Miro Heredoš, Peťo Weis a prûser ako Fico na tlačovke

Na začiatok, dovoľte mi pripomenúť, že sa blížia Voľby 2022. Konkrétne 22.10 2022. Ako som to už avizoval viackrát, máme jedinečnú šancu, uchopiť capa za rohy a vziať to odspodu. Je to možno naša prvá šanca s toľkými prebudenými ľuďmi, urobiť miestne zastupiteľstvá a starostov zasa národných. Jedného z kandidátov by som Vám chcel dnes predstaviť.

Pamätáte si toho nenápadného chalana v kulichu, ktorý nasrdil nášho hladného hygienika, keď sa pozreli najskôr, čo mali naši hygienici pod zub a následne natočili, čo im chybalo na puse? Áno, boli to handry, papuľníky, dusítka…Ten nenápadny chalan, ktorý sa spolu s Adrianou Kráľovou dostali do povedomia ako aktivisti, ktorí sa postavili za svoje aj naše deti a handry šli aspoň na čas, dole z nevinných detskych tváričiek?

Ten istý chalan založil o.z. Voľná zóna a má nielen web tu volnazona.com no zameriava sa na pomoc nielen prevádzkam, ktoré napriek šikane kománd hladného hygienika a nášho pána ministra whatsappa fungovali aj v čase čajdémie, ale zameriava sa už aj na ďalšiu pomoc deťom, postihnutých vyčíňaním čajdémie, kde sa čaj podával aj deťom.

čo robí voľná zóna nielen počas čajdémie

No a Miro Heredoš kandiduje na primátora hladného mesta SR, Bratislavy. Hladné naozaj je, pretože to, čo tam je teraz, je katastrofa. A Miro je jedným z tych, čo bude mócť nasýtiť dopyt po excelentných kádroch.

Rozlúčil sa s Republikou, z jeho postov na socialnych sieťach pochopíte prečo (a pozdravujem štúdio Kežmarok, stále ste nenašli náckov na ukrajine chalani?), no a robí takú skvelú investigativnu prácu, ako málokto. K tomu sa dostanem, no pred tým malá výzva. Viem, že nás čítajú aj ľudia, ktorí nemaju problém s investovaním. Chalani nájdite si čas, prečitajte viac o volnej zóne a zamyslite sa, či sa oplatí pomôcť im..

No a teraz tá malá bomba. Tu a tu som písal výzvy na podporu JUDr. Peťa Weisa. Slovenská advokátska komora (SAK) ho veľmi nekvalifikovane obviňuje z bodov nenazvateľnych inak, ako blbosti.

Peťo informuje na úrovni docenta medicíny, skvele zazdrojované perličky nielen o čajdémii, ČAJI19 a čajoch, ktoré si dávali ľudia, najskor dve dávky a potom posilovací čaj. No a čo čert nechcel, tu sa Vám nejaký generál. Lengvarský rozhodne zadať nespecifikované konzultačné služby časti vedenia SAK a tu naraz SAK doručuje JUDr. Weisovi obvinenie….

zdroj: https://t.me/miroheredos

A pod videom text:

❓ZAPLATIL LENGVARSKÝ ŠÉFA SLOVENSKEJ ADVOKÁTSKEJ KOMORY SUMOU 240 000 EURO ABY TÁ LYNČOVALA DOKTORA WEISA❓

Priatelia, minister Lengvarský si 18.1.2022 zazmluvnil na rok právne “poradenské” služby od firmy MAPLE & FISH, s.r.o. v sume 240 000 euro s DPH.

Viete kto vlastní túto firmu? Konateľom je sám šéf Slovenskej advokátskej komory, pán doktor Karas.

Aká milá náhodička! Šéf SAKu radí ministrovi Lengvarskému, presne ten šéf SAKu, ktorého inštitúcia disciplinárne rieši advokáta Weisa za jeho názory tak na pandémiu ako aj vakcíny, či očkovanie.

❓Otázky sú len dve:

1) To nemá MZ SR advokátsky tím, ktorý má radiť ministrovi? To vážne?

2) Konšpirácia (?) – nemohlo by to byť tak, že suma 240 000 euro by bola akýmsi “úplatkom” za to, že hlavného súpera MZ SR – advokáta Weisa – porieši SAK a bude sa cielene usilovať zbaviť ho oprávnenia pracovať ako advokát?

❗18. januára zmluva, a 2. februára disciplinárne riešenie JUDr. Weisa?

Nie sú tu prepojenia ???

ZMLUVA TU:

https://www.crz.gov.sk/zmluva/6152987/

Oj joj jooooooooj. Verím, že keď zasadne Miro Heredoš do kresla starostu mesta Bratislava, rozpočet dostane dobré prevetranie. No čo Vy na to, ctení čitateľ?

1. Podarí sa s týmto usvedčiť SAK z neetického spravania sa?

2. Podarí sa Mirovi aj takto presvedčiť ľudí, že sú stále na Slovensku skvelé kádre?

3. Už vidíte na tomto priklade, že kandidovať má zmysel? Lebo kvalitní ľudia sú stále tu?

Buďte zdraví a ja držím osobne palce Mirovi aj Peťovi, aby šli vpred uspešne a JUDr. Ficovi chcem zagratulovať a verím, že budú nasledovať správne kroky. Čakáme, no nezabudnite, sociálny čas uháňa rýchlosťou pred tým nevídanou a Božie mlyny sa krútia ako vrtule MI 28N, alebo KA52ky…

Jox

P.S. Spravodajský portál archa21.sk mohli by ste viac Marcelka, pokrývať aj Mira, fakt má zaujimavé informácie, ktoré sa ukazujú, ako pravdivé. Pomôže Vám to ešte viac zvýšit objemy čitateľov.

26 thoughts on “Miro Heredoš, Peťo Weis a prûser ako Fico na tlačovke

    • Ja poznám Ruda osobne, stojí si za tým čo povie a to sa v dnešnej dobe ráta. Myslím, že si zaslúži našu podporu nie len v komunálkach ale aj v parlamentných voľbách, nestretla som sa totiž doteraz so stranou, ktorá má úprimnú snahu vybudovať systém odznova ale nie riadením zvrchu, tak ako to poznáme, ale práve zapájaním ľudí odspodu. To je to, čo tu čítame stále a o čom píšu chalani. Chceš niečo zmeniť, zapoj sa. Kandiduj za obec za mestskú časť, vykroč z komfortnej zóny.

     Liked by 1 person

 1. drzim palce, v ba to bez mohutnej kampane nepojde a ani to nic nezarucuje, tam treba doslova prehlusit vydatne sponzorovanu reklamnu tsunami zahranicnych agentov, navyse sa pajacom cenzura zapacila a uz v suvislosti s volbami zacinaju operovat s covidom, pardon, s cajikom, dobrou cestou by mohli byt intenzivne mitingy na zuby vyrazajuce temy

  Liked by 1 person

   • Ani tam nie, komisia je zbytočne početná- to iba na oko. Spracovanie je trápny podvod, nemyslím ručné ale to počítačové a bez kontroly. Takže “Sloboda a demokracia” nás čoskoro zlikvidujú ako národ a potom aj jednotlivo. V prírode /Gausová krivka pravdepodobnosti/ vylučuje aby voľby od 1989 dopadli zaručene vždy v neprospech národa!

    Páči sa mi

    • no ja to vidim inak. u nas v dedine sa kazsy s kazdym pozna a robi sa krížova kontrola. tu ludia vedia vysledok vopred, lebo vedia, na kom sa dedina dohodla. vzdy. takze takto asi. a nie sme jedina dedina na okolí….
     viete ono floskule typu nejde to, su hovadiny, ide to, len musite chodit s otcorenymi ocami a usami

     Liked by 2 people

     • U nás na Lúčkach pri Ružomberku boli voľebné lístky na starostu určite spravodlivo porátané. Je tam starosta – nezávislý (i keď údajne je KDH) ale znížil (respektíve dokonca splatil) dlh obce. Bývalý starosta zadlžil obec o 16. 000 €. Nový starosta si svoj nástupný plat dal znížiť, aby tento dlh mohol splatiť. Myslím si, že urobil pekné gesto. A hlavne pre obec.

      Páči sa mi

  • Podľa toho kto si to ako ustriehne v komisii…čo som bol ja a okruh známych tak minimálne v BA je to veľmi blízko tomu aké persony sú tam volené… nepodceňovať tupotu ľudí, len na podvody sa vyhovárať nedá

   Liked by 1 person

 2. Je to dobrá iniciatíva, aby čím viac správnych ľudí išlo kandidovať a začať očistné iniciatívy na regionálnej úrovni. Ale podstatnejšie, ako sa tam dostať, bude vydržať vo svojich cieľoch a hlavne morálnej čistote. “Systém” je mimoriadne silný a ak sa mu nepodarí nového potenciálneho “ohrozujúceho”, či už primátora, starostu, alebo poslanca, vyradiť špinavou kampaňou a predsa bude zvolený, bude sa snažiť si ho kúpiť. Ak sa mu to nepodarí, začne neľútostný boj, cez všetky svoje nástroje riadenia – ekonomiku, mimovládky, vymyslené trestné činy, vyhrážanie, atď. možností má veľa. Ako jednotlivcovi to ustáť, aj keď s podporou miestnych občanov, ktorí pochopia, že robí čo môže v ich prospech, aj keď mu bude “systém” hádzať všetky možné polená pod nohy, bude mimoriadne ťažké a myslím, že ak to ustojí aspoň tretina “správnych”,tak to bude skvelé. Ale najdôležitejšie podľa mňa je, aby vznikla platforma pre týchto ľudí, aby sa vzájomne poznali a podporovali a postupne k nim pridali aj “morálne čistí” ľudia z podnikov, štátnej správy, súdov, polície, atď, ktorí už majú tých “objektívnych” výberových konaní, “čistého” verejného obstarávania, “spravodlivých” súdnych rozhodnutí, “objektívneho” riadenia, atď. “plné zuby”. Najťažšie bude ale presvedčiť týchto skrytých morálne čistých ľudí, že očista tohto skorumpovaného systému je skutočne možná a keď sa prejavia, nevyhodia ich z práce, príp. inak nezničia. Nie každý z nich má totiž finančné a rodinné zázemie také, aby si to mohol dovoliť.

  Liked by 4 people

  • jj a keby voľby do samospráv neboli dôležité, tak by liberalna čvarga asi neobsazovala kompletne mestá a obce este za vlády smeru… Lebo sa “neda” nič zmeniť…
   Asi neviete, kto ma na starosti chod státu. Ak by sa starostovia vzburili, ziadne testovanie atd by nebolo

   Liked by 3 people

   • Občania vy ešte veríte na čestné voľby…ja verím že deti nosí bocian…🤣😂😇… Slovensko už neexistuje. Zachvilu aj Slovensko zruší hranicu z ukrajinou tak ako to chce urobiť Poľsko. Svejk povedal valka musí bejt…

    Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s