Socializmus a „socializmus“

Je to pomerne rozsiahla téma, o ktorej by Ľuboš Blaha mohol napísať aj tri zväzky skutočne hrubých kníh a stále by sa nedostal na koniec. A je aj ťažká, lebo v podstate sa dotýka nielen štátnej ideológie Slovenska a jej presadenia do všedného života, ale aj medziľudských vzťahov, ktoré sa dajú zosumarizovať jednoduchou otázkou:

S kým to sme sociálni a ako?

Väčšina ľudí rada pomáha a neznáša tiež, keď je podvedená a práve toto cíti väčšina Slovákov keď vidia, že tie ťažko zarobené peniaze, ktoré od nich skasíroval štát, potom rozdáva takým elementom slovenskej spoločnosti, ktorí nielen ničím neprispeli spoločnosti, ale sa ani prispieť nechystajú. Dodávam, že toto správanie mi vadí u každého, a to bez ohľadu na farbu kože, ale práve u Cigánskeho etnika je to najvypuklejšie, lebo im to je nielen dovolené, ale priamo podporované mimovládnymi agentmi platenými aj zo zahraničia, ktorí z nich robia doslova chránený druh, keď vykrikujú „diskriminovaná menšina“, „tolerancia“ a treba ich podporiť v snahách o integráciu do spoločnosti. A nie, toto nie je chyba systému, ale zámer, lebo Cigáni nielenže sa nechcú integrovať, veď aj tak sú vydržiavaní (činy o tom svedčia) a chránení štátom aj mimovládkami, ale súčasne sa takto vytvára jednak zdroj problémov pre spoločnosť, a tiež sa tým udržiava bleskozvod pre isté kruhy.

Našťastie toto nielen na Slovensku, ale aj inde skončí, a žiaľ udeje sa to spôsobom, ktorý vôbec nebude príjemný. Konkrétne hyperinfláciou a de facto bankrotom štátu.

Čo budeme mať?

Po dosť nepokojnom období (jemne povedané) bude sociálny štát vyzerať o dosť inak, lebo nielen nebudeme mať bankárskych parazitov, ktorí z nás vysávajú zdroje a život, ale budeme mať aj inú ekonomiku a tiež iný štát.

Ide totiž o to, že pre nás určujúce veci sa dejú v USA a vo zvyšku Západu. Viem, znie to nepríjemne, ale Západniari (a nielen oni) práve teraz zisťujú nielen to, že im klamali prakticky vo všetkom a ich elity a volení politickí zástupcovia sú zločinci (Pandora Papers), ale aj to, že systém bol navrhnutý na to, aby ich obral o plody vlastnej práce a nakoniec aj o ich život s tým, že tentoraz sa elity rozhodli nás s konečnou platnosťou doraziť (plánovali zabiť 13 zo 14 ľudí) a tomu sú nápomocní politici a štátny aparát, a to často z vlastného rozhodnutia či presvedčenia a nie z donútenia. To samozrejme nikoho zo zainteresovaných neteší, preto sa teraz dav búri a nielen kvôli tomu, že je tu covid tyrania.

Čo sa týka nášho strategicky dôležitého štátu, tak my tu vidíme v plnej paráde, že vládnu koalíciu tvoria zločinci, vo vláde sedia zločinci a drogovo a inak závislí s tým, že sú natoľko neschopní, že ani kradnúť nevedia bez toho, aby zanechali gigantické stopy a dôkazy o svojej zločinnosti. Čo ale nevidíme je to, že nakoľko sú zahraničím financované a podporované štruktúry zarastené do štátnej správy, lebo síce vieme o rozsiahlej korupcii a o činnosti politických mimovládok financovaných aj zo zahraničia, len nevidíme kvôli ich mediálnemu krytiu to, že celá vec je prakticky do základov prehnitá a slúži kde-komu, len nie Slovenskému národu.

Logicky to znamená, že akonáhle globálne a západné systémy skolabujú, skolabujú aj tie slovenské a vtedy už budeme môcť prebudovať štát na vlastný kultúrny obraz a pre vlastné potreby. To však znamená aj to, že ten slniečkársky socializmus bez rozlíšenia t.j. „socializmus“ pôjde prakticky okamžite na smetisko dejín spolu s propagátormi takéhoto zriadenia a my všetci budeme musieť nielen pracovať, ale aj inak priložiť ruku k dielu.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

23 thoughts on “Socializmus a „socializmus“

 1. Oracle, k tomuto príspevku niet čo dodať. Podľa všetkého sa dali do pohybu neuveriteľné sily. Kto sa neprebudí, bude zmetený. Bez milosti, ako odpad, ktorý zavadzia. Boli (chabé) pokusy to zastaviť, typu korunovácie p-rezidentky za babylonskú neviestku tým strigôňom. Temné sily sa nechcú vzdať, ale zdá sa, že im to je figu drevenú platné. Ja osobne mám iný problém. Ten problém spočíva v tom či sa nájde dosť “spravodlivých” aby neprišla nová Sodoma a Gomora. Aj Abrahám podľa legendy vyjednával, ale ako spieva náš spevák – nenašiel sa ani jeden. Lebo veľa je povolaných, ale málo je vyvolených.

  Liked by 4 people

 2. a stále dokola, vymenia sa generácie, je tu zase nová mena, vždy na úkor ľudí … https://www.youtube.com/watch?v=0P0cX3P4jq4

  po 4. 10. 2021 o 15:51 Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska napísal(a):

  > oracle911blog posted: “Je to pomerne rozsiahla téma, o ktorej by Ľuboš > Blaha mohol napísať aj tri zväzky skutočne hrubých kníh a stále by sa > nedostal na koniec. A je aj ťažká, lebo v podstate sa dotýka nielen štátnej > ideológie Slovenska a jej presadenia do všedného života, ale ” >

  Páči sa mi

 3. S těmi cikány jsem si to poslední dobou začal taky tak myslet, že slouží k tomu, aby dělali problémy a otravovali lidem hezký život. Použijí všehno možné, aby lidem škodili. A že ve skutečnosti Cikánům vůbec pomoci nechtějí. Navíc si oracle všiml, že se dají použít i jako hromosvod.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s