Otázka na dnes…Pokračovanie

Pre všetkých lekárov, genetikov a komunitu len jedna otázka na dnes na rozpracovanie a nájdenie dôkazov.

Je pravda, že ľudia kaukazského typu, teda R1a a R1b genetickej haploskupiny, čo sú hlavne obyvatelia:

– Slovanských štátov strednej a vychodnej Európy

– Ruska

– časti Nemeckej spolkobej repunliky

– časti Balkánu, ale aj

– časti Spojených štátov, severu Afriky

teda, že títo ľudia kaukazského typu majú rádovo viac ACE2 receptorov, než iné genetické haploskupiny obyvateľov Zeme vo svojich orgánoch?

Vieme toto prosim vyvrátiť, alebo potvrdiť? Pretože ak áno, znamená to potvrdenie toho, že je to nielen biozbraň, ale že je to jednoznačne selektívna biozbraň.

Budte zdraví a prosim clenov odbornej Občianskej komisie, ktorí sem chodia čitat prispevky, dajte to tiez do mailovej.kominikacie a začnite prosim na tom pracovať tiež…

s vďakou

Jox

15 thoughts on “Otázka na dnes…Pokračovanie

 1. JOX13. Nie som lekár, ani chemik. Tak len laicky. Zhruba pred tridsiatimi rokmi som kdesi čítal, že Izrael sa pokúšal dať dokopy zbrane, ktoré by fungovali iba na Arabov. Mali aj nejaké výsledky, ale projekt pohorel na použití. Zistili totiž, že veľa Izraelcov vlastne pokrvne nepatrí do ich skupiny. Tu v Európe sa obyvateľstvo pokrvne tak pomiešalo, že určiť čisto Slovanskú skupinu by bol veľký problém. Nepochybne však vývoj za 30 rokov pokročil a určite sa podobné pokusy nerobili len tam.

  Liked by 3 people

  • Iba to že žijeme na rovnakej Zemeguli a sme kompaktný na kríženie. No kríženci sú v druhej generácii často neplodný a v tretej už takmer vždy. Ak sa správne pamätám, čítal som o tom články kým ešte politická korektnosť nezakázala písať a hovoriť pravdu.

   Liked by 2 people

 2. Ja vidim spojitost s touto teoriou napriklad v tom , ze cca 3 roky dozadu bolo velke halo ohladne zberu gen. Materialu roznych etnik v Rusku. Vyjadroval sa k tomu aj Putin aj Pjakin. A mozno sa tym odktyva hlavny ciel Covidu( mociaru, nie globalistov) a to je rozparcelovat Rusko a predlzit tak agoniu zapadu o par rokov. Co sa tyka najnovsich vyjadreni Pjakina a vyvoja v Rusku, viac menej to sedi, nakolko inde tlak vypustaju( Potrugalsko, Taliansko, Spanielsko…), ale v Rusku pritvrdzuju.

  Liked by 1 person

 3. Niečo k tomu:
  Zora zverejnil(a) 21. 11. 2021 o 13:34
  @brumi na fb profile Max Ogorov v príspevku z 11.11.2021 je v komentári tento link https://www.nature.com/articles/s41439-021-00141-1?fbclid=IwAR2y5iEJzIPzBxE7t7DKUPYAfv1mgp6EcterdObnCCm20fLP1PMVAel48AA, čo bolo v skratke vysvetlené takto:
  “Y- haploskupina je je vlastne otcovsky chromozom dedeny z otca na syna. Podla modernej vedy nema vplyv na nic. Ale je mozne ze to je nespravny usudok. Existuje viac skupin pricom v eu mame nejakych 5 zakladnych
  R1a – slovania
  R1b – kelti
  I – povodni obyvatelia
  K- kaukaz a spol
  H – Romovia…
  Pointa je taka ze kovid evidentne najviac postihuje R1b”

  Páči sa mi

 4. doplnenie textom a tabuľkami o ACE 2:

  https://www.nature.com/articles/s41421-020-0147-1

  Aspoň časť info:

  DNA a covid-19

  https://www.noviny.sk/slovensko/279610-genetika-prekvapila-testy-preukazali-ake-percento-slovakov-ma-slovansky-povod línia R1a, typická pre východ Európy. Tá skupina R1a je dominantná v štátoch osídlených Slovanmi v ranom stredoveku,” hovorí historik Filozofickej fakulty MU Martin Kotačka.

  https://historyweb.dennikn.sk/clanky/detail/pravi-slovaci-z-genetickeho-hladiska-neexistuju

  odborník na genealógiu a forenznú genetiku – docent Vladimírom Ferák … na Slovensku je najrozšírenejšia haploskupina H ( u žien). Je to typická európska haploskupina, do ktorej patrí približne 40 % Európanov, mimo Európy sa nachádza zriedka.

  Slovák alebo národnosť je pojem kultúrny a s genetikou v európskom kontexte nemá nič spoločné.“

  „Z Y-chromozomálnych haploskupín ( u mužov) má na Slovensku najväčšie zastúpenie R1a. …je charakteristická pre príslušníkov indoeurópskej jazykovej skupiny, čo je prakticky celá Európa. – vychádza najčastejšie, má ju asi 45 % Slovákov.“ … druhá haploskupina Slovákov je R1b, má u nás asi 20-percentné zastúpenie a je charakteristická pre západnú Európu. Na atlantickom pobreží Európy a na Britských ostrovoch má u niektorých populácií až 90-percentné zastúpenie. … náš – genetický pôvod sa dá totiž odvodiť od jednej konkrétnej Afričanky, ktorá žila pred asi 150-tisíc rokmi a dokonca je známe aj to, že žila vo východnej Afrike. Hovorí sa jej mitochondriálna Eva.

  https://www.olomouc.cz/koronavirus/Slovanska-haploskupina-R1a-je-vyrazne-odolnejsi-vuci-koronaviru-COVID-19-31639

  Mgr. Ing. Tomáš Sýkora 05/2021

  … haploskupina R1a, která se nazývá východoevropskou, neboli slovanskou. Svůj původ má na území dnešní Ukrajiny.

  ..haploskupina R1b, které říkáme západoevropská neboli kelto-germánská. Svůj původ má v jižní Francii a severním Španělsku v oblasti Pyrenejí

  Původ obou těchto haploskupin je s největší pravděpodobností spojen s jámovou kulturou, která pocházela z Kavkazu a východní Evropy.

  Pokud se podrobně podíváme na celou západní Evropu, tak vidíme, že dopad koronavirové infekce je zde velmi vysoký. Počty infikovaných jdou do desetitisíců a mrtví jsou v řádu tisíců. Nejvíce zasaženy jsou země s dominantní haploskupinou chromozómu Y, R1b. Jedná se o země, jako jsou Francie, Španělsko, Velká Británie, Belgie, severní Itálie a Švýcarsko. Nákaza se zde rozšířila poměrně rovnoměrně a to ve všech jednotlivých regionech těchto zemí. Analýzy, grafy a studie mapující stav epidemie koronaviru ukazují, že se zde šířila velmi rychle a to z důvodu toho, že mezi většinovou populací těchto zemí je velmi malá diverzita haploskupin. Haploskupina mužského chromozómu Y, R1b je zde velmi vysoká. Například v jižní Anglii je to cca 70% a v severní a západní části Anglie, Francii, Španělsku, Portugalsku, Irsku a Walesu až 90%.

  Mapa rozšíření jednotlivých haploskupin v Evropě

  …rozšířena slovanská haploskupina R1a je odolnější vůči nákaze koronaviru COVID-19 než haploskupina R1b. … Rakousko má mezi obyvateli nejvíce zastoupenu haploskupinu chromozomu Y, R1b, což je haploskupina, která jak již bylo zmíněno výše obsahuje receptor, který usnadňuje průnik koronaviru do lidské buňky. Na druhé straně je zde také poměrně významně rozšířená slovanská haploskupina R1a, která je geneticky odolnější proti tomuto viru a Rakousku, stejně jako České republice v tomto významně pomáhá.

  https://zn.sk/co-prezradia-haploskupiny-dna-slovanov-keltov/

  28. apríla 2017

  V Čechách je druhá štvrtina populácie nositeľom haploskupiny R1b, o ktorých môžeme hovoriť ako o Slovanoch. Tento klan vznikol asi pred 19 až 26 000 rokmi z kmeňa R pochádzajúceho zo severnej Ázie. Rozdelil sa na R1a (Slovanov) a R1b (Keltov). Najväčšia koncentrácia Slovanov na svete sa nachádza v Poľsku a vo východnej Ukrajine. Slovanov na Slovensku museli historicky ovplyvniť Maďari. Keďže je fakt, že pred tisíc rokmi na naše územie prišli kočovní Maďari prevažne muži, ktorí boli sami genetickým mixom, dnes môžeme mať na Slovensku pestrý výskyt otcovských prapredkov. Maďari totiž neprišli ako útočníci voči Slovanom. Bojovali ďalej na západe, no ako porazení sa usídlili u nás, v pohostinnom kraji, aj po stránke žien.

  Zaujímavosť: určite je zaujímavé, že rovnakú haploskupinu a teda svoj pôvod majú Slovania a Vikingovia.

  …+ ďalšie haploskupiny vo svete..

  Viac tu: http://m.korene.webnode.sk/rozbor-dna/

  Pre Európanov sú dôležité haploskupiny F a R. Haploskupina F vznikla v J Ázii pred 39 000 – 56 000 rokmi. Haploskupina F je považovaná za otcovskú pre haploskupíny G, H, I, J, K

  R1 je typická pre Slovanov.

  Odoslané z iPhonu

  > Dňa 5. 12. 2021 o 8:48 užívateľ Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska napísal: > >

  Liked by 2 people

 5. Taká úvaha. Pár dní obklopený ľuďmi s vlastnou úvahou.. pár mesiacov obklopený ľudmi s vlastnou úvahou.. pár rokov obklopený …..atď. Posun žiadny….či??.. dopoviem na záver. Uvážte sami po prečítaní.
  Bol raz „jeden“ povedzme Slniečkár.. a bol raz jeden Blahovec. Obaja sa bijú za tú svoju pravdu pravdúcu.
  S jedným rozdielom. Nie všetci Slneční tomu svojmu naozaj veria..odmena..benefit.. to len taký rozdiel medzi oboma. No medzi tými skutočnými nastáva ideologický boj. Obaja veria že vyhrajú .. a obaja myslia že to ich je správne..to jest, prídu do cieľa ako víťazi. Veriť tomu ? Ale áno. Prečo nie. No iba v prípade že si obaja neuvedomujú čo konajú. Čím sa líši jeden od druhého ? Povedzme zadaním. Formou zadania. A kým ? Od koho ? No tým, ktorý chce dosiahnuť vytúžený ciel. Istí sa. Nech to vyhrá ten či onen.. cieľ je na dosah. Obaja majú dostatok prívržencov aby po dosiahnutí ciela začala realizácia štruktúr.
  AKO Z TOHO VON ??
  Nijako. Prečo ?… No preto! Ak si sa nenechal vtiahnuť, nemáš z čoho von. Ideš si svoje ako doteraz.
  Pretože ich cieľ nie je mojim cieľom. A nikdy nebude. A znova to PREČO??!!
  SOM ČLOVEK. Mám tento svet rád ako je stvorený. Vnímam ho. Prispôsobujem sa mu. Bez ideológií a posunov. Alebo že by to bol ten posun ?

  Liked by 1 person

 6. Jox, k tej tvojej otázke len taký postreh , čriepoček do mozaiky z dnešnej nočnej zmeny, rozhovor s kolegom zo srbskej Vojvodiny. Aj keď je v podstate Srbsko ekonomicky podvyživená, tak mala a má podľa jeho slov nadbytok vakcín a to až taký, že sa tam chodia očkovať aj zahraniční vakcinacistických praktík chtiví “turisti”. Sám je neočkovaný a ani sa nehodlá. A ako vieme, Srbsko je krajina tých najdobojnejších Slovanov, ktorých ani agresia NATO nedokázalo zlomiť. Tak to skúšajú biozbraňami.

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s