Oznamy a správa

Tento týždeň vstup do rubriky Otázky a Odpovede nebude, lebo čakám, že čo sa zomelie tento týždeň. Hovorím to preto, lebo dva moje zdroje, ktorí pracujú rôznou metodikou hovoria, že by sa malo udiať niečo, čo otrasie s emočným základom davu t.j. prichádza červená pilulka a tomu sa chcem venovať v piatok.

Článok nebude zajtra na tomto blogu, lebo chystám článok na môj eko-blog.

Tarch priniesol zaujímavú správu, konkrétne: Grécko údajne oznámilo vystúpenie z EU ak pravda, tak s EU je už teraz koniec (mám to potvrdené vydavateľom tohto spravodaja s tým, že oni odišli aj z NATO t.j. brať ako 90% pravdu). Dodávam, že Grécko nemusí sa vrátiť okamžite k Drachme a môže používať € tak dlho, ako chce lebo Montenegro/Čierna Hora tiež používa € a nemá vlastnú menu, El Salvador a Panama tiež používajú US$ bez toho aby mohli ju vydávať.

S pozdravom

Oracle 911

55 thoughts on “Oznamy a správa

 1. Trocha mimo tému. Pracujem v malej firme, ktorá v meste, kde žijem dodáva o.i. teplo. Nakoľko už zopár týždňov riešime dosť vážny problém s plynom (a nielen my, ale kopec ďalších podobných spoločností po SR) a podielom do ceny tepla, ktoré reguluje ÚRSO, pretože nám reálne hrozí, že skrachujeme. Samotné ÚRSO nám ešte v auguste odporúčalo počkať s nákupom plynu, vzorec s koeficientom nemalo vyrátané, až v septembri, aj to úplne zle. Dnes ráno som sa od jedného z konateľov(svedok kovidov, zavčelovaný, volič SaS) dozvedela, že sa včera ocitol na rokovaní vlády, ako morálna podpora pre podniky, ktoré majú podobný problém ako my. A výsledok? Šulino odkazuje, že je to náš problém, že sme si mali plyn nakúpiť na niekoľko rokov. Že kto nám to poradil? (samozrejme, že nenatreli šéfku energetiky na ÚRSO) Pýtam sa ho na celkový dojem z tej bandy…..Dolár si vypisuje, Pčolo robí svojky….
  Ale ináč vyzeral celkom spokojný, koho volil. V tom momente som mala 100 chutí mu jednu vylepiť, nech konečne zlezie z toho ružového obláčika. Ale asi ani to by nepomohlo. Je mi smutno, naozaj smutno.
  A počas písania tohto príspevku mi volá mama, ktorá rieši do zásoby IVM, jedlo, filtre na vodu….lebo keď včera videla toto video https://www.youtube.com/watch?v=OSIbPssPFWo tak pochopila, že tu už končí všetká sranda.

  Liked by 8 people

  • Na filtráciu vody stačí kúsok medi/ medeného kábla / medenej mince a pod. hodiť do nádoby s vodou, pohrkať a nechať odstáť, meď (aj striebro) zabije všetky baktérie aj vírusy vo vode a mechanických nečistôt sa dá zbaviť preliatím vody cez kus látky, zbytočne kupovať drahé filtre

   Liked by 7 people

   • 50 eur za filter so zivotnostou 300 000 l alebo za 100 eur s 3 milionmi litrov je nic kedze ti vydrzi cely zivot. a hlave latka ti neodfiltruje bakterie a prvoky – to uz musis kombinovat s uhlim, pieskom a pod… ak by sme potrebovali aj chemicky filter, tak to uz by bolo velmi zle…

    Liked by 2 people

    • Látka baktérie neodfiltruje, meď však áno – dokonca zabíja aj vírusy, čo väčšina filtrov nedokáže (v našoch podmienkach sa síce vírusy vo vode takmer nevyskytujú, avšak je treba rátať aj s použitím biol. zbraní). Stačí nabrať vodu z potoka, preliať cez jemnú látku do nádoby a vhodiť kus medi/kábla, pohrkať a nechať asi hodinu a to dokonale zabije všetky vírusy a baktérie. Vstupná investícia – prakticky 0€. Low tech beats high tech 🙂 viem že takto sa to robilo v stredoveku pred príchodom kresťanstva, potom to cirkev zakázala ako čarodejníctvo a ľudia boli nútení piť alkohol. Ja to tak robím pri bishcraft aktivitách už nejaký čas a zatiaľ žiadny problém, voda by však nemala byť v styku s meďou dlhšie ako 10 hodín.

     Liked by 3 people

 2. Ak je to vystúpenie Grécka pravda, tak asi ide o nasledovnú schému:
  1. Vystúpia z EÚ / NATO, jednostranne a bez mediálneho pokrytia.
  2. Zopár týždňov nechajú svojich liberálov pracovať tak, ako keby sa nič nestalo. Liberáli predsa automaticky neveria “konšpiračným správam” a nič si nepreverujú, navyše z EÚ / NATO ich uistia, že “všetko je v poriadku”.
  3. Na základe činnosti liberálov počas tých týždňov ich bude možné obviniť z vlastizrady a vysporiadať sa s nimi.
  4. EÚ / NATO budú hlasno kričať a tvrdiť, že Grécko z ničoho nevystúpilo a musí dodržiavať svoje “záväzky” a “medzinárodné právo”, ale Grécko už bude mať úplne novú vládu a situácia bude taká, že ani NATO už nebude schopné zasiahnuť.
  Takto by malo Grécko funkčnú vládu v čase, keď v ostatných štátoch bude chaos s čistkami, získa teda náskok. Ktovie, koľkým štátom sa ešte čosi podobné podarí spraviť.

  Liked by 11 people

 3. zeby MIro Stec dal ten red pill?

  “Sledujem reporty PHE UK, pravidelne. Odhliadnuc od problemu s interpretaciou dat , vysky VE, problemu: kolko percent z infekcii, hospitalizacii a umrti tvoria nezaockovani je ale jasny klesajuci trend tychto parametrov pri sucasnom ZVYSENI celkovych umrti a necovidovych infekcii vratane inych problemov s imunitou. Vid prispevky zo vcera.
  Doslo to az do tak daleko, ze konspiracne (nekonspiracne ) clanky napisali v poslednych dnoch toto a nebral by som to na lahku vahu:
  U očkovaných se začíná projevovat něco jako AIDS.
  Na základě údajů nelze popřít, že plně očkovaní lidé nyní trpí něčím, co vypadá jako syndrom získané imunodeficience, známější jako AIDS.” Jak mnozí varovali, jejich imunitní systém mizí. ”
  Lidé ve věku 40-69 let již ztratili 40% schopností svého imunitního systému a postupně je ztrácejí, a to rychlostí 3,3% až 6,4% týdně,” píše The Exposé. Zajímavé je, že nejhůře jsou na tom lidé ve věku 40–49 let, kteří mohou zhruba za devět týdnů úplně přijít o imunitu (VOCI povodnej DELTE – doplnene koli korektnosti). Nejvíce prosperující skupinou jsou mladí lidé ve věku 18–29 let, u nichž toto období trvá zhruba 44 týdnů. Starší lidé nad 80 let trvají přibližně 20 týdnů a věková kategorie 50–59 let-pouze 15 týdnů. “Všichni lidé starší 30 let ztratí 100% veškeré imunity (proti virům a některým druhům rakoviny)(dost odvazne az konspiracne tvrdenie, ale nebral by som to ako nieco, co sa nemoze stat) během 6 měsíců,” varuje The Exposé. “30 až 50 let to ztratí do Vánoc.”
  Pak tito lidé skutečně získají syndrom získané imunodeficience a zničí NHS (National Health Service).”

  Liked by 8 people

 4. Bijú sa nám tu dve predpovede.

  Jedna tvrdí, že covid budú musieť odstaviť postupne, aby nenastal nekontrolovaný a hlavne nekontrolovateľný pád a druhá, že tu bude červená pirulka, ktorá zmetie celý močiar.

  Liked by 2 people

 5. Prisluhovaci dnes informujú : Pravda. sk “Očkovanie proti covidu prispelo k smrti exposlanca Jaroslava Pasku “, TA3.com: “Ženy hlásia po očkovaní výkyvy v menštruačnom cykle. Tieto prípady máme aj na Slovensku”

  Liked by 5 people

   • SLAV – ja okolo seba zaznamenávam fatálne následky tohto svinstva…….úmrtia, ťažké postihnutia ako ochrnutie, úbytok svalovej hmoty rapídnym spôsobom, veľmi ťažké priebehy respiračných ochorení, dokonca sa u niektorých brutálne prejavilo onkologické ochorenie. Je zvláštne, že aj lekári hovoria o tom, že ten koktajl aktivuje práve toto ochorenie – stretla som sa s týmto tvrdením priamo od lekára…….embólie končiace smrťou……… denne mi je oznámené, že nejaký známy, čo tomu uveril, buď zomrel, alebo má nejaké vážne následky. Dosť ma irituje, že aj bežní lekári o týchto následkoch vedia a držia huby……Pre mňa neospravedlniteľné!!!

    Liked by 3 people

 6. Teraz som spatne uvedomil….jeden znamy, ktory pracuje v Europarlamente mi v lete spominal, ze sa chce zabezpecit, lebo sa boji rozpadu/zmensenia EU. Spominal mi riziko vystupenia nejakej juzanskej krajiny – ES alebo IT. Vtedy som tomu nepripisoval velky vyznam, kedze som cakal take snahy skor v Polsku alebo Madarsku. Ale zrejme ma ten moj znamy lepsie informacie.

  Liked by 4 people

  • @Free6370, “Chystajme sa na blackout…” technicky by nemal nastať, vyrábame viac elektriky než spotrebujeme, sme vývozcovia el. Možno budeme musieť sa odpojiť od susedov ak nás budú neúmerne zaťažovať odberom.

   Páči sa mi

   • moj dojem je, ze blackout asi nastane najme v Reichu, kde ficia na solari a veternikoch, my budeme nuteni rozdelit siete aby sme mohli zasobovat elektrinou vlastnych ludi a Nemcom bude ukazane kam tieto veterniky a solare vedu. U nas teda ocakavam kratsi vypadok (par dni) v Reichu zrejme tie 2 tyzdne. Mozem sa ale mylit. Spytam sa Oracla buduci tyzden, ze co na to.

    Páči sa mi

    • @Kancelar, “U nas teda ocakavam kratsi vypadok (par dni) ” z technického hľadiska pár hodín v podstate sa jedná len o rozpojenie sietí. V “Reichu” je jeden závažný “prieser” elektrinu z veterníkov a asi ja soláru prepravujú zo serveru na juh cez “drôty” v CZ ak ich v CZ odstrihnú, asi budú musieť aby udržali svoju sieť v poriadku tak bude asi koniec.

     Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s