Otázky a odpovede č. 141

Do uzávierky, ktorá bola v stredu o 22:00, som dostal dosť veľa otázok a dúfam, že mi nič neuniklo (a ak predsa, tak sa ospravedlňujem, lebo diskusia sa značne zneprehľadnila). Čo sa týka pondelka, tak neviem čomu sa budem venovať. A ako vždy, budem sa snažiť dať na všetky otázky čo najlepšiu odpoveď – pred tým však rozoberiem niekoľko vecí:

Článok a niekoľko vecí

Odkaz na Nikitov článok, skvelé aj keď dlhšie čítanie, viac menej hovorí o takom istom neslávnom konci EU, ako som predpovedal ja, žiaľ spomína aj sociálne výbuchy v jednotlivých štátoch. Neľutujem to, že ich spomína, ľutujem tých, ktorí sa ocitnú medzi barikádami.

Odkaz na dve videá o Tartárii a alternatívnom dejepise (prvá a druhá časť – obe anglicky).

Čo sa deje na Slovensku: Poskokom anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne konečne došlo, že veľa času nemajú na ďalšie rozkrádačky a pánko ich neochráni, a preto panikária. A toto je dôvod, prečo sa rozhodli obetovať Kollára, ktorý robí najväčšie prieky pri ich bašovaní. Lenže Kollár podľa vecí, ktoré spomína Nikita, je figúrkou globálneho zákulisia (GP), a preto Lipšic, ktorý sa pustil do kauzy trafiky na úrade práce, s najväčšou pravdepodobnosťou narazí na niekoho silnejšieho, väčšieho a horšieho, než je pár trafikárov so štátnymi peniazmi alebo developerov na Slovensku.

Pár vecí z mailu: Nie sú to záležitosti, ktoré by som chcel rozobrať v samostatnej odpovedi, ale predsa ich chcem zodpovedať:

 • Šaňuela sa v maily pýtala na to, čo si myslím o Michelkovi. Ja si myslím, že je celkom dobrým zdrojom podrobnejších, často kuloárnych informácií.

 • Oltcitak, neviem kto je to Kri a nikdy som tento nick nepoužíval.

 • Tiamat, vo fóre som sa vyjadril, že je to dosť nepríjemné znamenie pre rakúske, maďarské, ukrajinské a britské elity, lebo zabudnutá informácia asi z ruských archívov im znepríjemní život.

Otázky a odpovede

Peter sa pýtal:

otázka:
Požiare (na Slovensku), bitky, príprava chuligánov ako pouličnej armády, nielen na Slovensku. Príprava na zvrhnutie “našich” ťulpasov vo vláde?
Tunajšia bažina neplní zadanie dobre. Je málo zaštepených. Je to varovný prst nielen od bažiny ale aj od globalistov?

Skôr je to podkopnutie tej stoličky, na ktorej sedí policajný prezident a vláda. Lebo na zvrhnutie vlády treba politicky nabudený dav so správnym nasmerovaním, ktorý vytvorí potrebné riadiace štruktúry a to vytvára práve Fico a Smer-SD, ale na lynč stačí bojovo naladený dav, ktorý vidí na červeno a chce krv.

Človek sa pýtal:

Dobrý deň Ori.

Otázka: Čo si o tom myslíte?

Skopírované: Tesne pred voľbou nového šéfa GP sme dali na verejnosť, že za Kollárom v nemocnici boli Matovič a spolok preto, lebo šli dohadovať šéfa GP.

Ako sa už očakávalo tak tento môj príspevok vyvolal búrlivú debatu na sociálnych sieťach. Nikto nechcel tomu veriť, lebo všetci riešili nejaké ženy, zdravotné sestry. Samozrejme, že už nikoho nezaujímalo pozadie. Veď toto šírila celá opozícia ‼️ No nikoho už nič nezaujímalo….alebo skôr nechceli aby ste sa zaujímali o pozadie.

Maroš Žilinka …..kto je v skutočnosti?

Niečo z minulosti:

Je to bývalý Lipšicov štátny tajomník a pravá ruka.

Vedeli ste o tom, že v minulom roku obaja dali do médií, že Marián Koč. plánoval aj ich vraždu a nielen tých dvoch mladých ľudí?

Že Žilinka dozoruje aj kauzu Technopol Servis?

Samozrejme, že v tomto roku oslobodili Mariana Koč., tak ako som predpokladal.

Všímate si to ich prepojenie? Lipšic a spolok?

https://www.dostojneslovensko.eu/informacie-o-politike/nezavisla-kontrolna-cinnost-politikov/34-novy-sef

Zaujímavé informácie. Lenže podľa toho, čo povedal 4330s a čo sa deje, tak Žilinka Lipšica nemá rád, lebo mu je prednejšia dobre odvedená práca a zákonnosť vecí, než denná politika t.j. z pohľadu GP ideálny kandidát. Pre opozíciu, ktorá mala kuloárne informácie tiež nebolo proti srsti Žilinkovo meno. Kto ale bol totálne obalamutený, je práve politická vetva liberál-fašistickej čvargy.

Materino sa pýtal:

Ďakujem za všetko.

otázka 1:

kedy tzn. v ktorom roku začneme (ako SR – občania) a iné štáty Európy splácať nanútenú pôžičku (dôvod údajná pandémia – vieme prečo, budú nás držať za …hrdlo), resp. dlh a komu, keď sa EU rozpadne, aj keď sa nerozpadne a nenastane prerozdelenie sféry vplyvu, a komu (komu chýbajú tie vytlačené peniaze, ničím nekryté)?

kedy a komu to budú štáty Európy splácať? Ale ide mi hlavne o Slovensko.

otázka 2:

aká je dlhová zaťaženosť jednotlivých štátov Európy? (mnohé si žijú oveľa ľahšie ako my, aj keď dlhujú oveľa viac % HDP)

otázka 3:

KTO inkasuje fiat meny, ktoré v pravom slova zmysle neexistujú (v potrebnom množstve a sú to len vytlačené poukazy, nie sú kryté zlatom, alebo inými aktívami) za nákup kryptomeny? Kde sa tie peniaze strácajú pretože v skutočnosti neexistujú?

ďakujem

1. Google ti odpovie, kedy by sme mali, ale to nebude asi nikdy, lebo vláda je nelegitímna a preto dlhy, ktoré vytvorila sú neplatné.

2. Google zas, ak chceš vedieť oficiálne a neoficiálne štatistiky, lebo to, čo sa deje na Západe patrí do kategórie „kreatívneho účtovníctva“ s tým, že celý cirkus drží nad hladinou ECB masívnym tlačením FIAT meny.

3. Predajca, často miner/emitent je ten, kto inkasuje FIAT a používa to na pokrytie nákladov+nejaký profit. Čo sa týka finančného systému, Mike Maloney Hidden Secret of Money je dobrý začiatok.

Constanze sa pýtal/a:

ahoj Oracle.
dovolim se zeptat na toto:
OTAZKA
1) v italii probihaji velke protesty v pristavech kvuli nastavenym narizenim s covid passem. pracovnici pristavu chteji testy zdarma. nechteji to vzdat a pridavaji se k nim i dalsi mesta. kvuli protestum se neskladaji kamiony a nektere kamiony, ktere vezou zbozi, podlehajici zkaze, bude asi uz nepouzitelne. budou tyto stavky v italii dostacujici, aby vlada ustoupila ze svych narizeni? mohl by to byt katalyzator pro dalsi protesty a prerust v neco vetsiho?
2) situace u nas v CR ohledne milose zemana se vyhrocuje. senat chce aktivovat clanek 66. jaky je tvuj predpoklad dalsiho vyvoje?
3) mame cekat v CR dalsi lockdown do konce roku a zavedeni dalsich restrikci?
dekuji ti za tvuj cas. sirim mezi osvicenymi prateli tvuj web. zdravim tebe i celou komunitu.

Zdravím

1) Keď aspoň polovica pracovníkov nepôjde do práce vôbec, tak sa zastaví celá ekonomika resp. jedna jej vetva a dačo musí povoliť. A vzhľadom na to, čo sa deje na tých protestoch, tak to bude práve vláda.

2) Vo štvrtok bolo pustené do éteru video o tom, že Zeman podpisuje dokument, ktorý zvoláva nový parlament ČR. Zatiaľ je ten dokument bez dátumu = hrajú o čas, aby sa proti-Babišovský demoblok začal čoraz viac žrať medzi sebou, teda aby sa rozpadli ešte skôr, než vôbec začnú. Neviem, či sa budú opakovať voľby a dovtedy bude vládnuť Babiš v demisii, alebo sa upečie nová Babišova vláda v menšine, či sa udeje niečo iné, ale viem, že českých voličov čaká dosť nepríjemné a možno aj dosť rýchle vytriezvenie.

3) Nie, v novembri a v decembri by sa mal ukončiť ten covid cirkus, aspoň na Západe. Či aj v našich končinách, to neviem povedať, lebo je to ideálne krytie pre rôzne špinavosti.

Galina na to nadväzuje:

Otázka. Zdravím Ori,tiež sa Ťa chcem opýtať na novú českú vládu.
Niektoré názory hovoria,že ich hlavnou úlohou bude vyhnať Číňanov z Česka. Odhliadnuc od situácie s prezidentom. Čo si o tom myslíš? Ďakujem.

Číňanov nebude treba vyháňať, oni odídu sami, lebo treba riešiť ich domáce problémy, pretože EverGrande je väčší problém, ako spočiatku priznali (ako som to predpovedal pred zopár týždňami).

Jamely sa pýtal/a:

Zdravím Věštče Or
Chtěl bych se zeptat k projektu Velká Morava
1.otázka
Bude to nějak centralizovanějš řízeno a pokud ano, kým? Nebo spíše decentralizovany (dle mě efektivnější a svobodomyslnejší) svazek národů, spíše na kulturním středoevropském duchovním převážně Slovano, Kelto Germánském principu?
2. otázka
Kdo by tam měl být? Už se tedy rýsuje dnešní ČR, Slovensko, jižní Polsko, Maďarsko, dále co by mohlo býti (možná Rumunsko? Srbsko? Možná i dnešní Sasko a celkově bývalé východní Německo, které je vlastně jen pogermánšťelé Slovanské obyvatelstvo?) díky moc za odpovědi snad nějaké pravděpodobností existují

1. Skôr to bude decentralizované, lebo geografia nepustí, s tým, že centrála bude určovať približný smer postupu, všeobecné veci, strategické veci, spory medzi regiónmi a vojenskú bezpečnosť.

2. Nemecko je veľký otáznik, hlavne východná časť, lebo tá sa aj s Bavorskom môže odtrhnúť (neviem, či sa dajú do kopy alebo nie). Čo sa týka krajín, ktoré vytvoria Veľkú Moravu/Veľkú Maravu, tak niektoré krajiny sa rozpadnú a pripoja sa len ich časti a iné sa k nej pripoja celé.

Che sa pýtal:

Ahoj Ori, som veľmi rád, že prinášas veľmi slušné správy pre občanov Slovenska. Moja otázka sa dotýka našej Centrálnej banky Slovenska. Ak je riadená MMF a Západom, tak je to pekná bieda pre našich občanov i zvrchovanosť. Che

Áno, je to bieda, a asi si chlapci a dievčatá teraz uvedomili, že nainštalovať sem čvargu nebol ten najlepší nápad. A áno, naša zvrchovanosť existovala aspoň na papieri, ale dalo sa s tým „šermovať“, pričom teraz už ani to nie.

Kancelár sa pýtal:

Otazka:
Na margo protestov v Talianskych pristavoch, jedna vec je, ze im vsetci drzime palce aby donutili vladu ustupit, na druhej strane, nieje tento chaos v pristavoch zaroven aj cielom? Vyvolat este vacsiu nazvime to konzumnu krizu v EU? Vsetky ceny letia nahor a toto este podkuruje pod kotlom.
Otazka2: Nieje mozne, ze bude v EU zavedeny pridelovy system? a samozrejme len pre tych s “mark of the beast”?

1. Je, lenže je to neriadený chaos a neriaditeľný chaos, lebo má resp. bude mať pre elity nepredpokladané následky.

2. Plánom to určite bolo, lenže celý reťazec, ktorý by mal k tomuto viesť sa rozpadol. Začnime tam, že Putinov tím a jeho spojenci v r. 2014 zabránili vojne s atómovými zbraňami, a tým pádom covid a podobné veci boli dosť vykoľajené.

JanJohan sa pýtal:

Otázka:Krachne-rozpadne se po novém roce EU.?nebo to východ.země zaplatí a pojedou v agendě zotročení dál.?
Děkuji

Ak si prečítaš Nikitov článok (odkaz vyššie), tak zistíš to, že európske priemyselné elity/priemyselníci s konečnou platnosťou zistili, že EU tu nie je pre nich. Priemerný Európan to zistil tiež, ale o jeho názor sa nikto nezaujímal. Teraz sa to ale zmení, lebo priemyselníci otvoria diskusiu o potrebnosti a prospešnosti EU a nebude to rozpad EU to, čo ukončí naše vykorisťovanie. A skončí to de facto rozpadom, ak dobre rátam, tak niekedy v marci-v máji.

Julo sa pýtal:

Otázka:
Dcéra “modelka” demonický výzor, Taraba FB príspevok, aktivistka zo skládky reakcia, vyjadrenie Polície, poslanec Benčík (SAS) návrh v NR SR , … – o čo ide v skutočnosti? koho je to manéver? ako sa dá využiť?
https://www.hlavnespravy.sk/na-caputovej-rodinu-nikto-neutocil-to-na-tarabu-sa-zniesol-slnieckarsky-lync-mysli-si-blaha-a-ospravedlnenie-to-by-sa-ziadalo-v-prvom-rade-od-clenov-vlady-za-plagiatorstvo-rozvrat-krajiny-a/2722316

O dosť hlúpy pokus o zakrytie trafiky prezidentky. Totiž tie šaty, ktoré nosí ona, navrhuje ten istý návrhár, ktorému robila modelku jej dcéra. A využije to opozícia proti čvarge.

Lavazza sa pýtala:

Otázka:

Veľká vďaka za Tvoju prácu, za tento blog ako aj obnovenú vodu. Mám v tomto chaose aspoň trochu jasno.

1. Mám otázku týkajúcu sa mediálneho cirkusu ohľadne Zuzky a jej dcéry. Okrem toho, že to odvádza pozornosť davu sledujú sa tým aj ďalšie ciele ako napr. cez image obete zdvíhanie padajúcich preferencií, testovanie akceptácie transgender agendy na Sk alebo to slúži aj na ďalšie rozdúchanie emócií ako matka zrazu koná a odignorovala iné matky v horších prípadoch (rúška, testovanie a podobné veci napr.) Raz Pjakin povedal, že móda je metóda na ovládanie davu, takže ešte aké ďalšie ciele sa sledujú?

2. Toto sa týka Dr. Harabina, ktorý je skvelý právnik a určite Pjakina a niektoré z fór sleduje. Urobil teraz 2 kroky, a to trestné oznámenie na právnické eso ako aj za ten zásah policajtov V Prievidzi. Takže stavia teraz GP do pozície buď alebo, ak začne TR v prvom prípade alebo sa sám vystaví ďalšiemu TR v budúcnosti, ak nebude konať. V druhom prípade, je to konečne možnosť demaskovať celé toto covid šialenstvo. Podľa mňa to nie je len tak, čo sa tým sleduje? Asi to nebude len taký spontánny nápad, však?

1. Je to technológia ovládaniu davu a súčasne odčerpanie zdrojov z produktívnejších sektorov ekonomiky s tým, že takto oberajú o peniaze aj bohatších.

2. Asi dostal inštrukcie resp. dospel k tomu sám (od začiatku je proti tomuto cirkusu), a tak bolo treba len počkať na vhodnú príležitosť, ktorú zas poskytli hlupáci v policajnej uniforme.

Axe sa pýtal:

Ahoj Ori
Otázka
1: EU a Šváb chcú vytvoriť nového človeka Homonkula,podarí sa im to?
2 : Média tvrdia, že vybuchla sopka a mrak oxidu siričitého ide cez Slovensko. Nebude to finta ak by očkovaní začali masovo kapať?
3: Ak by bola úradnicka vláda, tak príde Pelegríny ako záchranca. Je možné že nakŕmi národ ešte tými fasa tabletkami?
4 : Bude covid pokračovať ?Soros to chce ťahať ešte rok,zato zrazu tá sopka a ďalšia panika?
5: Dostal som karné za nenosenie rúška pretože firma si to dala ako interný príkaz a vyhrážajú sa mi výpoveďou. Je možné s tým niečo urobiť?

1: Čiastočne sa im to darí, lebo na internete je video s dieťaťom očkovaných a behá mi z toho mráz po chrbte.

2: Pre mesiac november a december možno, ale na jarné vymieranie to už bude málo.

3: Nie, covid cirkus by mal skončiť v novembri.

4: Nie, Soros na to už nemá.

5: Opýtaj sa právnika – napr. Adriany Krajníkovej (či ako sa volá – viem, že robila ostatné prípady s maskou).

S pozdravom

Oracle 911

PS: EverGrande je naozaj väčší problém než sa priznáva (zoznam splatnosti dlhopisov na konci článku), lebo aj keď sa vyplatia čínskou CB ich dlhy, tak nielen reálna ekonomika je v ťahu, lebo sa zastaví kopa projektov, ale aj problém zostane nevyriešený, pretože EverGrande nie je jediná skupina, ktorá prevádzkovala takúto pyramídovú hru/Ponziho schému a preto aj ostatné firmy budú chcieť peniaze s tým, že bankrotom sa aj tak nevyhnú. Keď k tomu prirátame výpadky v produkcií kvôli výpadkom v dodávkach energie a nadchádzajúce pretrhnutie Priehrady troch roklín, tak čínska komunistická strana, ktorá je priečelie pre čínsku odnož kultu smrti organizovanou GP, tak veci nevyzerajú dobre pre nikoho.

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

22 thoughts on “Otázky a odpovede č. 141

 1. “Dcéra “modelka” demonický výzor, Taraba FB príspevok,” Učebnicový príklad spravodajskej hry a to stačilo na tie podhodené hrable nestúpiť. Pre menej znalých, ak by na ten príspevok nereagovala vyšumelo by to. Každý priemerne inteligentný dokáže pochopiť po prečítaní príspevku že sa o nič nejedná. Lenže začal “rev” a výsledok je mínus v prieskumoch všetkých zúčastnených okrem p. Tarabu, tam je to výrazný plus.
  https://www.vimo.sk/@dannykollar

  Liked by 7 people

  • ja myslim, ze povodny umysel bol prekricat skandalozny zasah prievidzskych policajtov voci tomu invalidovi … preto sa hned do utoku voci Tarabovi zapojila policia na FB
   ale mohlo to byt aj inac, ze ta pezinska nestastnica sice prehnane reagovala (ktovie na koho radu to urobila) a policajti len vyuzili prilezitost, aby z toho vyrobili tzv.kauzu s cielom prekricat tu prievidzsku nehoraznost…
   no v kazdom pripade sa podla pohybu preferencii jednalo o riadne hrable a opiciu pracku

   Liked by 8 people

   • mame niekde tie preferencie? mne to pride ako pozdvihnutie Tarabu, uz sa zacal objavovat po boku Fica, dal by som si nanho pozor do buducna. Co ine sa dalo cakat, Slovaci tieto gender sracky nikdy neprijmu en masse.

    Liked by 6 people

   • @loranka, “ja myslim, ze povodny umysel bol prekricat skandalozny zasah prievidzskych policajtov voci tomu invalidovi” to nedáva zmysel prekrývať to “prezidentom” to by každý spin doctor / mediálny poradca dokázal spočítať že to skončí opičou prackou. Počítalo sa tam so spontánnou reakciou na tom to bolo postavené asi aj na psycho profile, Keby sa s niekým poradila tak by to nechali “vyšumieť”. Typoval by som to na mediálnu agentúru, nie na štátne štruktúry lebo tam by za toto padali “hlavy”. Polícia sa to asi pokúsila využiť pre seba čim sekundárne zakúrila mediálnym poradcom ktorí hasili požiar.

    Liked by 3 people

   • Podľa skupiny Prinášame nádej (skupinka okolo P.Forischa) je Taraba legalizant tajných a nemajú na jeho osobu veľmi vľúdny názor. Takisto ich zaráža, aká medializácia mu bola dopriata.Odkazujú aj na reláciu TV Slovan,kde sa stretol v diskusii s nebohým R.Balakom. Ohľadom osoby Tarabu Danny Kollar s Forischom natočili už skôr video o jeho aktivitách, ktoré nemajú s jeho kresťanským vystupovaním veľa spoločného.

    Liked by 2 people

 2. Ori píše, že covid cirkus by měl být demotován někdy v listopadu-prosinci, uvidíme jak v našich končinách. Jen za sebe doufám, že to bude brzy neboť tady v ČR se opět tlačí na pilu. Testy kam se člověk podívá, očkování+testy do restaurací, neočkovaní učitelé do roušek, vidím kolem sebe podléhat očkovacímu tlaku i silné jedince, kteří doposud odolávali a lámou je na poslední chvíli zaměstnavatelé. Jsem přesvědčen, že Zeman i Babiš přesně vědí o co jde a i proto nejen kvůli dementům z koalice hrají o čas.

  Liked by 1 person

 3. Evergrande je problem , to urcite.
  No vacsi problem je Tchajwan ovladany US.
  O uzemie nejde, ide o poslednu fabriku z dvoch , ktora vyraba cipy pre cely svet /jedna z dvoch relevantnych zhorela…/.Taku fabroku sa da vybudovat v optimalnom case za 8 az 10 rokov..
  Do 2 rokov chcu presunut vyrobu do Japonska – prestahovat technologiu.No to nie je tak easy… a podla mna to nedaju.
  Do vtedy obsadi Cina Tchajwan, aby prebehla transformacia US lege artis..
  Nakoniec na strenuti Putko a Bidet to bolo dohodnute.
  Zrejme Putko podrzi USD , nez sa bankari nachystaju na jeho pad…

  Liked by 1 person

 4. Peníze došly, hlásí už čtvrtý čínský developer. Domino efekt je na spadnutí
  Čínské developerské společnosti mají obří dluhy a nejsou schopné je splácet. Netýká se to jen nejzadluženějšího developera světa Evergrande. Problémy má i stavitel luxusních bytů Fantasia, společnost Modern Land nebo Sinic Holdings.
  https://www.idnes.cz/ekonomika/podniky/evergrande-fantasia-sinic-dluhy-developer-cina-domino.A211015_130314_ekoakcie_maz

  Páči sa mi

 5. Ďakujem za odpoveď.
  Google samozrejme používam, takže viem kedy by sme mali začať splácať aj ako dlho, aj to že koľko. Ale komu? Ak sa EU rozpadne, ak zanikne ECB, ak sa zmení celá hra nie len pravidlá hry, To Google nevie. A viem aj to, že prečo sa v západnej Európe žije lepšie. Ale ja som chcel vedieť prečo nás tak zaznávajú, odsúvajú, využívajú. Prečo sme horší ako Španieli, Portugalci, hocikto?
  To, že míneri platia Fiat menou energiu mi je jasné, ale prečo to robia, keď to čo vyťažia predajú. Kupujú zlato a iné cenné kovy, nerastné suroviny, diamanty?
  Ale aj tak ďakujem za odpoveď.

  Páči sa mi

 6. Ahoj, zatial co citam, tak Ti ziadne predpovede nevychadzaju.
  Na oktober si na Slovensku predpovedal koniec vlady a masove protesty, tiez masove zomieranie ockovanych.
  V minulosti s prezidentom Trumpom Ti tiez nic nevyslo, ako ziska moc naspaet etc.

  1. Covid tu bude uz navzdy ( vid lockdown pre neockovanych ktory sa chysta v Rakusku)
  2. The Grat reset a Agenda UN 2030
  3. Pravidelne ockovanie ( 6 mesiacov – vid. Izrael )
  4. https://www.infovojna.sk/article/great-reset-jede-podle-planu-debilizovani-lide-dal-klusaji-na-sametova-jatka

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s