Karma – Národu Slovenskému, všetkým národom…

Jan Hus, reformátor upáleny na hranici, aby zničili aj jeho nesmrteľnú Dušu, povedal okrem iného toto:

„Nemůže-li pravda býti projevena bez pohoršení, lépe je přijmouti pohoršení, nežli pustiti pravdu.“

Poďme sa pozrieť na dve témy  ktoré mi vŕtali a vŕtaju v hlave, jedna sa týka karmy a karmickych technológií a druhá Hoxa a jeho úvah, pretože obe sú späté jedným konopným lanom osudu, ktorého vlákienka som sa rozhodol rozpliesť.

Karma, jeden zo spôsobov vysvetľovania zákona zachovania energií vo vesmíre. A ako je definovaný tento zakon?

Zákon zachovania energie vo fyzike hovorí, že v izolovanej fyzikálnej sústave, je celková energia nemenná, čiže nie je funkciou času. Inými slovami energia nevzniká a nezaniká, ale sa len premieňa z jednej formy energie na druhú formu energie či na iné formy energií. A ako to zadefinovali naši predkovia? Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.

Takže veľmi zjednodušene, keď vezmeme, že všetko to, čo vykonáme, akú energiu odovzdáme vesmíru, taká energia sa nám vráti späť. A tiez je už jasnejšie, prečo sa hovorí, že “Chudobnému aj z hrnca vykypí”, “Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch” , alebo “S čím kto prichádza s tým aj schádza”…. Potiaľto bude so mnou vzácny čitateľ suhlasiť, že to nie je nezmyselná úvaha. A potvrdzuje teóriu MIM, teda Matéria, informácia, miera, ktorá hovorí o tom, že vzniknutú informáciu, či myšlienku vo vedomí, či podvedomí či osobnom, alebo kolektívnom, je možné mierou jej osvietenia, pochopenia, pretaviť do finálneho výtvoru, či to bude socha Dávida, liečenie priložením rúk, či šepnutím formuly do ucha, či upečenie krásneho voňavého bochnika chleba. Vysoká miera pochopenia sa vo východných tradíciach nazýva kung fu u nás jednoducho majstrovstvo.

Prečo to píšem je, aby som vzácnemu čitateľovi osvietil cestu ku pochopeniu zjavne pomýlených, nemorálnych, protiustavnych a protiľudskych činov bývalej aj terajšej vlády, počnúc Pelegrinim, pokračujúc Matovičom a končiac Hegerom. Ctený čitateľ si všimol výpadok oslovenia pán pred menami, to je zámerné.

Ako vzniká manipulácia na zničenie vlastnými rukami

Takže horeuvedená vesmírna danosť hovorí, že ak človeku spósobíš utrpenie, vyšleš zámerne kliatbu, tá energia obletí svet a vráti sa druhou stranou, ako bumerang a trafí človeka tak, že ho to bude bolieť do konca jeho dní. Ochorie blízky človek, auto mu zrazí psa, vznikne v tele rakovina, tých vecí sú ohromné priehršte. Tak prečo ale to nikdy netriafa politikov? Ako to, že nikto z nich zatiaľ nedostal karmickú odpoveď? Je to jednoduché.

Opatrenia su postavené na viacerych bodoch:

1. Vyhlasované sú uzneseniami Vlády (za Mat a Heg)

2. Vyhlasované sú aktami, nazývanými mylne “vyhlášky”, pretože orgán vydávajúci nemá právne kompetenciu na ich vydanie zo zákona o tvorbe právnych predpisov a orgán nie je oprávnený ani vyhlášky tohto typu vydávať

3. Opatrenia a ich vynucovanie sú prenášané zo zodpovednosti štátu na zodpovednosť predavačiek, sbs-skárov, majiteľov podnikov, ich riaditeľov, majstrov, učiteľov, lekárov, starostov, radovych policajnych dôstojnikov, ale nie sú vynucované Vládou SR (viď napr.Austrália, ako sa to dá)

4. Opatrenia, ktoré sú vydávané ministerstvami ako je napriklad manuál pre návrat do škôl Min. Školstva, vedy, výskumu a športu,  alebo Kovid Automat z dielne Min. Zdravotnictva majú len odporúčací charakter. Najnovšie to zhodnotil gen. Lengvarský od 15 minúty a 12 sekundy.

Prečo to ale do Matoviča robia? Pretože následne energia, ktorú vydá predavačka na hádku typu “kde máte rúško, nemáte test, vakcináciu” dopadne na ňu a jej deti. Keď sa učiteľka dá zaočkovat, podpísala dobrovoľný súhlas, lebo podľa horeuvedeného NEMUSÍ nič z toho podstupovať. No a potom keď skríkne na žiaka “vytiahni si to rúško na ústa” a dieťa odpadne, karmická ťarcha, okrem tej trestoprávnej, je na tej učiteľke, veď kadernikove ministerstvo vydalo len odporúčanie

GP svojich verných poučil. Nacisti vraždili, strieľali do hlavy ženy, deti, starcov a šli za pachom krvi. Vrátane generality. A ako dopadli? Niektorí odvisli, iní šli na doživotie, ďalší si otrávili deti kyanidom a následne aj seba, len časť utiekla do Afriky a do Južnej Ameriky, kde ich hrdá rasa splynula s indiánmi a černochmi, ktorych pred tým hubili… Dnes naučil GP svoje marionety urobiť karmickú záštitu. Matovič je nevinný z pohľadu karmy. Aj kaderník s generálom. Oni len odporúčali, iní robili dielo za nich, dobrovoľne robili a robia doteraz dozorcu, sudcu aj kata v jednej osobe. A potom sa čudujete, že máte choré rodiny, mile predavacky, ucitelia, riaditelia.. Že sami trpíte? Miesto úsmevu a svornosti, kopa zákazov, nariadení, kriku a násilia. Pretože nasilne vynucujete dobrovoľné nezáväzné odporúčania Vlády SR…

A tým, sami na seba dobrovoľne preberáte odplatu za to, čo narobila Vláda SR Národná rada SR a hlavne Čaputová z jej postu.

Hox a nepopulárny pohľad do krivého zrkadla

No a dostávame sa ku tomu, kto to všetko spískal. A spískava. Prečital som si diskusiu na ksbforum.eu, zasa raz sklamaný z úcastníkov, kopec balastu a potom úvaha od Hoxa. Začala mi vŕtať v hlave a vŕta dodnes večera, ked toto píšem pre Vás ctený čitateľ. Faktom je, že o GP, teda o Globálnom prediktorovi parazitovi z terminológie KSB, alebo o tzv. Globálnom zákulisí, Bábkovodičoch, nazveme to teda GP, že o tom GP ako takom vieme málo. Čo však vieme je:

– od čias Egypta ničili ríše, pokiaľ začali byť priliš veľké a dosiahli určitý stupeň vlády ľudu

– pracovali na tzv. davo-elitarnom usporiadaní sveta, teda konceptuálna moc, čiže dlhodobé koncepčne nastavenie politiky cez 3 a viac generácií vopred, bolo v rukách úzkeho kruhu ľudí a tieto znalosti boli zahermetizované, tzv ezoterické

– vedeli sa manipuláciou vyhnúť karmickému trestu od Boha pretože pracovali rukami druhých na báze dobrovoľného vynucovania (viem oxymoron, ale tak to bolo a je).

V posledných 300 rokoch pracovali sústavne na depopulácii a ked sa im vymkol prognostikovaný nárast počtu obyvateľstva z priamej kontroly,  výsledkom boli vojny od tej Krymskej, Búrskych vojen, cez 1. a 2. svetovú a terajšiu tretiu svetovú cez hormonálnu antikoncepciu, experimentalne génove terapie a sériu sociálnych vojnových aktov ako lockdowny, stály stres cez médiá a pripravovaný hladomor znefunkčnením výmeny tovaru cez kľúčové body, ako sú napriklad prístavy v Hamburgu, Los Angeles a inde.

Zelenou agendou, nezmyselnymi CO2 povolenkami, manipulaciou zdrojovej bázy elektroniky pomocou opatrení na lockdowny a horeuvedené pristavy a iné body spojení, pracujú na postupnom zastavení celosvetového zrýchľovania inovácií a tým spomaľujú frekvenciu obmeny, teda funkciu sociálneho času, ako aj pomocou sociálnych nástrojov zasa neprirodzene spomaľujú čas generacnej vymeny jedného pokolenia, čo bolo donedavna 25 rokov.

Týmto všetkým a je toho strašne veľa, čo bude ešte len odhalené, od pedofilie, nasilností na ženách,  genocídach (čítajte tu Oracla a na nwoo.org Nikitu) prinášajú títo temní démoni, inak nazývani aj GP, už storočia vždy strašné milióny obetí svojmu temnému pánovi. Kult smrti, krv za moc. Utrpenie za dlhovekosť.

Ku Hoxovym uvahám toľko. Zamysleli ste sa nad tým, že nikde v KSB neboli nikde zmieňovaní žiadni “stranoviki”? Len dve sekty kultu smrti, vyznávajúce hodnoty toho, že sme hovoriaci dobytok, bioroboti, padlí narkomani a čast démonov dohliadateľov. Ako napisal daily mail tuším počas Ópiovych vojen s Čínou po barbarskom vypálení miliónoveho mesta Guanjou Britskou armádou, parafrazujem: “musíme ich naučit tomu, že Angličania sú ich pánmi”. GP kade chodil, tam zanechával stopy smrti, utrpenia, ničenia, zastavovania rastu, znizovania morálky, ničenia genofondu obyvateľstva a to pomocou šiestich priorít riadenia:

6. Vojenskou, teda priamou genocidou, Angličania zabili milióny Číňanov zverskými vojenskymi výpravami, to isté nacisti robili v Rusku, Japonci v Číne, Američania na pôvodnom obyvateľstve, Španieli a Portugalci v strednej a južnej Amerike.

5. Lekársko-genetickou, teda tzv. korona “vakcinami” dnes, 24000 bedňami ópia počas Ópiovych vojen v Číne zabili 100 000 000 Číňanov, pomocou potratov milióny ročne na svete, pomocou diek a cukrovej múčnej stravy a alkoholového jedu 100 000 000 pôvodných obyvateľov SŠA, teda Navaho, Siuxov, Apačov a iných.. U nás ročne niekoľko desiatok tisíc kvôli alkoholu a tabaku (v štatistikách úmrtia na srdcovo-cievne ochorenia)

4. Ekonomická, banka dá alebo nedá úver. Ak nedá, nemáš možnost rastu. Ak dá, gniavia ťa úrokom a je to tvoje až po splatení.  Veď to poznáte

3. Mediálno-informačná. Médiá na Slovensku skúpené po regionálne noviny zabezpečily pád V. Mečiara. Dnes sociálne siete dokonca dokázali scenzúrovať prezidenta SŠA, Donalda Trumpa. Vojna, aj kovid skončia vtedy, keď to povedia v televízii…

2. Chronologická, nepoznáme svoje dejiny. V pobaltsku a na Ukrajine stačilo 20 rokov a znova nastúpili nacistické fakľové pochody a ľudia zabudli na genocídu vlastných národov, svojich predkov, zabudli na Volyň, Treblinku, Majdanek, Osvienčim. Zabudli na to, kým ich narody boli.

1. Svetonazorová. GP tu razí svoju depopulačnú koncepciu riadenia, naproti tomu sa rýsuje iná koncepcia, Koncepcia Ruského sveta. Svetonazor GP vystihuje kniha od Isaaca Asimova Nahé Slnko (The Naked Sun) a planéta Solária, kde je len 20 000 obyvateľov, ale na každého pripadá niekoľko desiatok tisíc robotov služobníkov. Ako helótov z časov Sparty, ako ozrrjmuje ich jediny sociolog Quemot.

Svetonázor Ruskej koncepcie vyjadrujú knihy Hmly v Androméde a Hodina Býka od Ivana Antonoviča Jefremova, kde je Ľudstvo riadené kolektívne a vychovávané ku hrdinstvu, čelovečenstvu a v Hodine Býka časť posádky radšej zomrie, ako by mala ublížit svojim vrahom preto, že ich svedomie im nedovolí vraždiť, aby sa zachránili. Čelovekovia chápajuci Ježišove učenie v jeho podstate.

Podľa mňa teraz začal GP obrovský depopulačný manéver po úspechu v Číne so sociálnym kreditom. No Čina sa sype, Donguan je stále nestabilne zásobovany elektrinou tak, ako zvyšok Číny. SŠA sa sype ale takí, ako deSantis a další vzdorujú a budujú na centrále vo Washingtone nezávislé riadenia. Európa sa sype, zapadná určite, stredná stále odoláva aj keď stabilizačný prvok č.1 Viktor Orbán je pod útokom a ďalšie voľby nemusí vyhrať, Poliakom už jednu vládu zabili, Babiš asi Česku republiku neudrží a čo je u nás, to vidime už rok a pol. Rusko sa stabilizuje, aj keď s bolesťami zradcov z GP, ale stabilizuje sa. Commonwealth, čiže spoločne bohatstvo malej británie sa sype pod čižmou fašizmu v Australii a trocha menej v Kanade a v malej británii už sú prázdne obchody a nedostatok benzínu. A plné pristavy. Tam to dopadne najskôr a ľudia budú trpieť. Čo sa stane s juhovychodnou Áziou je otázka podľa toho, ako dopadne boj v Číne. A Afrika? Genocída na 6-4 priorite bude pokračovať.

Takže kto je zodpovedný za situaciu na planéte? Nie sú to len nástroje, elity, je to GP, elity idú bezštruktúrne podľa depopulačnej koncepcie GP nastavenej v systéme riadenia…

A ako z toho von? Začat je podľa môjho názoru ponorením sa do budúcnosti. Hmly v Androméde a potom Hodina Býka. Dostupné na nete po par klikoch. Chceli by ste takýto svet? Jefremov videl veľmi do budúcnosti, tento variant je stále možný. Len je potreba začať naň smerovať myšlienky mnohých ľudí. Na morálnosť, silu tela aj ducha, Herkulovské činy, svornosť. A podľa teórie MIM bude nasledovať nové brieždenie.

Jox

Biela veza padla. Zostali len rozvaliny hradu.

Červená veza padla. Nezostal nik na náhradu.

Tí, čo škrtali životy miliónov perom,

odobrali sa vo večné muky, pekelného smradu smerom,

zatrúbila poľnica, oznamujúc ranné zore zrána,

zostalo pole neorané, zostala v nový dej brána.

Osudu klba tenkú niť však na praslici vekov,

bude odvíjať kazdý si už sám, dost bolo nárekov.

Vziať za seba zodpovednosť, svoj život žiť slávne,

deťom zanechať tu obraz sveta, by žili morálne.

So svedomím denne hútať, rozprávať sa s Bohom,

to je cesta nastúpená v tomto verši strohom.

85 thoughts on “Karma – Národu Slovenskému, všetkým národom…

 1. Zdravia ti Jox.
  Napísal si to veľmi dobre. Dúfam že to pootvorí oči mnohých ktorí sem chodia a čítajú príspevky na týchto stránkach. Naši vládny predstaviteľia trestu karmy neujdú. Síce si myslia že systém oklamali no to už nefunguje. Máš pravdu, doteraz to tak bolo vždy. Lenže ich vlastné výroky ich dostali. Napríklad na Slovensku musí byť viac zaočkovaných. Či ich kovid automat ktorý má trestať neočkovaných. Síce teraz povedali že má odporúčací charakter, no predtým bol povinný. Ľudia ktorí to odmietajú ich už dlhšie preklinajú za zrady, národa a týraní každého človeka.
  Ak sa priblíži Božie dopustenie natoľko ako teraz pravidlá majú veľmi skrátený časový cyklus. Celý svet je iba krok dva od okraja priepasti. Otočíme sa?
  S pozdravom Peter.

  Liked by 9 people

 2. Tých, ktorých popisuješ ti seru na nejakú karmu. Maju svojho pána, svojich, ktorým slúžia a svoju agendu. Pochádzajú z pokrvnych línii, kde je súcit vypnutý. Tu treba ovela, OVEĽA hlbšie pochopenia toho co sa deje a kam to smeruje.
  3D systém je o vysávani energií. Treba postúpiť na inú úroveň. A každý z nás vedel do čoho ide.

  Liked by 1 person

  • Naozaj? a popíšete to v clánku? Ak ho poslete Oraclovi, verim, ze ho uverejní. Skusite aspoň nacrtnút povrch toho hlbšieho pochopenia? A toho smerovania?
   A s cim s môjho clánku konkretne nesuhlasíte? So zakonom zachovania energie či karmickej odplaty, o ktorej hovoria inymi slovami všetky náboženstvá a tiež je jednou z časti, ktorú v KSB nazývajú rečou životnych udalostí, čiže odpoveď oď Najvyššieho cez to, čo sa deje s clovekom a jeho okolím..

   Ak by, ako hovoríte, kadili na karmu, tak by sa správali inak. Ako nacisti v Sovietskom zväze, ako Briti v Číne. Popisoval som to v článku.

   Viete čo je najhoršie na takejto debate? Že ked chcete nieco vysvetliť inému, najskôr to musite pochopiť, inak z tpho bude lennguláš a druhá strana bude z toho zmätená. A ja som zmätený z toho, co píšete…

   Liked by 5 people

   • Jox, praveze ocenujem Tvoj prispevok, tak ako kazdeho, kto tu dava nieco zo seba. Kazdy z nas robi co moze, plne to chapem. Ja som tym mojim komentarom len chcel povedat to, ze v 3D clovek nevyhra 3D bojom. Maju technologiu na to, aby sa presuvali kde chcu. Aj ked zomru, mozu dusu opat stiahnut a dat do ineho tela, manipuluju casom, atd. Takze aj ked si mnoho ludi zela, aby boli odsudeni, aby boli zabiti… nic to neriesi. Riesia a manipuluju to len skrze strach. To je jedina ich “zbran”
    To, na co nemaju dosah je, ked clovek sa dostane na inu vibracnu uroven.

    Otazka, ktoru si “musi” kazdy zodpovedat je, preco ak som vedel o com je tento matrix, som sa tu “narodil”? A tam siaha dalej a dalej kralicia nora.

    Liked by 1 person

     • Ja by som pomenoval “vyssiu vibraciu ” celkom jednoducho- ZNANIE. A je jedno , ci to je z temnej strany ci svetlej.
      No zadefinovat Znanie je dost komplikovane, kedze si myslim, ze ma suvislost s Karmou.
      Je to geneticka danost, boosterovana ci inhibovana vzdelanim, empatiou ú roznych foriem / ,socialnymi aspektami vyvoja , dobou…
      Zjednodusene : ” Mnoho povolanych, malo vyvolenych “.

      Páči sa mi

      • Čo dodať, ZNANÍM, ci poZNANIM, môže aj mávnutie motýlích kridel nasledne vyvolať búrku. A jedno zahúkanie sovy spustit lavínu.
       Otazka je, čo sa stane, ak sa takych motýľov zrodí celé hejno. A preco sa to deje prave teraz, v tejto dobe

       Páči sa mi

     • Pozname ten pokus, a nas nazor je, ze terminus technikus -Vôla je zjednodusenim pomenovania viacerych dejov.
      1. v existencii Tu a Teraz sme prejavom algoritmov Stvoritela. Tieto maju rozne urovne .Od najnizsej po najvyssiu, pricom tie nizsie sa opakuju a nabaluju na seba tie vyssie.Priklad : 98% dat v DNA mame spolocne s ludoopmi ci mensie percenta s prasatami, ci mysami…Cize z pohladu IT , je to len zozsirovanie Kodu.Ked lev chce ulovit impalu, musi v jeho redukovanom myslienkovom svete prebehnut ten obraz. A toto maju vsetky vyvojove stupne zivocichov i nezivocichov zadefinovany algoritmus bazalneho bytia. Je to len algoritmus-kod , ktory sa reflexne spusta.
      2. v existencii Tu a Teraz je dolezite vidiet urovne bytia . Kurca nesie v sebe algoritmy Stvoritela, robot algoritmy -kody vytvorene clovekom. Kto by mal koho ovladať? Moze sa clovek vyrovnat jeho Tvorcovi?
      Nas nazor je, ze kodovanie Tvorcu sa prejavi skor a je nadradene kodu vytvoreneho clovekom …
      / A sme u “padleho andela – svetlonosa ” 🙂 ..dalsia tema na debatu / .
      3. v existencii Tu a Teraz , uholnym kamenom bytia je EMOCIA. Univerzalna “mena” fungujuca napriec dimenziami. To jedine si stradame a tym platime teraz, v tom to byti , i potom v inom byti…
      Kuriatko ten kod v sebe ma, robot nie…

      A tak, preco kuriatko ovlada robota? No je na vysom stupni vyvoja , ma sofistikovanejsi kod bytia.
      Robot je len pokus priblizit sa Stvoritelovi. Mozno ten cas, ze sa to dorovna pride….a potom si so Stvoritelom mozme pokecat….:-)
      No to bude az v dobe, ked My ,Človekovia , vo velkej vacsine pochopime funkcionalitu Javnej existencie / tu a teraz / a potazmo tej Pravnej / kontrola myslienok a vedome vytvaranie reality /.

      Cogeto ergo sum.

      V kontexte pokusu…opakovatelneho /!/ si zavery moze urobit kazdy sam, podla infopola svojho bytia :-).

      Páči sa mi

      • krásne si to rozobral, do šróbika a predsa nejde o to. Ide o to, či budeš sledovať deje a činy toho, kto koná – v tomto prípade konateľa, zámerne hovorím nie tvorcu, len s analýzou, bez snahy niečo zmeniť a potvrdzuješ jeho konanie, alebo ho sleduješ vedome, tu sme niekde inde. No a s týmto sa určite nedá súhlasiť: v existencii Tu a Teraz sme prejavom algoritmov Stvoritela. Tieto maju rozne urovne .Od najnizsej po najvyssiu, pricom tie nizsie sa opakuju a nabaluju na seba tie vyssie, Vyššia úroveň je vždy výsledkom vývoja, alebo práce. Nižšia úroveň nemôže na seba nabaliť vyššiu. Taktiež: No to bude az v dobe, ked My ,Človekovia , vo velkej vacsine pochopime funkcionalitu Javnej existencie – ani kuriatko nechápe, ale žije a ovláda zdravím

       Páči sa mi

  • Asi tak ako pises.
   Karma ich nezaujima, bo nevedia….No zaujima ich panickov. A ti vedia presne co robia.
   Aby karma fungovala, treba suhlas objektu riadenia / priamy, nepriamy-mlcanim / .
   V pripade ze riadeny objekt suhlasi, nie je ziadna karma.
   Jox to presne vystihuje : ” Dnes naučil GP svoje marionety urobiť karmickú záštitu. Matovič je nevinný z pohľadu karmy. Aj kaderník s generálom. Oni len odporúčali, iní robili dielo za nich, dobrovoľne robili a robia doteraz dozorcu, sudcu aj kata v jednej osobe. A potom sa čudujete, že máte choré rodiny, mile predavacky, ucitelia, riaditelia.. Že sami trpíte? ” .
   Otroci si ublizuju v Javnom i Navnom svete. A panicek sa len prizera a chechce…vybera profity vo vsetkych urovniach.
   Divide et impera rozmenene na drobne…
   Vsehomir je ako firma taziaca zlato. Preoseje tonu zeminy, aby nasiel 3 gramy zlata s pouzitim vsakovakych mechanickych a chemickych metod. / V preklade, prevedie bytosti vsetkymi moznymi situaciami, aby vybral tych najstabilnejsich . /

   Liked by 1 person

 3. Ľudkovia, kľud! Sadnite si, urobte pohodlie, dajte nohy na stôl a dajte si popcorn. Aspoň takto nejako nám to radí hnutie Q-anoni. Máme čakať, kedy to za nás vybojuje niekto iný. Nuž, kto nič nerobí, ani nič nepokazí. Tak sa vraví. Lenže – aj ovce nič nerobia a skončia nakoniec na porážke. Aj to je karma.
  Nemyslím si, že máme len čakať. Tým si karmu určite nevylepšíme. Keď budeme bojovať za práva svoje, teda aj za práva iných, tak si karmu skôr vylepšíme.
  Ja osobne mám dosť toho pasívneho čakania. Na čo vlastne? Myslíte si, že naši predkovia tým, že bojovali za našu lepšiu budúcnosť (a vlastne aj za svoj život), si karmu pokazili? Len tá karma má jeden veľký nedostatok a preto na ňu málokto verí – totiž odplata, či vyrovnanie temer nikdy nepríde v tom istom živote. Len preto si mnohí dovolia to, čo by inak pod hrozbou trestu nikdy nekonali. Možno sú aj jedinci, ktorým kvôli 5 minútam slávy nevadí byť neskôr potrestaný, ale tých zase veľa nie je. Ani medzi politikmi. Takže spoliehať sa na nejakú karmu – no, má to vôbec význam? A v budúcom živote, ak v neho verím, tak si to aj tak nebudem pamätať a budem žiť tak, ako mi bude možné. Bez ohľadu na karmu.

  Páči sa mi

  • Urcite mas pravdu v zmysle, ze sa treba vzopriet. Len je tam “maly” detail…na ktorej fronte.
   Pohrab v informaciach, ktore urcite mas…”…a prve bolo slovo “…No nebolo. Prva je myslienka a potom slovo…
   A tak k prispevku. Je marne realizovat odboj na 6 priorite. Ten prebieha v Navnom svete- svete myslienok a emocii…
   Kazdy z Človekov je i programator…
   Sleduj demonstracie po celom svete…meni sa nieco…ci sa zmeni nieco ? Ja mam pocit ze je to hrach na stenu…
   Riadenie prebieha o level vyssie…
   Cize recept je jednoduchy, no popritom zlozity.
   Treba dosiahnut Znanie u Človekov , potrebne k zmene udalosti tu a teraz…A ten proces prebieha Tam a bez casu.. 🙂

   Liked by 1 person

 4. Niekoľko poznámok. “aby zničili aj jeho nesmrteľnú Dušu” dušu nejde zničiť. “Karma”, jedna teória hovorí :Vesmírny parazit sa usídli v Tibete a v Británii, treba sa zamyslieť, napr. jóga dlhšia cesta. “Zákon zachovania energie” hmota dočasná forma energie. “že ak človeku spôsobíš utrpenie, vyšleš zámerne kliatbu,” .to platí len v prípade ak si nezačal ty, je možné použiť jeho vlastné zlo proti nemu. Takisto proti junte. Obecne platí ak dokážeš vydržať spätný ráz pri výstrele a ráz ktorý spôsobí dopad, ak nemáš skúsenosti neskúšaj obráti sa to proti tebe. Bod 3. to je metodika psyops rozoštvávanie ľudí medzi sebou aby nešli proti junte aby sa sledovali a trestali medzi sebou, využíva sa ľudí s génmy grardistov ako to píše p. Pavlík, aktivistov, sérešovcov, udavačou …”GP svojich verných poučil.” nepoučil, tvrdo ich oj*bal, sú pre neho spotrebák. V slovanských textoch som na termín karma nikde nenarazil asi to bude fake parazita. Ak to má niekto lepšie preštudované nech to napíše do diskusie. “A tým, sami na seba dobrovoľne preberáte odplatu za to, čo narobila Vláda SR Národná rada SR a hlavne Čaputová z jej postu.” V biblii je to nejak takto “už pomyslenie na hriech je hriechom”. Vezú sa v tom všetci od predavačky až po psychoša, pomerne a pomer je taký že iniciátor to nakúpi viac ako koncovka. Energia nenávisti ľudí voči junte bude mať na junte následky psychické a fyzické. “nazveme to teda GP, že o tom GP ako takom vieme málo. Čo však vieme je:” ide o “čierny” projekt globalizácie. “– vedeli sa manipuláciou vyhnúť karmickému trestu od Boha pretože pracovali rukami druhých na báze dobrovoľného vynucovania (viem oxymoron, ale tak to bolo a je)” to je len rozprávka pre vykonávateľov aby sa cítili bezpečne, Boha neoklameš, odsúdiš sa sám na základe svojho svedomia aj keď si ho za života nepoužíval. “Ctený čitateľ si všimol výpadok oslovenia pán pred menami, to je zámerné.” doporučujem prvé písmeno malé aby sa umocnila bezvýznamnosť. Nesledovať mainstream, prechádzky v prírode, meditácia, pozitívna energia. Znachari pri návšteve V.V.Putina na Sibíri povedali: “Dobre to dopadne”.

  Liked by 5 people

  • Absolútny súhlas. Karma nejestvuje, prečo by mal niekto v tomto živote trpieť za niečo, čo vykonal v minulom ? Nelogické. Jestvuje zákona akcie-reakcie, ak niekomu prajem najhoršie, prakticky hneď sa mi to vráti a ešte v horšom meradle … ak vysielam do sveta dobro, prajem inému dobro, dobro sa mi vráti znásobené – len pomalšie ako zlo. Ohľadne vlády a politikov, vo vesmíre platí zákon rovnováhy, energia musí byť stále vyrovnaná, s nulovým potenciálom (podľa ruského kvantového fyzika Vadima Zelanda). Ak niekto vykoná inému zlý skutok, tzv. rovnovážne sily musia tomu postihnutému vyvážiť ujmu pozitívnou energiou. Preto ak skoro celý národ nenávidí Matelka, jemu sa veľmi dobre darí, lebo rovnovážne sily mu chtiac-nechtiac musia vyvážiť ujmu a dodajú mu pozitívnu energiu aby potenciál energie bol stále nulový.
   Energiu na to berú od tých, ktorí Matelka nenávidia…Najlepšie by bolo, keby si ho nikto nevšímal (čo nie je možné), vtedy by pozitívnu energiu nedostával. Lenže ak aj on ubližuje iným, aj jemu sa deje to isté a aj jemu sa odoberá energia aby potenciál energie medzi ním a tým/-i ktorým ubližuje, bol nulový. Neviem, či píšem zrozumiteľne. A tá Tvoja posledná veta je veľmi povzbudzujúca.

   Páči sa mi

   • @juraj115 “Najlepšie by bolo, keby si ho nikto nevšímal..” Toto je správna pripomienka pri písaní ma to nenapadlo. Ako to hovorí p. Chvátal na CZ SV ” Nedávajte rôznym procesom svoju energiu tým, že sa budete o ne zaujímať. ” Nevšímať, nezaujímať sa , nehovoriť o tom, nepremýšľať o tom. Potom to zakape.

    Liked by 1 person

    • Ale nehovor, to mysliš naozaj vážne !
     Rozpoviem ti príbeh, v lete 2019 som cestovala nočným spojom z Bratislavy
     Do Košíc. V Bratislave som si sadla blísko zadných dvier a všimla som si že na zadných sadadlách
     Sedí partia cigánov. Nikto si ich nevšímal pretože spali. Asi o 1.00 hod sa zobudili začali jesť a piť a potom sa ukázalo že sú to maďarský ciģáni. Nemohla som spať a bolo vidieť že ani ostatní cestujuci.
     Bolo tam veľa mladých a silných mužov ale nikto sa nezval aby ten krik /tak sa totiż medzi sebou rozprávali /upozornil, aby boli ticho. Po hodine bolo asi 2.30 som to už nevydržala a obratila som sa
     Na nich a spustila som v kľude a mojim odhodlanim zastaviť ten krik. Viete v čom je uspech, ak je to prirodzene a nie len pre vašu potrebu ale aj pre iných, ktorý tiež sa chceli vyspať ale sa báli ozvať a radšej
     Neurobili nič !Nestarať sa , že to zakape tak to vôbec nefunguje !!! A ja 49kg žieňa som sa im postavila.
     Keď vystupovali veľmi sa hanbili a ja som im poďakovala,že boli taký až po mojom upozornení ukľudnení.

     Liked by 1 person

     • @ZA, “Nestarať sa , že to zakape tak to vôbec nefunguje !!!” absolutné nepochopenie toho čo som napísal. Ak by ťa pustili na zasadanie vlády si zakričať myslíš že by sa ti vláda poďakovala ? Skús to aspoň na FB niektorého člena vlády aký to bude mať výsledok. To je iná úroveň riadenia ako vo vlaku.

      Páči sa mi

   • Karma nejestvuje, prečo by mal niekto v tomto živote trpieť za niečo, čo vykonal v minulom ? – pretoze kazdy clovek ma aj podvedomie, v nom su ulozene programy vytvorene hriechmy. Tie programy sa prenasaju zo zivota do zivota. Ak clovek nepocohpil nasledky a pricinu hriechu tak ho bude opakovat v dalsom zivote az dovtedy kym si to neuvedomi a vtedy sa posunie dalej. Priklad – clovek zabije ineho cloveka. Je tam karma. V tom zivote sa jej vyhne ake v dalsom zivote sa dostane do Syrie, kde sa denno denne zabijaju ludia, bude tam robit zdravotnika a bude musiet pozerat na tie otvorene rany kazdy den, zasivat ich, vidiet to utrpenie … az kym sa sam seba neopyta “Preco ten clovek zabil toho, a preco sa toto stalo ako nasledok hriechu vrazdy?” A ked najde odpoved, tak karma sa mu odpusta a posunie sa dalej – tomu sa hovori vyvoj.

    Páči sa mi

   • Nas nazor je, ze energia je bez privlastkov.Nie je dobra, nie je zla.Je nizsej frekvencie , alebo vyssej .A takyto matrix tu je!
    Kamen ma nizsiu frekvenciu a zivy tvor vyssiu.
    Je to algorimus-kod.Hotovo.
    Energia je sucastou Stvoritela vo vsetkych frekvenciach. Ako rozne frekvencie vytvaraju duhu, tak je to podobne. Prechod medzi farbami nie je striktne zadefinovany, je plynuly…
    A tak analogicky by sme si dovolili tvrdit nieco podobne .
    Takze si sam protirecis v jednom texte…Len energia ..nie dobra, nie zla…Su to Emocie…deviza na trhu s komoditami celeho Vsehomira…
    Uholnym kamenom je toto tvrdenie : ” Energiu na to berú od tých, ktorí Matelka nenávidia…Najlepšie by bolo, keby si ho nikto nevšímal…..”. Takto to funguje…preto mainstreem…! Pozornost vytvaja emociunalnu energiu…
    A hned si vlastne odpovedas …aj bez privlastkov energii…
    Skus vysvetlit populacii na SK ” Nemyslite na Bieleho Slona…:-) “….
    A dostavame sa k Znaniu…
    Toz je to trapne, no neda mi nepouzit znamu prupovidku od V.I.Lenina /Uljanova/…Ucit sa, ucit sa, ucit sa…
    Kuva! Zrejme to bol konceptual 🙂 .

    Liked by 2 people

 5. Chvalabohu,niečo už vieme,nie sme už celkom bezbranní ako v 89 tom. Vtedy sme vedeli….radšej nebudem konkrétna.Ale to poznanie,že “tým,čo vieš,pomáhaš sebe, a tým,čo nevieš,pomáhaš vždy nepriateľovi”,to sa mi dostalo hlboko pod kožu. Čítam tento blog každý deň,je pre mńa inšpiráciou.
  https://www.tarak.cz/zazrak-z-worglu/ Tu som pridala takú maličkosť,film,v ktorom sa opisuje istá skutočná udalosť v predvečer nástupu AH v roku 1933. Taký rakúsky “bitcoin”,možno to niekoho z Vás bude zaujímať.

  Liked by 1 person

  • Zbavuje !
   Ina osoba urobi s tebou deal. A ta ak je vedoma, sa tomu vyhne, ak nie, tak kona v zmysle tvojho prikazu…
   Poskytneme brutalne hruby priklad.
   Ty si konzument masa, no muske by si neublizila….Ale konzument masovych vyrobkov si.
   Kto sa ti stara o prisun masovych vyrobkov?
   Masiar, resp. masovy priemysel s koncovymi vykonavatelmi – zamestnancami, masiarmi.
   Kto nesie ” karmu” za porazku zvierat ?
   Ty?….Ne ne ne…masiar, zamestnanci masopriemyslu…Ti vykonavaju ten akt .
   A takto funguju Nosati a Extraterestrialne entity riadiace Midgard-Zem.
   Kony Vsehomira platia pre vsetky strany v tejto 12 rozmernej hre….
   Je to o odovzdavani zodpovednosti na nizssie levely bytia. / Hovno pada zhora 🙂 . Tipni si kto bude najviac “obdareny”…. 🙂 /.

   Liked by 3 people

 6. Jox, kto má byť čitateľom Tvojich riadkov? Ak nezorientovaný človek, tak sa v tom stratí. Prečo asi používajú politici jazyk, aby ich pochopil aj 12-ročný? Nehovorím, že podliezať latku alebo podceňovať čitateľa, ale stačí si len pozrieť tu neskutočnú konkurenciu textov a informácií na internete. Treba to podať tak, aby to bolo jasnejšie, zrozumiteľnejšie, prijatelnejšie.

  Pýtam sa úprimne, pretože text je neprehľadný guláš, ktorý pochopí len človek s predošlým kontaktom s KSB. A ten dobre vie, že cely text sa dá zhutniť do jediného porekadla. Dokonca máš možnosť výberu z niekoľkých:
  Človek človeku vlkom
  Ako si ustelies, tak budeš spať
  A ďalšie…

  Ber to prosím ako konštruktívnu kritiku smerom k forme, nie k obsahu.

  Liked by 3 people

  • od učiteľa (VŠ) uciteľovi. Vďaka. Nová látka sa da naučiť len tak, ze zaujme. Čo je tam napisane neprehľadne? Vysvetlené priority, ktore parazit používa na ovladanie. A trocha jednoduchsie hlavne jednotka a dvojka ako v ksb literature hrubých kníh.
   Karma vysvetlená na zaklade vswobecne prijimanych zákonov, na ktoré nas upozorňoval General Ratnikov vo svojich lekciach. Toľko pre “zaciatočnikov”, kde stačí začať s hrubými knihami na http://www.leva-net.webnode.cz
   A pre analytikov je tam, pretoze to bytostne suvisí podľa mňa chyba vo vnimaní vektora cieľov parazita na ktorú upozornil Hox. Pretože mi tie zrkadlenia naozaj nastimulovali mozog. Poznáš to, ze pod lampou je najväčšia tma?

   Ad tu poznámku, ze sa veci daju zjednodušovať a povedať jednou vetou, nie nedajú. Inak by sa dala ksb tiež zhustiť do jednej knižky tenkosti publikacie Kluvanek, Mišík, Švec, Matematika 1, zbierka úloh, ktorá bola naozaj tenučká. No teoria ku nej bola hrubá.

   A samozrejme tam je na konci pozdrav aj pre parazita.

   Páči sa mi

   • Prišlo mi to, že tam síce máš body, ale osnova skákala z bodu na bod a nekopírovala zalomenie textu. Veľa tém v jednej kope. Veľa tažších tém v jednej kope. Skrátka nesúrodé, ťažko sa hľadala niť príbehu. Viem, je to “multižánrové” téma, presahuje to viaceré disciplíny, ale stále platí moja otázka – kto je predpokladaný čitateľ textu. Laik, alebo niekto ako napr. ja? Ak ja, potom ok. Ak laik, tak sa v tom môže stratiť.

    Nedávam sa na text len ako učiteľ, ale aj ako grafik. Podotýkam, že nie grafik, ktorý rieši, či to má pekné písmo a farbičky, ale či zalomenie napomáha čitateľnosti a pochopeniu, alebo ich naopak sťažuje.

    Páči sa mi

  • Selekcia, znanie, zgrupovanie…
   Do poldecaka liter vina nenalejes…No do litrovej nadoby sa zmesti s rezervou. A z litrovej nadoby rozlejes kopec poldecakov.
   Riadiaca struktura sa musi zadefinovat a poznat kapacitu svojej nadoby…Potom nastane cas na rozlievanie poldecakov…:-)….
   Ta otazka rezonuje casto v komunikacii…
   Ale si v Trende…Trend is Your Frend…:-)

   Páči sa mi

 7. @jox13
  Veľmi dobre napísaný článok, ale nesúhlasím s tvojim záverom, lebo dopadne na nich karma so všetkou svojou silou. Dôvod je prostý:
  Vedome klamali verejnosť t.j. zámerne nehovorili pravdu a každého, kto povedal pravdu resp. pokúsil sa o to označili za “konšpiračného teoretika”, “dezoláta” atď?
  Kto vypustil z huby “očkovanie je sloboda” a vyškieral na verejnosti?
  Kto naznačil policajtom, učiteľkám, lekárom a predavačkám, že ak nebudú presadzovať tieto nariadenia tak môžu dať zbohom svojim živobytiam lebo dostanú mastné pokuty resp. dostanú vyhadzov?

  Nie ja, nie ty ale vláda, aktivistka zo smetiska a médiá ako nariadenie od elít.

  Liked by 7 people

  • @oracle911blog vdaka za názor vnímania. Môj osobný názor je takýto. Pani z paláca stratila otca miliardára. Nepomohol ani František, ani najlepší lekári. Úsmev zhasol. Vakcina je zdravie. No pani Vicenová nemôže, čo som videl info od nej, mat deti…Vakcina je sloboda. Pán Krcméry po nej musel utiecť zo Slovenska. a pp jeho akticitách v afrike prišla encefalická malária a odumretie polovice mozgu…

   zato Matovič je v pohode, ved ten prvy ozvucil, ze tými testami by ani psa netestoval…

   Vidíš ten rozdiel?

   Liked by 1 person

      • Vies to, čo tu pada o tom pojme okolo v diskusii su také lrasovony, ako na ksbfóre. prpste je vidiet, ze ludia naozaj nerozumeju principom príčin a nasledkov. Užitocnych idiotov je všade habadej. No dôležitý v tomto celom je práve princíp dobrovoľnosti. Funguje to nasledovne. V pripade, ak niekoho donutiš urobiť niečo silou prpti jeho vôli, preberáš tento čin na svoje plecia. A jeho nasledky. Toť všetci sba-kari, predavacky, učitelia a kopec iných.
       No pokiaľ idú ovce na porážku dobrovoľne, je to ich vôľa, z morálneho hľadiska je ten, čo ten čin umožnil špina, no z hľadiska odplaty z tohto uhla pohľadu, nie je vinný a teda odtiaľto mu nehrozí veľa.

       No, ako som povedal v článku, karmická odplata za činy je len jedným zo spôsobov reči životnych udalostí. Existuje aj strata rozlíšenia, inak nazyvaná strata rozumu alebo naopak nadobudbutie uvedomenia sa. V prvom pripade postupne clovek padá z princa na bedára, robi zle rozhodnutia a z verejného života je prinuteny sa stiahnuť. V druhom pripade svedomie hryzie a človek sa pred nim schová len pomocou drog a to je cesta padu, z ktoreho je len malokedy návrat možný.
       Ja sa desim dňa, kedy bude musiet prisť ku vyrovnaniu. Ako po vojne. Pýtas sa, ake zasluhy maju vystrašeni ľudia? Ja sa pytam, prečo maju odňaté rozlíšenie, ze nie su schopní sa postavit za svoje deti, ked uz nie za seba… A odpoveď je smutná, smutnejšia, než celý článok… Nadej je, že viac ľudí prenikne cez Závoj hmly v androméde a ocami aj srdcom sa zasnívajú do sveta, kde človek je človeku bratom.

       Liked by 2 people

        • odpoveď je vo vete, procesy idú najlepsou variantou PODĽA MRAVNOSTI zúčastnenych… Čim nižsia mravnost, tym mensie rozlíšenie, aby opica nedostala do ruky granat, ci vodíkovu bombu…..

         Páči sa mi

          • Sladky bohaty západ, Rakúsko a Nemecko. to bolo lakadlo pre ČSSR.
           A samozrejme kupenie si elit.
           nasledne GP začal mlieť.A peknw od podlahy. No začalo to oveľa skôr. Poznáš vyrok, kto nekradne z majetku vsetkých, okrada vlaatnú rodinu…už tu to bolo pokrivené, skurvené, skurvjone, teda skrivené….Čo bolo pred 120 rokmi smeteľny hriech, tabu este pred 50 rokmi, norma v 90tych rokoch…Prostitúcia, “nočny život” teda flákanie sa po baroch a chlast, drogy, sex, bitky…

           Niekde som videl rozdiel medzi študentom SŠA a ZSSR. V časovom zaradenírobil student SŠA oveľa menej samoštúdia, záujmových bodov atď. system nastavený na elitne colleges a zvysok obslužny petsonál….

           Páči sa mi

          • Žiadne samo sato. Samozrejme, že konkrétni ľudia. a pozri do ich sukromia. Jeden priklad za väetkých. Pán Babiš. Vies niečo bližšie o jeho rodine? konkrétne o jeho synovi? a tychto paralel je strašný kopec.a tí najvypuklejší majú osudy, ako z najhorsich telenoviel

           Liked by 1 person

          • @jox13
           Babiš je len takpovediac užitočný idiot. Kto mu ale povedal, že toto chovanie bude v poriadku a kto mu pokrivil mravnosť?

           Chcem týmto povedať, že aj na ne dôjde, len inak a v mnohých ohľadoch horšie ako na zbytok.

           Páči sa mi

          • a zasa sme pri konceptuálnej moci a sekte satana vs ľuďoch svetla. A preto si myslim, ze je len jeden GP, ten jed v žilach Zeme, ktorý ako lomechusa oblbne mravcov alkoholovoujedovatou zmesou a ti ho začnu krmit na svoj ukor.
           No pp dlhej, veľmi dlhej dobe mravenisko nedokáže lomechusy krmit a rozpadá sa a lomechusy hynu spolu s mravcami.
           Podobné v pomalšom slede aj u ľudí… A zasa, hľadás konkretnych ľudí, ja hovorim o konkretnych bezstrukturnych egregoroch, ktoré ale už doviedli ľudstvo na pkkraj kataklizmy, ak by nebolo tej obrovskej opičej pracky menom internet, nasledne menom KSB, nasledne menom Putin nasledne… ktorá je tou korekciou tej dlhodobej chyby riadenia, ktorá bola zámerom.

           Páči sa mi

          • Juj ak máš moznost, treba sa spytať ďedka Kissingera. Verim, ze ten by vedel rozpravat. Faktom ale je, že:
           – je len niekoľko fondov ako blackrock a vanguard
           – ak.je naozaj pravda o genovej terapii, čo sa píše, tak minimálne 2mld ľudi vymrie v case do 10 rokov a rozmohne sa este vyssia miera sterility ako doteraz.
           – big tech vlastní kontrolne akcie big pharmy, ra nasledne sponzoruje big TV
           – Big tech je na čele presadzovania mandatov na genovu terapiu, na LGBT a dalsie pismenká, na tabak, na alkohol, na ine drogy (a nemyslim len kauzy opiatov pre male deti)
           – big tech aktivne niči oponentov (charakter assasination) ineho nazoru na lgbt a ine pismenka, genove terapie, drogy, promiskuitu atd, vymysleli ajnideovu policiu, tzv. fakt čekers
           – GAVI je vlastnená Big techom a nadaciou MBG a tato má diplomaticku imunitu registrovanú v Zurichu.
           – GAVI presadzuje “vakciny” plne jedovatého hlinika, ortute, formaldehydu, PEG, Polysorbátu80 a dalsích jedov.
           – pretože žiaden ľudsky virus nie je možné rast na inych ako ľudskych bunkach, vpichom nastáva rituál vpravenia buniek zavrazdeného babätka do tela “ockovaného”
           – nutne dodať, ze xirkev Satana má na urcitych miestach v USA status registrovanej cirkvy…

           staci takto?

           Liked by 2 people

   • stary Caputa mal uz aj svoj vek,
    Banasova nema tieto problemy zo “slobody” ale uz dlhsie,
    Krcmery detto,

    takto pred rokom to bol tusim Matovic, ktory sputil SNP II tymito testami, vtedy mu este neprisli take zle
    a myslis, ze Matovic je v pohode? Nechajme sa prekvapit

    Páči sa mi

   • Ahoj Jox!
    Po prvé ďakujem za článok, veľmi slušný aj keď nesúhlasím že ich neminie karma. Nevravím, že na tomto svete ale neminie ich. A teraz k ,,pseudopapovi Francescovi”. Isto si spomeniete na ten výjav keď Zuzka vyzerá ako babylónska neviestka ktorú ,,pasuje” za kráľovnú pseudopapa. https://www.ceskenoviny.cz/fotogalerie/?id=3762 (prvý čo som našiel na duckovi) a z mojej milovanej histórie vieme, že kráľom či kráľovnou sa môže stať niekto až po smrti rodiča (predchádzajúceho kráľa) a ako náhodou je to tesne po ,,pasovaní”. Toť k jeho smrti. A nakoniec jedna moja múdrosť ( 😉 ,,V histórii sú odpovedané všetky otázky na budúcnosť, len ich treba nájsť.” Čiže môj tip ku koncu covidu je tento rok (pozrieť španielskú chrípku, aj keď sa jedná o diametrálne iné (čo sa týka úmrtnosti) ochorenie.
    Opatrujte sa aj Oracle

    P.S
    Trošku lepšie kontrolovať články, viem že človek je unavený, ale minimálne u mňa sa tým znižuje úroveň celého článku.

    Páči sa mi

  • Hi., myslime ze to tak nie je. Dolezity je “koncovy uzivatel- despota” predavacka, sbs-kar, zamestnavatel…Na ich hlavu to ide…Ti vyzaduju od teba suhlas…Oni vyzaduju potvrdenie ” zmluvy ” s Človekom. Slobodne sa rozhoduju zko budu konat na zaklade Znania.
   A kedze znanie na bazi pyramidy je nulove, tak mame co mame…

   Páči sa mi

 8. @jox13 S tým optimistickým záverom absolútne súhlasím. Treba budúcnosť programovať takými svetlými myšlienkami ako sú Hmlovina v Andromede a Hodina býka. A nie programovať si ju pseudoproroctvami typu Zjavenie Jána, aké nám podsúva GP, čím nám ponúka programovať si vlastnú skazu, apokalypsu, zlyhanie ľudstva… A Hmlovina v Andromede je o programovaní úspechu ľudstva, splnení svojej Bohom danej misie…

  Liked by 7 people

 9. Asimov a Solária… príbeh Solárie pokračuje v ďalšej knihe, Nadace a Země (Foundation and Earth), ktorej dej chronologicky je o pár tisíc rokov neskôr a nepredpokladám, že je to budúcnosť, akú by si GP predstavoval. Zošnurovanie svojimi vlastnými pravidlami a pomalý úpadok, plus snaha aby si ich silnejšie a rozvinutejšie Impérium nevšimlo. Samotné Impérium (stále davovo-elitárske, ale oveľa bližšie existujúcemu modelu) sa v knihe ukázalo ako životaschopnejšie.

  Tandemového partnera k Asimovému obrazu by som ešte videl v Dune od Franka Herberta. Ukazuje obraz, kde by jeden rod ovládal niekoľko svetov, rody medzi sebou súťažili o vplyv, celé to koordinované cisárom a hráčmi v pozadí ako Bene Gesserit. Tu neexistoval konkurent, ktorý by ich zosadil z ich pozície, iný, ako samotné davy, pokiaľ by došli k uvedomeniu.

  Samozrejme, ani jeden z týchto obrazom nemá na to, čo bolo ukázané v Hodine Býka.

  Liked by 2 people

 10. Nový světový řád …

  Fáze 1: Simulujte hrozbu a vyvolávejte strach. (prosinec 2019-březen 2020)
  – Vyvolat pandemii v Číně.
  – Zabít desítky tisíc starších lidí.
  – Zvýšení počtu případů a úmrtí
  – Očkování od začátku považujte za jediné řešení.
  – Zaměřte veškerou pozornost na Covid-19.
  Výsledek, (téměř) všeobecná panika

  Fáze 2: Zasejte plevel a rozdělení. (březen 2020-prosinec 2020)
  – Zavedení mnoha zbytečných, libertinských a protiústavních donucovacích opatření.
  – Paralyzovat obchod a ekonomiku.
  – Sledujte podřízenost většiny a odpor vzpurné menšiny.
  – Stigmatizovat rebely a vytvořit horizontální rozdělení.
  – Cenzura disidentských vůdců.
  – Trestejte neposlušnost.
  – Zobecnění testů PCR.
  – Vytvořit zmatek mezi případy, nakaženými, nemocnými, hospitalizovanými a mrtvými.
  – Diskvalifikujte všechny účinné léčby.
  – Naděje na záchrannou vakcínu.
  Výsledkem je (téměř) všeobecná panika.

  Fáze 3: Přináší zrádné a smrtící řešení. (prosinec 2020-červen 2021)
  – Nabídněte všem bezplatnou vakcínu.
  – Slibují ochranu a návrat k normálu.
  – Stanovit cíl proočkovanosti stáda.
  – Simulace částečného oživení ekonomiky.
  – Skrýt statistiky nežádoucích účinků a úmrtí na injekce.
  – Vydávání vedlejších účinků injekcí za “přirozené”. účinky viru a nemoci.
  – Obnovte pojem varianty jako přirozené mutace viru.
  – Odůvodnit zachování donucovacích opatření tím, že se neuplatní práh stádové imunity.
  – Trestat zdravotníky za nezákonný výkon péče a léčení. –
  Výsledkem jsou pochybnosti a pocity zrady mezi očkovanými, odrazení odpůrců.

  Fáze 4: Nainstalujte si aplikaci Apartheid a QR kód. (červen 2021-říjen 2021)
  – Dobrovolně plánujte nedostatek.
  – Zavedení očkovacího průkazu (QR kódu), který bude odměňovat očkované a trestat odolné.
  – Vytvořit apartheid privilegovaných proti ostatním.
  – Odebrat právo pracovat nebo studovat těm, kteří se nevaxinovali.
  – Odebrat základní služby těm, kteří nejsou očkováni.
  – Zavedení platebních testů PCR pro osoby, které nejsou očkovány.
  Výsledek, První fáze digitální kontroly, ochuzení oponentů

  Fáze 5: Nastolení chaosu a stanného práva. (listopad 2021-březen 2022)
  – Využijte nedostatku zboží a potravin.
  – Způsobí ochromení reálné ekonomiky a uzavření továren a obchodů.
  – Nechte nezaměstnanost explodovat.
  – Aplikujte třetí dávku vakcíny (boostery).
  – Zabývejte se vraždou žijících starců.
  – Zavedení povinného očkování pro všechny.
  – Posilujte mýtus o variantách, účinnosti vakcíny a imunitě stáda.
  – Démonizovat odpůrce vakcín a činit je zodpovědnými za mrtvé.
  – Zatýkání opozičních vůdců.
  – Zavedení digitální identity pro každého (QR kód): Rodný list, občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny …
  – Zavedení stanného práva, aby byla opozice poražena.
  Výsledek, Druhý stupeň digitálního řízení. Uvěznění nebo odstranění oponentů.

  Fáze 6: Zrušte dluhy a dematerializujte peníze. (březen 2022 – září 2022)
  – Spustit hospodářský, finanční a burzovní kolaps, bankrot bank.
  – Záchrana ztrát bank na účtech jejich klientů.
  – Aktivujte “Velký reset”.
  – Dematerializace peněz.
  – Zrušení dluhů, půjček a úvěrů.
  – Zavedení digitálního portfolia. (Digitální peněženka)
  – Zabavení nemovitostí a pozemků.
  – Zakázat všechny globální léky.
  – Potvrdit povinnost očkování pololetně nebo ročně.
  – Zavést příděly potravin a stravu podle Codex Alimentarius.
  – Rozšířit opatření na rozvíjející se země.
  Výsledek, třetí stupeň digitálního řízení. Rozšíření N.O.M. na celou planetu.

  Liked by 1 person

  • Parada….a mame to tu v skratke…
   Toz, je to jeden z variant…velice pravdepodobny.
   Len je cierno-biely.
   Proces je nastaveny v Navi a realizuje sa do velkej miery v Javi. A kedze v Navi prebiehaju velke “boje”, a mame tu Rano Svaroga, je viac ako pravdepodobne , ze tieto konstrukcie budu zburane…
   nerealizuju to “svetle sily ” ci akekolvek barlicky, no obycajne bytosti so Znanim…
   Znale bytosti len treba zhomogenizovat a dat im nastroj na riesenie reality…
   Divide et impera na kazdom kroku …

   Liked by 1 person

 11. Chvalim Jardoba za ten odsek o karme. Velmi dobre to vysvetlil. Len stale ked sa hovori o karme, tak aj treba doplnit o tom, ze pochopenie priciny hriechu (konania nabalujuceho karmu) a aj pochopenie dosledku (pochopenie oboch sa aj nazyva pokanie) sposobi, ze clovek sa karmy zbavi. Takze ked matelko pochopi, ze stupil do hovna, ze ublizil celemu narodu, ked pochopi preco to robil a sa zmeni, tak karma za ten cin sa mu nuluje …. pretoze po tom co si uvedomi pricinu aj nasledok, po tom co sa zmeni, zmeni myslenie, uz nie je potrebne dalej tyrat dusu a ducha….. clovek moze pokracovat vo vyvoji, konat ako konal predtym uz nebude.

  Liked by 1 person

  • Jain. poznáte to biblické. 1 krat zhresil a potom odmodlieval po zvyšok zivota? Zmeniť svoje karmické zasluhy je jednoduché. Žiť v sulade so svedomím a neskutočne makat, dnom a nocou na napravani krivd, pachanych vo svete. A hľadat to, co hore voľný Čelovek tak krasne a mudro popisal slovom ZNANIE, ja by som možno podotkol hľadať svätosť teda osvietenie, teda osvetlenie Božim svetlom, teda ultimatívny stav vedomia plneho rozlíšenia, alebo jedným slovom poZNANIE

   Liked by 1 person

 12. Karma neni zdarma, pratele, sousede, krajani…….len tak velmi z rychlika.
  Co vsetko sme museli urobit, aby sme dnes zazivali to co zazivame ? Ze by to mame len tak, pre srandu kralikov….? Ze by pre nas karma neplatila…? Ta kralicia nora je poriadne hlboka…….a na to, aby to clovek vsetko obsiahol je nielen treba precitat kooooopec hrubych knih, ale aj zacat pracovat vo svojej mysli a hlavne zacat od Seba Sameho a tam hlavne vseeeetko poriadne poupratovat a potom nam mozno bude umoznene pozerat okom Oracly akoze z matrixu a budeme veeeelice prekvapkany………co uvidime……

  Poznaj sam seba………Zmen sam seba a zmenis svet…….Poznaj pravdu a ta Ta oslobodi…….v tejto dokonalosti je kazdy atom presne tam kde ma byt a ze by sa pozabudlo na akykolvek moj pocin. Mam presne to co mam, ci sa mi to paci alebo nie……kazdy ma presne a aj bude mat…….a to este stale viem len velmi, velmi malo z toho vsetkeho,ako to tu vlastne funguje……..ale aka vdaka, ze uz vobec volaco viem, lebo sa mi omnoho lepsie zije, ako, ked som bol bulo a nevedel som temer nic….:-}

  Liked by 3 people

 13. Jox zaujímavý článok, ale vidím že ako mnoho ľudí si si vytvoril určitý koncept o karme a tom prispôsobil k tomu následne všetky svoje vývody. Nevyčítam ti to, jednoducho nie je v ľudských silách obsiahnuť v jedno živote všetky vedomosti sveta.
  Takže keď si sa pýtal čo je konkrétne zle tak ti to skúsim vysvetliť čo najjednoduchším spôsobom. Povedzme že chceš doma zavesiť poličku. Vezmeš klinec a kladivo. Rozoženieš sa kladivom a to trochu uhne a švacneš sa riadne po prste. Po chvíľke keď si pospomínal všetkých svätých a polovicu maďarského jazyka si uvedomíš že na vine nie je tvoja zlá muška, ale vlastne kladivo ktoré má trpieť karmickou záťažou a prinajmenšom za tvoje utrpenie sa musí zlomiť. Poňal?
  V skutočnosti tie tvoje predavačky majú karmický hriech iba v takej miere v akej s daným aktom súhlasia a stotožnia sa s ním. Inak sú iba bezduchým nástrojom ako to tvoje kladivo a zodpovednosť že činy nástroja v plnej miere nesie jeho používateľ. To že ty nevidíš karmickú odozvu toho TT (Trnavský Truľo) ešte neznamená že už nie je, alebo nebude. Jedno porekadlo tiež hovorí “Kto si počká, ten sa dočká”. Čaputová sa už dočkala cez svojho otca a ostatní tiež. Na každého príde. Jedno z pravidiel karmy je tiež že ti zlo nevráti tak ako si ho previedol ty, ale tak aby ťa to najviac zabolelo. Rovnako dobrý skutok sa ti nevráti vo výhre v športke o ktorej snívaš, ale tam kde to skutočne najviac potrebuješ.

  Liked by 2 people

  • a ako to protirečí mojmu clanku? v podstate ste o mori napisal, že je mokré a autor článku o mokrom mori si koncept mokrosti prispôsobil svojim potrebám, lebo nerozumie tomu, že molekuly vody o ktorych píše sa nachadzaju v mori spolu so soľou a rybami.

   Liked by 1 person

   • Jox,ďakujem za článok.Chcela by som Vás poprosiť ešte o ďalší článok,ktorý tentoraz nebude o karme,ale o noosfére. Kto začne čítať Jefimova,skôr,či neskôr sa stretne s menom Vernadskij a tým zákonite aj s pojmami biosféra a noosféra.Myslím, źe sa potom Hodina Býka bude dať lepšie pochopiť. Vopred ďakujem,ako aj všetkým diskutujúcim .

    Liked by 1 person

 14. Zdravím vospolok, len pridám svoj názor na karmické zaťaženie plánovačov genocídy. GP … + marionetky. Považujem za nemožné, aby sa ktokoľvek zbavil viny len preto, že genocídu riešil cudzími rukami. Dokonalého Boha nemožno takto hlúpo ošmeknúť. Najprv je ZÁMER, potom plánovanie a naposledy realizácia. Ak by som to prirovnal k prioritám riadenia tak potom realizácia by bola 6 úroveň riadenia a zámer 1 úroveň. Neviem prečo by mal byť pred Bohom človek zodpovedný len za to, čo vykonal. Ani tomu tak nie je lebo to by bol čistý materialisticko-ateistický prístup. lenže my sme súčasťou aj duchovného sveta a tam myšlienka =čin. Nemajme Boha za blázna. To, že GP ešte nedostal dobre káblom po krížoch nie je o tom že by sa vyhol karme ale LEN o tom, že ľudia sú stále dosť blbí na to, aby pochopili čo už mali pochopiť. A tak má GP stále voľné pole pôsobenia a bude uťahovať šróby lebo evidentne ľudia ešte stále nepochopili. Toto je však forma Božej pomoci – pod tlakom človek dozrieva. GP sa svojej karme nevyhne. Iba že by si to adekvátne odčinil dobrom …. To však neviem ako by to dokázal vyvážiť celé tisícročia útlaku, vrážd, falše …. Propusťme, že teoreticky je to možné, o pravdeúpodobnosti a časovom aspekte ovšem môžeme diskutovať.
  Vesmír vzišiel z dokonalosti Boha. A dokonalosť neoblbneš rozumom. Ono si tá karma počká na čas nevyhnutný na uzavretie kruhu. Na dokonalý, ideálny moment. “neznáte dňa ani hodiny ….”

  Páči sa mi

  • tak inak. Ak niekomu mudrc ukáže na strmy zráz a povie, tam sa dá skočiť z utesu a on ten človek dobrovoľne skočí, je to chyba mudrca?
   Ten princíp dobrovoľnosti a výberu robi kazdy sám.
   Paraziti neujdú svedomiu toho, čo napáchali a aj sladké víno zhorkne v ustach po kazdom dúšku, kazdy ichnkus chleba bude chutiť, ako piesok… Mikhail Gorbačov vie, ako sa cíti vyvrheľ, tiez Mikhail Saakashvili…
   No ten článok je aj o tom, že kazdý mame na vyber sa zlu postaviť po svojom. Bojovať tam, kde stojime a žijeme s tym, čo mame k diapozícii. A tym bojom tvorit dobro, nie pachat viac príkoria a zla.
   To je odkaz jódovej tinktúry, ktorej kvapka ničí baktérie bezo zvyšku, zaroveň telu dodava vstrebateľny jód a svojim bojom so zlom koná dobro vyššiemu celku buniek celeho tela a symbiontov v človeku, ktory je dokonalým modelom vesmíru sam v sebe..

   Liked by 1 person

   • Ja uznávam vinu aj podvedeného lebo máme byť “bdelí” a to že nás niekto ošmekne nie je ospravedlnenie. Na 2 strane ten čo nás navádza napr. na vojnu má v srdci zlobu a nenávisť a jeho zámer je robiť zlo. Preto karma dostihne aj jeho za tento zámer. Vrátane toho hlupáka matelka ktorý x krát vedel že klame a zavádza a napriek tomu to robil.

    Páči sa mi

    • toto je ale odpoved, ktora jednoznačne predlzuje status quo. Prečo? Lebo parazit a další vo vedení, si robia kvačku za kvackou v bezstrukturnom riadení. A v tejto komunite tontiez ľudia nechapu a potom sú z toho vyvalení.
     Parazit urobil egregor Covid19. Naskociki na neho skoro vsetci. Nasledne nizsi paraziti nastavili chaoticky stav, strašnú zaplavu zmien a zblbli dalších.
     Zblbnuti sa nevedeli zorientovať nasledne zacali v rezime automatizmu, v psychike ZOMBIE-BIOROBOT, zacali vypĺňať. Nasledne parazit začal otvorene hovorit, ze je vsetko nepovinné, no ZOMBIE-BIOROBOT populus nadalej vypĺňal.
     ZOMBIE-BIOROBOT sa nevedia vymaniť a nadalej vypĺňajú funkciu policajta, sudcu a kata, ako to robilo SS, SD,Waffen SS a ďalší….
     A nepomôže sa hadať, kto, koľko karmy dostane alebo nie. Problémom sú ZOMBIE-BIOROBOTI v spoločnosti

     Liked by 1 person

 15. Výborné ako vždy. Okrem iného si v texte k niektorým menám správne uviedol : … počnúc Pelegrinim, pokračujúc Matovičom a končiac Hegerom. Ctený čitateľ si všimol výpadok oslovenia pán pred menami, to je zámerné.
  V hrubých knihách sa správne píše, že je veľkou chybou, keď nedokážeme pomenovať osoby, deje, činy, pravým menom. Napríklad hlupáka hlupákom, diletanta diletantom, fašistu fašistom a. p.. Ja som si dal pre seba záväzok už dávnejšie, že nebudem používať oslovenie pán, pani. Oslovujem, titulom, funkciou alebo osoba, priateľ, kamarát, súdruh, druh ale už nikdy nepoužijem oslovenie pán alebo pani. Z hľadiska rodu sme muži alebo ženy. Rozvádzať to nebudem, ale má to veľa súvislostí. Mali by sme sa to naučiť a začať používať, a tiež niekoho neoslovovať vážený, keď je to primitív.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s