“Do čerta s Bruselom, načo je nám EU” sa plní a na margo môjho údajného optimizmu

Nie som optimista, niežeby som nevedel, že čakajú nás svetlejšie zajtrajšky, ale preto lebo viem, že cesta bude ťažká a tŕnistá. Chcem tým povedať, že starý neľudský systém sa rozsype, ale to neznamená, že nový lepší systém tu budeme mať na ďalší deň, lebo my to budeme musieť to vybudovať po tom, čo sami spravíme doma poriadok, a to aj znamená, že mnohí budú musieť dať dokopy ten svoj život, ktorý sa im prakticky cez noc sa rozsypal.

Do toho celého zapadá to, že Putin podpísal dekrét podľa ktorého (ak druhý zdroj je správny) 30.septembra toho roku Rusi zatrhnú export surovín do nepriateľských krajín a v Európe jedine Maďarsko a Srbsko dostane suroviny, a to vysvetľuje prečo sa robí toto (Gašparovi ďakujem za súhrn):

 1. Švajčiarsko rozmrazilo Ruské aktíva vo výške 3,4 miliardy dolárov, pretože nedokázalo dokázať, že podliehajú sankčným obmedzeniam.
 2. Taliansky ropný gigant Eni je pripravený zaplatiť za ruský plyn podľa schémy s konverziou na Ruble prostredníctvom Gazprombank (informácie od Bloombergu).
 3. Taliansky premiér Draghi (ktorý predtým obvinil Nemecko, že už platí za plyn v rubľoch) už začal rozprávať, že Biden by mal zavolať Putinovi a dohodnúť sa na princípoch spolužitia v “čudnom novom svete”.
 4. Spoločnosť Rystad Energy uviedla, že do zimy 2022-2023 bude so súčasnými trendmi stáť plyn na spotovom trhu 3 500usd
 5. Nebolo možné dohodnúť sa na ropnom embargu proti Rusku, pretože mnohé krajiny vyžadujú rôzne oneskorenia. Zároveň je potrebné poznamenať, že so súčasnými trendmi na trhu s ropou dostáva Rusko každý mesiac až 20 miliárd dolárov. USA zúfalo chcú tento kohútik uzavrieť , ale zatiaľ to nefunguje.

Lenže už je neskoro, nenapraviteľné škody už boli napáchané a teraz sa rozhoduje, či idioti od Klausa v európskych vládach čaká hrozný koniec vo forme obesenia na kandelábri alebo lynču či dajaká soft metóda odstránenia čo znamená hrôzu bez konca. To znamená aj to, že rekordné zisky pre Deutsche bank v 2Q 2022 o ktorom istá traderská “hlavička” blúznila zostanú vo sfére fantazmagórií. Tvrdím to z jedného dôvodu: klienti si budú urýchlene nakupovať u Ruska to, čo môžu a to znamená stiahnutie financií z bánk a uloženie mimo ich priamy dosah lebo NIKTO nebude čakať do konca septembra.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

70 thoughts on ““Do čerta s Bruselom, načo je nám EU” sa plní a na margo môjho údajného optimizmu

 1. Pekne napísané. Lepšie časy prídu. Veľa ľudí však bude potrebovať plienky a antidepresiva. Ako “odmenu” za apatiu a nezáujem. Ich vec. Každý má rovnako času.

  Svet je jedno veľké divadlo. Rôzne dejstvá so zmätenými hercami. Jedinci hľadajúci neustále logiku tam, kde už dávno zanikla. Právo v bezpraví. Virtuálne zrkadlové systémy. Show mus go on.

  Egá politikov rastúce do nekonečna. Naháňanie politických bodov v rozklade celého systému. Naivita. Obetovali ľudstvo v prospech vymyslených výhod. Hyenizmus. Virtuálne delenie ľudí na rôzne frakcie. Nezmysel. Skutočné delenie je už len na svetlé a tmavé bytosti.

  Doba odkryla takmer všetko. Konečne. Ak poznáme nedostatky a saboterov, dá sa pohnúť vpred. Koniec hry. Uvedomenie bytostí. Ostane osoby v moci psychopatickej vlády budú a sú v ohrození. Precitnutí sa postavia na odpor. Zvyšok precitne zrejme až v inej dimenzii. Evolúcia. Triedenie. Great awakening.

  Drzme sa a spájame sa. Ucme sa a napredujme. Budete potrební pre svoje okolie. Najme pre budovanie základov lepšej civilizácie a mladej generácie. Na zvyšnom nezáleží. A už vôbec nie na fiat financiách.

  Ostávajte v láske.

  Liked by 11 people

 2. len trochu nam dokonca ani nie rusi ale ukrajinci priskrtili plyn a z drzich hrdinov sa stali vyplaseni ziacikovia, bolo az smiesne ako sa predvcerom v relacii prelaknuti viskupic s pripecenym kremskym co si politiku pomylil s kabaretom krutili a k nepoznaniu zmenili svoju retoriku, eu je nam na nic tak dlho ze si uz ani nepamatam odkedy, ak na vytriezvenie niekomu nestacili povinne kvoty tak musi mat latku zapredanosti poriadne vysoko, eu je nazov spolku do ktoreho sme vstupovali ale dnes sme sa ocitli v stvrtej risi, ak chce byt pan fico o krok popredu si musi vybrat stolicku a prestat bluznit o tej ciernej ekonomickej organizacii riadenej nevolenymi ludmi, napriklad mna osobne vyhody pre oligarchov a inych nenazranych zmrdov nezaujimaju

  Liked by 8 people

 3. Nemôžem nesúhlasiť s článkom. Možno by som mal nejaké poznámky pod riadkom, ale celkovo si to napísal dosť dobre.
  Poviem to takto v skratke:
  Rusko je momentálne na tak vysokej morálno-vojenskej úrovni, že NATO (USA), pri priamej konfrontácii, ani nedokázali odpáliť svoje smiešne jadrové zastaralé šulce. Toho si je západ vedomý. Nikto na Rusko vojensky nemá ani zďaleka, aj keď sa to tak niekomu nemusí zdať. Rusko je veľmoc číslo 1. a zločinci bieleho bordelu to vedia. Momentálne míňajú všetky prostriedky “spojencov”, lebo vlastné sú už iba klincom do rakvy. Do konca roka príde definitívny Putinov klinec, pre západnú Európu. USA sa možno rozpadne mierovo ako Československo, no a my sa musíme snažiť sa s Českom spojiť. Rozdelenie, bolo plánované, aj keď príjemné.

  Liked by 4 people

   • Myslím si, že si optimista, ale beriem to, lebo ťa vnímam ako pozitívnu rozumnú bytosť. Ver mi, že voľby už nebudú demokratické ani víťazné !
    Príde niečo iné, o čom napíšem koncom júla. Leto bude pre nás pozitívne, aj keď iba dočasu.

    Liked by 2 people

    • jejda,takto nam to davat po kvapkach a ja som uz tak strasne stara,tak uz akakolvek zmena-okrem vojny u nas potesi,a mne nepripada,ze by ten dolar drzal taku dobu,ved udajne ma cina vykupene vselico v amerike-tak sa hovori ,ze este aj sears tower v chikagu,idu si svoje -pomaly,maju cas-a tuto u nas absolutne ignoruju celkovu zmenu geopolitiky-nevidia,necitaju,to je pre obycajneho cloveka nepochopitelne

     Liked by 1 person

     • aveeeva,
      Veľkej vojny sa báť už nemusíš. Ešte jedno môžem povedať, že občianska vojna v USA už nehrozí.
      Toto leto, bude pre nás (?????) veľmi optimistické a príjemné.

      Páči sa mi

   • Uvidíš, že to Amíci ustoja a vydržia až do konca februára-marca 2023. Putinovi to vyhovuje, lebo vojna ho zatiaľ stojí menej, ako západ. Putin si počká na zmenu idiota Bidena. Možno sa mýlim, ale asi nie.

    Liked by 1 person

    • Jarojr Pyramídové štruktúry sa tento rok zrútia. Skrachuje NATO, tiež EÚ a ešte rôzne iné inštitúcie. V polovici tohto roka Rusko dostane druhu šancu ( ich planéta Neptún im v tom pomôže). A SŠA Pluto maximálne poupratuje. Tento rok určite a budúci rok to bude už LEN akési spätne echo všetkého čo ešte z nich zostane. Pax Americana končí. Ich americký sen nevyjde. Amerika už viac nebude svetovým policajtom.

     Liked by 2 people

    • Ustoja?! Pri tom ako Biden vyčíňa a systematicky ničí americkú ekonomiku a štát?
     Menovite všetko ilegálnym imigrantom, ktorí prúdia cez južné hranice, likvidácie energetickej sebestačnosti a malého a stredného podnikania atď.
     Buď nevieš o čom hovoríš alebo si súdruh Munchausen…

     Liked by 3 people

     • Ver mi, že ja dobre viem o čom píšem. Presvedčíš sa opäť, že sa stane to, čo sem napíšem. To čo sa teraz deje už predsa nie je o Bidenovi, ani o ekonomike. Nemôžem napísať viac, lebo ani viac zatiaľ “neviem”. Nie som kúzelník, ale stane sa to, čo dopredu napíšem. Momentálne zväčša píšem o menovom systéme, ale neskôr napíšem oveľa viac vecí mimo menového systému. Napíšem informácie opäť dopredu a keď sa to nestane presne tak ako napíšem v dostatočnom predstihu, budeš mať priestor na kritiku.

      Páči sa mi

   • Momentálne sa “experti a analytici” predbiehajú, ako by vysvetlili minulo týždňový pokles BTC a kadia na neho. Niektoré predpovede sú nehoráznym svinstvom z ich pokryteckej neodbornosti, lebo doteraz nedali na BTC dopustiť a po poklese začali BTC zatracovať.
    Je to pravidlo týchto “odborníkov”, vyjadrovať sa až potom ako sa niečo udeje. Tak ako som viac krát vo videách zdôrazňoval, BTC je kryptomena ničím nekrytá, alebo presnejšie, je krytá dôverou bohatých nadšencov.
    Tí najväčší pokrytci a zločinci ktorí začali vypredávať sú práve nastrčené figúrky z Wall street.
    Ako som minule spomínal, FED je už na druhej koľaji a uvidíte, že ak dostane po prstoch, bude musieť onedlho opäť znižovať úrokovú sadzbu.
    Myslím si, že tento rok príde ešte jeden rast BTC/USD a potom nastane ten obrovský prepad o ktorom stále píšem.
    https://drive.google.com/file/d/11-sje4VszuJE9UvkrAVI1avBxX1gUxNt/view?usp=sharing

    Páči sa mi

     • Pozri sa na to pragmaticky a spomaľ svoje predpovede na pád USD. Americký dolár je krytý celosvetovým dopytom.
      Poviem ti to takto a skús sa nad tým zamyslieť. Pokiaľ máš zdroje, ktorým veríš a chceš im veriť ďalej, pýtaj si informácie dopredu a porovnávaj, či sa z toho aspoň niečo napĺňa. Ak nie, tak si hľadaj iné zdroje.
      Nemám 40 rokov, aby som robil chyby, ako 80% informátorov teoretikov. Nemám 50 rokov, aby som robil chyby ako 99% informátorov teoretikov.
      Za všetkým, čo verejne napíšem si stojím a vždy budem stáť.

      Čo myslíš, čím je živená a krytá demencia veľkého percenta Slovákov ? Je to propaganda a médiá a zdravotníctvo. Tým je to kryté a pokiaľ sa títo dementi neposunú ďalej, zostanú v strachu, tak to tak ešte dlho zostane.
      Tak to by mohla byť odpoveď aj na tvoju otázku, čim je krytý Americký dolár. Je to zotrvačnosť. Pád Amerického dolára bude znamenať zastavenie všetkého, čo sme doposiaľ videli v pohybe. Naozaj zastaví sa absolútne všetko.
      Všetko sa zrúti a už neobnoví do pôvodného stavu.
      Všetko čo zverejníš dopredu a nie je na 100% isté, sa časovo presúva.
      Tak to bolo aj s vojnou na Ukrajine. Americký dolár tento rok zostane stabilný, aj keby celá Amerika spala na ulici v stanoch.
      Koľko percent Američanov si žije nad štandardne ? Koľko miliardárov žije v Amerike ? Je to malé percento a oni držia dolár nad vodou.
      Pokiaľ tu nechceme svetovú vojnu a to ju naozaj nechceme, musíme sa prispôsobovať týmto miliardovým zločincom.
      Už existuje proti pól nových miliardárov, ale tí taktiež rátajú miliardy v USD.
      Pád menového systému nastane až po roku 2022, skôr určite nie !

      Páči sa mi

      • > Americký dolár je krytý celosvetovým dopytom.
       Práve že nie, ropu už môžeš kúpiť aj za €, Yuan a Rubeľ ergo umelo vyvolaný monopol a tým pádom dopyt skončil v momente keď zhabali Rusom zahraničné rezervy a to po tom, čo im Obama vyhrážal v 2014 odpojením od SWIFT a bankstérska čvarga okradla Saudov.
       Však Putin na rovinu povedal, že sankcie pre nich urobil US$ bezcenným a na základe toho konajú. To je prvá vec.
       Druhá vec je, že deriváty sú likvidačné tak pre finančné inštitúcie, ako aj pre US$.
       Tretia vec je, že veľké a tým myslím najväčšie bankové domy sú financované pomocou ilegálnych aktivít, ktorého centrom bola Ukrajina a Kazachstan a ten peňazovod sa práve vysychá a keď pôjdu bankové domy, tak pôjde aj US$ lebo niet systému…

       Liked by 2 people

       • > ropu už môžeš kúpiť aj za €, Yuan a Rubeľ
        – a za $ si mozem kupit € o 10 % viac ako pred 16 mesiacmi – Zacarovany Kruh.

        > Druhá vec je, že deriváty sú likvidačné tak pre finančné inštitúcie, ako aj pre US$.
        – Derivaty, CFD su likvidacne predovsetkym pre klientov, ktory s nimi nevedia narabat, 80% Stratovych zaplati 20 % Ziskovym, Paretov Princíp (pravidlo) 80:20. Nauc sa ho a dosiahnes tie najlepsie vysledky s minimalnym usilim

        > Tretia vec je, že veľké a tým myslím najväčšie bankové domy sú financované pomocou ilegálnych aktivít,
        – aj bez tychto Aktivit dokazu banky dosahovat Zisky Legalnymi cinnostami: Pozicky, Uvery, Hypoteky, Zmenarenska Cinnost, Burza, Podiely, Akcie atd.

        Páči sa mi

        • Keby si aj chápal, že k čomu sa vyjadruješ:
         -ide o ZRUŠENIE MONOPOLU US$;
         -CFD nie sú jediným typom derivátov ty “hlavička “;
         -iste a stres testy bánk dali pravdivé výsledky a tak pekne poporiadku: úvery a hypotéky kvôli nízkym úrokovým sadzbám už nie sú výnosné, podiely a akcie sú problematické lebo zombie firmy existujú a burza zas vytvára problémy typu London Whale t.j. pranie špinavých peňazí a financovanie ilegálnych aktivít sú jedinou skutočnou možnosťou ako si poriadne zarobiť viď prípad Credit Suisse:
         https://www.zerohedge.com/markets/suisse-secrets-massive-leak-credit-suisse-banking-records-exposes-billions-held-spies

         Páči sa mi

         • > -ide o ZRUŠENIE MONOPOLU US$;
          – aj ked by sa zrusil monopol US$ su tu aj dalsie Meny na ktorych sa da zarobit,
          – EUR/HUF 10 % poplatok, EUR/CHF 6% poplatok to je malo ?
          – do kedy budu existovat Meny, dovtedy budu aj Penazozmenci.

          a ked padne Monopol US$ resp.by sa zrusil $ ako Svetova Rezervna Mena, potom to bude vyzerat ako na KRYPTO pohyby o niekolko 10%, este vacsie prilezitosti.

          jedine riesenie 1 CeloSvetova Mena, tak ?

          Credit Suisse – SCANDAl ale je Tu, aj ine, porovnaj co bolo na slovensku, ake straty dosiahli Banky, Miklos oddlzil, ziadny Banksters nebol zatvoreny a vybavene. a funguje to tak uz 30 rokov.
          Banksters to zvlastny druh a chraneny.

          Páči sa mi

    • > Myslím si, že tento rok príde ešte jeden rast BTC/USD a potom nastane ten obrovský prepad o ktorom stále píšem.
     – Myslis ze este raz v tak kratkej dobe uvidimne Nakupovat BTC za 60 kilo $ alebo € a potom Predavat za 30 kilo $ alebo € ??? ale nakoniec mozes mat aj PRAVDU, ked ludia su NEPOUCITELNY.
     Teraz Bezny (Retail) na 30kilo Nenakupuje ale Predava, vsak BTC stratilo na HODNOTE, Nakupovat bude az bude mat HODNOTU 60 kilo 🙂
     Podobne je to aj na Zlate a Striebre, na vsetkom.

     Páči sa mi

     • Takáto odpoveď musí byť presná a ja ju zatiaľ nepoznám. Viem iba, že z tejto formácie sa už Bitcoin nemôže dostať a jeho pád je neodvratný.
      Keď že sa formácia nezakreslila v správnom poradí, môže nastať korekcia k úrovni 47 999 a možno niečo málo vyššie. To záleží na časovom slede.
      Teraz je už rozhodujúca iba rýchlosť s akou by tá rastová korekcia prebehla.

      Dnes neviem určiť rast BTC/USD, ale viem garantovať pokles pod úroveň 10 000/USD v tomto roku.

      Páči sa mi

      • Ti co veria v BTC, pri poklese mali NAKUPOVAT BTC a nepustit ten prepad, ale ONI NIE, Predavali ho aj so Stratou.
       V piatok bola Akcia v LIDL na Olej za 1,99 €, za 10 minut po otvoreni nebola ani 1 flasa.
       BTC je vyrobenych 19 Milionov, problem skupit 100 tisic, ktore, ze vraj akoze ovplyvnili pokles ?

       Páči sa mi

        • Kde si mazal, na FB?
         Dodávam, že BTC sa teraz dostáva na dno a pád je UMELO A NEZÁKONNÝMI PROSTRIEDKAMI VYVOLANÝ-minimálne insider trading, maximálne podvod na RICO a úrady sedia vedľa a mlčia lebo ide to so súhlasom ich skutočného šéfa. Dodávam, že ak zločinecká podstata nikoho nezaujíma, tak nech si užije aj podobne vyvolaný prepad na iných trhoch. To je prvá vec.
         Druhá vec je, že kryptomeny (vrátane BTC) tu zostanú a stanú sa mainstreamom, lebo finančný systém skapína doslova pred našimi očami, ale korporátne médiá o tom mlčia (lebo im majiteľom toto vyhovuje).

         Páči sa mi

         • > Dodávam, že BTC sa teraz dostáva na dno a pád je UMELO A NEZÁKONNÝMI PROSTRIEDKAMI VYVOLANÝ
          – akymi Umelymi a Nezakonnymi Prostriedkami ???

          > minimálne insider trading,
          – aky Insider Trading ??? co moze byt na BTC, Zlatu, Striebru Inside ?
          – u Akcii je to ine tam kto ma skor pristup k hospodarskym vysledkom

          este raz to zaopakujem:

          Ti co veria v BTC, pri poklese mali NAKUPOVAT BTC a nepustit ten prepad, ale ONI NIE, Predavali ho aj so Stratou.
          V piatok bola Akcia v LIDL na Olej za 1,99 €, za 10 minut po otvoreni nebola ani 1 flasa.
          BTC je vyrobenych 19 Milionov, problem skupit 100 tisic, ktore, ze vraj akoze ovplyvnili pokles ?

          JA, stale otvaram pozicie na RAST $ pri sebemensom oslabeni aj ked moj podiel je bezvyznamny

          Zacni davat vyssiu Cenu, na Kupu BTC ako Elvira Nabiullina na Zlato a mozno sa ti podari dvihnut Cenu,
          zadaj Buy 31kilo, 35 kilo, 40 kilo atd az do 100 kilo,

          take Detinske vyhovorky, je to TRH, Ponuka a Dopyt.

          vsak BTC DeCentralizovane, neda sa Manipulovat, to je Buducnost.

          >Dodávam, že ak zločinecká podstata nikoho nezaujíma, tak nech si užije aj podobne vyvolaný prepad na iných trhoch.
          – Mam RAD take prepady, Kedy Tecie Krv potokom, Mam rad Krvavy biftek 🙂

          Na pade sa NAJlepsie a NAJrychlejsie zaraba, kym sa Cena vysplha Hore chce to kopec Namahy a Casu, ale Pad to je ina kava, Gravitacia 🙂

          Páči sa mi

          • Neviem Anglicky, mozes mi to prelozit alebo v pisomnej forme.
           JA take veci neriesim, ako som uz pisal, mna nezaujima na, ktorej strane som, ale som na tej spravnej.
           t.j. nezaujima ani KURZ, ked Cena Pada stavkujem na Pad, ked Cena Rastie tak stavkujem na Rast, TY ale by si prv musel vediet kde je Nebo a kde Zem
           Vazelinu si len nechaj, este jej hodne budes potrebovat 🙂
           Lopatisticky ti napisem a TY len svoje omielas. Chod za niejakym ROMom aby ta naucil ako Obchodovat.

           Ziadne vyhovorky nepouzivam ani nebudem pouzivat, ked tak len budem nadavat svojej Hlave.

           Vyhovorky neznasam.

           Páči sa mi

     • Mol ako každy iný podnik v priestore RVHP po 89′ prešiel pod nadnárodné riadenie.
      Je to úplne rovnake ako SE, podiel mame ale rozhodovať nemôžeme.
      To, že Orban robí to co robí a ma zdroje je len dôsledok, že bol vybratý na úlohu na formátovania strednej Europy. Bolo mu len umožnené viac ako iným v tomto priestore…

      Liked by 2 people

    • Keď si urobíme dobre domácu úlohu a zachránime si štát, tak všetko, čo bolo sprivatizované sa vráti späť do rúk štátu, pretože to sme vybudovali my a z vlastných zdrojov. Noví “nájomníci” po roku 1993 sú si toho vedomí a nemyslím, že budú klásť odpor. Jednoducho už nebudú parazitovať cez svoje bezcenné peniaze, ktoré boli bezcennými už v čase akože privatizácie. Dokážme, že vieme udržať stabilitu v regióne a všetko nám bude dané.

     Páči sa mi

    • Hľadať akcionárov podľa wikipédie? Načo je oficiálna stránka MOLu?
     https://molgroup.info/en/investor-relations/mol-shares
     Najväčší vlastníci akcií triedy A (nominálna hodnota 125 HUF) sú zahraniční inštitucionálny investori, majú 28,49% akcií. Zaujímavý vlastníci sú tri nadácie – Maecenas Universitatis Corvini Foundation, MOL New Europa Foundation a Mathias Corvinus Collegium Foundation. Každá nadácia má po 10%.
     Čo je Mathias Corvinus Collegium?
     – Mathias Corvinus Collegium je vedúcou inštitúciou na podporu talentov v Karpatskej kotline. Funguje od roku 1996 a ponúka verejné a bezplatné programy na podporu talentov od základnej školy až po dospelosť.
     Jedinečný program rozvoja talentov MCC je navrhnutý tak, aby dopĺňal konvenčné verejné a univerzitné vzdelávanie poskytovaním vysokokvalitných školiacich kurzov nielen v jednej danej oblasti, ale s interdisciplinárnym prístupom. Postgraduálne programy MCC (Women’s Public Leadership Training Programme, Transylvanian School of Politics, Debate Academy, Transcarpathian Public Leadership Training Programme) poskytujú možnosti rozvoja pre tých, ktorí už majú titul. Náš program Roma Talent je zameraný na podporu talentovaných rómskych študentov a pomoc pri rozvoji ich kariéry. Mathias Corvinus Collegium je tiež vedomostným centrom: okrem spomínaných vzdelávacích kurzov organizuje programy mobility, ponúka širokú škálu štipendijných programov pre mladých ľudí, vydáva knihy a akademické práce, organizuje medzinárodné a národné konferencie a diskusie, zohráva úlohu aj pri podpore demokratického dialógu a formovaní civilizovanej verejnej diskusie. MCC dáva nadšeným mladým ľuďom ochotným konať v prospech národa a jeho najbližších komunít možnosť naplno rozvinúť svoj potenciál, učiť sa od najlepších maďarských a zahraničných lektorov, bezplatne, bez ohľadu na geografickú alebo finančnú situáciu, v PROSPECH MAĎARSKA A PRE BLAHO MAĎARSKÉHO NÁRODA AKO CELKU. –
     https://mcc.hu/en/presentation
     Maďarská vláda má len jednu akciu triedy B (nominálna hodnota 1.000 HUF), ktorá má prednostné práva podľa stanov spoločnosti. Ak to dobre chápem, tak s tou jednou akciou maďarská vláda pri podstatných rozhodnutiach dokáže prehlasovať zvyšok podľa svojich zámerov.

     Liked by 1 person

   • mima,lenze aj poliaci su mimoriadne rusofobne ladeni,je to doslova odporne,a je ich vela-40 milio,to je sebavedomie ,usi im trcia z ami zadku,a berem predpoved pana tondu-hore vyssie,lebo ludia su uz aj dopleteni z tej odpornej rusofobskej propagandy,mne to normalne zere psychiku-ak to pripustim,pritom im nedochodi,ze nas rusko nepotrebuje,ale europa potrebuje rusku federaciu,mozno dojde aj k tomu-nielen ropa a ply,vzacne kovy a hlinik,ale aj chlebik budeme potrebovat z ruska

    Liked by 3 people

  • Galina, videla som to video, nechtiac,ale predsa…. Bolo to hrozné, desivé a presne to isté som si všimla, ako sa tam rehoce mladé dievča, že aká ,,sranda” je to celé … Smrť človekA!
   Videla som náhodou aj zopár videí a foto vojakov z ua, či to boli Rusi, alebo iní, boli však tak zničení a umučení, pohodená žena pod posteľou…. Je mi smutno, je mi ľúto, že dnes ľudia môžu byť takí krutí, bez zľutovania…. Za Doláre , kvôli vymytým mozgom, kvôli komu,pre koho!???
   Ak sa človek nezmení zvnútra, nič viac si nezaslúži!
   Nech skončí toto utrpenie! Nech skončí toto Zlo!!!
   Od všadiaľ sa na nás valí predpoveď na jeseň…. Ukradnuté voľby do samosprávy, resp. Ani nás tam nepustia.. covid pokračovanie, s povinným terorom a pasmi….Sankcie na Rusko majú opačný charakter na samotné Rusko, tiež však Putin nebude poskytovať svoje suroviny krajinám ,ktoré proti nemu posielajú zbrane a tárajú nezmysly( Zuza na ceste po okolitých krajinách) prosíkať za ua.. edo, ako sparing partner v tejto sekte. Vôbec im nejde o Slováka …!!! To už vieme. Brusel chce strihať prípojku od lacnejšej energie, komodít a nevie to nahradiť absolútne ničím ….. uS sa pomaly stáva krajinou 3. Sveta , hlavne,že kolónia maká ako sekta povie!! Viem,že Ori hovoríš , ako nám bude ťažko…. Veru bude! Spoločnosť nemá poňatia o skutočnej hodnote ľudského života.
   Má prísť súženie, akého nebolo….
   ps¹: Bolo by dobré, keby vznikol nejaký zoznam tých správnych ľudí do kom. Volieb aspoň pre jednotlivé kraje…
   Ps²: Odbory ste trápne, smiešne a navyše sa ozývate príliš neskoro, a hlavne v tej háklivej veci- eurá!!! Čo učiteľov hádže len do väčšej jamy odporu u ľudí , ktorí sú zameraní len na eurá.
   Ps³: Kde ste boli ,keď sme sa báli o svoju prácu, lebo sme nemali covid jabs… Testovanie,…. Či vtedy,keď učitelia terorizovali deti , lebo odmietajú rúška , a otáčali ich pred bránou školy, lebo nemali trápny papier o ,,bezinfekčnosti”…..?????
   Ps⁴: A čo tá Deforma…???? Veď je to degradácia a deformácia všetkého v školstve…. !
   PS⁵: Smutné hodnoty dneška , sa už nesmú premietnuť do reality zajtrajška!!!

   Liked by 1 person

   • Áno,rozumieme si. Jeseň,moje najobľúbenejšie ročné obdobie,krása tie farby. A teraz sa jej mám báť ?
    Angel,ešte neviem,čo mám robiť .Ide o to,že chápem,že strachu nesmie byť priveľa.Buď aj Ty opatrná ,dávaj si pozor na každý krok.Sme na nepriateľskom území. Zombíkov je okolo naozaj dosť,aj starý kamarát,včelár,čo by som v živote nečakala,má penu na ústach,len smrť Rusku,slama ukravíne,má celkom inú osobnosť .Prečo sa niektorí tak zmenili a my nie? Toto by som chcela vedieť.

    Páči sa mi

   • Niekedy sa pýtam sam seba či tento projekt HNR homo ma budúcnosť a ci ten reset by nemal byt úplný! Ako ja sa budúcnosti nebojím, dokonca ani žiť v tomto liberalnom guláši. Ale život si zaslúži vyššie pochopenie ľudí tu žijúcich. Nie nadarmo sa píše ze mamon je démon!

    Páči sa mi

  • zalezi co na to nemci, wagenknecht ma dobre prejavy, nemci si podobne ako francuzi asi este poriadne neotrepali drzky o zem tak volia ako propaganda kaze, roky sa mali pod patronatom usa dobre, taketo prejavy zaznievaju v celej europe, podpindosnici si z toho akurat robia srandu, moc maju pevne v rukach, je fajn o tom rozpravat v parlamente ale tadial uz cesta nevedie, cesta vedie cez ulicu, na to su systemove strany evidentne priposrate, demonstracie a prevraty sa mozu robit zasadne len na zvrhavanie neposlusnych vlad, take tie farebne, na revoluciu pre zachranu statov a slobody su politici impotentni, ved co by im na to povedal panicek

   Páči sa mi

 4. A proč kope kolem sebe kdo se topí Jak je to s pravdou? S pravdou se šetří, možná proto, aby zbyla
  Je flekatá jak dalmatin, je černobílá Chudák holka, s dechem nestačí
  A v týhle Zemi na prameni panák dutej
  Děti na stráni hledaj fialový krávy Jak pravda vypadá, kdo z Vás to ví?
  Nikdo ji nezná, stejně jak rychle objeví se, rychle zmizí Doufám, že nelže a je pořád stejně ryzí
  Tak čemu věřit? Snad jenom bytostem, co lítaj kolem hlavy Nosí nám tajný, ale zaručený zprávy
  A taky dary, který bojíme se vrátit A to si pište, že budem platit
  Já musim jít, najdu ji sám Už jenom pro ten pocit, že ji znám

  Deutsche Bank:
  https://www.db.com/news/detail/20220427-deutsche-bank-reports-EUR-1-7-billion-profit-before-tax-in-the-first-quarter-of-2022?language_id=1

  Deutsche Bank vykázala v prvom štvrťroku 2022 zisk pred zdanením vo výške 1,7 miliardy eur
  Deutsche Bank vykázala v treťom štvrťroku 2021 zisk pred zdanením vo výške 554 miliónov eur
  Deutsche Bank vykázala v druhom štvrťroku 2021 zisk pred zdanením vo výške 1,2 miliardy eur
  Deutsche Bank vykázala v prvom štvrťroku 2021 zisk pred zdanením vo výške 1,6 miliardy eur

  > 4. Spoločnosť Rystad Energy uviedla, že do zimy 2022-2023 bude so súčasnými trendmi stáť plyn na spotovom trhu 3 500usd
  – nezmylil si sa nemalo to byt v RUB ? 3 500 RUB ? 🙂 RUBel ako Buduca Svetova Mena
  > 5. Zároveň je potrebné poznamenať, že so súčasnými trendmi na trhu s ropou dostáva Rusko každý mesiac až 20 miliárd dolárov.
  – Elvira Nabiullina uz robi miesto, skladku v Trezore pre ten “Mrtvy a Bezcenny $” 🙂
  – tak si len potvrdil, ze $ funguje dalej aj pre rok 2023

  https://oracle911blog.wordpress.com/2022/03/30/konecna-vystupovat/
  Vedel som, že tento deň príde a prinajmenšom osem rokov som písal o tom, že americký dolár resp. bankovka federálnej rezervy končí presne 31.03.2022, keď nepriateľské krajiny nielen musia začať platiť v ruských rubľoch za plyn,
  – 8 rokov bluznis a vypisujes fantazmagorie, co aj sam priznavas, mal by si sa nad sebou zamysliet, ked sa sam chces dalej klamat tak sa kludne klam dalej ale neklam inych.
  – sam sa zamotavas do svojej pavuciny klamstiev

  > klienti si budú urýchlene nakupovať u Ruska to, čo môžu a to znamená stiahnutie financií z bánk a uloženie mimo ich priamy dosah
  – firmy urcite nebudu drzat € a $ v RUSkej Banke, ked tak poslu len uhradu za dodane Energie a Suroviny, predpokladam, ze maju viac rozumu nez Elvira Nabiullina.
  – bolo obdobie ked si Zapadne Banky nedoverovali a vzajomne nepoziciavali, vyslovene kolaboval Medzi Bankovy Trh

  Dobru chut

  Páči sa mi

  • Nechcem sa pliesť do vašej komunikácie, ale zbytočne používate tvrdé slová.
   Možno sa to všetko udeje ako písal ORACLE, ale ten časový sled nesedí. Nikto nie je dokonalý a všetko je relatívne. Nikto už nemôže veriť menovému systému, ale stále tu ten systém vládne a zbrane CABA len tak ľahko nezloží. Začiatkom roka sa zdalo, že zločinci odovzdajú kľúče a kódy, od menového systému. Sľúbili to, ale sľub porušili. Padnú na hubu oveľa tvrdšie, ako sa doteraz očakávalo, ale stiahnu so sebou oveľa viac ľudí. V ich radoch sú zradcovia a kajúcnici a tí ten systém položia. Časový sled bude riadený kartelovou zradou.

   Páči sa mi

   • kartelova zrada by to bola ak by vznikla samovolne, riadene to bude tymi co zvitazia, kajucnikov bude ako makoo kedze to vyplyva z ich charakterovych crt bez ktorych by nemohli byt tam kde su dnes, zradu maju v krvi

    Páči sa mi

    • Kartelový pád nebude nikto riadiť. Ten príde v čase, kedy to nikto nebude čakať, dokonca ani tí, ktorí toho budú účastní. To sa už nebude dať nikým riadiť ! Proste to spadne a začne sa odznova.

     Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s