Prišlo z TASR…..

Čo by som chcel povedať je, že toto bol dnes doobeda, teda 5.10 2021, najčítanejší článok v TASR: Očividne sú TASR hnusní hoaxeri a Polícia SR na svojom fejzbúku pravdepodobne bude stíhať širiteľov a ministerstvo pravdy, teda zdravotníctva, ospravedlňujem sa za mýlku, bude vydávať informáciu o tom, že naozaj ale naozaj táto štúdia sa mýli. Dole ho prinášam v plnom zmení. No pred tým ešte jedna informácia. Prosím šírte túto petíciu dr. Fleminga, je tam už cez 28 000 podpisov, no potrebujeme 100 000 podpisov.

Tak a teraz TASR. Tu je link na článok a tu je celý článok v pôvodnom stave

Vysoká zaočkovanosť neznamená automaticky menej covidu, ukázal výskum

Autori výskumu apelujú na úrady, že pri snahe zvýšiť zaočkovanosť by sa mali vyvarovať stigmatizácie nezaočkovaných, ktorá podľa nich môže spôsobiť viac škôd než úžitku

Autor TASR 4.10 2021 12:59 Berlín 4. októbra (TASR)

Na úrovni jednotlivých krajín nie je badateľný žiaden vzťah medzi percentom plne zaočkovanej populácie proti ochoreniu COVID-19 a výskytom nákazy. Naopak, výskum v 68 krajinách dokonca ukázal “marginálne” viac nových prípadov nákazy v krajinách s vysokým podielom plne zaočkovaných v porovnaní s menej zaočkovanými krajinami. Uvádza sa to v najnovšom čísle karentovaného vedeckého časopisu European Journal of Epidemiology.

Ako píšu autori článku, Izrael s viac než 60-percentnou zaočkovanosťou mal počas sledovaného týždňa najviac prípadov nákazy koronavírusom na milión obyvateľov spomedzi skúmaných krajín.

V USA si vedci všimli výrazné rozdiely v počte nových prípadov v rámci vysoko zaočkovaných okresov. Avšak počet nových prípadov výrazne neklesal so stúpajúcou zaočkovanosťou. Napríklad spomedzi piatich najviac zaočkovaných okresov, kde dosahuje podiel plne vakcinovaných od 84,3 percenta do 99,9 percenta, označilo americké Centrum pre kontrolu a šírenie chorôb (CDC) štyri za okresy s vysokou úrovňou šírenia infekcie. (Joxova poznámka: teda 80% okresov) Spomedzi 57 okresov s nízkou úrovňou šírenia nákazy má zase viac než štvrtina (Joxova poznámka: teda 25%) okresov zaočkovanosť pod 20 percent.

Vo svetle výsledkov výskumu autori vyzvali na prehodnotenie očkovania ako primárneho nástroja boja proti covidu, osobitne s ohľadom na šírenie variantu delta a pravdepodobnosť vzniku ďalších mutácií. Podľa vedcov je popri vakcinácii potrebné upriamiť pozornosť aj na ďalšie farmakologické a nefarmakologické prostriedky, napríklad podporu hygieny, dodržiavane odstupu či lacné testovanie. Upozornili, že podľa údajov izraelského ministerstva zdravotníctva dosahuje účinnosť dvoch dávok vakcíny od spoločností Pfizer/BioNTech proti nákaze iba 39 percent oproti avizovaným 96 percentám. Najnovšie údaje tiež ukazujú, že imunita po prekonaní infekcie je silnejšia než po podaní vakcíny od Pfizer/BioNTech.

Aj keď očkovanie chráni proti ťažkému, prípadne až fatálnemu priebehu ochorenia, CDC informovalo u plne zaočkovaných počas prvých piatich mesiacov tohto roka o náraste úrovne hospitalizácií z 0,01 percenta na deväť percent a náraste úrovne úmrtí z nuly na 15 percent.

Na záver autori výskumu apelujú na úrady, že pri snahe zvýšiť zaočkovanosť by sa mali vyvarovať stigmatizácie nezaočkovaných, ktorá podľa nich “môže spôsobiť viac škôd než úžitku”. Volajú po opätovnom používaní vyššie uvedených nefarmakologických prostriedkov pri “nastoľovaní rovnováhy života s ochorením COVID-19 rovnako, ako už sto rokov žijeme s rozličnými sezónnymi variantmi chrípkového vírusu z roku 1918“.

Poznámka Joxa na záver: Badatel.net je stíhaný za to, že tento hnusný hoax šíril od začiatku. Zruší ministertvo pravdy, teda pardon ministerstvo zdravotníctva teraz stíhanie a ospravedlní sa?

Poznámka 2: Takzvané current časopisy sú najvyššie hodnotené vedecké časopisy, všetky texty v nich prechádzajú tzv. peer review, teda kontrolou kolegov, či sa fakty zakladajú na pravde, a bez toho sa nič nezverejňuje, teda pokiaľ nie ste pán Fauči a iní podobní.

Poznámka 3: HNR, Boh, Allah, nazývajte si to, ako chcete. Ale Boh nám dal imunitu, ktorá, pokiaľ je správne používaná, je silnejšia ako čokoľvek, čo dokázal človek doteraz vymyslieť. Zásah do nej sa stal podľa Bible tesne pred potopou. Bol prepísaná časť RNA, ktorá kóduje 2 keto L=gulanolaktooxidázu, ktorá vytvára posledný metabolický krok premeny glukózy na vitamín C v pečeni. Výsledok, už žiadni 1000 roční Matuzalemovia, Ale to sú len Joxove úvahy, po prečítaní knihy Vitamín C a megaskorbická liečba – Zabudnutý poklad od Petra Tuhárskeho.

Buďte zdraví a všetko najlepšie prajem

Jox

9 thoughts on “Prišlo z TASR…..

 1. Som zvedavý, kedy toto zverejní RTVS,TA3 a popri nich aj Markíza a JOJ-ka (posledné dve nesledujem dlhodobo, no snáď sa o tom dozviem). Až vtedy to bude vážne, lebo TASR je stále pre mnohých tak trochu v pozadí.

  Páči sa mi

 2. Do par týždňov celý ten cirkus skončí. Su na to dôvody. Su prenasledovaní ti, ktorí sú za to zodpovední. DS ma možno v zálohe nejaké iné karty, možno budú ešte skúšať, ale sú na pokraji. Plán nevychádza a ani nevyjde.
  Včerajší výpadok sieti je len toho znamením.
  Nie je absolútne žiadna náhoda, že na konci roka bude premiéra matrix 4.
  Čakajú nás oveľa krajšie a zaujímavejšie časy. Okom ihly vsak prejdú len tí, ktorí intenzívne na sebe pracovali. Každý vo svojom vnútri presne vie. Mnoho ľudí sa uz ani nenachádza na tomto svete, a ešte budú odchody, ma to všetko svoj dôvod.

  Liked by 4 people

 3. No neviem vo Francúzsku od nového roka má byť povinné očkovanie pre všetkých, neviem po francúzsky bola tam nejaká pokuta 1500 eur, neviem za aké obdobie ale nemám dobrý pocit , ale tak na druhej strane sestrička v Taliansku vyhrala súd a v Slovinsku pozastavili povinné očkovanie,

  Liked by 2 people

  • stačia na nu 2 poobedia a nasledne asi rok vracaniu sa ku odkazom, resp. zdrojom, resp. porovnávaniu dat medzi sebou. Peťo muael byt veľmi dobre vedený , ked ju pisal. Ospbne si ho za to nesmierne vážim.

   Páči sa mi

   • Počuj Joxi, ukazoval som v rodine túto publikáciu a stretol som sa s veľkým odporom, ba až nepríčetným, že čo to za bludy zdieľam. Dotyčná mi hneď chrstla do očí lovcovšarlatánov kde daná publikácia je zavesená. Nedala sa presvedčiť ničím. Hovoril som jej, nech sa aspoň pozrie o čom to je. Ako na takýchto ľudí? je mi to veľmi blízka osoba a hnevá ma že to absolútne ani pozrieť nechce.

    Páči sa mi

    • Martin, mamin a ine smrteľne hriechy znižuju morálku a nasledne človek stráca rozlíšenie. Svedomie hryzie, no človek to nasledne kompenzuje drahými vecami, dovolenkami, promiskuitou, alkoholovym jedom, inými drogami, ktore dokážu na kratky cas dodať vypinac hlasu svedomia.
     Ak sa clovek nebude venovat vlastnemu telu, vlastnemu zdraviu, nebude mat túžbu sebazdokonaľovania, čo z neho zostane? Padlý, biorobot či demon.

     Tu sa dá len jedno. Vlastny príklad. Začat sám sa zdokonaľovať, pomôct tu či tam radou a keď rada vyjde, priviest priklad tej knihy.
     A po čase ľudia začnu čim dalej tym viac sa pytať, ako to šlo, ako si to dokazal, aké davkovanie, to bude druha otazka, akondlho, to bude tretia, odkial más zdroje, to bude stvrtá….

     Ked kreténi, resp. tzv. fact checkeri znevážia knihu s 1000 zdrojmi, studiami z renomovanych casopisov vedeckého vyznamu, lebo veď “……dopln si” , a ľudia nechcú, nepomôže nič, len priklad vlastnym životom.

     Koňa ku vode privedie jeden muž. No ani 40 mužov nedonuti kona sa napiť…

     to je celé…

     Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s