Otázky a odpovede č. 139

Do uzávierky, ktorá bola v stredu o 22:00, som dostal dosť veľa otázok a dúfam, že mi nič neuniklo (a ak predsa, tak sa ospravedlňujem, lebo diskusia sa značne zneprehľadnila). Čo sa týka pondelka, tak neviem čomu sa budem venovať. A ako vždy, budem sa snažiť dať na všetky otázky čo najlepšiu odpoveď – pred tým však rozoberiem niekoľko vecí:

Kult smrti na odchode a ostatné veci

Kult je na odchode a vlastníci sa rozhodli riadne za tým tresnúť dverami. Nebudem teraz rozoberať kto, ako a prečo tento kult vytvoril, lebo to je na dlho, ale ich nadvláda končí a spolu s nimi aj systémy ich nadvlády s tým, že sektári nie sú príliš zdatní pri riadení systémov (nemajú na to mentálnu výbavu, lebo sú síce chytrí, ale nie príliš chápaví). Chcem tým povedať, že budeme mať problémy nad hlavu nielen kvôli kolapsu systémov kontroly a riadenia, ale aj zlomyseľnosti vlastníkov sektárov a teraz už značne degradovaní potomkovia a následníci atlantického a egyptského žrectva t.j. vedenia globálneho zákulisia (GP) chápu, že sú v neudržateľnej pozícií, a preto robia riadený ústup, ktorý vôbec nevyzerá tak, že je to riadené. Ide o to, že nechávajú bojovať medzi sebou doterajšie odnože siekt a záujmových zoskupení a následne sa informačnou podporou rozhodnú o tom, že kto vyhrá ktorý konflikt. Lenže vedenie GP nie je jediným hráčom, nie sú jedinými hráčmi ani rôzne vetvy anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne a nie sú jedinými hráčmi vatikánsko-frankské kliky kontinentálnej Európy (a ostatné sekty sveta nespomínam), lebo sú tu patrioti sveta, ktorí sa spojili proti týmto skupinám a rozhodli sa prevažne informačne zlikvidovať nielen otrokársky systém, ale aj otrokárov. Toto ich konanie má už výsledky:

 • Pandora papers, škandál, ktorý vyšiel na Sorosov popud a v ktorých žiadny Američan nenachádza a to robí vrásky v Európe a inde kde-komu. Lenže toto automaticky vyvoláva nepriateľstvo medzi Američanmi a zbytkom sveta. Skrátka, niekto toto zariadil.
 • Francúzskom otriasa pedofilný cirkevný škandál, cez 210000 zneužitých detí od roku 1950 t.j. pred Vatikánskym koncilom v 1955 a Vatikán o tom celý čas vedel a kryl s tým, že problémy začali dávno pred rokom 1950 (a ešte niekto verí, že cirkev je od Boha). Lenže toto je len dymová clona na zakrytie oveľa horších zločinov Vatikánu a cirkevníkov, pretože pranie peňazí mafiánom cez vatikánsku banku je len vrcholom, lebo zneužívanie detí, žien a mužov sa vo Vatikáne dialo v priemyselnom merítku a podľa všetkého do toho bola zapletená aj britská šľachta spolu s kráľovským párom.

Ďalšie správy:

 • Sorors sa sťahuje z akciových trhov a časť peňazí investuje do kryptomien t.j. kryptomeny sa nezakážu (článok).

Otázky a odpovede

Lucka sa pýtala:

OTÁZKA: ahoj Ori velka vdaka ti patri a aj vsetkym tvojim spolupisateľom za to co robite ze nas informujete a moja otazka chcem aby si okomentoval toto video alebo čo môže byt na tom pravdy ďakujem https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10227009784019106&id=1489817713

Neokomentujem, lebo som to nestihol prečítať, svine to dali dole.

Karoy79 sa pýtal (dávam len otázku):

OTAZKA: Nastal cas ustupu od COVID-hysterie? Mozeme ocakavat viacero odhaleni ohladom COVIDu, ci rovno sa prejde na agendu Eko-fasizmu, aby stado ostalo v strachu?

Nie je to ústup, len začiatok prípravy na odpis covid cirkusu a liberál-fašistickej čvargy. Lebo Matelko necháva Lengvarského a spol. tlačiť na covid pílu spolu s tým, že on sám spomína Počiatka a pritom necháva Sulíka presadzovať tie neoliberálne nezmysly a toto v situácii, keď väčšina ľudí začína riešiť resp. už rieši existenčné otázky, robí zo Sulíka užitočného idiota a obetného baránka pre Matelka, lebo je ministrom hospodárstva, na ktorého sa dá hodiť vzniknutá ekonomická situácia.

Čo sa týka eko-fašizmu, ten je likvidovaný plynársko-energetickou drámou v centre ktorej je práve Brusel, miestni poskokovia močiara a ich nepriateľské kroky voči Rusku spolu s nezmyselnými nariadeniami. Chcem tým povedať, že sa čoraz viac naplňuje heslo „na čo je nám EU?“ a „do čerta s Bruselom“, lebo chlad a hlad (zima a zastavenie ekonomiky) lieči a núti ľudí a priemyselné elity premýšľať nad vlastnou budúcnosťou.

Jarmilla Berry sa pýtala:

Otázka: Hrozí nám niečo podobné ako v Austrálii? Bol výpadok soc. sieti upozornenie, že nebudeme môcť navzájom komunikovať?

Nie, lebo veci už narážajú na odpor davu a keď sa teraz zatlačí ešte viac, tak odpor ešte viac narastie a nikto to nebude dodržiavať. Čo sa týka výpadkov, tak tu nebude jeden veľký, ale niekoľk lokálnych.

Havrana sa pýtala:

Otázka:

Ahoj Ori,

ospravedlňujem sa za primitívnu otázku, som žiaľ finančný analfabet a tak musím žiadať o radu a neviem, kde by som dostala zmysluplnejšiu odpoveď, ak nie tu.. Má ešte teraz zmysel platiť životnú poistku (Allianz), ak celý finančný systém zrejme prejde čoskoro obmenou?

Ďakujem a všetko dobré želám, Tebe aj ostatným.

Za málo a teraz odpoveď:

Nepoznám podrobnosti zmluvy, ale keď je pred ukončením, tak radšej okamžite zrušiť a vybrať to buď ako hotovosť, alebo ako zmes hotovosť, kryptomena (XRP, XLM, HOT, THETA/TFUEL) a striebro či hotovosť a striebro (pol-uncové a uncové mince, a menšie zliatky-podľa Indickej CB aj zlato je dobrá kúpa) s tým, že ak máš očkovanie proti covid, tak aj tak nezaplatia. Ale ako hovorím, nepoznám tvoju situáciu a v diskusii si dostala aj iné rady, a preto rozhodnutie je na tebe.

Svetlo sa pýtal:

Otázka :
Ahoj Ori, koľko % dávaš nasledujúcemu” scenáru”?
1-Najneskôr do konca roka príde k vypnutiu, internetu ,prestane fungovať infraštruktúra, zásobovanie potravinami, zdravotníctvo, energetika, jednoducho totálny chaos
2-Spustia naplno napr. 5 G, alebo určite frekvenčné pásmo…, ktoré začne spôsobovať obrovské zdravotné k
komplikácie ockovanym
3- Nakoľko prestane fungovať komunikácia medzi ľuďmi cez soc siete, bude minimálna informovanosť o týchto zdravotných problémoch ockovanych
4-Zároveň vypustia ešte väčšie svinstvo ako je c19, ktoré reálne pozabija viac ako polovicu svetovej populácie
5-Všetko zvedu na kiberneticky útok a budú sa tváriť, že ľudia zomierajú od hladu a na iné choroby pre nedostatok liekov a absencie akejkoľvek zdravotnej starostlivosti
6-Z kibernetickeho útoku obvinia Rusko a možno aj Čínu.
Ďakujem za Tvoj čas a reakciu

Za málo:

1. Internet aj oni potrebujú spolu so soc. sieťami (riadenie a monitorovanie), a preto dávam na trvalé vypnutie 0%, výpadky v infraštruktúre a v zásobovaní budú na 100%.

2. 50% neviem nakoľko je pripravená infraštruktúra, ak vôbec je na Slovensku.

3. Hovorím že budú výpadky, ale nebude to totálny výpadok s tým, že ľudia sa aj tak rozprávajú.

4. 0% niežeby nebolo, ale čistky už prebiehajú a šéfov odstraňujú.

5. a 6. 0% všetci vedia, že kto je za tými útokmi.

Materino sa pýtal/a:

Zdravím Oracle911 a ďakujem.

Otázka:

Vzhľadom na prenikajúce relevantné správy o očkovaní a jeho účinnosti, nie je naplnená skutková podstata trestného činu šírenia poplašnej správy v RTVS a inde, keď ukazujú človeka v ťažkom zdravotnom stave a nie je jasné, že tento jeho stav zapríčinil Covid?

Ďakujem.

Za málo a čo sa týka otázky:

Nielen to (môže to byť aj herec), ale aj spolu-účasť na genocíde a z toho sa po Norimbergu (všetky dokumenty sú už zdigitalizované a voľne dostupné) nedá len tak vyvliecť.

Marek sa pýtal:

Otazka:
Dobry den Ori, aky riadiaci proces vidi Fico v ponuke Pellemu na spajanie Hlasu a Smeru, ked musel ocakavat ze Hlas na toto nepristupi. Hlas touto ponukou nemal co ziskat. Co chcel ziskat Smer?

Zdravím

Vyjasnenie pozícií u voličov určite (aspoň vedia, že čo sú zač) a to vyhlásenie Pelleho, že sa mu po odchode zo Smeru uľavilo, bolo pre Hlas likvidačné. Vidím tu špinavú hru.

Avalus sa pýtala:

Otazka: Ahoj Ori, co hovoris na postup ÚŠP v kauze Strausz Plačkovcov? Ďakujem.

Za málo

Vážna taktická chyba Lipšica a spol, a Fico to prepustenie dokonale ozvučil (a zamlčal podstatu chyby), a je toho viac čo majú na rováši. Takže Fico má muníciu s tým, že ostatní zadržaní budú spievať o každom zainteresovanom.

Dadu sa pýtal/a:

Otazka- chcem sa pridat k prvej otazke od Lucka. Ten chlapik co rozprava vo videu je pravdepodobne byvaly vojak alebo policajt, on predsa vyzyva ludi k 6. priorite, to je predsa to najhorsie riesenie, moja otazka je – to sme uz na tom tak zle? To uz sa vycerpalo vsetko?
Oracle ja si velmi cenim tvoju pracu, mas odvahu hovorit buduce veci, ale taketo videa su ako pluvanec do tvare KSB.

Vďaka za uvedenie do obrazu, a sú ďalšie možnosti ako 6. priorita, napr. masová neposlušnosť a ignorovanie nariadení. Lenže naša nátura je iná a obávam sa práve náhleho výbuchu hnevu a nie masovej neposlušnosti. Na druhú stranu policajná ochrana vakcinátorov je znakom toho, že ľuďom dochádzajú veci a bod zlomu je blízko.

Axe sa pýtal:

Ahoj Ori
Otázka
1: Čo znamená to spájanie Maďarských strán na Slovensku?
2: Aký má význam Korčokova návšteva Maďarska?
3: Plánuje Soros Majdán na Slovensku?
4: Blíži sa koniec našej Zuzanky?
5: Koľko času ostáva močiaru na Slovensku,a čo to bude ešte obnášať?
6: Vstúpi Mečiar do riadenia Slovenska?

Zdravím

1. Pokus o oživenie politickej mŕtvoly resp. zastaralej politickej idey, uvidíme nakoľko bude úspešný a to bude určovať ďalšie kroky.

2. Budovanie Veľkého Maďarska, alebo Veľkej Maravy/Moravy – viď bod jedna.

3.Ten už prebehol pri ukradnutých voľbách, oni tu plánujú krvavú melu, ale ostatné sily to zas otáčajú inam.

4: Áno, spolu so zbytkom čvargy, len to ešte nepochopili a ten kto pochopil buď mlčí, alebo znižuje krvavosť procesov.

5. Ak dobre rátam, tak majú čas do konca novembra, ale môže to skončiť aj skôr.

6. Už vstúpil na Slobodnom Vysielači ho pozývajú, či vstúpi aj do politiky, tak to neviem povedať.

Historik sa pýtal:

Dobrý večer Oracle911!
Myslím, že sa niečo deje postrehol snáď každý jeden na tomto webe. Či už socha Michala ktorá bude vymenená (zmena doby?) po ,,omylný” výpadok fb. Ja mám otázku na Slovensko: čo sa stane ak sa dostane k moci (kam to všetko smeruje) SMER? Blaha sa už ponížil na úroveň Matoviča pred voľbami keď rozpráva ako Heger nalieval vodku deťom. Bude SMER viesť proruskú politiku alebo GP mu rozkáže inak? A moja druhá otázka je, že prečo prebieha reorganizácia sveta ktorá vedie k zániku?
https://www.armadnymagazin.sk/2021/10/06/alexander-rogers-priciny-kolapsu-dopravy-v-usa/ Nebodaj diabol potrebuje čím viac duší viesť k večnému zatrateniu alebo mať nefungujúci systém? A posledná otázka je, ako skončí ŽiIinka? Dostane on ich alebo oni jeho guľkou?

Ďakujem za odpoveď
Historik

Zdravím

Blaha sa neznížil, len pravdivo poukázal na to, že čo je za kreatúru Heger a kde je jeho skutočná mravnosť (pre upresnenie on povedal, že Heger predával deťom vodku – ak si to dobre pamätám). Čo sa týka politiky, GP nie je všemocný (sú na odchode) a protiruská politika nie je len ideologicky nemožná kvôli populácii, ale aj kvôli polohe pre Slovensko s tým, že Maďarsko robí povedzme proruskú politiku.

Čo sa týka poslednej otázky, súčasný systém je neudržateľný a močiar to chce udržať v chode tým, že vytvorí digitálnu menu, ktorú vytvára a kontroluje tak, ako on chce, lenže to neprejde (odmietnutie populáciou – sabotáž z inej strany), a preto hovorím, že tu bude zmes drahých kovov, kryptomien a hotovosti.

Posledná otázka, tak podľa všetkého Žilinka zvíťazí, lebo čvarga veci nechápe, a veľa vecí robí z vlastnej iniciatívy bez vonkajšej podpory, alebo na popud patriotov, ktorí ich chcú odtiaľ vyštípať s tým, že ani Matelko nezaháľa.

Raslav sa pýtal:

Otázka:
Mnoho služieb a hlavne vecí zdražuje, zvyšuje sa cena tovarov, alebo predpovedajú ich nedostatok v blízkej budúcnosti /myslím autá, elektroniku, potraviny, energie, pohonné hmoty, nehnuteľnosti, suroviny…/. Informujú nás o tom už veľkou mierou v bežných médiách.
Preto sa ťa chcem opýtať, ide o prekrytie “Covid cirkusu” a jeho slabnutie a vyšumenie?
Ďakujem za odpoveď, aj za tvoju prácu tu a aj KSBforume.

Za málo a čo sa týka tvojej otázky:

Nie, zdražovanie je výsledkom práve tlačenia FIAT meny, ktoré potrebovali na vytvorenie stimulov s tým, že ostatné udalosti zas podkopávajú základy finančného systému t.j. zažijeme aj hyperinfláciu v jednej sfére financií a defláciu v inej sfére financií.

OttoS sa pýtal:

Hezký den, Oracle,
OTÁZKA:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/rusko-zvysuje-dodavky-plynu-do-evropy-a-je-pripraveno-stabilizovat-trh-rekl-putin-40374082 Meritum zprávy lze interpretovat jako změnu obchodní politiky ze strany RF. Je to řídící tah ze strany Gasudara, tedy přebírání řízení, nebo práce 5. kolony (zachraňující “močál”)?
Děkuji za odpověď.

Je to Putinov ťah s tým, že takto v podstate z jednej strany odpálil protiruskú propagandu mnohých európskych politikov v žolde močiara a z druhej strany vyprovokoval poskokov močiara k novým absurditám napr. v EP označili spojenie Ruska a Bieloruska za nezákonné (článok na Telegrame v RJ) a týmto vlastne plnia moju predpoveď EU a Bruselu „načo je nám vlastne EU?!“ a „do čerta s Bruselom“, lebo toto bude postoj nielen človeka z ulice, ale aj priemyselných elít. Dodávam, že je to výsledok šikovného riadenia a v žiadnom prípade to nie je náhoda, lebo zlý zámer jedného sa skrýva za hlúposťou druhého.

Mata sa pýtala:

Ahoj Ori.. Budem sa opakovať, ale VĎAKA Ti za Tvoju prácu. Posúvam to kde sa dá tento blog. A teraz OTÁZKA:1. myslíš si, že má význam 17.10.2021 štrajk, ktoré vyhlásilo Smer v BB a Republika 17.11.2021 v BA… Celá opozícia je rozštiepená, mnoho aktivistov tiež, keď sa všetci nespojime táto čvarga bude mať na vrch. 2.otazka Orban nariadil s kupovanie pôdy na Slovensku, v parlamente sa riešia homosexuálne zväzky, vidím to dosť nebezpečné. Myslíš, že je to začiatok nejakých procesov? Korčok nám spí? Ďakujem za osvetlenie, lebo už začínam byť magor, moc sa toho deje a Slovensko si ide Gréckou cestou.

Za málo a teraz k otázkam:

1. Nie je tak rozštiepená, len potrebujú podchytiť iné segmenty voličskej základne s tým, že mnoho aktivistov je v podstate nastrčeným agentom.

2. Ide o spojenie štátov buď do útvaru Veľkého Maďarska alebo do Veľkej Moravy/Maravy a prečo je to objektívne podmienená záležitosť, tak sme to rozoberali s Popolvárom v minulosti t.j. Veľké Maďarsko je jeden koncept a Veľká Morava/Marava je iný, a láme sa to práve teraz s tým, že to prvé nebude mať dlhé trvanie. A to, že Fico toto ozvučuje takto, je práve (podľa mňa pomerne úspešná) snaha prevziať na slovenskej strane nad týmto procesom riadenie. Dodávam, že toto podporuje aj to, že Korčokovo stretnutie s Orbánovým človekom prebehlo po stretnutí Korčoka s Lavrovom a Orbána so Zemanom resp. Maďarskej vlády s Českou.

Galina sa pýtala:

Otázka. Ahoj Oracle,mám len jednu otázku.Ktorú udalosť,alebo informáciu z minulého týždňa pokladáš za najlepšiu správu (samozrejme,relatívne,nie je to vyslovene ešte dobrá správa,ale nie je to už ani jóbovka). Ďakujem pekne.

Prepuknutie kauzy Plačkovej.

Brunero sa pýtal:

OTÁZKA : Skončí už prepustením “čurilovskej mafie” konanie voči nim zo strany prokuratúry? Zasiahne -snáď- do toho gen. prokurátor?

Priamo nie, ale bude sa dbať na to, aby prebiehalo všetko v súlade s kostolným poriadkom. Čo pre túto čvargu neveští nič dobré.

Michaela sa pýtala:

Ahoj Ori, vďaka za to, čo robis a ako to robis…
mám otázku, co by mohlo znamenať toto ?
https://movir.lf.tuke.sk/

Ďakujem
M.

Užitoční idioti sú všade, ale bude sa to dať využiť aj inde a inak.

William sa pýtal:

Zdravim Oracle,
Otazka:
1. Fico uz ozvucuje aj verejne tajomstva o drogach v NR. Uz ide do tuheho a koal ma iba tesnych 75 (bez Collara). Je to uz finalna faza?
2. V Rusku sa zacina cistit po volbach?
3. 18.10. Default USA – ano, alebo nie? Yelen uz pohrozila.
4. Lengva nechce ani za nic “povinne ocko” a zrusil pre ZS nahubky. Boji sa a hodil spiatocku, alebo chystaju nieco zakernejsie? Napr. 3000 pozitiv, 100 mrtvych a za vsetko mozu antivax (iba moja domnienka)?
5. Bude zima alebo velmi “horuco” v novembri-debembri ’21?
6. Od veci, ale mozno nejaka spojitost. OTP (madarska) predala slov.dceru CSOB, je to iba z dovodu neefektivnosti, alebo to moze byt aj iny manever?
Dakujem za vsetky odpovede.

Za málo a teraz odpovede:

1. Začiatok finálnej fázy, tú spustí onedlho Matelko po učitých udalostiach.

2. Malo by sa, ale zatiaľ som nič nepočul.

3. Môže to byť aj 15.10. t.j. tak či onak, treba dať vlastné financie do poriadku.

4. Určite, ale to nie je z jeho hlavy s tým, že to v konečnom dôsledku dopadne pre túto čvargu zle.

5. Aj, lebo staré veci sa sypú, pravda vychádza najavo a ľudia sa budia do reality.

6. Skôr je to konsolidácia pozícií a delenie si toho, kto aké teritórium bude kontrolovať.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

22 thoughts on “Otázky a odpovede č. 139

 1. Zdravím Ori, aj všetkých… Napadla mi kacírska myšlienka. Teda vzhľadom na to ako močiar tlačí na segregáciu obyvateľstva zaočkovaní-nezaočkovaní… Či vlastne už nemáme dosť munície v rámci ČR-SR na založenie vlastného štátu s ohľadom na dostatočný počet nezaočkovaných… Teda vlastne potrebné množstvo základu ľudských zdrojov, informačne dostatočne vybavených, prakticky v každom segmente riadenia v rámci terajších štátov ČR a SR a ovládania ich iných potrebných zdrojov… (riadenie, energetika, polícia, armáda atd…) Teda prakticky založenie novej ČSR v hraniciach terajších ČR a SR so základňou “nútene segregovaných”, teda v súbehu s terajším stavom už vytvárať štruktúry nového štátu s prevodom kompetencií a všetkého potrebného už na nový štátny útvar, novú spoločnú vládu a parlament a samozrejme aj prevod odvodov na nový riadiaci a sociálny systém… Takpovediac uskutočniť založenie a sfunkčnenie tzv. “tieňového” štátneho útvaru, ktorý by povedzme potom v pravý čas iba prebehol, povedzme, inštitucionalizáciou…. (?) Myslím si, že je už vyprofilovaný dostatočný počet populácie odmietajúci “financovanie tejto lotérie” aj keď teda ide o fiat money…
  Môže sa to zdať ako studená občianska vojna, ale na strane druhej po páde terajšieho systému by mohla doba “revitalizácie” trvať o dosť menej…. Prečo to nevyužiť….
  Pozdravujem všetkých.

  Liked by 5 people

  • @majlk. Než to dokončia už to bude na nič, niečo ako ten č*k*nov kšeft s testami. Chýba mi tam ako akčný člen automatický guľomet. Pretože tým že niekto opustí zabezpečení priestor a príde sms sa nič nerieši. Na tureckých hraniciach do Sýrie je údajne inštalovaný systém ktorý chráni hranicu upozorňuje osoby ktoré sa dostanú do zóny v niekoľkých jazykoch aby sa vrátili inak bude použitá strelná zbraň, kto neuposlúchne je zneškodnený. Je to podobný automat ale akčným členom automatický guľomeť. Strieľa stroj bez akéhokoľvek zásahu človeka. Obsluha tým psychicky “netrpí”. Či majú aj robota na zber mŕtvol neviem.

   Liked by 2 people

  • Pumpuje dav a ne-dobrím a neefektívnym spôsobom, to je prvá vec.
   Druhá vec je, že užitočný idioti sa nájdu všade, a Naď ním je spolu s technikmi TUKE.
   Tretia vec je, že na tieto nezmysly nie sú ľudia t.j. ľudí len vytočia.

   @Robert
   Celé mená nezverejňujem z bezpečnostných dôvodov, obsah príspevku je ale v poriadku.

   Liked by 2 people

 2. Celý Internet ako taký nejde technicky vypnúť. Museli by odstaviť všetky smerovače ( routre ). Slovensko by išlo odrezať od Internetu, odhadujem to tak na cca 50 uzlov ktoré by bolo treba odstaviť, ale zostal by satelitný Internet, ten by sa dal zablokovať operátorom. Nakoniec by bolo možné spojenie modemom cez pevnú tel. sieť. Napr. cez modem vytočíš tel. číslo v zahraničí a cez to sa pripojíš na Internet. Modem má už málo kto.Museli by zablokovať volania do zahraničia. To čo sa teraz deje v Kingdom of Condom je overenie použiteľnosti scenára pre masové nasadenie, skôr si myslím, že to neplatí pre nás ale pre západ. Tu sú iné podmienky, bolo to v otázky a odpovede V.V.Pjakin za 4.10.21.

  Liked by 3 people

  • Bolo by dobré vedieť, akú postavu hral, aké kulisy sa menili a aká ho zabila. Ja nepovažujem všetkých hercov a spevákov za darmožráčov. Sú medzi nimi aj osobnosti, ktoré sú pre spoločnosť prínosom. Napr. Chaplin, Werich, Gott …

   Liked by 2 people

    • Prečo hneď tak ostro? Nemôžem vedieť všetko o každom. Čo sa týka tých mladých dievčat, v čase jeho mladosti to bolo normálne, že sa vydávali 16-ročné dievčatá. Aj ja som mala také spolužiačky, ktorým rodičia museli vybavovať povolenie k sobášu, keďže nemali 18, dokonca ani 16.

     Liked by 3 people

   • Tu je niečo o tej nehode https://vz.ru/news/2021/10/10/1123298.html zatial som viac nezitila. Aj tak v týchto chvíľach myslím na Zemana. Vśeličo sa hovorí. Videla som ho naživo pred tromi rokmi,dosť zblízka a pomyslela som si,že iste veľmi trpí. Viete,ako to myslím.
    Čo sa týka Chaplina,nemám info,že bol pedofil Ty myslíš tú jeho 19 ročnú manželku asi….extravagantné,ale keď ho chcela,čo mal robiť?
    Niektoré jeho filmy majú sto rokov,ale je tam všetko,čo platí aj dnes.Večer si asi nejaký pozriem,napr.Modernú dobu.-)

    Liked by 2 people

   • Určite nie sú všetci darmožráči ale dnes sa to dá povedať tak o 1% spevákov a hercov. Superstar ČS ma talent atď. keď si pozrieš koľko ľudí sa hlási na tie výbery hrúza. Vidia v tom prachy a ľahko zarobené prachy. To nemajú nič iného na práci? Nič ich nezaujíma? Len kvákanie o ničom spievať o správnych veciach ale pritom sa správať ako odpad. Pre mňa 99% spevákov a hercov sú pokrytci.

    Liked by 4 people

    • Asi naozaj všetko závisí od pozorovateľa,odkial sa pozerá. Táto veľmi známa ukážka vznikla pred 80 rokmi a nebola nič viac,iba groteska. Smiešne.
     Ale v skutočnosti zobrazuje zotročenie človeka technológiami.

     Herci boli vždy sluhami,ich miesto bolo celkom dolu,ale vďaka Holywoodu išli veľmi hore ,GP ich tam chcel. Teraz sa len prirodzene vrátia tam,kam patria. Pretriedi sa to to.

     Liked by 6 people

 3. Dobrý deň,chcem sa opýtať na váš názor na Movir,nejak ma to znepokojuje,keďže vraj to má byť pre neočkovaných,ale niečo mi navrava,že nemusí byť tomu celkom tak…. ďakujem

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s