To je na Norimberg

Lengvarský vyhráža neočkovaným Slovákom povinným očkovaním

Norimbergclanok6odsek3

Článok 6 odsek 3 Norimberského  kódu hovorí, že žiadna vláda nemôže prikázať alebo nanútiť lekársky zákrok bez súhlasu jedinca.

A výhovorka “ja som len plnil rozkazy” nezaberie tak, ako nezabralo minule

A to čo hovorí Lengvarský a robí táto vláda narúša Norimberské protokoly a to robí z aktivistky zo smetiska spolupáchateľku a možno aj z ÚS za to, že doteraz nekonal. Pripomínam, že za toto vešali na verejnosti a udeľovali SKUTOČNÉ doživotie.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

55 thoughts on “To je na Norimberg

   • Možno, ak tam dôjde k prevratu, sa z Viedne podarí spraviť dočasné zázemie pre východoeurópske kádre. Niečo ako neutrálna slobodná pôda pre širšiu koordináciu procesu oslobodzovania Európy. To je však už pesnička, ktorá sa GP páčiť nebude, ale veľa už nezmôžu. Výhodou Rakúska je najmä to, že nie je v NATO a nebudú ho “zachraňovať spriatelené vojská”, čo bolo takto nastavené práve kvôli plánom s medzimorím.

    Liked by 5 people

   • Presne, ako hovoríš, Ori. Môj názor je, že aj pána Krátkeho u susedov odstavili na vedľajšiu koľaj, aby ho ochránili ako káder pred nasledujúcim “splachovacím” obdobím, ktoré prakticky je už tu.

    Liked by 1 person

   • Poznám mamičky v našom meste,ktoré ak nechceli dať zaočkovať deti “povinnými” vakcínami a nedostať pokutu,tak to oddiaľovali výhovorkami,že dieťa je choré(pri očko nemôže mať ani soplík). A tak sa “prešvihla doba na jej podanie.

    Liked by 2 people

   • Pokiaľ ide o povinné očkovanie detí je upravené vyhláškou, ktorá na rozdiel u Mikasových zverejnená v Zbierke zákonov. Na očkovanie detí je potrebný informovaný súhlas zákonného zástupcu, bez toho nie je možno očkovať, na toto si lekári dávajú pozor. To že sa rodičia nezaujímajú, je druhá vec. Pokiaľ súhlas rodič neudelí, tak lekár ho môže nahlásiť na RUZV (je to otázne, či je to právne správny postup), RUZV si rodiča predvolá, dohovorí mu a ak rodiča nepresvedčí, vyrubí pokutu za priestupok. Max výška je 331 Eur, nemožno uložiť opakovane.

    Liked by 11 people

    • ale ved nebudme ako idioti. a to teraz neutocim, konstatujem. Pretoze sme ako idioti, ked diskutujeme o debilinach a nemame to nastudovane.
     tak za prve, kto odmietne vakcinu je idiot. V momente, ked neodmietnete ockovanie, ale odmietnete jednotlive komponenty, voci ktorym mate vyhrady, ziadny urad sa s Vami nebude natahovat, vedia, ze to nema zmysel. Druha vec je stale sa pytat. Tetuska elekova ma zoznam otazok, po ktorych bledne aj najlepsi imunolog. Lebo NEMAJU ODPOVED bez toho, aby bola priznana velika velka problema… Po terajsich taneckoch s touto experimentalnou mnamkou, to bude este lepsie, kedze fizera chytili znov pri podvadzani a to moze spochybnit aj vsetky ostatne…

     takze, komu zalezi na zdravi dietata, ten sa zacne vypytovat, bude chciet vidiet pribalak, napise, ako ja pred rokmi tetuske elekovej a ludmila mi poslala velmi promptne odpoved aj s pdfkom, po ktorom zbledla moja lekarka, nasledne mi povedala, ze ma nahlasia, naco som vytiahol gdpr a odcitoval som pokuty, dal jej papier ze NIC NEODMIETAM ako celok, ale jedovate komponenty a potratene bunky su pre mna NO GO. A cuduj sa svete, ludsky antigen sa veru neda dobre narast na inych, ako ludskych bunkach… ATD ATD ATD…

     takze vsetci hor sa na stranky casopisu dieťa, napísať tete krausovej a skusit si este uchytit Peťa Tuhárskeho knizku https://www.dieta.sk/kategoria/knihy/

     Liked by 6 people

  • U nás sa informovaný súhlas podpisuje…problém však je, že podľa norimberského kódexu sa nesmie nič takéto nútiť bez súhlasu a my máme zákonom stanovenú pokutu ak povinnosť nesplníš čo proste je nátlak/nútenie, suma pokuty je totiž nepodstatná ide o ten precedens – tú sumu je možné zmeniť jednoduchou väčšinou poslancov v parlamente trebárs aj na milión eur, prípadne sa v zákone prepíše slovo priestupok na trestný čin so sadzbou doživotie.

   Druhá vec je obsah vakcín (ich zloženie) a tretia samozrejme aj logika aplikácie. Tetanus je jediný “povinný” aj v dospelosti pričom nie je infekčný, prečo ho teda “spoločnosť” vyžaduje od každého keď pri súčasnej hygiene je pravdepodobnosť úmrtia naň de fakto nula?
   K tomu hoax o kolektívnej imunite chorôb, na ktoré vakcíny fungujú na 100% doživotne, ako potom neočkovaný ohrozuje tých chránených? Ako zmizli mnohé choroby v dejinách, na ktoré sa nikdy neočkovalo?

   Celé je to biznis postavený na hlinených nohách ignorácie a slepej poslušnosti väčšiny ľudí. Skorumpované súdy (ústavný súd SR aj ESĽP už rozhodli, že ak je na povinnú vakcináciu akýkoľvek zákon akéhokoľvek obsahu tak je to vraj v pohode – kto použije selský rozum na správne odpovede príde aj sám).

   Liked by 8 people

   • Hm.Nuž možno keby som nezažila to čo som zažila,aj ja by som sa nad tým teraz pozastavovala.Pred rokmi môj manžel v práci vynášal po krátkych schodoch v rukách bremená.Dostal balans a oškrel si hánky o drsnú stenu.Za pol hodiny sa vrátil domov.Nebolo to nič strašné.Ošetrili sme to doma ako zvyčajne takéto niečo.Ruka však začala bolieť a červenať,pridružiala sa bolesť hlavy,stúpla teplota.Keď ruka sčervenala po rameno a špatne sa mu prehĺtalo,usúdili sme že treba na pohotovosť.Dostal tetanus,lebo si akosi nenašiel čas nato aby sa dal preočkovať.Nechali si ho v nemocnici 2týž.+doma 2týž.S tetanusom síce nikoho nenakazíte,ale liečba je náročná a zanedbaná aj smrteľná.Preto je očkovanie povinné 😉

    Páči sa mi

    • Camelia nechcem dnes nadavat do idiotov, lebo toto nevedel ani MUDr. Lakota. V prípade clostridie tettani a jej jedu je 100% účinná terapeutická dávka intravenozneho vitamínu C. Také jednoduché, totiž Cčko neutralizuje ten toxín a následne podporí imunitu, ktorá sa vysporiada s baktériou.
     A sice ako Radkin Honzák hovorí, ich profesor medicíny ich vzal niekam do prahy a hovorí, na tejto stráni prosím nesúložiť, boli tu pred tým konské stáje, je tu v zemi clostridia tettani, vzdy je potreba prevencie, ale tou je:
     = každý koňák Vám povie, že ak rana krváca a je dostatočný prísun kyslíku, nemáte sa čoho obávať
     = noste so sebou vo vrecku-aute-kabelke peroxid vodika, koloidne striebro, alebo nieco podobne. Dezinfekcia je zakladom nemania pruseru neskor.

     to je cele… Vitamin C IV ale aj peroralne podla Bangladešskej štúdie funguje

     Liked by 5 people

      • este jwdna reakcia. Ja sa už na lekarov nehnevám. Skôr naopak, snažim sa s nimi deliť o to, čo sa dá a ak si prečítaju, super. V podstate ide o to, ze teraz maju aystém nastaveny tak, ze pacienti dovnutra, von, další a máloktorý ma ešte chut po večeroch sa špárat v pubmede alebo inde.Prrto je super sa vzdy podeliť, minule som si vymenil skusenosti s lekarmi z jednehonursdu na liečbu sepsy. Stale, napriek študiám, na Slovensku vedenej, ako ťazko lieciteľna choroba, na ktoru mi zomrela pred casom teta. Dozvedel som sa az post mortem, že dostala septický šok a koniec za pár hodin. Stála davka 1-1,5g na kg vahy Vitaminu C intravenózne, jej mohla zachránit život. Ale tieto študie nie sú v hlavnych spravach, ako ani tá o tetanuse a jede z cloatridie a jeho eliminácii…
       Všetko dobré a Vam aj mužovi veľa zdravia

       Páči sa mi

    • Pri dobre ošetrenej rane včas je nulová šanca infekcie, o smrti nehovoriac. Očividne to podcenil. Náročné liečby, pri zanedbaní smrteľné sú po miliarde vecí, na ktoré neočkujeme a tobôž nie povinne (kliešte, rotaviry, bežná chrípka…a to ani nejdem do exotických chorôb, ktoré sem môžu doniesť komáre pri podobnej pravdepodobnosti ako že niekto dostane tetaus). Súdy posvätili povinnosť očkovania výhradne v rovine ochrany ostatných členov spoločnosti, toto očkovanie je povinné lebo biznis… akože fakt tu nejdem riešiť či štát je taký láskyplný a ide mu o zdravie občana a takú cukrovku/závislosť na alkohole/drogách nerieši vôbec.

     Farmabiznis je to prečo je očkovanie povinné, zobuď sa. 😉

     Liked by 1 person

 1. Už jasne vidieť a počuť,ako sa Čaputovej trasie hlas,raz od strachu,raz od zlosti,keď niečo hovorí a nie je ako zvyčajne zalezená. Treba ju neustále zneisťovať, pretože ona je najslabší článok reťaze.Dokedy to vydrží so svojím” intelektuálnym a morálnym” potenciálom ? Až veľká bublina praskne.
  Rovnako predsa aj Lengele a Heger musia chápať,źe im ide o krk.Vyzerá to ,že niekoho sa stále boja viac,ako nás. Kto je to ? Ach,iba rečnícka otázka,nikto z nás to zatiaľ nevie.

  Liked by 10 people

 2. Iba podotýkam pre diskutujúcich, že: “Norimberský kódex[1] je súbor zásad medicínskej etiky pre experimenty na ľuďoch,… ” Natíska sa otázka, či spovinnené očkovanie možno považovať za kecperiment. A otázka č.2, ak nie je dokončená klinická štúdia – má byť do 2023 (ktorú možno robia práve aj na nás), je možné očkovanie takouto podmienene povolenou látkou nanútiť ako povinné? Vyplývajú zo zavedenia povinnosti očkovania aj nejaké zodpovednosti pre štát (odškodnenie nežiadúcich účinkov)?

  Liked by 1 person

  • Vakcína je experimentálne, v tretej fáze klinického testovania… Takže je použitie na ľuďoch je experiment. V tom článku sa píše No medical treatment…. without consent. Takže nielen experiment.

   Liked by 2 people

  • Hej, ale oni do toho “experimentu” nútia ľudí buď nepriamymi metódami (v podstate musíš byť v domácom väzení a nosiť všade rúško/respirátor) alebo keď vydieranie nevychádza, uzákoniť to pod hrozbou použitia sily s tým, že nikto nevie presne, že čo sú vedľajšie účinky “očkovacej látky” lebo nepoznáme zloženie “očkovacej látky”.

   Liked by 3 people

  • Ty vole, precitali ste si ten kodex? Ze je tam napisane ze NIE JE MOZNE NUTIT NIKOHO KU NIJAKEMU MEDICINSKEMU ZAKROKU? Co je na tomto zneni nejasne? Ziadnemu experimentu. Nic take tam nie je… ZIADNEMU MEDICINSKEMU ZAKROKU.
   A ak si pozriete Dohovor o BIOMEDICÍNE, oblubena to tema zosnuleho Reneho Balaka, tam je to tiez. Kolko dohovorov je potreba na to, aby sa to vykricalo do sveta?
   MOje telo je hranica, kde konci AKEKOLVEK pravo niekoho ineho…

   Liked by 5 people

   • Ospravedlňujem sa, ale nedá sa tu pridať screenshot … takže citujem, čo je tam napísané.

    “Vo svete momentálne prebiehajú pri jednotlivých vakcinach štúdie nasledovných fáz:
    a, Comirnaty – prebiehajú štúdie III a IV fázy. Predpokladaný čas ukončenia štúdii je december 2023,
    b, Spikevax – prebiehajú štúdie III a IV fázy. Predpokladaný čas ukončenia štúdii je december 2022,
    c, Vaxzevria – prebiehajú štúdie III a IV fázy. Predpokladaný čas ukončenia štúdii je 2Q/2022,
    d, COVID-19 Vaccine Janssen – prebiehajú štúdie I/IIa, IIa, III. Predpokladaný čas ukončenia štúdii je december 2023,
    e, SPUTNIK V – nemáme presné informácie, nakoľko táto vakcína nie je registrovaná

    Na Slovensku momentálne neprebieha žiadna klinická štúdia týkajúca sa vakcín na prevenciu COVID-19. Na Slovensku prebieha riadne očkovanie, pri ktorom všetci zaočkovaní dostávajú certifikát s názvom vakcíny a výrobnou šaržou. Klinické štúdie prebiehajú za prísne kontrolovaných podmienok a každý, kto sa ich zúčastní, musí byť o priebehu a podmienkach klinickej štúdie informovaný a podpísať informovaný súhlas.

    S pozdravom PharmDr. Zuzana Baťová, PhD.
    riaditeľka ”

    Info ešte z júna tohto roka

    Liked by 2 people

 3. Norimberg sa chystá,
  Jeho dva nula verzia sa o chvíľu vidá.

  Šibenica sa stavá,
  v tichom vánku slobody a pomsty hrdo skvieta.

  Národy oklamané, podlo opité
  súhrnom lží z médií majú mozgy vymyté!

  Never Človeče! Never vrahovi,
  ktorý sám seba upísal diablovi!

  Liked by 2 people

 4. Pokiaľ bude ten Norimberg II vyzerať ako Norimberg I tak nemá absolútne žiaden zmysel, lebo odsúdenie pár bábok nemá zmysel, všetci predsa dobre vieme že NIKTO zo SKUTOČNÝCH vinníkov WW2 nebol NIKDY odsúdený. Ryba smrdí od hlavy!!!

  Páči sa mi

 5. S môjho pohľadu je to posledný výkrik. Keď im konečne vysvetlili že nieje možné otestovať polku národa dva krát za týždeň pred vstupom do zamestnania. Proste to nieje možné. Nedokážem si to predstaviť s hľadiska zdrojov a to najmä ľudských. Tak im ostalo len toto, a to museli preskočiť niekoľko krokov a časoví horizont k tomuto poslednému kroku potrebný. No ale uvidíme.

  Liked by 2 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s