší svet (pre pracujúcu väčšinu) môžeme využiť doterajšie znalosti a skúsenosti. V druhom prípade pôjde o to, že môžeme začať budovať civilizáciu de facto od doby kamennej (čo potrvá minimálne 300 rokov), lebo Slnko môže vypustiť pulz, ktorý doslova upečie všetko elektrické a elektronické.

Posledná vec, ktorú chcem spomenúť, je prudké dospievanie mládeže. Viem, že dnes to nevyzerá s nimi dobre, robia hlúposti a sú otupení kde-čím (je to mechanizmus úniku) s tým, že po skončení covid hystérie si budú užívať SAV-D (sex, alkohol, večierky-drogy), ale keď vyjde pravda najavo a otrokársky systém padne, tak budúci rok (2022) najneskôr v júli dospejú a budú prvou globálnou skvelou generáciou, ktorá poslúchne volanie doby a vybuduje nový svet.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

31 thoughts on “Prečo je nám Slovákom očkovacia genocída viac-menej ukradnutá?

 1. Dobrý deň Ori.

  Možno moja otázka vyznie hlúpo, ale prečo musel pán Fico veci konzultovať s Pentou a J&T?… Kedy týmto dvom príde koniec? Je to vôbec možné?

  Čo si myslíte, prosím o tomto? https://www.dostojneslovensko.eu/informacie-o-politike/nezavisla-kontrolna-cinnost-politikov/214-vojna-vsetkych-proti-vsetkym?fbclid=IwAR2Wy1-00A6pdl4OwnaXbreRLVfriXPKeRy4jFT7ZoAiqboNoTZ8WqIXz30

  Viete, kto je tento človek, resp.kto za ním stojí? Kamil Jakub DS – na fb, dal výzvu, aby povstali všetci Slováci…

  Veľmi pekne ďakujem za Vašu prácu.

  Liked by 1 person

  • Dovolte jednu odpoved. Pane Fico si musel ist vzdy pre “radu” ku velkej osmicke. PRetoze ak by nesiel, media by ho zozrali. Nebolo by na billboardy, poslanci by rebelovali. Stal by sa scenar z Kuciakiady.
   Pan Fico a to opakujem zhora a zdola, urobil chybu s kadrami. Kadre prebral od HZDS a ciastocne z SDL a nedevelopoval ich. A preto mal ten siroky problem, ktory ho nakoniec dostal von z vlady a boli “ukradnute volby”. A s tymto jedinym @oracle911blog nesuhlasim, ze boli ukradnute. V tomto mi sice TE rostas hovoril tiez, ze pan Fico , pan GAspar nevedeli o akcii NAKa teamu, ktory mu vykopol dvere, ked som sa ho na to pytal. Aj v tomto, volby neboli ukradnute, volby aj pRezidenstke aj tie druhe nechal ukradnut RF, ako premier tejto krajiny.
   Tvrdim to, pretoze:
   – volili kandidatov na us. sud. tam hral byvaly premier o dozivotne kreslo ustavneho sudcu a prehral
   – napriek vaecsine navolili druzstevnikov, ktorych navolili
   – nezabezpe4il kontrolu listkov a hlavne v tejto krajine (co je ine ako v SSA) sme lokalne zodpovedni my sami za to, aby eset, ci isis nepocitala hlasy a pred uz prvymi volbami bola na mieste informacia o tom, ze je to expozitura CIA.
   – postavil Mareka Sefcovica a tym spolu s Kotlebom podtrhli nohy Harabinovi a pomohli nainstalovat zensku s demonom v tele. moj osobny nazor, ze zly clovek ma v tele demona a ona je zly clovek.

   takze to bola jeho chyba, zameral sa na podruzne temy a nechal ukradnut volby. Ci uz vedel, co sa deje (kedze jeho vlada pripravovala legislativny ramec, ktory sa dost hodil na terajsiu situaciu a podla world bank sa distribuovali testy uz v 2017tom, ale pridem spaet k tomu, ze nemohol vidiet a vediet vsetko.

   Teraz sa budeme musiet zamerat na to, aby sme, ako kadre pootm, co vyzenieme tuto cvargu, aby sme sme mohli pomocou nasej vizie naozaj pomohli, aby sa o Slovenskom narode, jednom z najstarsich v Europe, nezostali len piesne a texty…

   Budte zdravi a vsetko najlepsie

   Liked by 4 people

   • @jox13
    A čo ak Harabin nestál o pomoc Smeru?-je to len otázka na zamyslenie.
    Čo sa týka kádrovej politiky, tak s tebou súhlasím, ale mám dve dobré dôvody prečo tvrdím, že voľby boli ukradnuté:
    – Prezidentské voľby šli cez belgický server (smrdí to).
    – Voľby v 2019 a možno aj 2020 zo strany bezpečnosti istil filiálka CIA ESET.

    Aspoň takto si to pamätám…

    Liked by 8 people

    • No a tu je sabaka zakopaný. Štefan mal rokovať, no bol to napriek, keďže odisiel z vlady RF. RF si mal ale rpzmysliet, koho nainštaluje v opacnom pripade. Môj nazor poznás, pre.mna demona v schránke ľudskej.
     Co sa tyka serverov:
     – Technickú stránku prez. volieb mal zabezpečovať RF. Na to sa mal koncentrovať…Žiadne cudzie servery, cudzie uložiská, nbu previerka firiem. Rusi vtedy jasne dodali info, RF to odignoroval, Rusi to dali verejne, ofiko cez Ministwrstvo zahranicnych vecí Ruska, nevidel len mrtvy, kedže slepym to dali do brajlovho písma…A to bola ta hra na dozivotného sudcu NS a upratanie sa aj s RK, terajšim advokátskym esom smeru….

     A toto nasledne dobehlo nas všetkých

     Liked by 2 people

      • pane moj nazor je jasny. porovnavate dvoch neporovnatelnych ludi a hlavne dve rôzne obdobia. Pad ČSSR a likvidacia zdrojovej stability Slovenska Havlom na strane jednej a vykonne slapuca ekonomikananstrane druhej.
       VM doslova zabezpecoval aby sme mali co jest a tankovať.a nasa kredibilita ako státu, stala na ničom. Tam sa stale dalo koncentrovat aj na utok zvonka ale Rusi vtedy boli v rozklade.
       u RF šlapala ekonomika, Rusi boli na vzostupe.
       RF narobil v tomto veľa chyb a ontom bol moj prispevok. Tie chyby pomenovat. Pretoze sa nesmu opakovať….

       Liked by 2 people

       • VM volil medzi vyhlásením vojny Rakúskym službám zapojeným v únose a vedel, že by ten boj nevyhral. Kroky RF sú aj vzhľadom ku okolnostiam rozvážne, ale nemôže ich uponáhľať. Tá úbohá kampaň s detičkami bola zámer. Čaputová je tiež jeho zámer. (Referendum by nebolo úspešné a všetci to vedia. Preto ho Zuza zarezala, lebo niekto musel). Treba uvedomiť, že čo by sa dialo, keby voľby vyhral RF. Môj názor je, že by sme na tom pre záškodníctvo piatej kolóny boli oveľa horšie. Všetko prebieha najlepšie ako to je len možné. Ani Hitler si svoj osud nevybral.

        Liked by 1 person

        • VM konal na co mal zdrojovu stabilitu. jeho vyrok, ze pan VM stal viac ako pad Berlinskeho muru znamena, ze bol v oboch procesoch iny riadiaci element. V kvalite. Rakusania by nic nezmohli. Dovod bol, ze Slovensko vzniklo z vole Vatikanu a kym Poliak bol na stolci, bola ochrana. Ked sa zhaslo svetlo v pracovni, pred prezidentskymi vilbami, bolo bohuzial dokonane.
         ku ostatnému som uz povedal svoje

         Páči sa mi

   • Suhlas…
    A okrem toho…vystreluje ma z topanok, ked Ori nazyva toho demona “Zuzkou”…
    Tak pomenuvavame ludi, ktorych mame radi…ci nie?
    Je to Zuza! Flandra co zapredala za 30 striebornych celu krajinu…Demon s frndou…
    Prva bude sudena a prva odvisne….

    Liked by 1 person

   • Myslím, že sa mýliš, deje na politickej scéne nie sú šachové figúrky posúvané na hracom poli i keď takéto prirovnanie je vlastne najpresnejšie, určite neplatí v čase, keď sa šachovnica začne preklápať, vtedy musíš zachraňovať veci v krátkodobom horizonte a nie je čas na šach, pravdu uvidíš v tvári … Mýliš sa i s Harabiom, dôležité je vidieť farbu … a o voľbách už písali iní

    Liked by 1 person

    • nemam už na tieto veci cas. Stale dookola vysvetľovat nechapavym, ze zlyhanie je zlyhanie.
     Naposledy.
     Ak má pacient neostrihane nechty, zárez sterilnym skalpelom na ľavom malíčku priestrel dlane a k tomu masivny infarkt, co má lekar riesit ako prvé? Zabezpečit voľby alebo nosit Blahovi cervenu hviezdu a skušat trik s Martýrom ,akeho urobili z Mazureka tym odsudenim za vyrok v radiu Frontinus…
     viac netreba povedať, alebo ano? a RF to aj priznal, kto bol na proteste v Ke pocul to 2x.
     Ak chceme argumentovat, tak konkretne, nic nehovoriace inotaje nienau argument, su straw man argument a na to uz nebudem reagovat.

     Páči sa mi

      • podľa toho, aký chces scenár vývoja. Vzdy sa dá, dat to do “neutralnych” ruk ako v Marikope….Za predpokladu, že nikto o tom nevedel, co sa stane teraz…A ak vedeli otazka znie, ci to stalo za tych 12000 mrtvych

       Páči sa mi

       • @jox13
        Rozklad súčasného systému ovládania a riadiacich štruktúr je globálny jav a deje sa to podľa plánu, ktorý Fico nevytváral, len mu bolo povedané, že sa to bude implementovať. Inými slovami postavili ho pred hotovú vec tak, ako to urobili s VM v 1996 a vedel, že bude zle, ale pochybujem, že čakal toto.
        A otázka:
        Ty veríš oficiálnym číslam a tvrdeniam?

        Liked by 3 people

        • Kto cíti potrebu napísať: “Stale dookola vysvetľovat nechápavým”, zrejme vidí Slovensko lietať vo vzduchoprázdne a očakáva, že si jeho predstavitelia môžu dovoliť robiť kroky, tak, ako by malo plnú suverenitu. Práve pre to, že z jeho príspevkov nevyplýva zasadenie diania aj do globálneho rámca, je blikanie červenej kotrolky veľmi výrazné.

         Liked by 3 people

   • @jox13. Každá politická strana je len zásterka pre záujmy klanovo-korporatívnej skupiny /skupín, vysvetlené v poslednom videu V.V.Pjakina z 20.9.21. Preto sa RF chodil “radiť” t.j. dostával úlohy. Podľa môjho názoru RF nemal odstúpiť, mal odstúpiť RK , TG a ďalší ,mal si okolo seba urobiť poriadok, hlavne v šiške a voške. Divadielku sa nedalo zabrániť ale malo sa o tom vidieť a pripraviť tvrdú mediálnu a personálnu reakciu. Keď sa to stalo bolo jasne vidieť, že boli pristihnutý ” so stiahnutými nohavicami “. Z mediálnych vystúpení bolo zrejmé, že nevedia “ktorá bije”.

    Liked by 2 people

 2. Maroš Žilinka – generálny prokurátor SR
  2 h ·
  VYHLÁSENIE PROKURÁTOROV
  Vyhlásenie prokurátorov k pretrvávajúcim neadekvátnym útokom nielen priamo na osobu generálneho prokurátora Slovenskej republiky, ale cez jeho osobu aj na prácu celého rezortu prokuratúry podporilo viac ako 600 prokurátorov z celkového počtu 942 prokurátorov Slovenskej republiky.
  Súčasná spoločenská situácia priamo súvisiaca s rezortom prokuratúry nám už nedovoľuje nereagovať na pretrvávajúce neadekvátne útoky nielen priamo na osobu generálneho prokurátora Slovenskej republiky, ale cez jeho osobu aj na prácu celého rezortu prokuratúry. Prezentované neodborné vyjadrenia, ktoré dehonestujú poctivú prácu všetkých prokurátorov vrátane generálneho prokurátora Slovenskej republiky, a ktoré sú zrejme prejavom osobných ambícií a nie verejného záujmu, považujeme za neprípustné.
  Tak ako v minulosti, tak ani v súčasnosti sme my, prokurátori, nerozhodovali a nebudeme rozhodovať pod tlakom politikov, verejnej mienky a médií a budeme sa aj naďalej riadiť kritériom zákonnosti, odbornej zdatnosti a objektivity. V tomto smere v plnej miere stojíme za generálnym prokurátorom Slovenskej republiky, ktorý v mediálnom vyhlásení dňa 2. septembra 2021 správne uviedol, že on je tým garantom zákonnosti, ktorého rozhodnutia majú slúžiť ochrane práv fyzických osôb, právnických osôb a štátu a že toto poslanie aj mieni napĺňať.
  Týmto si dovoľujeme požiadať všetkých, ktorí neodborne, bez znalosti právneho poriadku Slovenskej republiky a postupu orgánov činných v trestnom konaní spochybňujú našu prácu, aby populisticky nezneužívali takéto situácie kvôli svojim osobným záujmom a neznevažovali tým v očiach verejnosti každodennú náročnú prácu stoviek poctivých prokurátorov, ktorí k svojmu povolaniu pristupujú zodpovedne a s profesionalitou, ktorá sa od nich očakáva. V tejto súvislosti prosíme tiež o to, aby ich účelové prehlásenia, ktoré sa údajne „netýkajú tých slušných a poctivých prokurátorov“, neprejavovali často len formálne, ale aby sa preniesli aj do praktickej roviny a našli skutočné naplnenie v prebiehajúcej odbornej diskusii, či už pri riešení ustanovenia § 363 Trestného poriadku, alebo pri návrhoch systémových zmien rezortu prokuratúry.
  Verejné znevažovanie postavenia a pôsobnosti generálneho prokurátora Slovenskej republiky a neuvážené snahy o zmenu platnej právnej úpravy týkajúcej sa prokuratúry len na základe rozhodnutí v konkrétnych veciach považujeme za neprípustný zásah do základných princípov právneho štátu.
  K stabilite právneho systému našej spoločnosti neprispieva ani zneužívanie rozdielnych právnych názorov generálneho prokurátora Slovenskej republiky a špeciálneho prokurátora na konkrétne postupy v trestnom konaní, ktoré sú podsúvané verejnosti ako „vojna“ medzi Generálnou prokuratúrou Slovenskej republiky a Úradom špeciálnej prokuratúry Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky. Tá však je „vytváraná“ tými, ktorí majú záujem na cielenom obmedzení oprávnení generálneho prokurátora Slovenskej republiky ako garanta zákonnosti vo vzťahu k Úradu špeciálnej prokuratúry GP SR, evidentne však nie v záujme občanov, ale vo svojom vlastnom záujme, ktorý často povyšujú nad záujem spoločenský. Spolupráca s kolegami z Úradu špeciálnej prokuratúry GP SR bola doteraz na profesionálnej úrovni a prípadné rozdielne právne názory sme si vždy odborne vydiskutovali, a preto mediálne prezentované názory o „potrebe systémových zmien“ kvôli údajnej vzájomnej „vojne“ vnímame z našej strany ako účelové a odporujúce realite.
  Napriek súčasnej turbulentnej atmosfére ubezpečujeme širokú verejnosť, že budeme aj naďalej zodpovedne pristupovať k plneniu svojich povinností, teda k ochrane práv a právom chránených záujmov fyzických osôb, právnických osôb a štátu.
  Vyhlásenie podporilo viac ako 600 prokurátorov z Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky, krajských prokuratúr a okresných prokuratúr.

  Liked by 7 people

 3. Momentálne sú tromfy v rukách krajského súdu. Prípadne najvyššieho súdu.
  Ako ?
  Zadržaní vyšetrovatelia – čurilovci podali sťažnosť a o nej by mal rozhodovať nadriadený súd, takže asi krajský súd.
  Tento môže sťažnosť obvinených zamietnuť, tým pádom ostávajú vo väzbe.
  Ak ich prepustí, tak potopí kolegov z nižšieho súdu, ktorí súhlasili s odposluchmi.
  Ak ich neprepustí, zadržaní ešte majú možnosť odvolania sa na najvyšší súd.
  To sú všetko priepastné časové limity.
  Ale ak by sme teoreticky predpokladali, že aj najvyšší súd ich nechá vo väzbe, tak to je signál, že normálny vyšetrovatelia môžu spustiť finálny útok na ministra vnútra a špec. prokurátora.

  Liked by 4 people

 4. Všetko to, čo sa deje má svoj zmysel a význam…Nielen ten politický, ale aj hodnotový…
  Súčasná vláda bude musieť ukázať svoju pravú tvár, pretože ľudia by znova neverili čoho sú schopní a znova by mohli celé roky páchať podvratnú činnosť. Všetko to zlé, čo sa deje je veľmi potrebné… Začali sa ukazovať pravé charaktery mnohých moralistov, ale aj bežných ľudí…
  Niekedy si myslím, že je veľmi málo ľudí, za ktorých sa oplatí bojovať, všímam si veľmi dobre svoje okolie, blízke a aj širšie, ale aj dianie na debatách a nenávisť pod článkami. Všetky tieto mikrosvety ukazujú, že je nutná väčšia očista spoločnosti, ako si myslíme a možno ten návrat do doby “kamennej” by bol impulzom k návratu budovania ľudského ducha…
  Najdôležitejšie je a to veľmi často píšem vo svojich článkoch, je začať sám od seba. Pretože výrok “Ak chcem zmeniť svet, musím najskôr zmeniť seba”, považujem za zmysluplný. Dôležité však je, čo si človek vyberie a ako chce meniť seba a svet okolo seba…
  Včera som si pozrela Ficovo vyjadrenie k stretnutiu s prezidentkou. Myslím, že jej tlmočil veľmi vážne posolstvo, ktorému ona žiaľ, práve preto kým je, nebude schopná porozumieť.
  Voľby boli ukradnuté… Tie prezidentské boli fraškou… Na to som upozorňovala aj pri Kiskovi. Pravda mi vtedy zmazala viacero článkov, keď som upozorňovala na volebný podvod v jeho prípade, až napokon priznali, že to tak je… Teraz to bolo tak do očí bijúce a mainstreamoví lokaji stále mlčia a riadená alternatíva tiež…
  Podstatné je, byť pripravený na to, čo nás čaká…
  Možno sa to niektorým bude zdať divné, ale čím viac pritvrdzujú, tým som pokojnejšia…

  Liked by 2 people

  • @Devana
   Zaujimava uvaha. Kazda vlada ukazovala svoju tvar a nastavovala zrkadlo obyvatelstvu, ktoru ju viac menej dobrovolne volilo. Ako dole, tak aj hore. Hermes Trismegistos. Stara pravda. Netreba si robit iluzie o obcanoch Slovenska. Ale ani inde na svete. Volby ani nebolo treba manipulovat, tu je vascina obyvatelstva tak lahko ovplyvnitelna parkami, pivom a medovymi motuzmi. A zatazkavaci test este len prijde, najlepsie preskusanie charakteru sa deje cez peniaze a dalej cez uprenie veci na zivot. To este len zbadame, aky kto je, ked sa zruti financny system a zacne sa kolotoc, co bol pripraveny. A tam sa bude oddelovat zrno od pliev. Tu sa naozaj nedeje nic len tak nahodou. Pojdu ockovani, ale aj neockovani. Viete kolko je aj medzi nimi charakterov ? A o tom budu tie dalsie udalosti. Vsade na svete, nie len tu.
   A preto je najlepsie zacat od seba, kazdy bude skladat uctet sam za seba. A oni tiez. Nemenil by som s nimi ani za svet. Dobre je byt pripraveny vedomostne na to co nas caka, ale zijeme v pritomnosti. Tak vyskusajme zit a dakovat za dnesok, lebo iba ten vieme vnimat a precitovat. Zajtra uz nemusi vobec byt. Ak by som vedel, ze zajtra nebude…ako prezijem dnesok….vyskusajte, ale poriadne, uprimne, naplno…..a mozno budete prekvapeni ake poznanie Vam to prinesie a okrem ineho tam bude mozno aj ten pokoj.
   Za to nic nedate………
   Nemam ani sajn ako to presne dopadne,ale viem, ze len TU a TERAZ sa rozhodujem, ci som kludny, v pohode alebo v strachu a neistote a to co dam do priestoru sa mi bude zrkadlit……..kvantove info pole…..studujte, hladajte, citajte a pravda Vas oslobodi…………

   Liked by 2 people

  • Presne tak, ale rozdielnosť názorov je prirodzená vec i v dobre fungujúcom a dobre riadenom štáte. Veľa sa rozprávam s ľuďmi a i keď majú iný názor, cítia, že veci nie sú, ako majú byť. Takí sa pridajú k dobrým riešeniam, netreba hneď zatracovať národ. Práve naopak, každého potrebujeme, aby slúžil celku na svojej úrovni. Taká spoločnosť má šancu. A vedomá časť sa rozrastá

   Liked by 1 person

   • @Kotka
    Suhlas. Nikto nikoho nezatracuje. Opisal som iba stav veci. Sam seba mozem jedine “zatratit”, svojou myslienkou a konanim, svojim strachom a nepoznanim. Vsetci na okolo maju dostatok informacii, aby mali moznost pochopit, spoznat, zmenit svoje myslienkove pohlady a posunut sa do dalsieho levelu….je len na kazdom z nas, cim a ako budem naplnat svoju cestu poznania v zivote……to plati, pre kazdu bytost na tejto zemeguli…..nie len na SK, to je aj v USA, GB, Vietname…… Moj nazor je, ze najprv mam zit ako Bytost a CLOVEK na tejto zemi ako sa patri a aj vsetci ostatni, a potom sa mozeme hrat na nejaky narod. Po celom svete som stretal ludi so svetlom vo svojom srdci, ale aj bez svetla a ze ich bolo……a budem sa opakovat, ale ked skladame ucty, tak je uplne jedno ci som slovak, papuanec alebo mexican…….ako zijem ja najdolizetejsie z mojho pohladu, ale mozem byt kludne aj vedle, jak ta jedle.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s