Odvisnú a to všetci

Nevyzývam nikoho k lynčovaniu liberál-fašistickej čvargy a ani k tomu, aby bral spravodlivosť do vlastných rúk, lebo je to suché konštatovanie toho, čo príde. Ide totiž o to, že oni pracujú na tom sociálnom výbuchu, ktorý Fico predpovedal, a preto otázka je, že aké lano to bude a v koho rukách bude t.j. môže to byť aj totálne odmietnutie naratívy a prevládajúcej ideológie, ale aj klasický lynč.

Prečo tu bude sociálny výbuch?

Nuž, na covid cirkus sme menej hákliví, ako Západ, až kým nám niekto nepovie, že masky pre deti (a nielen pre ne) predstavujú zdravotné riziko a všetky tie ekonomické obmedzenia nemali za cieľ ochrániť ľudí, ale priviesť nás na bubon. Totiž vyše 30 rokov riešime dopady genocídy, ktorá sa vedie proti nám prevažne ekonomickými prostriedkami a vlády mohli toto len tlmiť. Našťastie mali sme tu vlády pána Mečiara a Fica, ktoré tlmili dopady najlepšie ako vedeli a našťastie máme tuhý korienok a sme vynachádzaví, lebo geografia a história nepustí.

Takže tu máme finančnú krízu spôsobenú parazitickým nastavením finančného systému, máme tu ekonomickú krízu spôsobenú nielen covid fraškou/covid biologickým útokom, ale aj ako dôsledok sabotáže Bruselu a máme tu vládu, ktorá ide na ruku našim nepriateľom. Lenže naši nepriatelia strácajú pozície všade v globálnom meradle, ale kontinuálne strácať pozíciu môžete len do kritického resp. inflexného bodu a potom veci pôjdu veľkým spádom.

Kam týmto mierim?

Tam, že prídu prelomové udalosti napr. reakcia čínskej vlády na krízu spôsobenú EverGrande t.j. re-evaluácia zlata a striebra aspoň na desaťnásobok súčasnej ceny, čínska reakcia na energetickú krízu resp. odvedenie pozornosti od domácich problémov inváziou na Tchajwan, zatknutie nejakého pohlavára resp. skupiny za naozaj hrozné veci páchané na deťoch, alebo niečo iné, či všetko dokopy. Hocičo z tohto zoznamu dokáže odštartovať lavínu, ktorá bude rásť a nadobudne globálny rozmer a prinúti ľudí pozrieť sa do očí, lebo ľudia nielen budú emocionálne reagovať, ale aj budú musieť preskúmať skutočný stav vecí t.j. prestanú brať naratívu ako poslednú inštanciu pravdy. Čo pre tých, ktorí sa živia nielen vytváraním tohto naratívu, ale aj existenčne od toho závisia, bude likvidačné.

Čo to bude pre nás znamenať?

Londýn, Washington a Brusel sa ponorí do politického chaosu, lebo sa strhne nielen lynčovanie papalášov resp. ich masívne zatýkanie, ale spustí sa aj verejná diskusia o prospešnosti EU v súčasnej podobe a o legitimite Bruselu, t.j. pánkovia v Bruseli, Londýne a Washingtone budú riešiť vlastné existenčné otázky a budú kašľať na treťoradých správcov nejakej malej kolónie. To v praxi bude znamenať nielen že zmizne ochranná ruka, ktorú pánko drží nad liberál-fašistickou čvargou, t.j. istotou je zánik súdržnosti vládnej koalície a následný lynč, alebo súd za vlastizradu a spoluúčasť na genocíde, ale bude to znamenat aj koncepčné a ideologické osamostatnenie Slovenska, Česka a Maďarska, lebo mediálne prostitútky a mafiózne štruktúry sa už nebudú môcť o nikoho sa oprieť.

Skrátka, prakticky všetko pôjde preč a my budeme riešiť nielen veľké upratovanie, ale aj čím nahradiť doterajšie veci, s tým dovetkom, že geografia a história nepustí, a preto riešenie použiteľné pre jeden región už nebude môcť druhý región prevziať bez úprav.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Toto je dôvod, prečo Nikitovu predpoveď ohľadom toho, že táto vláda končí v novembri, beriem vážne.

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

56 thoughts on “Odvisnú a to všetci

 1. Ori, přátelé víte někdo něco o zprávě níže – přišlo mailem dnes:
  “Řecko opustilo EU
  Oznamuji vám, že Řecko minulý týden opustilo EU a jenom jí to oznámilo, jako holý fakt. Netrvalo mu to tak dlouho, jako Anglii, bylo to ze dne na den. Problémy se vršily a nikdo z EU Řecku nechtěl pomoci, naopak mu házelo klacky pod nohy.
  EU je v šoku a zavedla tvrdou cenzuru tak, aby se to nedozvěděly ostatní členské země a pochopitelně ČT tuto super zprávu tutově neodvysílá, a s ní ani ostatní stanice, a novináři zase spí, že…
  Až vám budou Piráti nebo jiná partaj vyprávět, jak je těžké opustit EU a co bychom si bez ní počali, vzpomeňte si na fakt, že jsme se bez ní obešli až do roku 2003. ”
  Ing.Marián Lukáč, tajomník OblV SZPB Michalovce Nám.Osloboditeľov 77,
  071 01 Michalovce
  Tel.: 0910788466,056/6424630
  Email:oblvmi@szpb.

  Liked by 6 people

 2. Spätné upozornenie: Odvisnú a to všetci — Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska | shipka's Blog

 3. Vynikajúce komentáre, pre mna je to nádej, že sa už konečne niečo udeje, som neočkovanec, prečo národ, tak poslúcha, ako keby nemali svoj rozum, neviem či tam majú nasra-é alebo ľudia prestali rozmýšlat? Prečo tak málo ľudia čítajú? Naozaj tie televízie sú pre nich také dôležité, ved tam dávajú samé sračky, prepáč, ale nemám ani už kamarátky, pretože bol pre ne dôležitý nejaký vypláchnutý seriál, namiesto prechádzky, chodievali sme na túry, chodím sama, smutné na tom je, že sa dali očkovať a začali mať zdravotné problémy, bohužiaľ boli už aj pohreby, ked som chcela ísť na pohreb, bolo mi povedané ty nesmieš lebo nás nakazíš! Mám taký dojem, že ľudia už ani nevedia, čo hovoria. Veľká vdaka, že si a píšeš, dávaj na seba pozor a bud zdravý a hlavne prosim píš.
  71 ročná dôchodkyna

  Liked by 11 people

  • “bolo mi povedané ty nesmieš lebo nás nakazíš! “…totálne proti logike,zdravému rozumu,uvažovaniu,premýšľaniu.”Očkovať” sa predsa dali aby boli chránení pred nákazou,a očkovaní sú taktiež prenášačmi(už to priznal aj Krajči v Ta3)takže vypatlané a vygumované mozgy,nič iné sa už nedá na to povedať.

   Liked by 1 person

  • Zajtra začne vrešťať každý potkan na Slovensku čo niečo znamená. Treba prekryť 24 mil. alebo sa chystá ešte niečo väčšie čo treba prekryť a bude to poriadna sračka. Toto zamestná ovce na poriadne dlho a o 10 rokov si nás tu rozdelia HU s PL ostane Slovenský raj ako dovolenková rezervácia pre obyvateľov medzimoria.

   Liked by 1 person

   • za tu cast o hranici medzi Pl a Hu by ste naozaj zasluzil tyzden v Jachymove.
    Nehovori Vam nic teoria MIM?
    Jedna vec je upozornovat na veci, druha vec je davat katastrofu do posledneho slova. Preco asi neumrela sipkova ruzenka? Lebo posledne slovo mala dobra sudicka, ktora stav kliatby dokazala skorigovat a nie ta, ktora preklinala…
    Viete, ake je najstrasnejsie prekliatie v Cine?
    Zela sa cloveku aby sa mu splnili vsetky sny. Fuj…

    Preto, viac hrubych knih a naozaj sinprecitajte mnou navrhovane Hmly v Andromede. Naskocite na inu vlnu, uvidite

    Liked by 6 people

     • MIM – Na zaciatku bolo slovo 🙂 teda myšlienka az potom slovo, citujem zonvcwrwjšej diskusie skvely prispevok 🙂

      InFORMAcia -> miera (pochopenia, osoZNANIA) -> matéria (zmena v eneegetickej či hmotnej, teda zviazanej eneegetickej úrovni, dokonaná a buď vNikne mazanica, či Dávid, alebo socha Tháis)

      Páči sa mi

    • Pomaly s tým zatváraním. Vôbec to nebolo myslené ako prianie. Chcel som povedať že kým sa budú ľudia zaoberať takýmito pseudo kauzami tak im pred nosom alebo spod zadku ukradnú domov. Verte vôbec si neprajem nejaké rozdelenie SK medzi HU a PL. Pekný deň.

     Páči sa mi

     • no prave tento typ dynamickeho programovania je dosť riskantná vec, pretoze zelanie (vyslovené) je otcom myslienky (egregoru).
      Dam otázku, aj ked nemusite samozrejme odpovedať. Len na ilustraciu, Nepoznam Vas. Ale…
      Počuvate casto analytika Baráneka?
      Len zo zvedavosti

      Páči sa mi

       • Vdaka za odpoveď. Treba sa porozhliadnuť po svojoch obľúbenych analytikoch s trocha viac otvorenymi očami. Ktory z nich to trojmorie (Baránek je udajne jeden z “agentov” myslienku trojmoria, udajne platený Poliakmi) presadzuje, ked Vam az takto ta myslienka skočila?

        Páči sa mi

        • Chodím tu na blog na vodu a počúvam keď mi čas vydá Proud národní hrdosti. Na iné nemám čas. To s Hu a PL , sa mi objavilo v hlave ako kontrolka pozor(neviem či sa vám také stalo), môžme takto skončiť keď sa necháme balamutit takýmito akože kauzami ktoré slúžia na odvedenie pozornosti.

         Páči sa mi

        • @jox13, p.Baránek v minulosti pracoval pre FBIS, pre neskôr narodených Federálna Bezpečnostná Informačná Služba Československa. Ak by bol niekým platený tak skôr CZ. Hovorí o tom aj V.V.Pjakin ako o plané globalistov “Austro-Vengria” ale v tom pláne je CS, ne CZ a SK.

         Páči sa mi

   • Ide o egregor, moji predkovia nebojovali na strane elektrikarov, aj ked pradedo bol v Hlonkovych gardach, dedo bol partizan a preto mali partizani take dobre informacie a nikdy ich nechytili.
    Tak tento typ videí mi dava energiu do dalších dní

    Liked by 2 people

    • Malé upresnenie – “preto mali partizáni také dobré informácie a nikdy ich nechytili” – ale chytili a často. Pochádzam z dediny ktorá bola v centre povstania a podľa spomienok účastníkov povstania alebo dedinčanov, často sa stávalo, že nemecká hliadka priviedla zajatých partizánov. Zase si tých partizánov veľmi neidealizujte. A to nehovorím preto, žeby niekto z môjho rodu bol na druhej strane, boli aj vojaci povstaleckej slovenskej armády, aj jeden partizán atď.

     Páči sa mi

     • pan má problem s porozumenim textu? pisem o všetkych alebo len dedovu skupinu?
      Inak za to neidealizovanie partizanov ukazujete, ze konceptualne ste veľmi nevyzrety. uz by sme boli v prdeli, ak by nebolo davno davnuce egregora Sturovcov a nasledne SNP.
      Viete o com bola myslienka Povstania? Vyhnat agresora 2.5 milionovy narod proti celej europe…nie sme narod zbabelcov…
      Precitajte si Mor ho pane, tam bol ten odkaz na to, co sa stalo o 60 rokov po napisaní…

      Páči sa mi

       • a to iste platili aj o naciatoch, fasiatoch vojakoch cwrvenej armady, finska a pod. Ked budeme takto vypichovať to, s cím prisiel marian kotleba, zadupeme myslienku na ktorej to bolo postavene.
        Povedz Rusovi, že Matka rodina volá je postavená na “ozralych mužikoch” (co bolo inak dost svinska propaganda, keďze frontovych “100g” by znizovalo bojaschopnost armady a ruski genwrali to zakazovali a trestali ale tiez sa nasli jedinci) a budes si v lepsom pripade musiet vypocut godne dlhy monológ, v tom horsom si bude ktokolvek taky potrebovať zájst ku dentistovi po implantáty.
        Na Slovensku sa zacal tento egregor burať za spinavého vypravcu s neostrihanymi nechtami Dzurindu a vedeli prečo.
        Inak ako zlomením všetkého svätého,teda informacií na 2 a 1 priorite nás nemajú ako poraziť.
        Pisal som to tu skôr, nase rozpravky maju priliš silny matrično-egregorialny zaklad.Naša minulost je priliš silná.
        5x za poslednych 100 rokov boli na nasom územi Madarske vojská, 5x odisli porazené. 2x Poĺske vojská, 2x sme ich hnali svinskym krokom. Boli tu nacisti a moj dedo os9bne vzal niektorych na disput ku panu Bohu o zmysle zabijania nevinnych. Bola tu nerovná spolupraca bratskych narodov v ramci federácie, nakoniec vznikli aj pre klauzulu 2:1 dva samostatné štáty.
        Sú tu teraz američania a priecime sa znova.Teraz je nas 5 miliónov. Za povstania nás bolo len 2.3 milióna. A stálentu sme. So svojou vlastnou kulturou, krojmi, jedlom, náreciami, zvykmi, tancami, piesnami, najdlhším ľubostnym eposom na Svete Marinou, sme tu nie kvôli ale napriek vsetkému a sme tu ako Slováci. Ako národ, ktorý svorne spolunažíva s ďalšími 12 narodmi na nasom územi.
        A tieto egregory je potreba živiť, nie vyvesovať čiernu vlajku (Kotleba), Ignorovať (dzurinda), či znevažovať pritomnosťou odstreľovačov s vylúčenim verejnosti a aj časti veteránov (čaputová, heger a spol).
        Treba klast vence, zapaľovať sviecky, spievat piesne a mat v ucte tych, čo šli bojovať zato, aby ich deti vyrastali v lepsom svete (slova mojho deda Jána)

        Liked by 4 people

   • V Řecku v minulosti zemřely německé penzijní fondy. Pod – zimní čas řeším i sledováním seriálů jako Slovácko sa ne . . ., nebo Slovenskými filmy. Kvalita. Odkazy nedávám, nebo se odstrańují celé bloky. Prý jsem psychicky nemocný člověk, asi na objednávku. To nevadí, na druhou stranu sedím v galaktické federaci s Putinem. Ani o tom nevím. Takže pracuji, tvořím. Byl jsem pouze upozorněn, že mám určitý profil světla. Nemám nic konkrétního, krom té Velké Pardubické. Ty vlastní vize následného vývoje neprezentuji. Přesto web oracle 911 dále sleduji. Berte to pro radost, ty energie se velmi mění k dobrému.

    Páči sa mi

 4. Mal som vela myslinok, no relaxujem pracou, i ked je tma..Ale ak su tie myslienky relevantne, vratia sa a v lepsej forme…
  Vcil ma len tak napadlo…a na tie impulzy dam….Postaraj sa najprv o seba, potom o rodinu a potom o spolocnost…Zrejme iny postup nie je zdravy, hoci to vyznieva sebecky. Musi byt Clovek stlpom, o ktory sa oprie rodina a nasledne sa to rozsiri na okolie….
  Moja empiricka skusenost je taka, ze za pomoc budes nalezite potrestany…Cize presvedcovat okolie je velmi kontraproduktivne.
  Kto ta ma vypocut, ten si ta najde. A ty musis mat silu byt nenapomcnym, byt len informatorom.Vid kristusko..
  Snad ten princip dohladam, nez odtialto odidem…
  Vsetci tu pozname vysledok udalosti, len casovu os nedavame…
  Orakulum na to nemame..

  Páči sa mi

 5. Hluboká propast, sebe sama o rodinu ano. Při tom, aby toto mohlo pracovat je řídit věci veřejné, ze zákulisí, patriotami, nebo prostřednictvím KSB, či jako prostrednictvím vyššej moci.

  Páči sa mi

 6. Spätné upozornenie: Oznamy a správa | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s