Oznamy a financie

Klasika: Otázky do rubriky “Otázky a Odpovede” môžete položiť do stredy 22:00 t.j. 03.11.2021-na deň potrpím, na hodiny až tak nie. Označte otázku slovom otázka a prosím minimalizujte diskusiu pod otázkami, lebo nielen mi komplikuje prácu, ale aj zabránilo tomu, čo minule.

Bezpečnosť: Prosím Vás celé meno a priezvisko sem nepíšte, také príspevky nielen nebudem schvaľovať kvôli VAŠEJ bezpečnosti, ale aj ich budem mazať.

Druhý oznam: Deje sa priveľa vecí príliš rýchlo a ja nestíham všetko sledovať pri súčasnom tempe publikácie a preto stredajšie články budú skôr výnimkou ako pravidlom, ale plánujem to vynahradiť odkazmi na videá a články, ktoré zaujali moju pozornosť (bude to skôr večer ako ráno).

Financie: Súčasný finančný systém kolabuje a je to jasné každému minimálne desať rokov. Lenže zdá sa, že tentoraz sme sa ocitli v záverečnej fáze kolapsu starého, to je zlá časť správy. Dobrá časť správy je to, že nielen tu budú náhradné systémy na prevod prostriedkov, ale určité prvky sú už teraz plne funkčné. To v praxi znamená, že budú výpadky, ale nebudú to také dramatické ako to človek sprvu očakáva.

S pozdravom

Oracle 911

64 thoughts on “Oznamy a financie

 1. Koho voliť? Koho si všímať, koho podporovať, komu veriť? Testom “neverím nikomu, koho som videl s náhubkom” prechádzajú len pp. Harabín a Krajníková. Zo súčasného parlamentu sa nedá veriť nikomu. Azda Uhrík a Radačovský? Pána Šveca nám zabili.

  Liked by 1 person

   • Ako chutilo ich ovocie? Bolo trpké a naviac, za vlády Smeru enormným spôsobom zosilneli deštrukčné sily v štáte. Prečo by som mal dať dôveru tomu subjektu, ktorý sklamal? Už je naozaj spústa literatúry, ktorá pojednáva o ľudskom spolunažívaní a je aj spústa ľudí, čo to študuje. Naviac, tá spústa ľudí na nete diskutuje na rôznych fórach a z čítania komentárov som zistil, že v podstate ťahajú za jeden koniec, pričom sú to ľudia naprieč celým spektrom spoločenského života – od bezdomovca po top podnikateľa. Takže sila existuje, stačí jednou z metód z KSB dať tomu základný nosný pilier a tvz. nový subjekt je na svete, ktorý dokáže urobiť zmenu. Nehovoriac o tom, že tento subjekt je aj dobre kádrovo vybavený, čo je vidieť z príspevkov diskutujúcich, u ktorých som zaznamenal výrazný posun vo vylepšení si vlastnej vnútornej mravnosti a teda sú stokrát lepší, ako tá trockistická čvarga SMER SD, ktorá si len zachraňuje lup a vlastný zadok, nehovoriac o ostatných politických stranách, či už vládnych alebo opozičných alebo mimoparlamentných. Treba skúsiť prekonať strach a vyliezť zo svojej bezpečnej ulity a začať používať vedomosti, nadobudnuté zo štúdia hrubých kníh. A nie len sám za seba, ale za širší okruh až do zjednotenia čo najviac ľudí. Potom bude mať zmena význam a zmysel a nielen, že prežijeme, ale dočkáme sa aj lepších zajtrajškov.

    Liked by 2 people

   • @Kancelar “(alebo Republika)” *hrík, údajne vyškolený jez*itský káder, niečo ako S*b*ka alebo Kr….ry. Tomu projektu vôbec neverím. Teoreticky “muftí” ak postaví stranu do (predčasných) volieb. Fizzo dočasne na stabilizáciu pomerov.

    Liked by 1 person

    • o Republiku sa az tak nezaujimam, koho kader je Uhrik neviem, ale niekoho bude. Ak je to tak ako pises, tak potom ostava uz len Smer. Milerad by som volil nieco ine, nez Smer, ale nic take tam nieje. A to co tam je dnes, je to najhorsie co mohlo byt. Nekompetentnost a hlupost v jednom. Je to az tak zle, ze je to mozno aj dobre. Smer je z nudze cnost, ale nemame tam nikoho lepsieho, aj ked je to mozno len druha strane tej istej mince.

     Saxana, vytlak SHO vo volbach je priblizne 1%, cesta do parlamentu vedie cez regiony, starostov a primatorov, to je praca na dlhe roky ale neda sa to obist (teda da, ak mas za sebou niekoho velmi bohateho).

     Takze v tejto situacii vidim len jedinu alterantivu a tou je Smer. Hadam, ze vacsina oportunistov odisla do Hlasu, po volbach ked sa Smer pohyboval okolo 5%. Aj keby boli volby, kde by Smer vyhral zdrvujuco, necakam ze by sa skoncovalo s covidovanim na Slovensku, tomuto procesu sa neda vyhnut, ale da sa pouzit.

     Liked by 6 people

     • @Kancelar, “A to co tam je dnes, je to najhorsie co mohlo byt. Nekompetentnost a hlupost v jednom. Je to az tak zle, ze je to mozno aj dobre.” čo keď je to tak úmyselne aby zlikvidovali štát ? Ak sa na to pozrieš reverznou analýzou tak s ich skutkou trčí rozvrat, bezprávie a likvidácia.” SHO” treba si vypočuť p.Šveca napr. na slobodnom vysielači a urobiť si svoj názor, ja mu hovorím slušná verzia Kotlebu.” necakam ze by sa skoncovalo s covidovanim na Slovensku” Sú rôzne prístupy Od Švédska až po Bielorusko, plošné testovanie, šikanovanie a bezprávie ako bolo tu nebolo nikde, Čínu nepočítam to je Ázia aj s ich ázijským prístupom. Koncepciu má iba p.Mečiar, treba s vypočuť hovory s M čo všetko navrhuje zmeniť, hlavne volebný systém. Čo hovorí Fico ? Ten kradne, tamten kradne, ten ukradol titul atď. Nikdy nehovorí nič čo treba a ako zmeniť. Reálne by bolo najschodnejšie keby voľby vyhral Mečiar, koalícia s Ficom a možno ešte jedna strana.

      Páči sa mi

      • — Čo hovorí Fico ? Ten kradne, tamten kradne, ten ukradol titul atď. Nikdy nehovorí nič čo treba a ako zmeniť.

       Tak to asi sledujem iné tlačovky Smeru a iného Fica ako ty. Mám pocit, že zvonka implantovaný výrus LeboFico sa pretransformoval do nekonečnej túžby po dokonalom vládcovi, ktorý by bol pomyselným slovenským Putinom. Odporúčam vrátiť sa rozumom späť na zem – my nie sme Rusi. Naša kultúra a genofond boli účelne brutálne drancované stovky rokov, čo zanechalo stopy a buďme radi, že máme, žo čo máme. Lebo môžeme stratiť aj to. Myslím, že súčasná zlovláda je naše posledné poučenie a ďalšiu šancu nemusíme dostať.

       Liked by 3 people

       • @vito, Fico za svojej vlády neurobil žiadnu veľkú reformu. Nadával na Dzurindove reformy, prečo neprišiel s balíkom svojich reforiem ? Kedy Fico hovoril o zmene volebného zákona ? Dnes hovorí zrušenie amnestií bola chyba. Keď na tom zrušení amnestií pracovali myslel na čo ? Na sex ? Veď je Doc. Judr. práva !!! A to zrušenie amnestií sa nám ešte vráti súdne asi z esľp a prípadné škody bude hradiť samozrejme štát. Takisto špecializovaný trestný súd a prokuratúra, keď mu p.Harabín hovoril, že to je obchádzanie rozhodnutia ústavného súdu. Tie tlačovky je len marketing a predvolebná kampaň. Najlepšie sa mi páčilo ako hovoril že bude treba riešiť nového prezidenta. Keď do volieb nasadil Šefčoviča !!! “Eur*hujera” ktorý x rokov žije v Bruseli má tam 30k € asi nevie ani ako to tu vyzerá a čo sa tu deje. Údajne dohoda s Kotlebom aby kandidoval proti Harabínovi. Prečo nenasadil / nepodporil národného kandidáta ? A “divadelné” predstavenie v PKO to fakt bolo … a potom v zlatom kľúčiku s J …. , možno dostal aj vianočný darček. “Stalin / Putin” čo som písal bolo v úvodzovkách ako teraz čo malo znamenať koncepčný prístup. p.Mečiar na to koncepčne mal a má, je pravda je už starší pán, nemusel by byť predseda vlády alebo v exekutíve, stačilo by aby bol tvorca koncepcie ktorú by realizovali mladší pod jeho vedením.Napíš konkrétne niečo z tej tlačovky čo by stálo za to. Ja už som to prestal pozerať.

        Páči sa mi

        • @4330s
         Harabin môže kibicovať a ty môžeš vystupovať v tomto duchu, ale ani jeden z vás nebol tam počúval prípadné dobre zabalené vyhrážky koaličného “partnera” alebo oligarchov napojené na zahraničie či spojky z americkej ambasády a ani ste nemuseli dohadovať s Francúzskom a Nemeckom o tom, že čo sa bude diať v EU lebo cez ne šli rozhodnutia rôznych nadnárodných klanov.

         Liked by 2 people

         • @oracle911blog, Debata je teoretická z verejných zdrojov. Keď mu volal Norbert, že ak XY nebude menovaný štátnym tajomníkom tak bude zle, to stálo teda za to. Vládol sám bez koaličného partnera to sa ešte asi nikomu nestalo. Moc je schopnosť riadiť. To všetko či si písal musel robiť aj Mečiar aký bol výsledok Mečiara a aký Fica ? ” Kdo umí ten umí, kdo neumí ten čumí “.

          Páči sa mi

          • @4330s
           A vieš aj to, že aký klan Ficovi povedal aby z XY sa stal štátnym tajomníkom a čo bol ešte za tým t.j. bol súčasťou akej dohody? Nie? To je prvá vec.
           Druhá vec je, že v akej pozícií bol Mečiar po 1989/1993 a v akej bol Fico po DVOCH Dzurindových vládach kde Dzurinda predal rodinné striebro a nás do otroctva za lacné peniaze t.j. strategické podniky zahraničiu a robil všetko preto aby sme sa stali montovňou? Toto aj ty vieš.
           Tak kibicuješ a aj Harabin kibicuje. Lebo ani jeden z nás a z vás neniesol zodpovednosť za to, že čo robí vláda a čo sa udeje na úrovni republiky/štátu.

           Liked by 1 person

         • @oracle911blog “A vieš aj to, že aký klan Ficovi povedal aby z XY sa stal štátnym tajomníkom a čo bol ešte za tým t.j. bol súčasťou akej dohody? Nie? To je prvá vec. ” Bol to Norbert B. ktorý mu telefonoval.
          Čo za tým bolo ? Kto platí / podpláca ten rozhoduje ?

          “Druhá vec je, že v akej pozícií bol Mečiar po 1989/1993 a v akej bol Fico po DVOCH Dzurindových vládach kde Dzurinda predal rodinné striebro a nás do otroctva za lacné peniaze t.j. strategické podniky zahraničiu a robil všetko preto aby sme sa stali montovňou?” Vedel za akých podmienok ide do politickej súťaže, volieb ? Vedel. Tak čo ?

          Tak kibicuješ a aj Harabin kibicuje. Lebo ani jeden z nás a z vás neniesol zodpovednosť za to, že čo robí vláda a čo sa udeje na úrovni republiky/štátu. ” Vybral si to sám dobrovoľne. Voliči čakali asi niečo iné od sociálnej demokracie. Keď sa ho krátky čas po založení strany spýtali či je ľavicová alebo pravicová strana na otázku neodpovedal. Už vtedy mi to bolo jasné, že to bude “strecha” oligarchie.
          Je to diskusné fórum, čo od toho čakáš okrem kibicovania ? Riadenie štátu ? Ja prezentáciu názorov, faktov, linky.

          Viem je tu veľa fizzo fans ale musíte pochopiť jednu vec. Ak sa necháš podplácať od Norberta a Miroslava, tak oni riadia teba a nie ti ich. Okrem toho ťa držia za príslušné miesta. Ak Norbert začne rozprávať tak Róbert bude zničený za 3 minúty. S Róbertom to nepôjde je v tom namočený až po uši. Potrebujeme konceptuála ktorý nie je namočený v kriminálnom prostredí.

          Páči sa mi

          • @4330s
           Takže to bol Norbert B. resp. jeho klan t.j. dostal za to akú protislužbu tá Ficova vláda?
           A mimochodom čo robil Putin na začiatku svojej vlády, žeby to, že sa opieral o Petrohradský klan a musel ich dosadiť na miesta? Zaujímavé je, že Putina za tento čin chváliš, ale Fica za podobný čin zatracuješ s tým, že sme malý štát, kde skôr či neskôr narazíš na známeho alebo príbuzného papaláša t.j. našu malosť neobídeš.

           Mimochodom píšeš ako keby ani Fico a ani Putin by nemuseli brať pri riadení na vedomie ani okolnosti a ani následky toho-ktorého kroku. Skratka máš oboch za boha, ktorý nielen môžu všetko a beztrestne, ale aj po ich nástupe mali padať pečené holuby do našej huby deň po ich nástupe do úradu. A po tom celom sa tváriš urazene, že som ti povedal, že kibicuješ.

           A čo ma ale štve je to, že vážnou tvárou voláš po nejakom záchrancovi a de facto svätca, a pri tom sa hráš na konceptuálne samostatného.

           Liked by 1 person

         • oracle911blog “Takže to bol Norbert B. resp. jeho klan t.j. dostal za to akú protislužbu tá Ficova vláda?” Údajne za uskladnenie Robertových financií v trezore svojej firmy. 😁😁😁

          “A mimochodom čo robil Putin na začiatku svojej vlády, žeby to, že sa opieral o Petrohradský klan a musel ich dosadiť na miesta? Zaujímavé je, že Putina za tento čin chváliš, ale Fica za podobný čin zatracuješ s tým, že sme malý štát, kde skôr či neskôr narazíš na známeho alebo príbuzného papaláša t.j. našu malosť neobídeš.” Jelcin bol z iného klanu ( rodina ? ), Putina menoval svojím nástupcom pretože bol z konkurenčného klanu, aby bol zastrelený pri Kremeľskom múre keď sa rozpadne Rusko. Pokračovalo to inak ako predpokladali. Keby ten Norbertov klan aspoň dosadzoval priemerných ľudí, dosadzoval podpriemer.

          “Zaujímavé je, že Putina za tento čin chváliš” takéto niečo som nikde nenapísal to je čistá manipulácia.

          “ale Fica za podobný čin zatracuješ s tým..” Čo k tomu dodať ? Už som to napísal napr. prezidentský kandidát.

          “Mimochodom píšeš ako keby ani Fico a ani Putin by nemuseli brať pri riadení na vedomie ani okolnosti a ani následky toho-ktorého kroku. Skratka máš oboch za boha, ktorý nielen môžu všetko a beztrestne, ale aj po ich nástupe mali padať pečené holuby do našej huby deň po ich nástupe do úradu. A po tom celom sa tváriš urazene, že som ti povedal, že kibicuješ.” Na to som už čiastočne odpovedal. “Je to diskusné fórum, čo od toho čakáš okrem kibicovania ? Riadenie štátu ? Ja prezentáciu názorov, faktov, linky.”

          “Skratka máš oboch za boha,” Akých oboch ? To nedáva žiadny zmysel.

          “A čo ma ale štve je to, že vážnou tvárou voláš po nejakom záchrancovi a de facto svätca, a pri tom sa hráš na konceptuálne samostatného.” Si schopný vnímať obsah toho čo píšem ???

          “voláš po nejakom záchrancovi a de facto svätca”

          2. novembra 2021 o 22:48
          …. Teoreticky “muftí” ak postaví stranu do (predčasných) volieb. Fizzo dočasne na stabilizáciu pomerov.

          3. novembra 2021 o 14:37
          Reálne by bolo najschodnejšie keby voľby vyhral Mečiar, koalícia s Ficom a možno ešte jedna strana.

          3. novembra 2021 o 22:55
          p.Mečiar na to koncepčne mal a má, je pravda je už starší pán, nemusel by byť predseda vlády alebo v exekutíve, stačilo by aby bol tvorca koncepcie ktorú by realizovali mladší pod jeho vedením.

          5. novembra 2021 o 08:47
          S Róbertom to nepôjde je v tom namočený až po uši. Potrebujeme konceptuála ktorý nie je namočený v kriminálnom prostredí.

          “..a pri tom sa hráš na konceptuálne samostatného.” Čistá manipulácia.

          Chýba pod tvojím príspevkom odpovedať, to je asi úmyselne. Je to tvoje fórum môžeš si to riadiť ako chceš. Toto bol môj posledný príspevok do tohoto fóra.

          Páči sa mi

          • @4330s
           Putin petrohradskému klanu zabezpečil beztrestnosť za podporu. Putina za to chváliš, ale Fica za podobný krok zatracuješ.

           Tváriš sa, že po Dzurindovej vláde nebol štát v rozklade a klany sa nevymkli domácej kontrole s tým, že medzitým sme boli predaný do otroctva a vstúpili sme do EU za veľmi nevýhodných podmienok.

           A ZÁSADNE IGNORUJEŠ VO SVOJICH ÚVAHÁCH FAKT, ŽE NEMÁME ANI DESATINU ZDROJOV A ANI DESATINU ZDROJOVEJ STABILITY RUSKA.

           Čo by si najskôr riešil ty konceptuálne samostatný riadiaci pracovník, stabilizáciu situácie za cenu ústupkov alebo klany za cenu toho, že krachne štát?!
           Ani nemusíš odpovedať, z tvojich doterajších reakcií je jasné, že to druhé.

           A rovnako smutné, ako aj maximálne iritujúce je to, že voláš po záchrancovi/rytiera na bielom koni bez bázne a hany, ktorý by nás zachránil bez toho aby sme o to pričinili a zmenili samých seba a po tom sa tváriš, že aký si konceptuálne samostatný.

           PS: WordPress je limitovaný, takže nepripisuj mi žiadnu špinavosť. Ja ako registrovaný používateľ mám isté výsady ak ide o moje stránky a pridávanie príspevkov.

           Liked by 1 person

      • Fico riešenia nemá lebo strana SMER nemá a nikdy ani nemala nijaký program. Oni ponúkajú len pôvodné status quo postupnej salámovej metódy zhoršovania životnej úrovne tak ako to robili celý čas – pustili perie až keď ich Danko s Bugárom v danej situácii pritlačili. Áno je to momentálne jediná schopná strana, bohužiaľ, obávam sa však, že keď ich ľudia zvolia tak sa nechajú uchlácholiť na ďalších 4 až 8 rokov a nič sa veľmi nezmení.

       Páči sa mi

  • Otázka. Včera tu v diskusii bolo spomenuté,že cigánske etnikum je “schopnejšie” zastať sa svojich “práv”.Na rozdiel od nás.
   Tento názor bol v diskusii odmietnutý,mám doplňujúcu otázku. Pokúsi sa Smer získať ich hlasy,ktoré tradične získavajú sorošovci?
   Čo si o tom myslíš? Vďaka za odpoveď.

   Páči sa mi

 2. Ďakujem za odpoveď. Iste ,problemov je tu neurekom ,s čim suhlasim…ale nevnimam to ako najmensi problem,pretoze od toho sa odvijaju dalsie… A mimochodom ,ďakujem za Vasu prácu, je tu aspon nepretrzita nádej, že netreba klesat na duchu

  Páči sa mi

 3. Otázka: Ak sa im to globálne celé rozsypáva, nemôžu siahnuť po riskantnejších pokusoch uriadiť krach, ako napríklad vymyslieť si ufá (napríklad fingovaný prvý kontakt v predvečer fingovanej atómovej vojny), falošné zjavenia naplňujúce náboženské proroctvá, fingovať vytvorenie nadľudskej umelej inteligencie a podobné oblbováky, na ktoré ľudí programujú cez Hollywood? Alebo len skúsia ukočírovať “iba” to, o čom už dlhšie píšeš Ty?

  Liked by 1 person

  • velka vdaka za tento rozhovor 🙂
   mam rada a velmi si vazim pana Vitkovica a mala som dojem, ze uz nema chut sa nijako angazovat
   o to viac mi tento rozhovor pridava optimizmu, ze sa veci pohnu uz tym dobrym smerom

   navyse v tejto suvislosti, davam do pozornosti aj zaujimavy projekt Fedora Flasika – Slovensko regionov
   je to dlhe video, sama som to davala na viac casti, ale odporucam si to pozriet… nacrtava tam jeho pohlad na viziu Slovenska – ako dalej a kam… co s volebnym systemom a preco… atd., v mnohom sa s nim da suhlasit…

   akoby to priamo suviselo, ci nadvazovalo na ten rozhovor a vyzvu M.Vitkovica

   Páči sa mi

   • Pan Fedor patri do klanovo-korporatneho zoskupenia okolo pana Roberta Kalinaka.
    Myslim, ze to pomenovanie KLAN dava jasnejsi obraz o nom.
    Ak by bolo toho malo je este vela co sa o nom da precitat.
    Nikdo ti neda tolko kolko Fedor vie slubit

    Páči sa mi

  • Otázka:
   Ako to vidíš s dostupnosťou lacného bývania na SK (hlavne pozemky)? Lebo mám dojem že je to zlato budúcnosti v čase Veľkého resetu, myslíš že je lepšie hľadať nejaký dom/ pozemok radšej v zahraničí kým je ešte čas, lebo tu už to pôjde zrejme len hore (strategické územie). Masové vymieranie z vakcinácie (a z neho vyplývajúce zlacňovanie) nepovažujem za reálne a z toho čo ohlasujú elity=”nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný” sa zrejme už žiadne zlacňovanie nechystá (skôr naopak).

   Liked by 2 people

  • Prečítal som si to celé, sledujem ho už roky, tvári sa, že veľa vie…rôzne aktivity ohlasuje už minimálne 6-7 rokov a stále nič. Je mi záhadou z čoho vlastne žije. V každom prípade vníma kovid ako niečo reálne a asi nemá šajnu o prebiehajúcej totálnej vojne proti ľudstvu.

   Páči sa mi

 4. Otázky :
  1) Ako si predstavujete fungovanie nového sveta po politickej stránke? Bude politika ešte potrebná? Veď politik je len odpad a špina v spoločnosti. Doslova parazit. Mohol by byť lepší systém usmerňovania spoločnosti? (zámerne nepoužívam pojem riadenia a ovládania).
  2) Ako by z vášho pohľadu mohol fungovať projekt Veľká Morava? Organizačne, hospodársky, finančne,… Tak isto aj z hľadiska vzdelávania, zdravotníctva, energetiky,… (ak by bol nakoniec realizovaný).
  3) Spomínajú sa postele MEDBED a odtajnenie rôznych patentov, okrem iného aj od Nikola Tesla. Vidíte to reálne, že by tieto poznatky prišli konečne medzi ľudí ? Ak áno, je ľudstvo pripravené na toto všetko? Sprístupnením takýchto vecí by kabala zrejme stratila moc. (Odhadujem, že všetko doterajšie vzdelávanie je k ničomu a budeme musieť aj tak zasadnúť znova do školských lavíc a učiť sa všetko odznova. Veľa toho nevieme a aj to málo vedomostí je zmanipulovaných)
  4) Aký máte názor na podielové družstvo ROD (spdr.sk)? Že by mali na Slovensku predstavovať nový finančný systém (neviem, či ste o tom počuli).
  5) Myslíte si, že v priebehu jari dôjde k oznámeniu zavedenia Nesara/Gesara? Taktiež sa predpokladá rozpad EÚ a NATO možno už do mája. Povedal by som, že rozpad je istý. Niekde v článku to dokonca spomenul sám pán Harabín. Bude na Slovensku niekto schopný v prvých fázach nastoliť poriadok a smer novej (dúfam lepšej) spoločnosti ? Mám na mysli niekoho skôr z oblasti nepolitickej. Lebo z tých všetkých psychopatov vo vláde sa už obyvateľstvu dvíha žalúdok. Nech je to ktokoľvek z nich.
  6) Budúci rok má byť údajne prvý oficiálny kontakt s mimozemšťanmi. Ako to vidíte z vášho pohľadu? Budú mať ostatné rasy záujem kontaktu s človekom? Mohlo by k takému kontaktu v blízkej budúcnosti vôbec dôjsť?
  7) Očakáva sa, že planéta Zem bude zasiahnutá nejakou formou energie. Počuli ste o tom? Má ísť o nejakú formu očistnej a liečivej harmonizačnej energie. Lebo naša slnečná sústava je na ceste ku stredu galaxie a energie budú sústavne narastať. Údajne sa naše vedomie pozdvihne a niektorí dostanú nové úžasné schopnosti (spomínajú to niektoré proroctvá a ezoterické kruhy).
  Ďakujem .
  Želám vám a všetkým ostatným radosť a šťastie do nových časov.
  Jofo.

  Páči sa mi

 5. Otázky :
  1) Ako si predstavujete fungovanie nového sveta po politickej stránke? Bude politika ešte potrebná? Veď politik je len odpad a špina v spoločnosti. Doslova parazit. Mohol by byť lepší systém usmerňovania spoločnosti? (zámerne nepoužívam pojem riadenia a ovládania).
  2) Ako by z vášho pohľadu mohol fungovať projekt Veľká Morava? Organizačne, hospodársky, finančne,… Tak isto aj z hľadiska vzdelávania, zdravotníctva, energetiky,… (ak by bol nakoniec realizovaný).
  3) Spomínajú sa postele MEDBED a odtajnenie rôznych patentov, okrem iného aj od Nikola Tesla. Vidíte to reálne, že by tieto poznatky prišli konečne medzi ľudí ? Ak áno, je ľudstvo pripravené na toto všetko? Sprístupnením takýchto vecí by kabala zrejme stratila moc. (Odhadujem, že všetko doterajšie vzdelávanie je k ničomu a budeme musieť aj tak zasadnúť znova do školských lavíc a učiť sa všetko odznova. Veľa toho nevieme a aj to málo vedomostí je zmanipulovaných)
  4) Aký máte názor na podielové družstvo ROD (spdr.sk)? Že by mali na Slovensku predstavovať nový finančný systém (neviem, či ste o tom počuli).
  5) Myslíte si, že v priebehu jari dôjde k oznámeniu zavedenia Nesara/Gesara? Taktiež sa predpokladá rozpad EÚ a NATO možno už do mája. Povedal by som, že rozpad je istý. Niekde v článku to dokonca spomenul sám pán Harabín. Bude na Slovensku niekto schopný v prvých fázach nastoliť poriadok a smer novej (dúfam lepšej) spoločnosti ? Mám na mysli niekoho skôr z oblasti nepolitickej. Lebo z tých všetkých psychopatov vo vláde sa už obyvateľstvu dvíha žalúdok. Nech je to ktokoľvek z nich.
  6) Budúci rok má byť údajne prvý oficiálny kontakt s mimozemšťanmi. Ako to vidíte z vášho pohľadu? Budú mať ostatné rasy záujem kontaktu s človekom? Mohlo by k takému kontaktu v blízkej budúcnosti vôbec dôjsť?
  7) Očakáva sa, že planéta Zem bude zasiahnutá nejakou formou energie. Počuli ste o tom? Má ísť o nejakú formu očistnej a liečivej harmonizačnej energie. Lebo naša slnečná sústava je na ceste ku stredu galaxie a energie budú sústavne narastať. Údajne sa naše vedomie pozdvihne a niektorí dostanú nové úžasné schopnosti (spomínajú to niektoré proroctvá a ezoterické kruhy).
  Ďakujem .
  Želám vám a všetkým ostatným radosť a šťastie do nových časov.
  Jofo.

  Páči sa mi

 6. Dobry den Oracle,
  Otazka: mame tu roznych dvojnikov napr. Papez a Biden. Ak su po smrti a spravodlivost boka dokonana, preco ich dvojnici pokracuju napriklad v ritualnych vrazdach, vakcinacnych genocidnych programoch, vojnovom besneni. Mne to nepripada ako vojna medzi dobrom a zlom ale ako vojna medzi zlom a este vacsim zlom. Kde su tie dobre sily o ktorych hovori napr. Qanon? Nie sme divaci nasho konca? Mas informacie alebo dokazy kde sa formuju sily dobra? Alebo je to znovu len ezotericka zalezitost skryta pred ludmi? Aj Pjakin si povzdychol nad zalostnou situaciou elit, kde sa ani Putin nema pomaly na koho obratit.
  Dakujem za tvoju pracu, velmi si to vazim a dakujem za odpoved.

  Liked by 2 people

 7. Otázka: Příjde ještě letos v listopadu nebo prosinci ekonomický krach? Ten by mohl odstartovat např. krach Evergrande nebo jiného čínského developera.
  Takové vhodné datum pro krach by mohlo být 11. 11. Elity mají rády 11-ky. Anebo 22. 11.
  22 je dvojnásobek 11 a tu mají elity taky rády.

  Páči sa mi

  • Sorry, že jsem zapomněl připsat 2. otázku.
   Otázka: 2. O kolik procent se propadne po krizi Česká koruna a ostatní evropské měny, např. polský zlotý? Nebo rumunský lei?
   PS: Našel jsem splátkový kalendář Evergrandu. Už 6. 11. musí splatit 82,5 mil. US$. 28. 12 musí splatit dalších 255,2 mil. US$. Ale 23. 3. 2022 musí splatit obrovských 2,1 mld. US$. A 2 a půl týdne na to, 11.4. 2022 musí splatit podobně velkých 1,5 mld. US$! Celkově do konce roku 2022 musí na splátkách a úrocích zaplatit 8,1 mld. US$!
   https://www.ft.com/content/e0a447f9-b4c2-45dc-bfc8-755b284d18d2

   Páči sa mi

 8. 1. Prezident EU vážne uvažuje nad odchodom krajín z NATO. Správa bola krátko uverejnená na cz24news, potom zmizla.
  2. Kto ešte drží nad Lipsicom ochrannú ruku, keď sa v nezákonnosti doslova kúpe.
  3. Rád by s.vedel, či vlastizradu J.Nada podporuje Čaputka a Matovič, keď pripravujú letiska pre US army. Pri ďakujem.

  Liked by 1 person

  • @Lucka – myslel som, že toto je seriózna stránka, ktorá sa nezaoberá bludmi typu “lodné právo” a nejaké UCC zákony atď, meno zapísané veľkými písmenami/malými písmenami a ostatné … existuje Námorné právo, ktoré hovorí o všetkom čo sa týka mora a námornej plavby, ale ani slovkom o nejakých machináciách s rodnými listami apod. K tým UCC zákonom citujem: “UCC je len vzorom alebo odporúčaním pre to, čo obchodný zákonník konkrétneho štátu môže zahŕňať; sám nemá žiadnu právnu silu. V praxi však každý americký štát prijal nejakú verziu UCC a tieto štátne verzie, známe ako obchodné kódexy štátov (napríklad Kalifornský obchodný zákonník), majú silu zákona – v skutočnosti, sú zákony.” Je to teda obchodný zákonník, nič o ľudských právach. Ten “certifikát” toho, že si živý človek, obyčajná A4 s červenými odtlačkami prstov, prečo ho autor neukázal na video tak, aby bolo zreteľne viditeľné ? Možno sa veľmi mýlim, možné je všetko a rád sa poučím, ak dostanem rozumné argumenty. Ak nemám pravdu, vopred sa ospravedlňujem.

   Páči sa mi

 9. MONOPOL – KTO VLASTNÍ SVET A CHCE VAM ZOBRAŤ ÚPLNE VŠETKO ?

  Ak existuje Oscar narodnej sceny, ak existuje Nobelova cena za faktologiu, ak vy sledujete mna a moju pracu, tak toto vsetko priznavam tomuto cloveku a jeho dokumentu.

  Narodnej sceny? Specialne si vsimnite, ako tento nepovodny Holandan sam pripisuje vyznam existencii narodov, hranic a zachovaniu rasy, kultury a skutocnej diverzity

  Neviem dostatocne opisat dolezitost tychto 60 minut

  Otvorte si oci a vnimajte aj myslienku v zavere. Doda vam nadej

  Klaniam sa autorovi

  *ZAROVEN MOZETE FOLLOWNUT MOJ YOUTUBE KANAL, NA KTOROM CHYSTAM ZASADNE VLOGY*

  Liked by 1 person

 10. MONOPOL – KTO VLASTNÍ SVET A CHCE VAM ZOBRAŤ ÚPLNE VŠETKO ?

  Ak existuje Oscar narodnej sceny, ak existuje Nobelova cena za faktologiu, ak vy sledujete mna a moju pracu, tak toto vsetko priznavam tomuto cloveku a jeho dokumentu.
  Z telegramu od DK
  Narodnej sceny? Specialne si vsimnite, ako tento nepovodny Holandan sam pripisuje vyznam existencii narodov, hranic a zachovaniu rasy, kultury a skutocnej diverzity

  Neviem dostatocne opisat dolezitost tychto 60 minut

  Otvorte si oci a vnimajte aj myslienku v zavere. Doda vam nadej

  Klaniam sa autorovi

  *ZAROVEN MOZETE FOLLOWNUT MOJ YOUTUBE KANAL, NA KTOROM CHYSTAM ZASADNE VLOGY*

  Liked by 3 people

  • skvele video, strucne zhrnuta sucasna situacia s konkretnymi vazbami na spicku pyramidy
   vhodne pre tych, ktori este maju aku-taku sancu sa prebudit, ale musia to dopozerat do konca !, lebo ich to inak prevalcuje, lenze… bez pravdiveho pomenovania sucasnej situacie sa dalej nepohneme, aj ked je to bolestive, pravda je nutna… vychodisko existuje 🙂
   my to tu vieme, ale treba to rozsirovat, aby sa hromadne prebudenie urychlilo

   Liked by 2 people

 11. Otázka:
  Vládna koalícia dlhodobo demonštrovala nezáujem o ochranu súkromia, resp. osobných údajov. O.i. ešte v minulom roku kvôli esemeskám s Kočnerom odvolali predsedníčku Úradu na ochranu osobných údajov (dva týzdne pred uplynutím jej funkčného obdobia) bez toho, aby vybrali náhradu. Úrad potom viedla podpredsedníčka Úradu, jej funkčné obdobie skončilo 3. Januára 2021, stále bez akéhokoľvek prejavu záujmu zo strany koalície. Až nedávno sa odrazu prebudil Úrad vlády a prišiel s výzvou na predkladanie návrhov na kandidáta na predsedu Úradu na ochranu osobných údajov. Táto výzva bola okrem webstránky Úradu vlády zverejnená aj na webe samotného Úradu na ochranu osobných údajov (https://dataprotection.gov.sk/uoou/sk/print/917 ). Čas zverejnenia výzvy Úradom na ochranu osobných údajov bol 11:11, lehota na doručenie návrhov na Úrad vlády do 22. októbra. Náhoda, alebo signál o tom, že
  a) dlhodobo prehliadaný Úrad na ochranu osobných údajov, alebo
  b) dlhodobo ignorovaná problematika ochrany osobných údajov, alebo
  c) nový predseda Úradu na ochranu osobných údajov
  môže zohrať viditeľnejšiu úlohu v tom, čo sa na nás valí?

  Liked by 1 person

 12. Snad již nechci na nic reagovat, ale přece . . . Před dvěma měsíci jsem koupil med od dědy a babičky, kteří jej prodávají pro včelaře. Dnes mne tam cesta z Orlických hor navedla opět. Koupím si med. Babička otevře a prodává mi med. Ptám se, kdepjak je děda? Leží? Babička – předevčírem ho odvezlo ARO do nemocnice. Dědovi poslali pozvánku k vakcinaci. Babička říká “Dědo, opatrně s tou injekcí” Jedna dávka – mozková příhoda. Odcházel jsem se slzami v očích. Zabíjejí nás v přímém přenosu.

  Páči sa mi

 13. OTÁZKA:
  Plynovod JAMAL je už pár dní v reverznom toku – zo západu na východ, tj. z Nemecka do Poľska. Chápem to správne, že potrubie používajú Nemci na distribúciu, predaj pôvodom ruského plynu Poliakom? Rusko nemôže pustiť svoj plyn, musí čakať na Nemcov? Je to odkrytie postavenia protektora a kolonie? Či ako ? Ďakujem za odpoveď. Veľa dobrej energie a životnej sily Ori!

  Liked by 1 person

 14. Zdravim Oracle.
  OTAZKA:
  1.v mem okoli je hodne lidi, kteri odolavaji tomu silenemu tlaku, ktery je vyvijen kvuli vakcinaci. bohuzel nekteri uz to psychicky nezvladaji a tak se podrobili. podle toho, co pises, by vse melo gradovat a proto tedy vsechny (vcetne sebe) se snazim povzbuzovat. momentalne uz jsou opet omezeni, nova vlada uz mluvi lockdownu. kam se az tento tlak vystupnuje?
  2. prosim o tvuj nazor na hnuti “otevreme cesko”. je to projekt jako volny blok?
  dekuji za tvuj cas a zdravim i celou komunitu zde

  Páči sa mi

 15. Nazdar Oracle.
  Otázka.
  Nakoľko hrozí zapojenie nepravidelných jednotiek USA do konfliktu na Ukrajine. V čiernom mori sú momentálne dve vojnové lode USA. Jeden torpédoborec a loď určená pre logistiku podporu. Rusi údajne presunuli značne jednotky a techniku do blízkosti hraníc ak by bolo nevyhnutné zasiahnuť. Hrozí priami stret Ruských jednotiek s žoldniermi pracujúcich pre USA?
  2. Nakoľko je možné že Lipšica usvedčila z predania nelegálnych nahrávok Fica a spol z poľovníckej chaty?
  3. Najväčšia sopka v kolumbiji začala chrliť dym a popol 02.11.2021. Pomôže to zaraziť Green Deal?
  4. Vo Švédsku na koncerte skupiny ABBA zomreli dvaja ľudia. Jeden po skoku či páde , druhý po zásahu skokanom. Bola zranená aj jedna žena. Prečo sa taká správa vôbec medializuje?
  Vopred ďakujem za odpovede, s pozdravom Peter

  Páči sa mi

 16. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 142 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 17. Spätné upozornenie: Realita a rytieri bez bázne a hany na bielom koni | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s