Ukrajina, Pfizer a pád kryptomien

Ukrajina:

 • Kongres im schválil 40 miliárd US$ a pritom Biden cirkus tvrdí, že nevie prečo je vysoká inflácia a ten istý cirkus zanedbáva Američanov. Peniaze budú ukradnuté nielen oligarchami z Ukrajiny, ale hlavne rodinnými príslušníkmi a kamošmi členov amerického kongresu.
 • “Podarená” aktivistka v prezidentskom paláci spolu s Miklošom riešia znovuvybudovanie Ukrajiny namiesto toho aby dali dokopy Slovensko a je naivné si dúfať a hlúpe myslieť to, že len Američania budú platiť to vybudovanie.
 • Oligarchovia z Ukrajiny plnia príkaz pánka a začali kradnúť náš  t.j. európsky plyn.

A ako som povedal, Fico naozaj dal liberál-fašistickej čvarge dosť lana na to aby sa obesili a dostal do vienka dosť politickej munície aby mohol mobilizovať národ a dosť dôvodov na to aby nazýval veci pravými menami, sumár z tlačovky v 11.05.2022:

Pfizer:

Podľa vlastných čísiel účinnosť ich vlastných vakcín je okolo12% (a nie 95% ako nám médiá tvrdili) a po týždni ich účinnosť klesne pod 1% (kto chce a môže žalovať za nespravodlivé prepustenie kvôli vakcíne, môže to urobiť) .

FSNxJshaUAEoOwU

Prepad cien kryptomien:

Deje sa to práve teraz, ako som to pred cca dvoma týždňami predpovedal a ako som povedal, bola to umelo a ilegálnymi prostriedkami vyvolaná práve veľkými chlapcami, ktorí chcú lacno nakúpiť Bitcoin. Pre záujemcov je na obrázku popísané čo a ako sa dialo. Toto ale tie dve traderské “hlavičky” nezaujíma.

crypto-crash

A pôjde to aj nižšie a poviem aj prečo: Mt. Gox bola najväčšia bitcoinová burza medzi rokmi 2010-2014 z ktorého ukradli Bitcoin v hodnote niekoľkých miliárd US$ a tieto BTC boli použité na vytvorenie DERIVÁTOV, ktoré viažu index NASDAQ a BTC do jedného celku a 90% korelácia je do oči bijúca: 

Bitcoin price and Nasdaq futures correlation

bitcoin-nasdaq

Zdroje:Bitcoin Magazine a Zerodegde

Dôvod prečo to urobili je prostý, chcú nakúpiť Bitcoin lacno, lebo tých 40 miliárd US$ určených pre Ukrajinu z veľkej časti končí v Bitcoine (na Ukrajine je to povolené, len nie za Hrivnu) a preto viem, že aj my budeme cvakať resp. to sa plánuje. Dodávam, že rozsah kurzov (vrátane kurzov krytpomien) sa určuje tiež s derivátmi a niektoré deriváty sa vyplácajú zisk na základe US$ indexu. Takže US$ index, ktorý ukazuje dopyt po US$ je dôležitý indikátor a leží v základoch finančného systému (hoci jedna traderská “hlavička” tvrdí opak) a deriváty sú problémom pre každého a nie len pre toho, kto ich prehnal (hoci iná traderská “hlavička” tvrdí opak). A keďže derivátový komplex, ktorý doslova drží pokope finančný systém sa rozpadá čiastočne kvôli vnútorným záležitostiam a čiastočne kvôli tomu, že zdroj ilegálnych príjmov pre bankový kartel na Ukrajine vyschol a preto najväčší držitelia derivátov ako Bank of America a Deutsche bank skrachujú resp. už skrachovali len nám nikto ešte neunúval to povedať a ak dobre rátam, tak do začiatku júna, najneskôr júla dozvieme, že čo sa vlastne dialo.S pozdravom

Oracle 911Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

85 thoughts on “Ukrajina, Pfizer a pád kryptomien

  • Geisenovci – pride mi to ako paralela s filmom K…a hosi gutntag kde zbohatlikovi ukazovali co vsetko zdedil. Tak povodil Sulik aj nemeckych milionarov po Slovensku a poukazoval symbolicky co vsetko zapad nadobudol.

   Liked by 1 person

  • Zislo by sa nejake uvedenie tohto videa do kontextu. Tento pan (nepoznam ho) aj ked hovori mudro, sa totizto odkazuje na pana Milana Kovacika, ktory pri vsetkej ucte vo svojich videach uz dlhsie histerci, prehana a nerozumie kontextom. Osobne som z tohto videa trochu zmateny

   Liked by 2 people

  • S väčšinou čo pán Emil hovorí súhlasím. Áno slovenská štátnosť končí. Tu nejde o to či a v akom štátnom zoskupení my Slováci budeme žiť, tu ide o duchovné prežitie. Delenie plevu od zrna je už vo finálnej fáze. Keďže táto 3D realita hmotný svet končí (planéta Zem už nebude existovať v 3D forme, lebo taktiež duchovne vzostupuje) jedinou cestou ako prežiť je cez duchovný vzostup. Tí ktorí nezovstúpia ich duše budú poslané na znovuzrodenie (začnú nový reinkarnačný cyklus 26 tisíc rokov s čistým štítom v novovytvorených 3D svetoch). Tí čo duchovne vzostúpia budú žiť tam odkiaľ prišli alebo ako si zaslúžili. Mimochodom každý kto sa dal opichať automaticky NEZOVSTUPUJE až na veľmi malé výnimky. Taktiež tí ktorí duchovne vzostúpia nebudú prítomní tých hrôz na konci sveta ako opisuje pán Emil. Budú vytrhnutí z tejto reality krátko predtým ako tie hrôzy začnú.

   Páči sa mi

   • Možno blbá otázka, ale čo si mám konkrétne predstaviť pod duchovným vzostupom? Dobré skutky? Dobrosrdecnost? Láskavosť? Viera v Boha? Už dlhšie sledujem, že sa často spomína 3D realita a prechod do 5D, no neviem, čo si mám pod tým predstaviť.

    Páči sa mi

     • A ako sa v človeku prejavuje Boh? Tým, že si volí ľudskosť a cestu svedomia. Tým že túži po pravde a spravodlivosti a nie je mu jedno čo sa deje. Tým že tvorí, nie búra to čo vytvorili iní. Tým, že prijmeš fakt existencie vyššej entity na ktorú nikdy nedosiahneš … a popritom akceptuješ seba ako súčasť väčšieho aj vyššieho celku, založeného na harmonickej spolupráci do ktorého sa chceš začleniť. Boli sme stvorení aby sme komunikovali, spájali sa aby sme sa spoločne stali spolutvorcami diela života. Láska a porozumenie, nie nenávisť a zloba. Toto mal človek priniesť na Zem.

      Liked by 5 people

    • “čo si mám konkrétne predstaviť pod duchovným vzostupom”
     Ide o poznanie(1), chápenie(2) a žitie(3) najvyšších (Božích/Vesmírnych) zákonov,
     tj. žiť v súlade s tým čo nás presahuje
     a zároveň žiť úprimne a pravdivo sám k sebe, aby sme nakoniec boli úprimný a pravdivý aj k iným.

     Liked by 1 person

    • Pytaj sa vnutra. Seba. Nie druhych. V tychto casoch prebieha vojna co sa tyka informacii viac ako kedykolvek. Kazdy vo vnutri vie, ako zije, ake ma myslienky a ako plni svoj ucel. Ale uz je viac menej rozhodnute. Ako pise vyssie Brenda, vzostup caka tych, ktori chapu a pochopili. Je to pre nich, nas, posledna “reinkarnacia” na 3D platforme.

     Liked by 1 person

      • Pokúsim sa to vysvetliť. 3D, 5D(dimenzia) je nesprávne označenie pre vibračné hustoty svetov podľa výšky frekvencie vibrovania,do ktorých sa inkarnujú duše podľa výšky frekvencií a duchovnej úrovne. Kedže všetko je jedno ohromné vedomie (boh), ktoré sa rozdelilo (my) aby mohlo subjektívne zažívať samého seba.

       Liked by 1 person

    • majlk Duchovný vzostup súvisí s láskou. Samozrejme.
     Duchovný vzostup sú vyššie frekvencie človeka. Na takých akých vibruje, takým človekom sa stáva (pretože všetko na tomto svete má svoje vibrácie – aj naša planéta Zem).

     Frekvencie:
     Šťastie – 205 Hz
     Bezpodmienečná láska – 150 Hz
     Srdečná láska – 147 Hz
     Súcit – 144 Hz
     Jednota – 50 Hz
     Vďačnosť – 46 Hz
     Prijatie – 38 Hz
     Optimizmus – 30 Hz
     Podráždenosť – 3,5 Hz
     Sebaľútosť – 3 Hz
     Pocit moci – 1,9 Hz
     Pohŕdanie – 1,5 Hz
     Hnev, pýcha – 0,9 Hz
     Klamstvo – 0,6 Hz
     Strach, pocit viny – 0,2 Hz

     Navyše duchovný vzostup je aj odosobnenie sa od matrixu v ktorom žijeme. Nebyť od rána do večera v obchodoch, pri televízore, na nternetových sieťach, mobiloch… Viac byť v prírode, komunikovať priamo s ľuďmi, chrániť slabších, pomáhať si vzájomne, vedieť ľudí vypočuť, správne ich motivovať… Ale tiež pracovať na sebe. Čítať, tvoriť, pracovať atď. Rozvíjať svoju intuíciu. Toto všetko prispieva k duchovnému rastu.
     Je toho určite viac, ale toto je asi taký základ. Pretože my ľudia nemáme len telo (obal), ale aj dušu.
     Ja za seba hovorím, že každou životnou fackou duša človeka rastie, pretože sa týmito skúsenosťami niečo nové naučí. A ešte jedna vec… Nepoužívať svoje veľké ego. Také zdravé sebavedomie je fajn, ale inak všetkého veľa škodí. 😉

     Liked by 1 person

    • 3D je úroveň vnímania/vedomia, v ktorej myseľ identifikuje “vonkajšiu realitu” ako jedinú realitu. Vníma všetko mimo seba ako niečo iné než seba cez šošovku oddelenia a vo všeobecnosti prijíma vstupy len z piatich fyzických zmyslov. Identifikácia s “egom” sa vytvára/formuje v priebehu života v dôsledku traumy a programovania z ovplyvneného prostredia a podvedomé rozhodnutia sa v tomto stave prijímajú prevažne zo strachu. Je to akési maskovanie alebo skrývanie skutočného neobmedzeného “ja”, ktoré je vždy prítomné, ale je zahalené za touto falošnou identitou.

     5D je rozpustenie identity ega, pri ktorom sa odhalí pravá podstata Ja (zvyčajne v priebehu času). S odstraňovaním tráum a deprogramovaním falošných presvedčení sa identifikácia s touto obmedzenou perspektívou oslabuje, až kým ju nevnímame len ako jeden aspekt – hoci nie menej platný – oveľa väčšieho vedomia. Myseľ vníma skúsenosť celistvejšie a rieši paradox duality, ktorý je vnímaný z perspektívy oddelenia ega. Toto vedomie sa niekedy nazýva vedomím jednoty a je predstaviteľom lásky, ktorá je spájajúcou alebo zbližujúcou silou. (Strach je oddeľujúca sila.)

     4D je chaotické prechodné obdobie, ktorým vedomie prechádza zo stavu oddelenia (3D) do stavu jednoty (5D). Na individuálnej úrovni vznikajú konflikty a emócie, ktoré podnecujú myseľ, aby hľadala rôzne perspektívy a uvedomila si podvedomé naprogramované reakcie a presvedčenia. Myseľ často skáče medzi 3D a 5D vedomím, kým sa nedokáže stabilizovať a udržať si perspektívu jednoty (pričom si zachová schopnosť pohľadu z 3D). Na kolektívnej úrovni sa individuálne systémy presvedčení spájajú a vytvárajú “chaos” zmien, ktoré vidíme, že sa dejú v našom svete, čo zasa podnecuje jednotlivca – je to vlastne jedno a to isté. Všetky problémy, ktoré vidíme vznikať v našich spoločnostiach, sa predkladajú na zhodnotenie a prehodnotenie rovnako, ako je to potrebné urobiť na individuálnej úrovni. Najlepší spôsob, ako pomôcť planéte prejsť cez to, je prejsť cez to sám a odrážať perspektívu 5D jednoty späť do sveta alebo svietiť svojím svetlom! Dúfam, že to dáva zmysel.

     Páči sa mi

   • a prosim,to d znamena dimenzia,a aka ,casova ,alebo priestorova,a ako si moze niekto vobec dovolit sortirovat ludi po tom ockovani,ved niekto bol povinne-moje dieta opatruje v angli-do lietadla a pre agenturu,moja medicka-ze ked prezencne-tak povinne a tak to islo v rodine dookola-okrem mna,aj pana som si veru pozorne vypocula,ale ved sam si miestami protireci,a vsetko je zbytocne,nic nezmozeme,budme pasivni-teda nekonajme,to moze rovno povedat-prestanme rozmyslat,a brenda,mne to pripada ako ezoterika,a tam si kazdy vymysla podla toho,co prave vyznava,aky smer,uistujem vas,ze som veriaca,akokolvek to nazyvame ci vesmirne sily,ci boh,denne dakujem,a veru aj prosim.potom su tu spravy o akomsi evente-no preco nepovieme,ze nejaka udalost sa udeje,no vsetko je mozne,vsetkym uz nasa zem raz-alebo viackrat presla

    Páči sa mi

    • To “D” – dimenzia je pravdepodobne priestorová dimenzia. Lebo podľa jasnovidca Rumena Ivanova čas ako taký prestal existovať. Preto sa vo svete všetko zrýchlilo a deje sa viac veci naraz.
     A je jedno či “ten” čo je hore nazývame Univerzom, Pánom Bohom, Najvyšším, alebo akokoľvek,jedno je však isté. NIČ sa nedeje náhodou a sú to energie o ktorých nemajú poniektorí ľudia ani zdanie. Toto však treba precítiť a vnímať srdcom a dušou.
     Tí čo nútili ľudí očkovať sa, alebo sa na ňom nejako podieľali budú zato pykať. Spravodlivosť si ich nájde. Buď pozemská,alebo božia. A keďže sa vo svete a vesmíre všetko zrýchľuje, tak aj ich odplata nebude trvať 5-10 rokov ako tomu bolo do roku 2012. Hovorí sa tomu instatná karma.

     Páči sa mi

     • Mima, tiež cítim že si dobrý, človek, ale odplaty pre tých čo nás nútili testovať sa a očkovať sa, neprídu tak skoro. Ja nie som ani raz testovaný, očkovaný a rúšku som nikdy nenosil. To je postoj jednotlivca. Viem, že nie každý si to mohol dovoliť. Napriek tomu som presvedčený, že pokiaľ by sa 3,5 milióna idiotov nepostavilo do rady na testovanie, možno by tu už nebola ani čvarga ktorá nútila neočkovaných, aby zavreli živnosť, alebo sa inak museli ekonomicky zničiť. Som za tresty smrti všetkým, ktorí to propagovali, v rátane hlupani Čapútovej. Smrť za smrť.

      Páči sa mi

      • Jarojr …Oj. prosím, len nikomu nepriať smrť. Je to kontraproduktívne.
       Každé zlé slovo,veta adresované určitému človeku síce nabúra jeho auru a spôsobí mu trebárs ujmu na zdraví, ale ono sa to odrazí od toho človeka ako bumerang a najviac to uškodí osobe,ktorá to vyriekla.
       Viem,sme len ľudia a už sme na túto vládu maximálne naštvaní (priznám sa, že aj ja občas poviem na túto čvargu niečo zle a negatívne) ale smrť by som určite nikomu nepriala. 🙄
       Oracle sem dal krátke video z tlačovky Roberta Fica a on tam povedal, že’…Matovič sa v stredu vrátil z psychiatrickej liečebne “. Takže Matovičovi sa to zlo, ktoré spáchal na ľuďoch (povinné testovanie,a tiež očkovanie) už vracia. Matoviča to “žerie” pomaly a o ostatných zatiaľ nevieme. Ale ja osobne si myslím, že ich to v krátkej dobe určite načne.
       Naša vláda musí byť od ľudí už taká popreklínaná,že ani ich duše na druhom svete nenájdu pokoj. A určite nemajú ani v noci kľudné spanie. No, taký život ako majú oni by určite nechcel mať nikto z nás. Ale sami si vybrali

       Liked by 1 person

       • prosim,nikdynepriat smrt,ani choroby,vsetko ,co ma prist pride samo a najde si toho komu co patri,ibaze vsak sme uz vsetci z tohoto unaveni,len aby nas este nestihli zatiahnut do tej svojej vojny osobne,okrem zbrani.co sa tyka ockovania a testovania,ako uz hore pisem-no napr mam aj vnuka na it v brne,medicku ke-co mali tie deti robit-nechat skolu,ja som vlastne jedina v rodine ,co som sa drzala konstatacie mudr pekovej-tej uplne prvej,a tiez som netestovana ,neockovana,a vsetci sa ku mne vlacia-lenze ja sa pohnem len do zahrady a do kniznice-tam mi oplachovali ruky,a davali spraye-tiez som sa vyhovorila.no pises k tym dimenziam-mimka,tak ved uvidime,ale uz boli dotazy tu o co ide-3d,5d,teda v akej d sme vlastne,ale nikto neodpovedal nikomu,o nasom ponimani casu su tiez odjakziva polemiky

        Páči sa mi

     • rumena ivanova som videla viackrat napr na -cesty k sobe-,este v cesku zije-myslim,ze je ukrajinka pani lena pinkasova,uz je prastara matka bola vedma,chodili za nou ludia z dalekeho okolia

      Páči sa mi

 1. Preco ma zatahujes do Krypto, BTC ? to su tvoje SRACKY, Ty si v nich uchovavas € mimo System.
  JA som ODPORCA BTC, ked tak len si nieco o tom precitam.
  >Mt. Gox bola najväčšia bitcoinová burza medzi rokmi 2010-2014 z ktorého ukradli Bitcoin v hodnote niekoľkých miliárd US$ – BTC sa kradne ? 🙂 ked som to vycital, tak nedobre to bolo
  – kauza stara 8 rokov a ked tak este nieco pridam na citanie z pred 8 rokoch
  https://ceskapozice.lidovky.cz/tema/krach-bitcoinove-burzy-druhy-nejvetsi-podvod-po-madoffovi-rika-tata-piratu.A140227_235716_pozice_139309
  https://eabm.cz/182-hackeri-obvinili-vlastnika-mtgox-z-podvodu
  https://www.informacnavojna.tk/article/bitcoin-a-kryptomeny-iny-sposob-ako-okradat-a-kontrolovat-ludi.

  > Dodávam, že rozsah kurzov (vrátane kurzov krytpomien) sa určuje tiež s derivátmi a niektoré deriváty sa vyplácajú zisk na základe US$ indexu. Takže US$ index, ktorý ukazuje dopyt po US$ je dôležitý indikátor a leží v základoch finančného systému 🙂 🙂 🙂
  – ked si vedel, ze aj Krypto na tom zalozene a isiel si do toho a este to Propagujes…

  > ktoré viažu index NASDAQ a BTC do jedného celku a 90% korelácia je do oči bijúca:
  – len Chytrak polozi 2 vajicka do jedneho kosika a potom sa cuduje

  > najväčší držitelia derivátov ako Bank of America a Deutsche bank skrachujú resp. už skrachovali
  – Deutsche Bank bude mat za 2Q 2022 taky zisk, ze sa vam z toho zatoci Hlava, vacsi nez za cely minuly rok. takze Derivaty CFD na Menove Pary idu dalej.

  – precital som clanok z tvojho linku Bitcoin Magazine a tam pisu nieco ine co je za padom BTC

  UST sa spolieha na token LUNA, aby si udržal svoju cenu prostredníctvom algoritmickej ražby a mechaniky vypaľovania. Prostredníctvom tejto metódy sa vytvorí arbitrážna príležitosť, keď je UST mimo svojho 1 dolára. Obchodníci môžu spáliť LUNA a vytvoriť nové UST, keď je cena UST vyššia ako 1 $ a zisk. Keď je UST pod 1 dolárom, UST sa spáli a razí sa LUNA, aby pomohla stabilizovať kolík. Napriek tomu, keďže UST utrpelo úder do dopytu a likvidity, LUNA klesla takmer o 26 % za jediný deň, zatiaľ čo BTC klesla takmer o 8 %.
  Pre bitcoiny je to dôležité preto, že centralizovaná stráž nadácie Luna (LFG) nazhromaždila 42 530 bitcoinov (1,275 miliardy dolárov pri cene 30 000 dolárov) ako rezervy, ktoré sa použijú presne v týchto situáciách na obranu UST fixácie , keď sa udrží pod 1 dolárom. A v súčasnosti sa presne o to pokúšajú.
  Ako odpoveď dnes LFG hlasovala za pôžičku 750 miliónov dolárov v bitcoine a 750 miliónov dolárov v UST mimoburzovým obchodným firmám v snahe pomôcť udržať fixáciu UST. Neskôr v ten deň LFG oznámila stiahnutie takmer 37 000 BTC na pôžičku tvorcom trhu, pričom zdôraznila, že sa v súčasnosti používa na nákup UST.

  aj Michael J. Saylor NAKupoval okolo 30kilo$/BTC, opäť ma moznost LACNO přikoupit… 🙂

  Páči sa mi

  • “Deutsche Bank bude mat za 2Q 2022 taky zisk, ze sa vam z toho zatoci Hlava”

   Podľa akých dát? Ktoré zverejní kto? Klamať na papieri môžeš len určitý čas ale ako sa vraví, lož ma krátke nohy. Že je tento typ biznisu neudržateľný, je jasné aj trochu príčetným robotníkom za pásom, ktorí napr. vidia, koľko nepodarkov sa tvorí pri zvyšujúcej sa výrobe a koľko sa vyrobí na sklady a nemá odbyt. To len zopár príkladov z rozhovorov, ktoré som mal s ľuďmi vo výrobe. Vo výrobe, nie na burze…

   Potemkinova dedina sa zrúti, bez ohľadu na to, čo bude na papieri alebo v grafoch. Či to bude sprevádzať točenie hlavy z “fantastických” ziskov alebo nie, je úplne nepodstatné. Podstatný je výsledok a tým bude krach niektorých typov civilizácii.

   Liked by 5 people

   • Zatial len moj odhad. Nepotrebuju Klamat, tie Zisky im uz odovzdaju ti Robotnici o ktorych sa zmienujete, ktory v Panike pred Inflaciou sa rozhodli Investovat svoje Celozivotne Uspory do roznych Aktiv, ktore teraz stracaju svoju Cenu a Hodnotu. Pridu o minimalne 80% svojich Investicii, niektori aj o Celu Investiciu a ak si pozicali tak im zostanu este vacsie Dlhy.
    Samozrejme, ze mi je ich aj luto, ale komu niet Rady, tomu neni Pomoci.

    Ševče, drž se svého kopyta.

    Páči sa mi

    • Aké miliardy im asi robotníci odovzdajú, keď už dnes 1 percento ľudí vlastní 90 percent bohatstva?
     Klamať jednoznačne potrebujú, ako každý zločinný mechanizmus. A na lži aj kľakne. Klamať potrebujú už od svojej prvej lži, inak sa pri živote lož držať nedá.

     Tvoju “radu” ti vraciam naspäť, bude Ti užitočnejšia.

     Liked by 1 person

     • Odovzdaju este aj to malo co maju a este budu Dlzny. Ak niekto pristupil na ich Hru (lzi), a upisal sa.
      Drzim sa tejto rady a aj inych, predovsetkym nie som Chamtivy. JA sa len tak lahko nenecham zlakat na Velke Zisky. Mam aj Manualne zrucnosti v roznych oblastiach. Stara Generacia.

      Liked by 1 person

   • Vďaka. Verím, že sa zobúdza. Procesy prebiehajú a dali sa do pohybu a všetko vyvrcholí v tzv. Event. teda udalosti. Trošku budem parafrázovať jeden citát…Netreba už zobúdzať viac ovečiek, treba budiť ďalších ovčiarskych psov/vlkov myslené ako obrancov stáda. Snáď sa to deje.

    Páči sa mi

    • Samozrejme s tým zobúdzaním to nie je jednoduché. Poslednú dobu sa ozývajú rôzni proroci a bude ich stále viac a viac. To zobúdzanie bude trvať dlhodobo, lebo veľké percento “prorokov” a tak zvane “vtelených”, nás bude opäť rozdeľovať. Preto odporúčam sledovať, prehodnocovať, neškatuľkovať a nedehonestovať. Tým ktorým nebudete rozumieť, dôverujte iba keď sa bude ich vízia plniť tak ako zvestujú v dostatočnom predstihu, ale ani tak sa nenechajte nachytať a nezastávajte sa ich. Nechváľte ich a neďakujte im. Ďakovanie tvorí ego a to škodí duši. Všetko platené je podvod.

     Páči sa mi

  • Truther článok je článkom,ale je to len v hypotetickej rovine. Informačné pole sa zväčšuje. Veci sa vo svete konajú inak ako by si títo jašteri z Davosu a Bruselu priali. Funguje kvantová fyzika. Navyše ľudstvo od roku 2012 dostalo druhú šancu na život. Slovensko bude doslova svietiť (v Banskej Bystrici sa má otvoriť najsilnejší energetický portál) a Čechy ochránia všetky krajiny naokolo.
   Len tak pre nič za nič sa nespojilo Rusko,s Činou a Indiou. Je to protiváha proti zlu vo svete.
   Odporúčam pozrieť si videá od bulharského jasnovidca žijúceho v Prahe (Rumen Ivanov). Tento jasnovidec už v roku 2016 povedal, že sa spojí Rusko,Čína a India. Že príde solárny záblesk zo Slnka a nebude žiadny internet,ani elektrina (ale ľudstvo už má náhradu – iný zdroj energie).
   Moje osobné stretnutie s týmto pánom bolo pre mňa naozaj úžasným zážitkom. Vyžaruje z neho neskutočná energia .
   On si nevymýšľa, jeho výpovede sa naozaj udiali. A aj sa dejú.

   Páči sa mi

    • Opäť lož ako Praha od správcov systému tohto gulagu. Logicky si odpovedz, ako dlho sa využíva elektrina? A to bol predtým stredovek? Dnes poznáme iné druhy pohonov a navyše energia okolo nás denne prúdi v nevyčerpateľných množstvách, ich jedinou slabinou je, že sú zadarmo. Áno, krátkodobo to bude pre mnohých šok, ale žiadny stredovek sa konať nebude. Možno keď úžerníkom padnú trvale záznamy o nakradnutých nuláchj a jedničkách, pre nich príde popravisko ako za stredoveku, lebo nebudú mať ako vykázať, že čo stáročia kradli vlastne nemajú ako zdokladovať.

     Liked by 1 person

      • Mima: vies, naozaj nechcem spochybnovat vsetko to co tvrdite, ale uvedomujete si, ze je to len rozpravanie nejakych tvrdeni z internetu ci TV? ma niekto tie patenty, co mal Tesla k dispozicii? myslim niekto z beznych ludi? asi nie. Ak aj existuju (a to je velke ak), tak ich ma US armada…..a kedze ta ich doteraz nedokazala pretavit ani len do zbrani, co je najjednoduchsia cesta (vzdy je lahsie nicit ako stavat), tak naozaj nechapem, na com to mate cele postavene. To iste ako volna energia, vsade okolo nas……ked neboli elektricke autá, tak ezoterici tvrdili, ze su patenty na ne, len kvoli ropnym firmam sa neuvolnuju. Uz minimalne 5 rokov sa snazia velki hraci prejst zo spalovacich motorov na elektricke a nevieme sa ani len poriadne pohnut s bateriami do aut……stale su defacto rovnako, rovnako vykonne, tazke, pomaly sa nabijajuce a drahe. Kde su tie objavy? Kde vidite ten progres, ktory tvrdite, ze je? Nie je to nahodou len emocny vyron ezoterikov, ktori pretavuju svoje citenie do videnia? Osobne verim, ze tieto veci existuju, ale podla mna momentalne nikto nema tieto patenty naozaj spracovane. A navyse nie som si ista, ci v tejto dobe by to bolo aj dobre. Ale takisto pochybujem aj o tych ludoch, ktori si fandia aki su uslachtili…..naozaj by boli tak povzneseni, keby boli niekde na vojne? ked nebudu lieky ci jedlo? urcite taki su, ale Steiner hovoril, ze keby boli na Zemi 12 spravodlivi, tak by bola niekde inde cela Zem. Takze asi ani tych 12 nie je.
       Otec: mozes mi povedat viac o inych druhoch pohonov, ktore potencialne nahradia povedzme o tyzden elektrinu, plyn, ropu? Energia, ktora bludi okolo nas v nevycerpatelnych mnozstvach…..to mas na mysli vietor? ci slnko? ako ju zachytis, pretransformujes, uskladnis? vytavis na zaklade slnka ci vetra v nasich koncinach ocel? nie teoreticke a hypoteticke ale konkretne tvrdenia chcem pocut.

       Liked by 2 people

       • iba to sa traduje,ze okamzite po smrti teslu tam nabehla-asi fbi,niekto taky-a cely archiv zmizol,udajne mal vela patentov a napadov,inac tesla a leonardo da vinci su moje srdcovky

        Páči sa mi

       • Ahoj Janka. Současný pokus o přechod na el.auta má jiný důvod, a to, aby ve finále byla auta jen pro někoho a zbytek musel sedět doma, viz teorie švába ze Švajcu o maximálním okruhu, v jakém se máme v budoucnu smět pohybovat. Problém osobně nevidím v chybějících zdrojích energií, ale spíš v odklonu výuky fyziky jiným směrem někdy před 100 lety. A také na tom, že musí všichni chtít změnu a to zatím neplatí, bohužel. Kromě Tesly stojí myslím za pozornost Thomas Henry Moray (“Země pluje v moři energie”) a odkazoval na něj i Tesla. Dále pak Stanley Meyer jezdící autem na vodu a další a další.. Kde jsou vibrace, je i energie…

        Páči sa mi

      • nic som o nom nepocul, kto to je? 🙂

       Mate Mima velmi naivne predstavy, dnesny svet je postaveny na materialistickej vede a tomu odpovedaju aj technologie ktore mame k dispozicii a sme na nich zavisli. Aby sa veci pohli dopredu, musi sa zmenit, pohnut myslenie ludi, to zmeni vedu a ta prinesie nove technologie. Ale opacne to fungovat nebude, to by bola pre dnesnych ludi magia, to nieje dobre. Toz na rozpravky o Teslovi zabudnite, cas na jeho vynalezy este nenastal.

       Takze stojim si za tym, ze v dnesnom svete je strata elektriny a internetu navratom do stredoveku. Bez tych dvoch veci sa neda robit prakticky nic. A tak isto ropy a dalsich xy veci.

       Páči sa mi

     • Dám otázku, ktorá vyplýva možno z môjho nedokonalého poznania fungovania jadrových elektrárni. V jadrovej elektrárni mám primárny a sekundárny okruch ochladzovania . Voda v týchto okruhoch je hnaná pomocou čerpadiel, ktoré sú na elektrickú energiu. ak by došlo k okamžitému výpadku elektrickej energie tieto okruhy ochladzovania by boli automaticky vypnute. Zároveň si neviem predstaviť zasúvanie regulačných tyči bez elektrického ovládania. Ak by nastal ten solárny záblesk a nastal by výpadok elektrickej energie a internetu, tak by zlyhali aj všetky tieto bezpečnostné prvky. Tým pádom by sme sa neocitli v stredoveku ale v dobe kamennej ak by to vôbec niekto prežil.

      Liked by 1 person

      • pri výpadku el. energie by mali nabehnúť turbogenerátory a dodávať el. energiu po nevyhnutný čas dokedy sa reaktor zastaví. Aspoň taká je teória. Ako by to fungovalo pri solárnom záblesku je otázne. A pri jadrovej vojne to nikto nerieši.

       Liked by 1 person

      • Nejsem od fochu, ale domnívám se, že primární okruh býval chlazen kapalným sodíkem, nebo tak podobně. Pokud vím, reakce se zastavuje grafitovými tyčemi, které zajedou (možná gravitací bez potřeby dodávky energie) do aktivní zóny a pohltí částice způsobující reakci. Stejně by ale bez dochlazení čerpadly asi nastal problém.

       Páči sa mi

      • jedna vec je zastavit elektraren, dalsia vec je, ze tie tyce sa standartne dochladzuju dalsich par rokov v bazenoch mimo elektrarne, kde musi cirkulovat voda. no a ked cirkulovat prestane, tak sa vypari a pri reakcii s kyslkom tie tyce idu do luftu. takze to by fakt cele nedopadlo velmi dobre.

       Páči sa mi

      • v skratke sa da povedat, ze zavisi od typu reaktora, nase VVER su naozaj bezpecne. Horsie to je pri RBMK (Cernobylsky typ), este nejake dodnes funguju. Ale nic nenahradi inzinierskeho ducha, ktory naprojektuje jadrovu elektraren v sopecnom pasme pri mori (Fukushima), tam sa moze vymyslat aj 100 roznych zaloh.

       Liked by 1 person

  • “aby v konečné fázi dosáhl úplného odpojení lidské duše z kontaktu s duchem.”Toto nie je možné pretože duch-duchovná myseľ obsahuje esenciu, substanciu života,vedomie,sebauvedomenie.Ľudská duša je práve to ego,egomyseľ.Skôr asi pôjde o potlačenie svedomia ktoré je súčasťou vedomia.

   Páči sa mi

    • Démonské sily sú vyšpičkované egá-duše.No tiež im musí niečo dávať energiu života,vedomie,sebauvedomenie,voľbu a vôľu-takže duch-duchovná myseľ.Ďalšie pozitívne prirodzenosti ducha sú v prípade extrémnych ég potlačené -napr.svedomie,súcit atď.

     Páči sa mi

     • Každý sem niečo napíše, čo si z tejto tématiky prečítal, alebo pozrel vo videu. Nechcem sa tu o tomto z nikým hádať, ale ak sem niekto niečo takéto dá, nech to je človek, alebo vtelenec ktorý dokáže, že to čo píše je skutočne to, čoho by sme sa mali držať. Žiadne démonské sily neexistujú. Pochopte, že 99,99 % zločincov nám skúša dať nadeje. Nádej neexistuje, keď sa motáte okolo sprostostiach. Skúste sa toho démona opýtať niečo čo sa udeje zajtra, alebo do roka v akej koľvek oblasti. Pokiaľ to nevie, alebo sa mýli, je to podvodník. Už nebuďte ovce a nechcite opäť nasledovať novodobých vodcov. Buďte sami sebou a nezmysly ako karma a démonské sili ponechajte hlupákom.

      Páči sa mi

      • “Žiadne démonské sily neexistujú. Pochopte, že 99,99 % zločincov nám skúša dať nadeje. Nádej neexistuje, keď sa motáte okolo sprostostiach. Skúste sa toho démona opýtať niečo čo sa udeje zajtra, alebo do roka v akej koľvek oblasti. Pokiaľ to nevie, alebo sa mýli, je to podvodník. Už nebuďte ovce a nechcite opäť nasledovať novodobých vodcov. Buďte sami sebou a nezmysly ako karma”..Ak sa budeme zaoberať len vonkajškom,následkami a dôsledkami tak nikdy neprídeme na príčiny dejov ktoré sa vo vonkajšiu a hmote nenachádzajú.Tí zločinci sú všetko démonické sily a extrémne egá.Niekto môže predpovedať budúcnosť ale presnú budúcnosť,dátumy a to čo sa naozaj udeje vie len HNR.Ostatné sú bludy,podvody alebo samovyplňujúce sa proroctvá.Karma neexistuje ale existuje zvolený údel,rola a úloha.

       Páči sa mi

       • Po svete behajú bytosti s IQ viac ako 300 a veľa z nich sa hrá na prorokov, alebo bytosti z inej planéty. Vední svoje znalosti nezneužívajú a tí čo nie.
        Keď chcete zistiť či sú to naozaj tí nepodvodní, pýtajte sa na veci dopredu. Oni poznajú sled dianí dopredu ! Otázky musia byť krátke a jednoznačné. Každé toto zrnko múky musí vedieť čo sa stane za minútu, za hodinu, či za rok. Otázka musí byť inteligentne formulovaná. Napríklad keď hodím kockou pred 11:00 16.5.2022, aké číslo padne ? To je otázka pre tie múkové zrnká v piesku. Je ich 0,01%. Tak že keď vám desať krát za sebou odpovedia správne, môžete sa nad tým zamyslieť. Bol to iba jeden z príkladov, či že neberte to ako najlepšiu otázku.
        Je to jedna z mála možností, ako sa presvedčiť o vednosti takejto bytosti. 99.99% sa toho nebude chcieť zúčastniť, to je to 99,99%.

        Páči sa mi

        • Áno,na zemi sú vtelené entity s rôznymi danosťami a schopnosťami využívajúce percentuálne vyššiu kapacitu mozgu ako ľudia.Oni sú napr.(okrem iného)schopní aj predpovedať čo sa stane.Mozaikovú analýzu,syntézu,logiku majú v malíčku.Intuíciu využívajú taktiež a sú schopní predpovedať a aj zariadiť deje tak že sa sami poskladajú a samovyplnia do želaného smeru-samozrejme ak je to osudmi zúčastnených účinkujúcich pred inkarnáciou zvolené.No nikdy to nie je tak že viem na 100% a vôbec nič neurobím a nebudem sa podieľať na tom že v určitý dátum,hodinu a minútu začne napr.vojna aj keď sa všeobecne predpokladá! že začne.

         Páči sa mi

         • To je práve to, keby si chcel položiť zlú otázku. Zlá otázka je aj tá vojna. Na takú otázku by ti mohol odpovedať iba zloduch, nie vedátor. Odpoveď na časový sled čísiel z 10 otázok 10 správnych odpovedí, je už minimálne zaujímavá. Otázka musí byť krátka a samozrejme nezneužívaná. Odpoveď na tú otázku toho času a čísla by mala byť asi takáto, teda pokiaľ ju položíš skutočnému vedátorovi: čím bližšie k času 11:00 budeš, tým bude číslo nižšie a kockou môžeš hádzať iba ľavou rukou zľava do prava a najskôr od 10:59:31 hod. To je samozrejme iba príklad.

          Páči sa mi

       • Odpoveď s jedinou chybou, je chyba. Preto keď nedokážeš odpovedať treba radšej mlčať. Aký si myslíš, že budeš mať postup v úspešnej firme, budeš kritický na vedenie, aj keď budeš mať IQ 300 ? V porovnaní s krásnou hlúpou blondínkou, ktorá bude mlčať, žiadnu.

        Páči sa mi

        • Z toho videa vyplýva ako málo stačí človeku aby sa cítil ako kráľ.Kus svojho teritória,partnerku na množenie,peniaze a potrava.V poriadku.No je to qázi živočíšne prežívanie,nie žitie.Mne to nestačí.Poznanie kto sme,prečo sme tu,aká je naša úloha,kde to vlastne sme,prečo sa veci dejú tak ako sa dejú na tejto planéte,dobro,Boh,pravda,zlo,podstata bytia atď.atď.to sú otázky na ktoré hľadám odpovede a bez toho by to bolo len prežívanie.

         Páči sa mi

          • Boha?Lebo Ho považujem za Absolútnu Bytosť s Absolútne Pozitívnou prirodzenosťou-Dobro,Pravda,Láska,Múdrosť,Poznanie,Odpustenie,Súcit,Šťastie atď.atd.Zlo a lži považujem za dôsledky a následky aktivácie pádu,odklonu ,odvrátenia a vzďaľovania sa od Boha,HNR.

           Páči sa mi

 2. Edgar Cayce prorokoval nepokoje po celom svete, prírodné katastrofy, avšak vylúčil tretiu svetovú vojnu. Tej má zabrániť jedna krajina, kde ľudia uctievajú morálne ľudské hodnoty a majú hlavu štátu, akého nemá žiadny iný štát. Krajiny spolupracujúce s touto krajinou budú mať blahobyt a budú žiť v mieri, láske a prosperite. Tou krajinou je Rusko 😉. Mne to dáva zmysel !!!!!! Ďakujem Vám všetkým za vaše prínosné analýzy, ste pre mňa studnica poznania a smerujete ma (samozrejme nie len mňa) správnym smerom.

  Liked by 4 people

 3. napísal som to už raz a napíšem to zase. Ak chceme poznať odpovede, musíme vedieť položiť správne otázky. Prečo sa to deje a hneď na to nadväzuje otázka Cui bono? Súčasné problémy vo svetovej ekonomike nie sú systémovým zlyhaním, ale sú sériou premyslených krokov na dosiahnutie stanovených cieľov.
  V súčasnosti kráčame k zlomovému bodu dejín a vývoja tejto ľudskej civilizácie. Priamo pred očami, svet aký poznáme končí a na jeho rozvalinách sa buduje nový svet. Dôkazy o tomto sú na každom kroku. To či niekto bude mať zisk alebo nie, aké budú ceny energií, ceny potravín a iných tovarov a iných komodít je v tejto chvíli irelevantné. Podstatné je to či tieto veci splnia svoj účel (a oni ho splnia) a kto ho využije. Či to bude deep state alebo patrioti.
  Krach príde. Otázka je, že čo k tomu jednotlivé strany ešte potrebujú. A tu môže byť dôvod takého záujmu u ukrajinskú pšenicu a olejniny. Film “Vlákna” o WWIII to dobre ilustruje. Cez potraviny ovládaš masy.
  Podstatné pre obyvateľstvo je určiť spôsob ako najlepšie ochrániť seba a svoju rodinu v tomto “prechodnom” období.

  Liked by 2 people

  • Tak nejako nemám strach o nás…. sme ako voda, “tečieme” vytýčeným smerom a ľudia, ktorý chcú ten tok regulovať, po čase zistia, že voda si nájde svoje chodníky, svoj smer, oblečie všetky prekážky, ktoré jej postavia do cesty. Videla som to veľa krát, tzv. Husákove deti majú v sebe ešte to, čo chýba dnešnej mladej generácii… schopnosť nájsť si cestu. Zatiaľ len tušíme že nám to dá zabrať, ale verím, že ten čo si bude chcieť v tej riečke “omočiť nohy” prekvapí sila prúdu. Je to na nás, aby sme vytvárali okolo seba komunity ľudí, ktorí si navzájom v najhorších časoch dokážu podať pomocnú ruku….a ak nebodaj nastúpi deep state, nehrať s mini ich hru a vystúpiť zo systému.

   Páči sa mi

   • ak dovolite-aj ja si robim nejake nadeje,ze my nie sme este tak moralne-prepacte vyraz-zopsuti,ako som postretla pri dlhsom pobyte-v kapitali,ja si pomaly dozivam,ide mi o vnukov

    Páči sa mi

   • Môžte konkrétnejšie vysvetliť “vystúpiť zo systému”?
    Napríklad (hypoteticky), ak budú potraviny alebo energie na prídel a práca podmienená neexpirovaným qr kódom, ako odporúčate nehrať ich hru?
    Rád by som poznal váš názor/návod, nakoľko vieme, ako sme dopadli počas fejkovej pandémie.
    Ďakujem.

    Páči sa mi

    • Ak by išlo do tuhého a právo na prácu, príjem, energie a potraviny by boli podmienené poslušnosťou a podriadenosťou systému ,(napríklad podmienkou povinnej vakcinacie, QR kód), budem žiť tak, aby som si svoje potreby dokázala zabezpečiť svojimi silami mimo tento systém. Verím tomu, že takto zmýšľajúcich ľudí bude veľa. Chce to začať odznova…..v komunite ľudí, ktorý si navzájom pomáhajú, napríklad výmenné obchody, vyučovanie detí, ľudové liečiteľsvo atd. Verím tomu, že žiadny systém, ktorý je zriadený násilím, nedokáže vydržať dlhodobo, preto treba “neohnúť chrbát”. Neviem, či to dokážem, alebo či sú moje predsavzatia len utópia, v každom prípade som ale odhodlaná nevzdať sa bez toho, aby som to neskúsila.

     Páči sa mi

 4. Spätné upozornenie: “Do čerta s Bruselom, načo je nám EU” sa plní na margo môjho údajného optimizmu | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 5. JankaS US celému svetu ukradla mozgy. Doslova. Dopísmena. Všetky patenty, vedcov (aj tých zlých,ktorí utiekli – alebo ich oni odviezli) po II.svetovej vojne. Veď zisťujte sama. Čítajte,patrajte. Pýtajte sa múdrych ľudí.
  Západ ukradol ľuďom všetky patenty,tajné informácie, bohatstvo krajín aby to mohol využiť vo svoj prospech. Myslíte si, žeby globalisti s radosťou nechali ľudstvo využívať všetky tie energie za ktoré sa neplatí ? Veď nejakým spôsobom musia ľudí ožobračovať a ponižovať.
  Skúste si prečítať knihu Čierna kniha katolíckej cirkvi. O Vatikáne, o tom čo skrývajú vo svojich archívoch a podzemí, o bankároch atď. Tak isto podzemie vo Švajčiarsku. Je veľa miest o ktorých ľudstvo nemá ani poňatie čo sa v ich chodbách v podzemí skrýva. A ako mocní za oponou manipulujú s ľudstvom a ich mienkou. Však, keď človek chce,tak informácie si nájde. Záleží len na tom,či tomu človek uverí, alebo nie.

  Páči sa mi

 6. Ahojte
  Je tu niekde na blogu spolahlivy navod na nakupovanie kryptomien? Ešte nemam žiadnu peňaženku, ale chcel by som nakupiť nejaké kryptomeny uvažujem o BTC, Stellar alebo XRP len neviem kde je to bezpečné a ako ich potom vlastne dostanem na súkromnú peňaženku. Viete s tým pomôcť nejaký návod, stránka s linkom alebo rada by sa zišla.
  Ďakujem

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s