Otázky a odpovede č. 138

Do uzávierky, ktorá bola v stredu o 22:00, som dostal dosť veľa otázok a dúfam, že mi nič neuniklo (a ak predsa, tak sa ospravedlňujem, lebo diskusia sa značne zneprehľadnila). Čo sa týka pondelka, tak neviem čomu sa budem venovať. A ako vždy, budem sa snažiť dať na všetky otázky čo najlepšiu odpoveď – pred tým však rozoberiem niekoľko vecí:

Upresnenie AUKUS, plynovo-energetická dráma a Blízky Východ

Nerobím to často, ale musím upraviť odpoveď, ktorú som dal v minulosti, lebo som čítal jednu Pjakinovu odpoveď, kde tvrdil, že Austrália je vojensko-priemyselná základňa na ochranu Nového Zélandu t.j. miesto, kde si globálne elity/globálne zákulisie (GP) chystá presunúť svoje bydlisko (a Austrália bude miesto, kde budú žiť nižšie šarže elít) a ja stále tvrdím, že nič z toho celého nebude. Dôvod je prostý – niekto v USA, v Austrálii a vo Veľkej Británii zvyšuje tlak takým spôsobom, že primárne je namierený na systém a nie na jednotlivcov napr. uzákonenie očkovania pre štátnych/zdravotníckych zamestnancov, banda policajtov násilne nasadzuje masku Austrálčanovi, plynovo-palivovo-elektricko-potravinová dráma v Británii atď. Toto sa dá robiť len do kritického bodu/inflexného bodu systému, kde niečo musí povoliť a nastáva radikálna zmena. Dodávam, že to nebude tlak prostredia na systém, ale systém samotný, hlavne keď začne vychádzať najavo pravda o zločinoch, zločinnosti systému a ktorá organizácia bola zapletená do čoho.

A že niečo veľkého sa deje v Austrálii ilustruje jeden fakt: pod Melbournom sa triasla zem a pikantné na celej veci je, že sa nemala z čoho triasť, lebo leží uprostred litosférickej platne mimo nejakého zlomu. Chcem tým povedať, že je tu veľká pravdepodobnosť toho, že bolo zničené jedno podzemné mesto resp. iná štruktúra.

Plynovo-energetická dráma naberá na obrátkach: krajiny EU žobrú od Ruska nielen plyn, ale aj uhlie, lebo kvôli 3. energetickému balíku a plynovej burze plyn zdražel a tzv. obnoviteľné zdroje nevykryjú dopyt, tiež sa objavili chýry o tom (ktovie ako pravdivé, ale poriadne pumpujú emócie), že jedna neziskovka chce zakázať v EU plynové kotly do r. 2025 a získava podporu (odkaz).

Blízky Východ: Tam sa schyľuje k vojne každého proti každému, Irán laškuje s Arménskom a Náhorným Karabachom a usporiadal na hranici Azerbajdžanu vojenské cvičenie „dobyvatelia Khaybaru“ (bitka, pri ktorej Mohamed dobil oázu Khaybar a po ktorej popravil židov za vierolomnosť/zradu). Lenže na stranu Azerbajdžanu sa postavilo Turecko (ďalšia vojenská veľmoc v regióne), pričom Náhorný Karabach je len výhovorka pre vojnu a v podstate len demonštrácia sily, skutočný dôvod je Afganistan, kde sú obrovské náleziská minerálov a bude tadiaľ prechádzať jedna vetva Hodvábnej cesty t.j. ide o kontrolu dosť dôležitého územia, ktoré Irán môže pomerne ľahko kontrolovať a domu Saudov sa to nepáči (nenávidia Irán) a určite oni podporujú materiálne a finančne Erdogana (celú operáciu zorganizovali MI6 so súhlasom GP – potrebujú preformátovať región).

Otázky a odpovede

Alena sa pýtala:

Otazka: Je odkaz vykoĺajeneho vlaku pri Hlohovci s 11 vagónmi pre bažiny ?
Ďakujem za odpoveď.

Skôr je to odkaz pre GP „zhora“ a vzhľadom na to, čo sa deje vo svete a na Slovensku, tak mám ten dojem, že čoskoro skončia bez štruktúr, ktoré by mohli riadiť a bez davu, ktorý už nie je davom, ale zoskupením suverénov. Ide totiž o to, že médiá, cirkev, akadémia, štátny aparát atď stráca kontrolu nad naratívom a vyjde na svetlo sveta pravda.

Kancelár sa pýtal:

Otazka: ak tomu dobre rozumiem, fasisti dostali od Fica ponuku, bud spravodlivy proces alebo trest z ulice a vybrali si ulicu? Statny aparat nebude chciet alebo nebude schopny ich strestat?

PS: mozno to vyzera, ze mam krv v ociach, ale bez trestu to nebude a symbolicky trest tak isto neprichadza do uvahy.

Nie je to až také isté, že si vybrali ulicu, ale dostali ten príkaz, že to musia dotiahnuť do konca a oni sú odhodlaní plniť príkaz od pánka do horkého konca. A pochybujem, že pochopím niekoho, kto je v duši otrok.

Ďalšia vec je, že Tisa právoplatne odsúdili. Ale bol to politický proces, v ktorom aj samotný Tiso po návšteve kolegu z Jezuitského rádu pracoval na tom, aby ho odsúdili (do toho bodu sa riadne bránil). Zo strany Beneša to bolo jasné, chcel odstrániť na príkaz slobodomurárskych štruktúr nepríjemného svedka (a nenávideného politického oponenta), sú tu aj určité bratislavské a zahraničné kruhy, ktorým Tiso vadil z tých istých dôvodov a napokon je tu aj Vatikán, ktorému vyhovovala smrť Tisa aspoň z dvoch dôvodov: u ovečiek, ktoré nezažili vojnu, mohli Tisa vykresliť ako martýra, ktorý sa obetoval za cirkev a národ v boji s tými odpornými komunistami (rétorika niektorých „patriotov“ je postavená na tomto) a v neposlednom rade nepríjemného svedka, ktorý už zo svojej funkcie prezidenta poznal kto, ako a do čoho bol zapojený z Vatikánu a keby bol nažive, vo väzení mohol otvoriť svoje ústa.

Havran sa pýtal:

Otázka

Ahoj Ori, díky za skvělé články:)

1) Jaký bude vývoj USA/RSA/USA2.0 v následujících měsících? Zveřejnění výsledků auditu dalo do pohybu určité zákonné procesy. Jak dlouho bude trvat odinstalace Jóžina?

2) Robert Kyiosaki zveřejnil následující post:

Giant stock market crash coming October. Why? Treasury and Fed short of T-bills. Gold,silver, Bitcoin may crash too. Cash best for picking up bargains after crash. Not selling gold silver Bitcoin, yet have lots of cash for life after stock market crash. Stocks dangerous. Careful”

Jaké procesy to spustí u nás v ČR/SR pokud se jeho předpověď naplní?

3) Skoro každý den se objevují články “Modleme se za mírnou zimu” “Energie nebo jídlo”.

Všechno je to způsobeno debilitou vedení EU/Kolektivního západu. V jakém časovém horizontu můžeme očekávat, že kyvadlo dějin rozdrtí tyto struktury, které nesou plnou zodpovědnost za vznik tohoto marasmu? Myslíš, že výzvy k modlitbám za mírnou zimu souvisí s tím, že se vedení EU dalo na pokání? 🙂

Děkuji za odpovědi.

Zdravím, vďaka za pochvalu a teraz k odpovediam:

1) Rozklad federálnej vlády, ale to nebude rozpad USA ako takých s tým, že Kanada alebo jej časť na konci tohto procesu môže skončiť ako súčasť USA (aj v Kanade sa dejú veci, len sa o tom toľko nehovorí). Čo sa týka Joža „dobre vonia“ Bidena, tak rýchlosť akou ho odstránia závisí od toho, čo na neho použijú. Môže to byť audit a to potrvá mesiace, alebo zdravotná neschopnosť a to potrvá dni, či niečo iné, čo potrvá týždeň-dva. Mimochodom, prečo niekto nepredpokladá, že Biden, ktorého nám tu parádia, je stvárnený niekoľkými hercami? (Okrem toho, že je to absurdná idea.)

2) Ak si pamätáš 2007-2009, tak prvotné následky budú podobné, len posilnené o neschopnosť bezvládnej vlády a mizerným stavom ekonomiky s tým, že súčasný bankový systém sa bude likvidovať cez kolaps derivátov, ktoré sú spolu s časťou dlhopisov denominované v US$ t.j. výpadky v zásobovaní kvôli štrajku kamionistov a platobnej neschopnosti bánk.

3) Nie je to žiadne pokánie, ale uvedomenie si, že v lepšom prípade len prídu o svoje teplé miestečka a v horšom skončia na kandelábri. Čo sa týka rozpadu EU, tak to potrvá mesiace cca 6 mesiacov vzhľadom k tomu, že na Západe už sa pýtajú na to, že ako sa toto mohlo stať.

Václav sa pýtal:

Otázka: Čína zakázala kryptoměny (https://www.fxstreet.cz/cina-zakazala-kryptomeny.html) – jaký to na ně bude/může mít dopad? Zatím se zdálo, že investice do krypta je dobrá věc, platí to stále?

Dopad bude taký, že hlupáci a tí, ktorí podľahli panike to predajú a tí ozaj bohatí to nakúpia za lacné penaze, ale z tých kryptomien vydaných CB nebude nič. Čo príde, bude zlato, možno striebro a určite decentralizované kryptomeny.

Jiskra sa pýtal (vlastne zopakoval otázku z minula)

Otázka: Jaký je váš pohled na paní doktorku Pekovou, https://www.youtube.com/watch?v=nYCTpdKrys4&t=2029s s ohledem na švýcarskou demokracii.
Děkuji za vaše odpovědi.

Na slovo vzatý odborník pokiaľ ide o vírusy, a hoci Švajčiarska demokracia evokuje samo-vládu, tak v skutočnosti je to hra elít, v ktorej ťahajú za nitky oni a dav presviedčajú, že to je ich vôľa – viď nedávne hlasovanie o manželstve a adopcii detí.

Wiliam sa pýtal:

Otazka:
1. Opusti B. Collar koaliciu v oktobri?
2. Co prinesie pripadna uradnicka vlada?
3. Rusko povolilo obcanom SR neobmedzeny vstup na svoje uzemie. Chcu nam dat poslednu pomoc vo forme otvorenych dvier pred nastupom real fasiz?
4. Korcok-Lavrov aky je to proces. Musel, alebo sa chce zachranit?
5. R.Fico oznamil 2 demonstracie. Potrebuje ludi v uliciach a ak ano preco?

1. Nie, skôr sa koalícia rozpadne inak, ale Kollár tam bude užitočný idiot a fackovací panák v jednom.

2. Čiastočné vypustenie pary a stabilizáciu situácie s tým, že predčasné voľby budú nevyhnutnosťou.

3. Nie, bezvízový styk je len pre diplomatov, ako to bolo spomenuté v diskusii.

4. Je to synchronizácia procesov na Slovensku s Ruskom, lebo Žilinka sa stretol s gen. prok. Ruska a Matelko povedal, že Západ ešte bude vzhliadať ku V4 (článok) a vzhľadom aj na plynové kroky Maďarska, tak sa tu buduje politicko-ekonomický blok so základom Slovensko-Maďarsko (Uhry?) a k tomu sa pridajú ostatné štáty. Inými slovami Korčokovi bolo „poradené“, že do toho má ísť inak…

5. Je to skôr sonda a demonštrácia sily a schopností, než príprava na násilnosti.

Adriana sa pýtala:

Otazka:
korcok požiadal o rozhovor Lavrova, resp. bol k nemu donútený, asi to bolo nejak dohodnuté, že akože požiada? Aký to má význam?

Podarí sa zmeniť 363 a upevniť moc lipsica? mne to teda dvakrát ružové nepripadá, neviem čím všetkým je kolar tlačený, ti blázni vyzerajú tak sebaisto

Na tú prvú otázku som odpovedal vyššie a čo sa týka druhej otázky, tak tu ide skôr o pózy a frázy v štýle Bagdadského Boba a ak sa im aj niečo podarí, tak bude to použité proti nim resp. dopadne to pre nich zle.

Človek sa pýtal:

Dobrý deň Ori.

OTÁZKA: Čo si myslíte, prosím o tomto? https://www.dostojneslovensko.eu/informacie-o-politike/nezavisla-kontrolna-cinnost-politikov/214-vojna-vsetkych-proti-vsetkym

Viete, kto je tento človek, resp.kto za ním stojí? Kamil Jakub – Dôstojné Slovensko – na fb, dal výzvu, aby povstali všetci Slováci…

Zachytila som kačiču, že Šulino predal elektrárne J&T. Viete o tom niečo?

Nedá sa znárodniť majetok, ktorý bol ukradnutý všetkým Slovákom? Respr., nech vrátia majetky Penta, J&T…

Mali by sme požiadať o ruské občianstvo?

Ďakujem.

Zdravím

Špehovací škandál bol v podstate o tom, aby zmapovali sieť agentov zahraničného vplyvu a organizovaný zločin, a vzhľadom na to, že tu šlo aj o novinárov, tak ide o dosť zaujímavú a rozsiahlu sieť. To je prvá vec.

Neviem kto stojí za Kamilom Jakubom, ale keď pod povstaním myslí akciu na ulici, tak je buď hlupák alebo nepriateľ. To je druhá vec.

Tretia vec je, že Slovensko získalo jednu nefungujúcu a možno aj nefunkčnú elektráreň od Enelu pri nevyužití predkupného práva pri predaji asi Stredoslovenskej distribučnej siete. Toto Šulino mohol predať resp. mohol plánovať predaj tejto elektrárne J&T a to smrdí korupciou.

Štvrtá vec je, že znárodnenie majetku je možné z právneho hľadiska, ale z praktického hľadiska je to nemožné. Niežeby sa tu nenašla niekedy vôľa, ale tie majetky sú čiastočne rozobraté a znefunkčnené.

Posledná vec, nežiadaj o cudzie občianstvo, lebo utiecť nie je kam.

Galina sa pýtala:

Otázka.
1. Pred dvomi dňami zasiahlo Krétu ,pár km od mesta Herakleion zemetrasenie st.6,je možná súvislosť so situáciou na Kanárskych ostrovoch?

2. Existuje teraz také “povolanie”, influencer. Sestrina 16 ročná vnučka to stále sleduje,ale knihu som ju čítať nevidela.
Ovplyvní aktuálny prípad Z.Plačkovej,ktorá je obvinená z obchodu s drogami ,že mladé dievčatá sa konečne prebudia do reality ?
Ďakujem za odpovede.

1. Pochybujem, je to iný systém.

2. Nie, ale je to varovanie pre ich rodinu, lebo mládež zobudia iné veci.

Tsurumi Rumi sa pýtal:

(…sa pýtal, prepáč za mätúcu prezývku)
otázka: Z problémov so schvaľovaním rozpočtu v USA sa v posledných rokoch stáva folklór (typicky to bolo na poškodenie Trumpa). Obyčajne by som preto tomu veľkú pozornosť nevenoval, ale môže to byť tento rok aj naozaj? Najmä v súvislosti s viacerými udalosťami ako Evergrande, audit volieb, vyprázdnené plynové zásobníky v EU a problémy so zásobovaním. Rozpočet potrebuje schváliť aj Slovensko a od “financmajstera” Igiho zatiaľ nič.

Nech žije copy-paste, a teraz vážne k otázkam:

Aj keď sa navýši dlhový strop, federálna vláda skončí bankrotom, lebo inflácia ujedá rozpočet a doslova bráni vyplácaniu dodávateľov. Ide o to, že tam majú zaujímavý systém, totiž zmluva obsahuje aj asi 10-20% režijných nákladov a to kontroluje počítačový systém, lenže teraz tento kontrolný systém im robí problémy, lebo náklady dodávateľom rastú rýchlejšie, než úradnícky aparát dokáže vyplácať resp. upravovať zmluvy. Je to väčší problém ako sa zdá, lebo jeden deň je veko v poriadku a druhý deň už veci nefungujú a jednotlivé členské štáty budú musieť prevziať úlohy t.j. riešiť veci vo vlastnej réžií v konštantnom dohadovaní sa so susedmi a ostatnými štátmi.

Avalus sa pýtala a podobnú otázku mal aj Tomas66:

Otazka: Ori, poprosim Tvoj koment k stretnutiu skladkovej chudery z kozieho chlieva s Panom Ficom. Dakujem.

Ja si myslím že bažiny poslali Ficovi ponuku, ktorú rázne odmietol. Ale je to vec názoru. A otázka prečo pozvala Fica ? Veď všetkých musí roztrhnúť akú zbraň mu dala do ruky keď sa jej postavil.

Pellegrini a Fico povedali tímu Zuzky viac-menej to isté s tým rozdielom, že Pellegrini to lepšie zabalil a vyjadril ochotu zúčastniť sa úradníckej vlády a Fico im zas povedal, že podporí úradnícku vládu len za predpokladu, že budú predčasné voľby (Pellegrini si uvedomuje aj to, že politické karty sa musia rozdať znova t.j. predčasné voľby boli asi podmienkou tiež). Evidentne Ficova odpoveď ich potešila menej, ako Pellegriniho.

Jiskra sa pýtal:

Otázka: Sputnik uveřejnil návštěvu Orbána u Babiše https://cz.sputniknews.com/20210929/pritel-orban-dorazil-za-babisem-demonstranti-se-dostavili-s-transparenty-15999652.html
Znamená to prolomení mantinelů EU s tím, že východní státy se spojí včetně Slovenska?
Otázka: Orbán přivezl i ministry. Myslím si správně, že sféry vlivu byly již přerozděleny? Děkuji za odpovědi.

Vo svetle toho, čo sa deje v Európe a čo robí Orbán s plynom a tiež, čo robí Žilinka a Korčok (synchronizujú sa procesy na Slovensku), tak Matelkovo vyššie spomínané vyhlásenie dáva oveľa väčší zmysel než sa zdá (z podstate vlastným štýlom odpísal EU) a tvoje podozrenie je na mieste.

Constanze sa pýtala:

ahoj Oracle.
OTAZKA
1) v cesku se objevila ptaci chripka a pisalkove seznamu psali, ze to je varianta, ktere muze infekcni pro cloveka. prvni, co me napadlo, ze pfizer snad pracuje na dalsi vakcine. ma ta zprava nejaky hlubsi background nebo jen pomucka ke straseni lidi?
2) v predvolebni debate na CNN prima, kde byl pritomen mj. fiala za ODS a rakusan za piratostan, prave rakusan vystupoval velmi sebevedome, tak se chova clovek, ktery je presvedcen o vitezstvi. slysela jsem uz z nekterych zdroju, ze snad je jiz vse domluveno a vitez voleb byl dohodnut predem. jak predikujes vysledek voleb?
dekuji za tvoje clanky, ktere mi pomahaji chapat, co se deje. zdravim tebe i komunitu.

Zdravím, za málo a teraz k otázkam:

1) Jednoznačne áno.

2) Nechajme sa prekvapiť, lebo vstup Fica do českého predvolebného boja so správou o tom, čo sa deje na Slovensku premiešal karty a tým pádom jednotlivé klany menia svoje postoje = Zeman bude pracovať a anglo-americký močiar s centrálou v Londýne resp. ich poskokovia sa ocitnú tam, kde slnko nesvieti.

Axe sa pýtal:

Ahoj Ori
Otázka
1 GP mal kádre sťahovať do Číny prečo bi to robil keď 3 rokliny sa pretrhnú,nebude to náhodou Austrália a Nový Zéland,Austrália má zásoby uránu a uhlie a tie ponorky bude používať na prepravu medzi týmito krajinami?
2 Matelko nakúpil SputnikV ten šiel do Maďarska na kontrolu Fico povedal ze sa nedá očkovať ničím nemohli to zameniť za Fizer a tím poškodiť Rusou a Zuza to nepochopila?
3 To trojmorie ak sa kovid prezradí neprišli bi Maďari o Orbána,Poľsko o Kačinskéko nebola to búda od GP ako z Čínou?

Ahoj

Vieš, že môžeš nainštalovať slovenský pravopis na prehliadač a mobil? A nedostatok čiarok sťažuje lúštenie otázok, preto budú odpovede také, aké budú:

1) GP nerátal so šlendriánstvom čínskych dodávateľov/konštruktérov pri stavbe Priehrady Troch roklín, a preto im to teraz robí vrásky na čele. Ďalšia vec je, že Austrália a Nový Zéland boli plánované na kontrolu tak Číny, ako aj Iránu, lebo raz by sa priklonili na jednu a raz na druhú stranu s tým, že by to bol domov elít nižších šarží so zdrojom vlastných odborníkov (do Číny ako priemyselnej veľmoci by išli odborníci z iných krajín). Lenže z toho nebude prakticky nič.

2) Ak myslíš na provokáciu s očkovaním, tak to asi bolo zmarené práve týmto prieťahom.

3) Druhá Veľká Morava sa stáva čoraz väčšou realitou práve preto, lebo Rusi tu prevzali riadenie, pretože keď odíde covid, odhalia sa podvody a ľuďom zostane len jediná možnosť: dohodnúť sa.

Sofi sa pýtal:

Z viacerých zdrojov mám, že niektorí zamestnávatelia (súkromní aj štátni) sa začínajú zamestnancom vyhrážať stratou zamestnania alebo rôznymi postihmi ak sa nezaočkujú.
Otázka: Stihnú si ešte schváliť nejakú formu povinného očkovania alebo aspoň jeho kontroly zamestnávateľom? Dokedy bude tento nátlak ešte trvať? Je to už prejav toho, že zdochynajúci kôň najviac kope?

Ďakujem za odpoveď

Za málo, čo sa týka tvojej otázky, tak je čoraz jasnejšie, že nemocničné lôžka s covidom plnia práve zaočkovaní a propaganda to prezentuje ako dôkaz účinnosti vakcín, a to je teraz ešte len mierny pokles vitamínu D. Keď ale padne vitamín D oveľa nižšie, tak zaočkovaní môžu začať zomierať v húfoch, lebo masívny prepad v hladine vitamínu D je sprevádzaný práve chrípkou a virózami typu covid. Inými slovami, v druhej polovici októbra a v priebehu novembra práve vyjde pravda najavo, a tým pádom potentáti nielen budú musieť ukončiť túto frašku, ale aj zaliezť do bunkra a utiecť pred lynčujúcim davom.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

30 thoughts on “Otázky a odpovede č. 138

 1. Našťastie, časť vládnej koalície chce skončiť na lavici svedkov a nie medzi obžalovanými + máme prakticky najväčší odpor ľudí voči tzv. vakcinácii vrámci celej EU. Preto v “povinnom očkovaní” našťastie zaostávame. Keď však od ich pána dostanú rozkaz, aby to presadili ako započatie krvavého scenára taktiky spálenej zeme, tak bude veľa kriku a hystérie liberálnych politikov a médií. Môže to dôjsť k tomu, že to presadia, ale treba sa nepoddať. Už nie je čas vysvetľovať dôvody pomaly postupne a stráviteľne. Ak bude zamestnávateľ tlačiť, treba mu jasne vysvetliť, že ide o život a kvôli práci si nikto nevyberie smrť. Načo bude zamestnanie chodiacej mŕtvole? Alebo načo sa vyhnúť väzeniu, keď “na slobode” bude koncentračný tábor?

  Liked by 7 people

  • @Tsurumi Rumi. Keby nikto neprišiel na testovanie tak by to “zhaslo”. Keby sa nikto nechcel očkovať tak by to tiež “zhaslo”. Ak by sa celé oddelenie v nemocnici odmietlo testovať / očkovať tak by bol odídený primár nie zamestnanci. Chýba svornosť. Netreba ísť s vidlami kosami do ulíc. Stačí pasívny odpor. Demonštráciu môžu popolievať, “vymlátiť”, čo urobia ak by sa 2 mil. ľudí neprišlo testovať ? Budú za nimi chodiť domov ? Ak by občania ignorovali nezmyselné nariadenia “režimu” tak by postupne stratil riadenie.
   Vieš si predstaviť nemocnicu kde by sa napr. 50 percent zamestnancov odmietlo testovať / očkovať ? Ak by im ráno neumožnili vstup do nemocnice. Tak by to osobne riaditeľ musel zrušiť aby sa mu nerozsypala nemocnica. Ak by tých nemocníc / úradov / firiem/ obchodov bolo viac ? “Režim” preto nariadil kontrolu “papierov” predavačkám, čašníkom … aby sa ľudia “žrali” medzi sebou a nespojili sa proti “režimu”. Ak nejaký “debilko” chce po tebe “papier” tak tvoja “nenávisť” v prvom rade smeruje voči “debilkovi” až potom proti “režimu”. Také bolo asi zadanie velenia psyops , zastrašovanie, rozdeľovanie atď.
   https://petersvec.blog.pravda.sk/2020/08/21/uvedomuju-si-ludia-ze-vlada-schvalila-a-nr-sr-ide-schvalit-vlastizradu/
   https://www.hlavnydennik.sk/2021/02/19/peter-svec-komplicka-gangu-masovych-vrahov-ma-vymenovat-uradnicku-vladu-hrablo-pellegrinimu/

   Liked by 7 people

   • Súhlasím s tebou 4330s že keby sa ľudia dohodli a držali sa rovnakých presvedčení tak by to pasivnym odporom zlomili rýchlo. Lenže veľa ludi bolo a ešte stále sú zmagorený medialnou propagandou. Napr. u nás vo firme slovenské elektrárne si zamestnavatel zabespečil že nás testoval každý týžden nejakou externou zdravotnou službou, aby zamestnanci nemuseli riešiť testovanie cez rôzne monky. Mnohý kolegovia sa dožadovali aby mohli na tieto tastovania nosiť aj svojich najbližších príbuzných. Alebo naša známa, pracuje ako učitelka v ZŠ, chodila na testy aj so svojimi synmi 14 ročny, 11 ročny a 8 ročný, ale tie jej deti do školy nechodili, vyučovanie bolo zrušené, aj ona pracovala s domu. Alebo mi švagor povie, nech nás všetkých celoplošne pretestujú, oddelia pozitivnych do karanteny a za 2 tyždne bude všetko dobre.. Lebo to povedali v televizii..
    Ludia boli a mnohý stále sú úplne zmanypulovaný mediami.., a ťažko je očakavať od takých že by použili zdravý rozum a na niečom by sme sa svorne dohodli.

    Liked by 4 people

    • Navyše tých, ktorí sa nechali opichať, o škodlivosti injekčných látok nepresvedčí už takmer nič, pretože by si museli priznať, že spravili najväčšiu životnú chybu a to je veľmi ťažké. Propaganda bola nastavená na úroveň zhruba štvrtiny až tretiny ľudí, ktorí sú najviac “vymytí” a to aj celkom stačilo.

     Liked by 6 people

     • A jeden z dôvodov, prečo sa tlačí na čo najväčšiu zaočkovanosť je to, že oveľa ľahšie sa potláčajú ľudské práva dajme tomu 15-20% obyvateľstva, ako 50%. Jednoducho by tá menšina bola pod oveľa brutálnejším tlakom, ktorý sa na polovicu nedá aplikovať.

      Liked by 6 people

      • @dub. To je podstata IQ testu. Neočkovaný – prešiel. Očkovaný – neprešiel. Očkovaný Sputnikom V – prešiel tak že oj*bával. Ak je plán 10 percent tak je tomu prispôsobený ak IQ test. Ak by bol tlak príliš vysoký klesla by účasť.

       Liked by 1 person

     • @Tsurumi Rumi. Zdravotné problémy, smrť presvedčia spoľahlivo každého. Keď to budú mať “doma” v reále to bude iné ako v TV. Ako to povedal Bill ? Keď urobíme dobrú prácu s vakcínami tak 10 percent …. Bude to dlhší čas trvať. Občas sa tomu hovorí aj IQ test, okrem Sputnika V, tým je zaočkovaných okolo 40k. V porovnaní s cca 2,5M štatistická chyba. V usa už existuje “syndróm sklamania s očkovania” u niektorých očkovancov.

      Liked by 3 people

       • @Rajka. V odpovedi @Tsurumi Rumi. “Občas sa tomu hovorí aj IQ test”. Skôr vnútornej slobody, nemá zmysel sa sporiť o detailoch. “IQ test” vychádza s knihy a vyjadrenia bývalého poradcu francúzskeho prezidenta ( Chiraka ? ) kde sa rieši znižovanie počtu obyvateľstva, je tam niečo v zmysle, že také množstvo ľudí nejde otestovať.

        Páči sa mi

    • @Raslav. To čo som napísal bola “historická” teoretická úvaha. “Jeden človek privedie koňa k napájadlu ale ani 100 ľudí ho neprinúti sa napiť”. Všetko je to v “hlave” každého občana. Keď sa v roku 89 robila kabátová revolúcia tak štb musela “zavraždiť” na demonštrácii študenta Šmída (npor. štb Zifčák, dnes mestský poslanec asi v Semiloch ČR) aby to ľudom zmenila v “hlave”. V “hlave” si to musí zmeniť každý kto to chce urobiť sám. Za socíku sa správy v TV pozerali pre zábavu nikto tomu neveril. Najprv namerali zvýšenú rádioaktivitu a za niekoľko dní “vybuchol” v TV Černobiľ, ale to už všetci dávno vedeli. Ľudia ktorý zažili socík vedia čítať medzi riadkami a majú tendenciu “režimu” neveriť. Dnes sa tomu hovorí kritické myslenie, vtedy to mal každý občan v “krvi”. Postupne to pôjde, objavujú sa uhlíky časom sa rozhorí oheň.

     Liked by 4 people

 2. Pisete : “A že niečo veľkého sa deje v Austrálii ilustruje jeden fakt: pod Melbournom sa triasla zem a pikantné na celej veci je, že sa nemala z čoho triasť, lebo leží uprostred litosférickej platne mimo nejakého zlomu.” Tvrdite nepravdu, ktora vychadza z neznalosti problematiky a nedostatku poznania. V danej oblasti Victoria statu, pod ktory patri aj mesto Melbourne existuje niekolko vyznamnych zdokumentovanych geologickych anomalii. Výskum vsak stale pokracuje. Ide o zonu Fiddlers Green Fault Zone. V tejto oblasti len za poslednych 20 rokov zaznamenali vyse 60 zemetraseni. Pravdoou je, ze s nizsou magnitudou 2 – 3. V roku 1966 doslo k zemetraseniu s magnitudou 5,5 v blizkosti hory Hotham. V Newcastli (Novy Juzny Wales) v roku 1989 malo silu 5,4 stupňa. V state Victoria roku 1982 s magnitudou 5,4 v blízkosti mesta Wonnangatta. Jednalo sa o vyznamne zemetrasenia, ktore boli v celom state silne pocitované. Toto zemetrasenie Melbourne bolo najsilnejsie co bolo zaznamenane s magnitudou 5,9 (22. 9. 2021). Bolo ho citit az v Novom Juznom Walese. Tento hornatý juhovychodny region je povazovany aj vzhladom na iste zvlastnosti za zonu s relativne vysokou mierou rizika zemetrasenia, niektore odborne texty uvadzaju riziko ako mierne. V zaznamenanej minulosti Melbourne uz viackrat pocitilo zemetrasenie roznej intenzity, teda, ze nie je to taka zvlastnost ako sa snazite bez odpovedajucich znalosti naznacit. Mimo ine, len cez 100 km od Melbourn sa nachadza zlom s meranou a predpokladanou seizmickou vyssou aktivitou. Australia je vo všeobecnosti povazovana za svetadiel s najvyssim indexom seizmicity zvlast do buducnosti – podla merani je totizto najrychlejsie sa pohybujucim kontinentom vo svete. To znamena, ze casom tato aktivita tektotickych sil bude vyvijat coraz vacsi tlak na zony slabosti, zlomov. Geologicke mapy napovedia viac. Vobec to do buducnosti nemusi byt take pokojne miesto – z geologickeho pohladu, ked uvazime, ze sa viac nevie ako vie a vyskum a zbieranie dat za pomoci modernych technologii smerujucich k pochopeniu takychto prirodnych dejov to len potvrdzuje. Kto si chce pozriet k tomu viac tu : https://aees.org.au/wp-content/uploads/2013/11/McCue_Vic_Earthquakes.pdf

  Liked by 3 people

  • Zaujímavé je, že podobné otrasy boli aj v štáte New York pred pár rokmi a geológovia prišli podobným vysvetlením.
   Lenže pozrel som sa na dáta, a pokiaľ nie sú sfalšované a neboli použité geofyzikálne zbrane resp. neodštartoval to podzemný výbuch, tak to bolo prirodzené zemetrasenie (dátum je zaujímavý).
   Ale na druhú stranu Austrália kvôli relatívne stabilnému geologickému podkladu je plná podzemných miest a základní.

   Liked by 3 people

  • Povedzme, ze sa da este aj inak na to pozerat. Navzajom si tu poskytujeme informacie. Nikto sa tu nepasuje za super odbornika na vsetko. Okrem teda ludi vo vlade – tzv.mudrosraci ? Su tu subjektivne pohlady jednotlivcov, co je fajn, je z coho vyberat a zamyslat sa nad tym, ak treba. Popripade zaujat prakticke stanovisko na zaklade mojho vlastneho uvazenia. Mozem mat este iny pohlad na urcite udalosti a skutocnosti naokolo. A isto aj mam. Mozem sa vyjadrit, ze otrasy boli sposobene cinnostou prirodnou. A mozem povedat nazor, ze je to nahromadena energia z ludskej mysle a prejavila sa do priestoru. Zeby zhmotneny Egregor ? Mozem mat nazor, ze tohto rocna zimna sezona bude s priemerneho pohladu slabsia a kratsia. Sa nemusim zhodovat na x dalsich veciach, ale Dakujem, ze tu niekto dava svoj cas a energiu na spolupracu.

   Jablka pojdem aj tak obrat, zemiaky vykopat, kupim med od vcelara, chleba od pekara a je mi jedno, ci ma pravdu, alebo ma informacie z ineho zdroja a ineho uhlu pohladu. Informacne ma obohotia o moznost aj inak na to pozriet.

   Mal som kolegov lekarov, vodicov, pilotov, technikov a malo kedy sme sa filozoficky zhodli a teda, ze sme sa toho nadebatovali. Ale ked sa nieco stalo, nehoda ci uz dopravna alebo ina zivotna, tak sme isli ako perfekne doladeny naolejovany strojcek…….ateista, krestan, filozof atd…..

   A o to tu hlavne ide………naucit sa ZNOVA spolunazivat v ” Stvoritelskych pravidlach” a nie v destrukcii a hodnoteni pravdy a poznania………ked sa na Nas pozeraju vyspelejsie civilizacie, co si asi o Nas myslia………..Este aj tu prtku poznania, co som Ja osobne akoze objavil, poznal a pochopil………..to je skoro nic proti celemu Stvoreniu a Pravdy naokolo nas………

   Cim viac poznavam, zistujem, ze este nic neviem. Albert Einstein.

   Liked by 9 people

 3. už je na čase aby sa začali viniť novinárov aj maistrimové médiá z kriminálnej činnosti voči ľuďom a je toho pomerne dosť, ten zoznam profesií a konkrétnych ľudí ktorí podporovali tú mašinériu bude treba spísať, nech si nemyslia že môžu donekonečna obracať kabát, tu umrelo 12 637 a to číslo bohužiaľ rastie, spoločnosť bude potrebovať zdravý základ ideme od znova (Massarakš!)
  PS:Pán Fico už môžete im to pomaly osoliť, keď boli do teraz drzý a nadutý o tej tuposti ani nehovorím

  Liked by 4 people

  • Určite 12 tisic .? ….všetci vieme ako sa manipulovali čísla…niekde na ksbforume bola akási štatistika urobená z umrtí v rokoch 2017-2020?….a ten počet na rok 19/20 bol vyrátaný na 2300 ľudí cca….takže zvyšok boli úmrtia iného charakteru….stačí sa pozrieť realne na to ako sa premalovávajú okresy….ako prišli na tie čísla? veď žiadne povinne testy nie su….kto potrebuje, ide sa otestovať…teda čísla sú umelo navyšované…..opäť sa vytvára ten DOJEM….ale keď sa obzriete okolo seba…poviem to tak po slovensky: ľudia im na to serú z vysoka..
   .. pokial nenastane teror s opätovným testovaním …tak tie ich čísla si vymyslia aké chcú….no ak si spomenieme čo hovoril Mengelengvarsky…tak na Vianoce covid zdochne…..takže oni môžu akurát tak udržiavať stav paniky pre mutantov…. ja ani netuším aka sme farba a či to stúpa a to robím v št. Správe….mám to na haku…no bdiem….zatial nikto nič odomňa nechce…. už len čakám kedy sa to konečne rozsype….. a môžeme budovať odznova.

   Liked by 2 people

 4. Analytické schopnosti, kapacita a možnosti FKT ( V.V.Pjakin) budú vždy podstatne vyššie ako u jedného človeka. Odhaľujú zámery a plány, nikde nehovoria, že to tak skončí. Občas sa tam objaví krátka poznámka ” GP v zmysle zákona času postupne prichádza o riadenie “. Údajne existuje nejaký maďarský analytik asi tiež na základe dvtr, jeho web sa mi nepodarilo nájsť ak by nikto vedel kde to je nech to tu zverejní. Údajne jeho web čítajú “všetky spravodajské služby sveta “.

  Liked by 4 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s