Bratia Česi, ešte budete za Babišom plakať

Hovorím to na základe skúsenosti, lebo u vás sa stalo viac-menej to, čo sa stalo u nás. Ide totiž o to, že zahraničné a často aj „alternatívne“ slovensko-jazyčné média vykresľovali Fica buď ako neschopného politika a štátnika, alebo ako vrcholného mafiána, ktorý nadáva na novinárov, lebo hovoria o ňom pravdu a používa tajné služby a silové zložky na umlčanie svojich oponentov. Tie isté médiá v slovenskom jazyku bohorovne tvrdili, že keď Fico a Smer-SD bude odstavený, nastane raj na zemi. Voliči tomuto uverili, aspoň tak to vychádza ako výsledok z podľa mňa ukradnutých volieb.

Čo je dôsledok?

Tá čvarga/zberba/sebranka/pakáž zložená zo zapredancov, zločincov, hlupákov a ťuťmákov/nekňubov vo vládnej koalícii, vláde a prezidentskom paláci (to tá v prezidentskom paláci je smetisková/skládková aktivistka od Sorosa – to asi povie o nej všetko) zobrala nielen všetky sociálne istoty, o ktorých tvrdila, že ich ponechajú t.j. oklamali ľudí a nám zostali len oči pre plač, ale aj sa držia moci a neváhajú použiť aj špinavé triky (to tá smetisková aktivistka sformulovala svoje podanie na ÚS tak, aby otázku referenda o predčasných voľbách ÚS zamietol a po protestoch má plnú hubu o tom, že je za referendum t.j. bezočivo klame a tvári sa, že žerieme seno) s tým, že táto čvarga prakticky na každom kroku rozkladá náš štát spolu so štátnosťou.

Prečo to hovorím?

Pretože bratia Česi, čakajú vás podobné peripetie aké my zažívame prakticky na dennom poriadku. Keď sa tá pakáž dostane k moci a začne vládnuť, aj vám zostanú len oči pre plač a budete ľutovať nielen to, že ste im hodili lístok, ale aj ste na nich pomysleli v dobrom. Aspoň to je jeden z plánovaných výsledkov činnosti poskokov anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne (Babiš so všetkými jeho chybami nebolo to najhoršie, čo vás mohlo stretnúť). Druhý scenár, s ktorým globálne zákulisie (GP) ráta, je ďalšia Babišova vláda, tentoraz v menšine s „pomocou“ opozičníkov, lebo Babiš a Zeman svojou politikou nahlodávajú ich jednotu (nie je to až tak ťažké – veľa strán, málo šancí na poriadne trafiky). Aspoň také sú plány.

Prečo len plány?

Globálne zmeny, ktoré nastanú počas a po vyjavení pravdy o mnohých veciach a po krachu finančného systému, tak či onak rozbijú ak nie všetky, tak určite veľkú časť dodávateľských reťazcov (Čína už teraz má problémy s elektrickou energiou t.j. výroba v 2/3 Číny prakticky stojí) a tým pádom sa budú riešiť iné otázky a úplne iným spôsobom napr. do cien plynu Brusel nám nebude kecať. Takže, čakajú vás aj nás ešte zaujímavé časy.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Bratia  Česi, prosím šírte odkaz na tento článok.

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

26 thoughts on “Bratia Česi, ešte budete za Babišom plakať

 1. Tie voľby sú len zásterka, rovnako ako na Slovensku, pretože výsledky sú vždy vopred pripravené, len je potrebné pripraviť známe divadlo pre verejnosť. Skrátka satanisti besnejú a majú dostatok dobre zaplatených bábok, z ktorých peniaze a problémy urobia poslušných otrokov. Nič nové. Tu je demokracia len na oko, aby sa nepovedalo, ale v skutočnosti je démon-kracia, ktorá vytvára nedostatok, chaos, jednoducho tyraniu satanistov.

  Liked by 2 people

 2. Mám na to iný názor. V CZ to mohlo zachrániť iba SPD v koalícii s komunistami a čssd. Koalícia ANO SPD mohla iba pribrzdiť následky. Nezabúdajte na prejav Z-m-na pred istím kongresom kde povedal I am jew… a dostal najvyššiu cenu pre toho kto nie je príslušníkom istého národa, ochranca svetla alebo ako sa to volá. Bureša ako skladal sľub pri istom múre. B-rt-š zasvätený údajne v španielsku na slobodomurára. Na druhej strane predpokladám, že v novej CZ vláde nebude žiadny plagiátor, narkoman, a psychopat. Vládnutie bude mať v CZ politickú kultúru ako vždy malo, nie ako tu. Doporučujem web slobodného rádia https://svobodne-radio.cz/ program s p. Kollerom, ktorý už asi bol posledný https://svobodne-radio.cz/2021-10-05-studio-beta-martin-koller-tesne-pred-volbami/

  Páči sa mi

 3. Ori, vždyť my to víme! Ale co dělat, národ je v euforii, doufají, že Babiš bude stíhán, toto jim stačí jako zadostiučinění. Slavilo se v hospodách, proběhly štamprle a oslavné rodinné telefonáty, jako na Vánoce. Je to tak plytké a krátkozraké, škoda slov. Stále doufám, že pokud nás čekají avízované červené pilulky, prozření a následný rozklad systému, bude nově zvolená banda starých ksichtů skončena tak jako tak.

  Liked by 4 people

  • Katuš, nesouhlas, možná ve tvé sociální bublině se slavilo. Já jsem naopak zaznamenal a zaznamenávám v ulicích i obchodech podivné ticho až mrazivo, snad až ovzduší obav u běžných lidí. Méédia samozřejmě poslušně a nahlas mečela a vyřvávala, spolu s pár komedianty. Ale teď, po pár dnech? Nadšení zrádců se jaksi zadrhává a začínají být nervózní. To je dobře. Mají dost důvodů. Lidi jim to totiž tolik nežerou, mnozí tuší podvod (americké volby ještě nevychladly) a vládnutí v nadcházejících celosvětově obtížných časech jim po pár dnech střízlivého uvažování už asi nikdo nezávidí.
   Pravda, mohou, coby dosazení slouhové a darebáci napáchat hospodářské či politické problémy. Takže si přeju, aby jich bylo, pokud možno, úplné minimum.
   A propòs, 72 mandátů pro Babiše a 71 mandátů pro “vítězný” zrádcovský slepenec, tak to je fakt tragikomická a zpackaná volební fraška.

   Liked by 1 person

   • Martine21 ahoj, určitě to může být mou sociální bublinou. Je mi 34 let, moji známí, se kterýma obvykle politiku neřešíme, si nadšeně mění profilové fotky na FB, aby bylo poznat, koho ze slepence volili. Znám jen asi 4 lidi a dalších několik v rodině, kdo nadšeni nejsou, zapínají ostražitost víc než kdy jindy, ale to jsou ti, co se aspoň snaží(me) o nějakou širší perspektivu náhledu na situaci, sledujem Pjakina a tak.
    Lidi netuší, že si zvolili servilitu. Servilitu k EU…..Mimochodem, dosazení slouhové se podle mě, kromě hospodářských a politických problémů, pokusí protlačit povinné očkování, nebo tak dobrovolné, že bez něj nepůjdem do práce. Za normálních okolností by to mohla být jedna z červených pilulek, až na to, že 65 pct lidí už očkování má, a podávat pilulky tomu zbytku je jak kázat už konvertovaným.
    Celkovou atmosféru a pokles nálady může mít na svědomí i médii avizované “významné zhoršování ” epidemiologické situace a zdražování.
    A ano, to máš teda pravdu, 72 : 71 je vážně směšné. Do toho prezident. Do toho Bohemia Energy….náhody?

    Páči sa mi

   • Martin 21: – souhlasím s tebou. Vidím totéž kolem sebe i v práci kde všichni adorovali koalici. Teď po týdnu nikdo ničemu nerozumí, nechápou vzývají článek 66. Jsem tam sám za Babiše proti všem. Stačí jim položit jednoduché otázky a nejsou schopni odpovědět. Ale venku v metru a na ulicích slyším jiné názory a těší mne, že lidé přemýšlejí a ještě umí počítat.

    Páči sa mi

 4. Ja tu píšem trochu od veci.
  Heger a Orban spoločné vyhlásenie pod vlajkou Maďarska a Heger pod vlajkou Ruska. Nie Slovenska… minister Korčok 2 dni v Rusku.Čo k tomu dodať? MÁM pocit ŽE TÁ HRANICA BUDE NA RIEKE MORAVA. A ŽIADNE ČSR 2nebude.
  Bohužiaľ Praha je okultné centrum nosatých a oni ju len tak nikdy nepustia.
  Tie voľby boli tomu prispôsobené. BRATIA NAŠI VOLILI DOBRE .LEN TO BOLO UPRAVENÉ.

  Liked by 1 person

 5. expanzia-stagnácia-transformácia (jej začiatok je spravidla hlboký úpadok a likvidácia starých poriadkov)-expanzia…
  Kde sa nachádzame, je asi všetkým jasné.
  No to, čo za čias Imperia Romanum trvalo stovky rokov, bude trvať rádovo v rokoch, možno pár desiatok rokov, napriek tomu a možno práve preto, že tento proces je tentokrát nie regionálny, ale celoglobálny.
  Už som písal: zmena je nevyhnutná. Ľudstvo dostalo možnosť počas minuloročného jarného lockdownu si uvedomiť, čo je jej podstatou: prehodnotenie a zmena životných návykov – nie konzum, ale to, čo sme si uvedomovali doma s blízkymi zavretí.
  Škoda, že to uvedomenie po uvoľnení vyprchalo.
  Teraz to bude tvrdou ekonomickou reformou: umelo vyvolaný nedostatok, bieda, potravinové lístky a následne štandard Severnej Kórey bude pre ovce blahobytom – svetom ako predtým…

  Liked by 4 people

  • ” Ľudstvo dostalo možnosť počas minuloročného jarného lockdownu si uvedomiť, čo je jej podstatou: prehodnotenie a zmena životných návykov – nie konzum, ale to, čo sme si uvedomovali doma s blízkymi zavretí.”

   nedostalo ziadnu moznost, lzami o covide a rozdelenim spolocnosti na xy sposobov sa ludstvu nemohlo ukazat nic. To, ze vacsina si zvolila jednoduchsiu cestu je ich vec, ale to neznamena, ze by sa nerozhodli inac, keby mali aspon cast informacii ako my k dispozicii. A standard S.Korey ak by sa tu zaviedol, tak sa bude tykat vsetkych. Pozor na to, co si zelas. Nemam nic proti jeodnoduchsiemu zivotu, ale hladomor zrovna nemusim.

   Liked by 2 people

   • “ale to neznamena, ze by sa nerozhodli inac, keby mali aspon cast informacii ako my k dispozicii”

    odpoved je, ze nerozhodli a preco? Lebo stale si myslia, ze ich sa to netyka a oni vedia najlepsie ako to je! Velmi dobre to poznam aj z mojho najblizsieho aj vacsieho okolia. 1000 krat sa ma mohli opytat odkial beriem tieto informacie, ktore sa na 90% naplnaju a k dnesnemu dnu sa ma ani jeden neopytal odkial mam zdroje.
    Tie informacie vobec nie su tajne, tazko dostupne, platene alebo nieco podobne. Proste oni su naj… tak nechajme ich naj…

    Liked by 3 people

  • “čo sme si uvedomovali doma s blízkymi zavretí.”V poriadku Popolvár,v mnohom s tebou súhlasím, najmä čo sa týka sociálne a právne spravodlivej spoločnosti ,duchovného rozvoja smerom k Človeku a pod.,to je jasné,”o tom žádná”.No byť doma zavretí,väčšinou v obklopení digitechnológiami a tv ktoré vysielajú hlavne propagandu toho konzumu(nepozerám ale rodine nezakážeš)je oveľa horšie ako ísť do múzea,knižnice,na hrad, kúpalisko,posedieť si do reštaurácie atď.čo je nemožné keď zhoršia situáciu.Sloboda je kde?Na tejto planéte už aj tak obmedzená sloboda nedokonalosťou ľudského tela je ešte viac teraz škrtená a dusená.Sedieť doma a vnímať len digitálnu pseudorealitu je obmedzenie a spútanie aj ducha v tom tele ktorý sa potrebuje prejavovať a plniť si svoju rolu prostredníctvom tela a jeho zmyslov.Tv,pc a pod.nezakazujú.Prečo asi?Väzenie.Človek sa nestane duchovnou bytosťou preto že žije v jaskyni a vzdáva sa skúsenostných zážitkov obalu-tela na tejto planéte…Obmedzenie výroby,spotreby,konzumu je v poriadku,matéria prevláda.

   Liked by 2 people

   • pre dum aj kancelár:
    nepochopili sme sa úplne. Ja si neželám štandard S. Kórey. Ja len popisujem naštartovaný proces.
    Čo mám na mysli uvediem na osobnom zážitku z augusta:
    Dovolenka v Bulharsku. Tešil som sa, cestu autom naplánoval. V deň odchodu to začalo: najprv som dudral, že budúci zať nevrátil auto tak vyčistené, ako mal – hodina roboty naviac. A kopu podobných blbostí, ktoré mi z nejakého dôvodu vadili. Darmo ma manželka upozorňovala, že čo riešim za blbosti, že už aj príprava na cestu je v podstate dovolenka, že si to mám užívať. Vedel som, že má pravdu, no stále som nachádzal nové a nové nepodstatnosti, nad ktorými som sa rozčuľoval. Skoro celá cesta detto a v letovisku to pokračovalo – naše obľúbené miesto na pláži už bolo komerčne prenajaté – beach bar, obľúbená pekárnička zavretá, atď, atď… Proste stále niečo, s čím nespokojný. Po troch dňoch som chytil covid – delta variantu. Tri dni som “čučal” na izbe.
    A aký šťastný som bol, keď som po troch dňoch bol znova na pláži. Zrazu mi stačilo len to, že obloha je modrá, slnko hreje, voda je čistá. Zbytok dovolenky som si tak vychutnal, ako ešte nikdy.
    (PS: tie energie a programy nespokojnosti neboli moje – schytal som to…, no to nič nemení na tom, čo som si uvedomil, keď som izbu opustil.)
    Takže, aj v Európe bude ekonomicky obmedzená nielen komercia, nielen parazitické potreby, ale dočasne aj demograficky podmienené potreby, aby, až sa spustí nanovo uspokojovanie demograficky podmienených potrieb, boli ľudia s tým tak spokojní, ako keby to bolo blahobytom.
    My sme si v 90-tych užili šokovú ekonomickú terapiu zmeny socialistického hospodárstva na kapitalistické. Takúto šokovú terapiu (ale teraz od kapitalistickej západnej nenažranosti k skromnosti ala S. Kórea) zažije celý kapitalistický parazitický svet.
    Ja netvrdím, že je to to pravé orechové, ja len popisujem podľa akého scenára sa momentálne ide.

    Liked by 6 people

    • Popis scenára všetci poznáme – neviem presne čomu to pomáha, stačí si dať do Google Great Reset. Ani to zavretie doma nemalo slúžiť na nič iné len držať ovce v strachu a manipulovať ich, konzum priemerného západniara nijako matičku Zem neohrozuje, to všetci dobre vieme. Tu nejde o nijaké ušľachtilé ciele, proste parta zmrdov sa chce premávať po tisíckach kilometrov čistej prírody na hypermoderných výdobytkoch techniky a nechce si pri tom kaziť výhľad na také nechutné podradné veci ako sú bežní voliči (rozumej hovno).

     Liked by 2 people

   • Kde je sloboda ? V nasom vnutri, v mysli a srdci. Kazdy ju ma stale so sebou. Mozeme sa oblozit cim len chceme a byt kdekolvek na svete. Ale citit sa budeme len tak, ako sa sami rozhodneme. Ziadna hmota Nas trvalo nenaplni ani slobodou a ani stastim…..to dokaze len POZNANIE a o tom je zivot. Vsetci si to tu skusame.

    Je taka poviedka. Lezi indian v hojdacej sieti na plazi a uziva si pritomnost. Prijde za nim podnikatel a navrhne mu, aby pre neho pracoval. A preco ? No aby si zarobil peniaze a viac a viac a potom mohol zamestnavat ludi, tak ako podnikatel a mohol si potom uzivat v sieti na plazi. A indian mu hovori, ja si to uzivam uz teraz…….a to je tiez o poznani…..

    A ludske telo…je tak dokonaly nastroj na poznanie vsetkeho naokolo, ze ani vsetky pocitace sveta so vsetkym, co tu je, sa este ani zdaleka nemozu rovnat tomu comu hovorime Zivot………..dokazal niekto stvorit atom, kvark, miliony procesov buniek v ludskom tele co kazdu sekundu robia presne co maju……..tam nie sme este ani zdaleka.

    Je len na mne , comu venujem svoju pozornost. Poznavaniu a snahe pochopit vsetko naokolo alebo niecomu inemu……..De gustibus non disputandum. Proti gustu ziaden disputat……Vyberam si cervene pilule s prichutou visni, malin, jahod, cucoriedok…………Vyberam si cervene pilule slobody a poznania pravdy, ktora je temer nekonecna……….A co si vyberiete Vy, je len na Vas……..vdaka PC, TV, DVD sa da dostat k tolko uzasnym myslienkam, skusenostiam, poznaniam, zdielanam ako este nikdy predtym. Je len na mne na co kliknem. Je len na mne, na co upriamim svoju pozornost……

    Liked by 6 people

    • Áno,ak vlastním Poznanie,tak sa môžem cítiť slobodný a neobmedzený aj vo väzení ,koncentračnom tábore,na lodi plnej otrokov spútaných reťazami a veslujúcich do úmoru ….lebo poznám a viem že tento život je taký aký je,je to dočasná záležitosť ,je to rola, a úloha ilustrácie prirodzenosti tohto typu života….no aj ten indián na pláži by sa momentálne v čiernom “okrese”:)na pláž vôbec nedostal a ak tak len s respirátorom,v určenej dobe a 5 metrov od podnikateľa:)

     Páči sa mi

     • Na par riadkoch sa tazko vysvetluje dlhorocne poznavanie a celozivotna cesta ucenia sa, ale kto chce uprimne poznat, tak sa moze zadarit vselico. Clovek sem da nejake indicie, info, poznanie, skusenosti…….ostatne je uz na kazdom z nas.
      Mozno neuverite, ale s manzelkou sme nemali ziadny problem, chodili sme po pol slovensku, temer vobec nenosime nic, a ak tak s recesie tie zabavne ruska….poznanie a pochopenie je jedna cast a potom ZITIE pochopeneho je druha, to je kazdodenne nastavenie stavu mysle a bytia a to je uz naozajstna praca. Uprimne Vam ale hovorim z vlastnej skusenosti……oplati sa.

      Veci sa budu diat a naozaj to moze a asi aj bude vyzerat vselijako a jedine co bude napomocne k danym zivotnym skusenostiam je poznanie, preto pan Ori neustale nabada citat, citat, vzdelavat sa, tak ako pan Pjakin a vsetci co vedia, preco je dobre pozat a vediet…….treba hlavne zacat a vcera uz bolo neskoro………vsetko dobre zelam na tejto ceste.

      Liked by 1 person

      • Tí čo vedia a bolo im dané vedieť,vedia prečo sa deje všetko tak ako sa deje.Prirodzenosťou HRN je Absolútna Pravda,Dobro,Láska,Múdrosť,Poznanie,Spravodlivosť,Sloboda a všetky ďalšie Absolútne Pozitíva.Tu na zemi tieto pozitívne atribúty zažívame len relatívne a v značne pokrivenej a skreslenej forme.Aj keď sa vie prečo sa veci dejú tak ako sa dejú tak to nič nemení na tom že konkrétne obmedzovanie aj skreslenej a relatívnej slobody(aj keď má to svoj účel v širšom ilustratívnom zmysle poznania a poučenia a v zmysle zmeny)nie je len obyčajná prachsprostá diktatúra,obmedzovanie a tyrania.

       Páči sa mi

 6. “ale to neznamena, ze by sa nerozhodli inac, keby mali aspon cast informacii ako my k dispozicii”

  odpoved je, ze nerozhodli a preco? Lebo stale si myslia, ze ich sa to netyka a oni vedia najlepsie ako to je! Velmi dobre to poznam aj z mojho najblizsieho aj vacsieho okolia. 1000 krat sa ma mohli opytat odkial beriem tieto informacie, ktore sa na 90% naplnaju a k dnesnemu dnu sa ma ani jeden neopytal odkial mam zdroje.
  Tie informacie vobec nie su tajne, tazko dostupne, platene alebo nieco podobne. Proste oni su naj… tak nechajme ich naj…

  Liked by 2 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s