Šťastné a veselé Vianoce

Alebo Zimný Slnovrat prajem vám v mene seba a mojich kolegov.

S pozdravom

Oracle 911Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

14 thoughts on “Šťastné a veselé Vianoce

 1. Dakujem krasne a prajem stastne laskyplne sviatky,nech su nase srdcia naplnene laskou radostou,pokojom a mierom. S laskou Marianna

  Dňa pi 24. 12. 2021, 7:24 Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska napísal(a):

  > oracle911blog posted: ” Alebo Zimný Slnovrat prajem vám v mene seba a > mojich kolegov. S pozdravom Oracle 911 Výzva: prosím začnite čítať hrubé > knihy (je to fuk s ktorým začnete), v nadchádzajúcom období znalosti v nich > obsiahnuté budeme potrebovať všetci. Poznámka: Disk” >

  Páči sa mi

 2. Ja sa pridávam k Vianočnému prianiu asi v tomto duchu: Nech všetkých láska, pravda a svetlo na každom kroku sprevádza. Vystavajte v srdci chrám, ktorý vám dá slobodu a rozkvet ducha. Oslávite tak Boha vlastným životom. Počúvajte ale aj starajte sa o svoje svedomie a vkus, ktorí sú nám na tejto ceste spoľahlivým radcom.
  Vďaka tvorcom za toto miesto, ich čas aj vloženú energiu. Myslím že poskytuje zaujimavý priestor pre spájanie sa a diskusiu. A je jedno, kto čo presne vyznáva v jednotlivých nuansoch, pretože v zásade sa aj tak podobné energie vždy priťahujú a na tom treba stavať. Nikto z nás tu nie je náhodou.

  Liked by 3 people

 3. Ďakujem veľmi pekne a ja nielen dnes, ale každý deň nám všetkým prajem optimizmus a vieru v seba, v svoju silu tvorenia, rozvahu, rodinnú súdržnosť, radosť, pohodu, hojnosť, aby sme stále žiarili šťastím, zdravým, láskou…

  Liked by 1 person

 4. Šťastný Kračún. Nech život a tvorenie je znovu obnovené. Nech skutočne hodnoty prídu medzi nas. Aby láska, radosť, šťastie, ľudskosť a vysoké vibrácie nového veku náplnili všetky bytosti, ktoré si to prajú. Rozdavajme lásku a usmevy. Pravda zvíťazila.

  Liked by 1 person

  • Ďakujem za ten použitý výraz , to slovenské slovo “Kračun” , veľmi má potešilo.
   Chcel by som sa tiež každemu z nás poďakovať za všetky nami vložené príspevky na týchto stránkach , a to aj za pekné , aj za uštipačné a aj za tie nevhodné , pretože nám svojim informačným významom a spôsobom , pomáhajú všetkým ,či sa nám to pozdáva alebo nie , či si to uvedomujeme ,či nie , alebo len tak vnímame a prežívame , okamihy života , všetkým či už aktívnym alebo len čitajúcim účastníkom tohto náučného fóra , formovať ducha a vlastne svojim spôsobom nás posúvajú vyššie a na našich, samostatných , osobných a rôznych pútiach , stať sa Človekom.
   “Prajem veľa šťastía na púti “

   Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s