Tri oznamy a pripomienka

Pripomienka: Celé mená mažem kvôli vašej bezpečnosti. Aktualizácia: Akože príspevky s celými menami.

Prvý oznam: Tento týždeň vstup do rubriky Otázky a Odpovede nebude.

Druhý oznam: Zajtra článok bude.

Tretí oznam: V piatok bude článok.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

18 thoughts on “Tri oznamy a pripomienka

 1. Dám to sem … k riadeniu GP a hranici Božieho dopustenia. Osobne neverím že GP je dávno za hranou pretože dostal moc, peniaze, silu …. a jediné na čo sa zmohol je plán vyhubenia 95% populácie? Boh je láska a neexistuje, aby takýto štýl riadenia za pomoci naplánobanej úkladnej masovej vraždy, všetko za ppomoci Lží, dmagógie, prekrúcania pravdy …. mohol byť akokoľvek v súlade s princípom lásky, ktorý je univerzálnym princípom. Ešte raz to zdôrazním, nebavíme sa o smrti či vyhynutí ale hovoríme o úkladnom pláne …
  GP mal 1000 možností, ako s láskou a humánne riadiť a uriadiť tento svet. Od začiatku má pod palcom médiá. Nemusel propagovať bezbrehý konzum od rána do večera ale namiesto toho mal udí viesť k prírode a jej ochrane. Vzdelávanie, ktoré mal pod palcom mohol pokojne smerovať k tomu aby ľudia poznali pravdu a aby mohli reáln enapredovať smerom k Bohu. GP nemusel produkovať nadvýrobu s ohromnou potrebou zdrojov ale výrobu mal naopak cielene obmedzovať tak, aby neohrozovala trvalú udržateľnosť rozvoja. načo sa na svete produkujú milióny áut každý rok? Kľudne to mohol obmedziť, bolo to v jeho silách. načo má dnes rodina 2 či 3 autá? Stačilo by aj 1, ľudia by sa prispôsobili … Mohol by som pokračovať bankovým systémom ktorý GP nastavil ako systém nie pomoci ale ožobračovania ….
  Myslím že správanie GP je dávno cez všetky čiary lebo iným bral, aby sám získaval. Aj za cenu páchania najväčších zločinov. Nešlo mu nikdy PRIMÁRNE o planétu, ale aby ON sa mal dobre a aby ON mal dostatok zdrojov. Kde tu v jeho konaní vidíte pohyb v rámci Božieho dopustenia?

  Liked by 2 people

  • Čudujes sa ešte tomu, ČO sa deje teraz a kam to zaslo? Ako žila populácia pred rokom 2020? Veď toto všetko je len zrkadlo toho, čo sa dávno deje v ludoch. Vo vnútri. Málokto žije vo svojej moci a sile, preto sa to odzrkadluje tak. Malokto vôbec je tak zodpovedný k sebe, ze si vôbec uvedomí, že ma na tom podiel. A určite by som do toho nemotal boha, dopustili sme to my.
   Každý kto pracoval akýmkoľvek spôsobom na sebe dostával informácie minimálne 10 rokov, z rôznych zdrojov alebo zo svojho vnútra, že príde prelom. Bude to burlive obdobie. A civilizácia sa oddelí, pretože tak to ma byť.
   Dokonca mnohí, ktorí majú akékoľvek príznaky dnes po očkovani, si to nepriznaju, že že to z toho.
   Budme všetci konečne radi, ze sa ľady pohli a veci sa deju vo svete.

   Liked by 2 people

  • Súhlasím s pohľadom na GP.
   Chcem však poukázať na inú rovinu:
   mám podozrenie, že správanie GP má aj iný aspekt – vytvoriť nám podmienky, aby sme sa prebudili a stali sa skutočnými ľuďmi. Zdá sa mi, že väščinou toto nerobia z dlhej chvíle, ale až ako následok prežitých problémov, utrpenia. Činnosť GP, “elít” práve takéto problémy prináša …
   K tomu, čo GP, “elity” robí, existujú informácie, čo naozaj robia. Nie sú síce na tácke tak, ako pri správy z hlavného prúdu, ale informácie sa dajú zistiť, aj si môžeme tvoriť celkový obraz. Možeme sa dať prestať klamať.
   Čiže GP, “elity” sú tu v tejto veci pre nás – vytvárajú nám podmienky, aby sme sa vydali na cestu stať sa ľuďmi. A aby to bolo viac zaujímavé, nestačí, aby sa prebudilo zopár ľudí, musí nás byť veľa. Potom to už pojde rýchlo a ľahko. 😉

   Liked by 1 person

   • Jasné ja ten “pozitívny” rozmer nenabúravam …. len je evidentné že tento humánny rozmer už z princípu nie je vedomým “dielom” či zámerom GP lebo by sa to vlastne vylučovalo. To ako keby ste niekoho dali zabiť a potom by ste sa hájili tým že ste chceli len poukázať na to že na svete sú zlí ľudia, ktorí vraždia. takže vlastne ste tým aktom len pomohli otvoriť oči iným. Asi blbosť že?
    A preto tento “humánny” aspekt je len a výlučne zámerom vyššej moci ako “vedľajší produkt” pôsobenia GP, ktorý je tu len v úlohe štatistu.

    Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s