Našli ďalšieho ruského agenta

Veľmi zaujímavé prekvapenia prinášajú posledné dni a mesiace. Janko z KB ešte stále nenašiel náckov na Ukrajine, odporúčam mu naozaj, aby kontaktoval Veľvyslanectvo Ruskej federácie TU, verím, že mu jeho excelencia Igor Bratčíkov a jeho tím, poskytnú dosť grafického materiálu na to, aby vedel o tom urobiť jeden cely KB. Pozdravujem do Kežmarku, normálne začínam chápať význam tohto mesta, keď som videl toto foto, kde jeho insignie zdobia Pentagon. Gud džob bojs!1

Zdroj: https://www.businessinsider.com/pentagon-ukraine-flag-upside-down-press-conference-2022-5

No a ako toto suvisí s odhalením ďalšieho ruského agenta v štýle McCarthyho komisie v SŠA?

Nejaký zápasník, ktorý má skvelé kontakty v nejakých nemenovaných republikách Sovietskeho zväzu, obdivovateľ Martiny Šimkovičovej a zároveň spoluzakladateľ SME Rodina, a spoluzakladateľ Hnutia Republika, ktoré vzniklo na základe dua exposlanec Marček – prezident Gašparovič, tak ten nejaký zapasník, bol vyhodený z vedenia Hnutia Republika oficiálne kvôli svojim proruským názorom.

Holt, keďže KB je oficiálne protiruský projekt (a očividne propoľský) a je to médium, v ktorého vedeni je pán Milan Mazurek, podpredseda Hnutia republika a jeho poslanecky asistent Janko stále nevie nájsť tých nacistov na Ukrajine, Joxov predpoklad z kusych informácií z médií je, že pravdepodobne kladenie vencov pána Marčeka na Slavíne (aj so Smerom), jeho otvorené vystupovanie za bratskú vzájomnosť s RF, keď nikto iný z vedenia Republiky nezverejnil žiadne kladenie vencov, a tým nikto iný z vedenia Rupubliky nevykonal akt uctenia si pamiatky padlých osloboditeľov Slovenska, no tak to dopadlo, ako to dopadlo. Vyhadzov z vedenia strany. História sa opakuje. Najskôr predseda parlamenu Kollár potom europoslanec Uhrík. Zdroj info je TU.

Ja som sa svojho času v Košiciach dosť pozastavil nad tým, no ťuklo mi to až tuto jar, že prezident Gašparovič vystúpil s prihovorom na proteste SMERu na hornej bráne, ale protest, ktorého súcastou a hlavným zvolávačom bola práve Republika, tam sa prezident Gašparovič nezúčastnil napriek tomu, že bol zakladateľom a tuším aj štatutárom tohto subjektu. v čase protestu.

Takže na jednej strane máme Republiku, tu Slovenskú, ktora nám hnedne od hlavy, NAKA vypisuje listy kadejakým združeniam, ktore boli ticho, ked sa to týkalo tých druhých, však pán Soták, no keď sa šiaha na biznis, je zle. Hnedne nám to tu vypinaním nepohodlnych webov cez NBÚ, cez britské SK-NIC či providerov, nejaký pomaranč cenzúruje rt.com, veď demokracia na hnedo sa dnes nosí. A nehovorím o vláde, na ktorej predsedu by bol hrdý aj Venca Láhev, ktorý vodku žral doslova zamaskovanú v pohároch so zmrzlinou. Aspon toľko som sa dočítal, vrabce z Hradčán čvirikali na internete. Chudák.

Na druhej strane z trikolóry Republiky, tej druhej sa nám v prvých jarných dažďoch začala zmývať farbička a to, čo tam zostalo je očividne tiež bledohnedá farba. Najskôr napádanie SNP, potom neúspešné hľadanie náckov na Ukrajine a teraz vyhadzov exposlanca Marčeka z vedenia za proruský postoj. Po jeho celoživotných kontsktoch na ten región. A ku tomu matričné a veľmi solídne živenie sporu Ľubica-Kežmarok, čiže p. Harabín vs. p. Mazurek.

Viete, ze Ľubica a Kežmarok sa dlho sporia o veľmi výnosné pozemky? A čo som videl argumentáciu v minulosti, holt zdalo sa, aspoň mne, ze Ľubica má nárok a Kežmarok nie. Nuž veľmi podobný spor vedú už roky rodák z Ľubice po rodine, pán Harabin a rodák z Kežmarku p. Mazurek.

Náhody neexistujú a Boh vie byť niekedy vtipálek. Do slova a do písmena.

Komunálne voľby budú rozhodujúcim faktorom v budúcnosti. A Bratislava? O tú budú zasa bojovať hnedí z oboch strán barikád, či už z hyperbolickej NSDAP, však pán minister financií, mlčat je niekedy zlato, ale aj z tej druhej, viď hore zmytu trikolóru, zelení, červení, modrí. A zvyšok Slovenska? My máme príležitosť, vziať regióny do vlastných rúk.

Buďte zdraví a blaho želám.

Jox

P.S. Viete, kto mal este rád Kežmarok a panoval tam dlho pevnou rukou? Dám Vám tip. Sedí tušim teraz v Prešove, mal cierne Pajero so značkou KK-KKKKK a vzal ho do väzby práve Milan Lučanský. Kto uhádne, o koho sa jedná?

31 thoughts on “Našli ďalšieho ruského agenta

 1. Bohužial,pravda a pre mňa ďalšie sklamanie…. nech je im už koniec !!! (sklamaniam)
  Ale zas pozitívne je to,že sa to vyfarbilo celkom včas a rýchlo.Preto mi bolo divné,že pán Marček bol na Slavíne 9.5. t.r. sám,presnejšie,nikto iný z R.tam nebol ,koho by verejnosť poznala.

  Liked by 1 person

  • Ešte by som chcela niečo dopísať,k regiónom.Kto mal rád Kežmarok.No napr.ja.Nielen Kežmarok,ale všetky slovenské mestá,ktoré v sebe nesú stopy prosperujúceho stredoveku. V Kežmarku som si uvedomila vlani v lete jeden jav.Iste,tmavne,vždy bol dosť tmavý v týchto nových časoch.Ale istá časť našich spoluobčanov sa vyčleňuje,nielen od svojich chudobnejších súkmeňovcov,ale aj od bielej …menšiny.Nevyhnutne vás napadne otázka,ako vzniká táto cigánska smotánka,v Kežmarku neprehliadnuteľná.Odpoveď nepoznám,ale napr. v takom Štítniku,alebo inde na Gemeri,tento jav neuvidíte. Kremnica,ďalšia perla na náhrdelníku. Kto ju navštívil,vie,že má v sebe oveľa viac autenticity,námestie chvalabohu,nie je tak vycifrované ako v Stiavnici,páči sa mi viac.Málokto však vie,že v pravom hornom rohu námestia stojí nenápadný,solídny stredoveký dom.Tu,podľa mojich dobrých informácií sa stretával istý Uljanov so zástupcom rodiny Rotschild,aby preberal peniaze za istým tajným účelom. Kremnica ,stred Európy,význam slovenských regiónov v Uhorsku,toto by sme si mali uvedomiť,keď chceme poznať našu skutočnú cenu. Tí druhí ju poznajú.

   Liked by 10 people

 2. Ak by im išlo o vlastnú stranu a prístup ku štátnym korytám (aspoň za volebný výsledok), tak by sa tvárili prorusky, aj keby si v skutočnosti mysleli hocičo. Je rozdiel mať podporu 1-3% (reálni sympatizanti s nacizmom na Slovensku) alebo 10 a viac %. Takí hlúpi nie sú, aby to nevedeli. Podľa mňa dostali ponuku, ktorá sa neodmieta, na rozbíjanie opozície. Rovnako ako pri prezidentských voľbách. Možno Harabinove reči o chodení na ambasádu zo zadného vchodu nemusia byť úplne od veci.

  Liked by 5 people

  • Politické strany a hnutí jsou nástroje na rozdělování lidí. Vždycky to tak bylo a taky bude. Jen si to někteří nechtějí připustit a pořád doufají, že nějaký politik bude “pronárodní”. Nebude. Bez podpory různých zájmových skupin se tam nikdo nedostane.

   Páči sa mi

  • A vieš že ma presne napadla tá Harabinova hláška o ambasáde? Pre mňa tiež sklamanie z Republiky. po mohli rovno ostať v LSNS. Bol som rád keď sa oddelilo “zrno od pliev” …. no evidentne nie. Ešte k tomu Harabinovi. Fakt zvláštna persóna, no chod vecí ukazuje, že je k pravde asi najbližšie zo všetkých. Mimochodom bol prvý kto pred 2 rokmi v čase hlasovania o amnestiách varoval, že ide o začiatok rozkladu štátu. Mal naprostú pravdu. Len čo s tým? Nemá si s ním kto normálne pohovoriť? Do diagnóz nevidím, nie som doktor ale fakt sa s tým nič nedá???

   Liked by 2 people

 3. Oficiálne vyjadrenie Marceka?Marček sa nevie správať je vulgárny a pripravovaný na to aby zdiskreditoval stranu a vyrobil dôvod na rozpustenie.Uhrik sa dištancoval od kultúrblogu ,vyjadril sa že to nieje kvôli postojom .A urazený Marček ešte ani nedošiel na ten snem ,takže

  Páči sa mi

  • takze nič.
   1. Je mazurek podpredsedom Republiky? Je
   2. Je mazurek zakladateľom KB? Je
   3. Je pazstorek ci ako sa pise, poslaneckym asistentom Mazureka? Je
   4. Ma republika relacie so sujom, mazurekom a uhrikom na pravidelnej baze, kde informuju o strane a jej aktivitach? maju
   Videl som emailovu komunikaciu nasraneho byvaleho sympatizanta s Uhrikom, kde podobne argumentoval, Uhrika sa krutil no nlabotal tam, ze co je zle na tom, kde sa urobi film o partizanoch “z druhej strany”.
   Toby bolo v poriadku, ak by bola vyvazenost, doplnim ja, ale ta tam nie je.

   Nemam povolenie od neho na zverejnenie komunikacie, ale aspon mi ju ukazal a krutil som hlavou…

   Takze tolko ku teme.

   Marčeka ja osobne nemusim a uz 2x šlapol na hrable a dostal nimi do úst. To je ale na nom to vyhodnotiť. Ale. Faktom zostáva, že Republika nebola nikde klast vence. Ziadne spomienky. Resp. spomienky sú na SNP ” z druhej strany” alebo ako to tam uz Uhrik napisal, toto parafrazujem.

   A samozrejme velebenie Varsavy, Poliakov, nemam nic proti Poliakom ale ak u mladych sikovne rozbijaju pohľad na SNP, je to priprava na trojmorie pod riadenim poliakov, kde odsekavaju korene. A snazia sa dostat to pod kontrolu.
   Ono to zacalo uz pred rokmi, ked niekto vyhlásil, ze Jánošík bol Poliak…. To su tie útoky veľmi gramotne ako ze kráľ Štefan 1 uhorský bol Maďar. Je to take iste klamstvo….

   Takže toľko odo mňa

   Liked by 9 people

   • Zhodneme sa aj na tom Marčekovi Joxi. Tiež nemá moju dôveru a to už od jeho slávnej návštevy Krymu, ktorú evidentne nielenže pojal ako svoje PR, ale ešte pritom aj klamal tu doma. Neviem kto ako podrobne to sledoval ale bol tam ten problém keď médiám tvrdil že ide na čisto súkromnú návštevu a týždeň na to sme ho videli na fotke za 1 stolom s predstaviteľmi Krymu a pred ním zástavka Slovenska. To bolo k čomu dobé som sa vtedy pýtal. Nasledovali ďalšie veci už na domácej scéne a jeho poskakovanie po straníckych cestičkách … Tá proruskosť, je asi jediné, čo si na ňom cením, ako človek ma tiež nepresvedčil. Som sa dnes rozpísal ….. ale považoval som za užitočné doplniť mozaiku z mojej strany nakoľko som dosť podrobne veci sledoval.

    Liked by 4 people

    • suhlasím, no.holt hrable urobili BUM druhy krát. Ako niekto trefne, tuším seneca, nie som si isty, poznamenal pod mojim predoslym článkom, treba priat to najlepsie, no nechat najvyššieho rozhodnuť, co je to, TO najlepsie

     Páči sa mi

   • Väčšina republiky je proruská,to operovať s Mazurekom a KB,šak pozri aj na druhú stranu.A Mazurek tiež nieje protirusky .Pozri na ďalšich vo vedení a dostaneš odpoveď.
    Republika bola klásť vence aj partizánom aj SNP aj osloboditeľom takže zase vedľa.Aj prvý štát aj SNP sú naše dejiny a keby nie Tisa tak nás rozoberú a keby nie SNP tak sme medzi porazenymi sú to udalosti ktoré sú súvisiace a vôbec nie protichodné.Sujovho asistenta pri kauze hlavne správy chceli obviniť a následne diskreditovať stranu a Marček so svojím správaním už bol na to chystaný

    Páči sa mi

    • Po započatí terajšej fázy vojny 24. februára Mazurek na kulturblogu hovoril, že s ruským veľvyslancom sa stretol iba raz v živote. Vraj sa ho opýtal, prečo Ruská Federácia podporuje na svojom území neslovanské menšiny. Mazurekovi sa vraj veľvyslancova odpoveď nepáčila, vraj nie je rozdiel medzi Putinom a Merkelovej migračnou politikou, potom sa už Mazurek a ľudia z ruskej ambasády viac stretnúť nechceli. Mazurekova schopnosť vnímať globálne súvislosti je teda žiaľ rovnaká ako u akéhokoľvek iného náhodného človeka, čo je na lídra samostatnej politickej strany veľmi málo. Uhrík, ten sa aspoň riadi heslom “mlčať je zlato”, ale veľa politickej gramotnosti u neho tiež nevidno.

     Liked by 4 people

    • Vdaka za komentár ale nemôžem s názorom suhlasiť.

     1. pokial je mazureknv exekutíve strany, pokial komunikuje cez KB stranicke veci, su to verejne vyhlasenia riadiaceho orgánu Hnutia Republika a tym pádom Hnutia republika. A nie, ze nie je to tak. Pokiaľ by to robil radový člen v mene hnutia, Hnutie sa môze distancovat, pokial to r9bi vedenie, je to jasné.
     2. Mazurek nienje protiruský? Takze pokial je statutar KB a KB ma protiruske, uplne otvorene, protiputinovske uplne otcorene relacie (lebonich bolo viac), pokial nie poštár Janko stale nevie nájsť fasistov a neonacistov na Ukrajine (a volim naozaj slová spravne, pretoze fasizmus je spojenie korporacii a státu a kto nevidí kolomojskeho, porosenka a onych, ktori vytvorili a financovali vlastné polovojenske jednotky, neskor “zaclenene do armady”, splna to definiciu), to iste s neonacizmom. Sortacia neonackov s tym, ze vyzlec sa do pol pasa v Mariupole a inde, otcorena neonacisticka symbolika na vlajkach Azova, Aidaru a dalsich…..
     No ale ked povedia A a nepovedia B, a tu organizaciu zastresuje Mazurek a redaktora robi jeho poslanecky asistent, toto nevidi len slepy.

     Tiso patri historikom. Aj sud nad nim. SNP patrí do siene slavy. Ked historici rozhodnu, moze tam ist aj Tiso. No faktom je, ze na to je potreba celospolocensku diskusiu. No tu sa ide jedna linia a to je linia Glorifikacia jedneho a hanenie druheho. Nie je to vyvážené…

     Vedenie strany udava ron, robi program a pôsobi navonok ako zastupca, statutár strany. Pokiaľ vedenie nebolo klást vence, ale boli klást vence clenovia strany, tito sa musia pytat vedenia, prečo?
     – takuto udalost ine strany a ľudia bezní propagovali na sociálnych sietach. Preco nie uhrikovci?
     – takuto udalost rozoberali alt media, preco nie KB?

     Pôvodné nadsenie môjho okolia upadlo po tomto, nie Marxekovi, ale predchádzajúcich udalostiach, kde sa jasne KB postavil na stranu neonacistov a fasistov, kvoli ktorym trpel ľud Ukrajiny dlho.
     – prezident Gasparovič nevystupil s nimi v Kosiciach
     – exposlanca Marčeka teraz vyhodili
     – formujú pohľad mladych cez KB, ktorý som už raz zazil. Volalo sa to ĽSNS a zodvihlo sa to pre neschopnost vreca zemiakov z BB a Roberta Fica, ktory to prehnal s aroganciou
     – teraz sa republika sformovala na tej istej myslienke, arogancie moci tychto, no a čo to prinieslo?
     Najskor nadsenie, no teraz vytriezvenie

     Liked by 5 people

     • V exekutíve sú aj iní nie len Mazurek s on je hlavne príslovie sky.Pokial viem Janco dostal vyznamenanie od rusov.
      Šuja,Kočiš a viaceri sa stretávajú oficiálne s rusmi .
      Marček bol niekoľko x upozornený na správanie a na stretávanie sa s kdekym.
      Toto podobne ako teraz obviňujú republiku že je liberálna.
      Sú témy ,okolností a doba na ktorých môžeš niečo spájať a zatiaľ najblizsie k takému spájaniu má republika.,ale možno keďže som postrehol že si manažér a znalec ukážeš ako sa to má robiť

      Páči sa mi

      • Co na to povedat. Je Janco podpredseda? Je v exekutíve hnutia? A kedy Janco dostal vyznamenanie, Pred alebo po zaciatku operacie na ukrajine?
       Po tom, co robia nebude a nimi hovorit na velvyslanectve ani klucka od dveri.

       Marčeka neriesim za jeho spravanie. Mazurek ako podpredseda a exekutivna tvar Hnutia formuje spolu s Uhrikom, Sujom a gen. Viktorinom cez KB hlavne nazory mladych ludí. A idu cestou hnednutia, to nedokazete vyvratiť.
       Odtatne je len šum, pretoze ak sa vedenie sprava tak, ako sa správa, nie su prijateľno.
       Lebo egregor nepustí.
       A sú do neho zapojení a stiahnu so sebou aj inych

       Liked by 4 people

     • Jox mám otázočku… Neodelil sa Mazurek s Uhríkom od ĽSNS zase LEN pre nejaké panské
      huncútstvo (ako hovorí emeritný sudca p.Drgonec) ? Predtým bolo ĽSNS ako “protiváha” na odobranie voličov strany SMER- SD. A teraz Republika… :-/
      Idú komunálne voľby (a aj keď tie voľby v podstate nikdy nič nevyriešili,tak človek tam išiel s domnienkou, že každými voľbami bude voliť menšie zlo) a teraz mám naozaj dilemu koho voliť.
      Naše mesto Ružomberok je skoro celé oblepené kandidátom na primátora (vraj “nezávislý” – a jeho životopis zahŕňa OBSE Ukrajina,fotky s Lajčákom, jemenské kráľovské výcvikové centrum Ammán- medzinárodné poradenské centrum,európska misia v Bosne a Hercegovine – naozaj HNUS !!!) Tomáš Klopta, Ďalším kandidátom (tiež “nezávislý”) je neúspešný kandidát na post primátora z roku 2018 Róbert Kolár ( v jeho občianskom združení Inštitút RK je človek z PENTY) je konateľom investora Jama Invest kde má 20%-ný podiel akcií a vybudovali polikliniku Rozanka a navyše sa motá okolo laboratórií – Alpha medical, dnes Unilabs a vo fakultnej nemocnici v BB bol asistent riaditeľa pre Projekt zvýšenia ekonomickej efektívnosti, pričom spracoval návrh, vedenie a úspešné vytvorenie Centrálneho laboratórneho komplexu (nemocničné laboratóriá). Netvrdím,že všetky laboratóriá musia byť zlé (ako tie čo vlastní SŠA) ale mať vo svojom tíme človeka,ktorý sa zaslúžil o rozvoj zdravotníckeho biznisu Penty. Eeee… Tak to mi príde už ako iná káva. A potom vraj koho ísť voliť… Hm.

      Páči sa mi

    • “sú súvisiace a vôbec nie protichodné”

     Správne, otázka je kto ma aké informácie a ako s nimi narába. Tisovi ďakujú aj židia a ďakujú ze tam nebol Tuka.

     Ale ako si to vyloží taky nacek?

     Páči sa mi

   • Marček je vo svojej podstate chmaták. Politike nerozumie, ale rozumie svojim koristníckym záujmom. Mať jeho v akejkoľvek strane je ako mať škodnú v revíre, pretože nech je strana nastavená na akúkoľvek ideológiu, tak bude robiť čokoľvek, ako z toho vyprofitovať aj na úkor tej ideológie, ktorej sa akože uoísal. Holt, vnútorná mravnosť nepustí.

    Liked by 1 person

   • Republika a Lsns su iu mna rovnaku hnedaci ako Olano. 1488 testov urobil Igor na den vitazstva nad fasizmom v 2020. A vyskieral sa s tym na tlacovke. Aka nahodicka, 1:1 500 000. Rovnako s tym darom kotlety.

    Politicke strany mozu za vsetko zlo, system politickych stran a “zastupitelskej demokracie” je zly. Island sa vratil v 2009 k priamej demokracii, ludia isli do ulic, odstupila vlada( po tom ako sa im vysmieval premier a koncentrovany hnev ludi sposobil ze ochorel na rakovinu). Vtedy VSETCI dostali strach. Z ludi. Nastupila docasna vlada bez politickych stran. Upratali a vyvetrali. Niekto isiel do basy. Uzernicke uvery k certu.
    Island je najstarsi parlament na svete.

    Páči sa mi

 4. Ono vo finále naozaj nikto neostane stranou, buď sa postaví na stranu fašizmu alebo proti fašizmu.. A ten fašizmus, nacizmus, neonacizmus nám tu pekne balia do pozlátka takí ako Uhrik, Mazurek, Kotleba + zatiaľ všetky strany vládnej koalicie aj ďalšie. Na druhej strane – protifašistického odporu stoji Smer, Harabin, Marček, Hlas neviem – ten sa točí v smere vetra, určite aj ďalší len sú malí a nie je ich počuť. To rozlíšenie ľuďmi fašisti/antifašisti bude kľúčové, v krajských mestách mám obavy.

  Liked by 2 people

  • Ono, mal som na začiatku vzniku Republiky zmiešaný pocit z jedného dôvodu. Ten neskutočný podraz, ktorý zosnovalo velenie LSNS na Harabina v prezidentských voľbách. Kto videl tú tlačovku LSNS, vie o čom hovorím. Uhrík osobne tam veľmi vehementne vystupoval proti kandidatúre Harabina pričom ozaj dával argumenty nad ktorými som žasol. Spomínam to preto lebo to má súvis s aktuálnym dianím … doslova tam páni častovali Harabina menami ako bolševik, komunistický neviemčo…. starý Mečiarovec no čisté podpásovky bez racionálnych argumentov. A tam už mi blikali v hlave všetky svetielka lebo to bola čistá úbohosť. Nikdy som na to nezabudol, ak so Republiku “zobral na milosť” potom len preto lebol sa názorovo neprofilovali zle a vedel som že Smer potrebuje partnera aj do vlády lebo sám to nedá. No a keď dnes počúvam tieto veci, tam ma to oblukom vracia naspäť a potvrdzuje sa stará pravda: Kto oklame raz, oklame aj 2x. Dodám len, že človek so svedomím by nikdy súpera nedorážal podpásovkami ale keď už tak v čestnom súboji. To, čo vtedy predviedlo predsedníctvo LSNS sa nedá nijako ospravedlniť. To bol proste jasný odkaz. Ach jo.

   Liked by 7 people

   • Už v 2016 boli známe Uhríkove reakcie na novinárske otázky o holokauste. Nahrávali mu na smeč (mohol to premostiť na zločiny súčasného režimu) dokonca v priamom prenose na markíze s tým, že takú otázku musel čakať, ale on robil mŕtveho chrobáka, len aby nepohryzkal ruku..

    Liked by 2 people

   • “Kto oklame raz, oklame aj viackrát” Keďže to žiaĺplatí obecne od vzniku SR, tak skúsme sa rozpamätaťl, koľkokrát oklamal naor. taký SMER? Nevznikol náhodou ako nejaká tretia cesta? A čo stalo, že z tej tretej cesty vzišiel a “šikovne” si privlastnil značku soc. demokracie? Odpoveď je prostá : mať neskutočnú chuť byť pri moci a ostatné už poznáme po ovocí, ktoré je žiaľ trpké. Diletantsky ničili systém, ktorý dával väčšiu stabilitu prostredia, akú máme dnes.

    Liked by 1 person

    • Ono to samozrejme platí všeobecne a univerzálne ale je tu jedno ALE … Ten “KTO” má šírší rozmer. Pokiaľ sa niekto zmení, tak ten KTO klamal už je mrtvý. Teraz nehovorím o Smere, skôr je to dodatok k tomu čo tvrdím vyššie aby zase si niekto nemyslel že veci sa nemenia. Je to ako s tým kráčanim. Pokiaľ kráčame nejakým smerom, tak tam aj prídeme, inak sa nedá. Ibaže by sme cestou zmenili smer, to potom aj prídeme inde … Nie je jednoduché sa vyznať v človeku a každý je iný. Čo sme zabudli je komunikovať srdcom. To by sme potom poznali kto je kto a nie preto že taký bol včera a tak ho poznám, ale vnímali by sme ho v reálnom čase. Keď to nahrádza hlava, je to vždy schematické lebo logika nepustí. Ešte máme ako ľudstvo čo doháňať.

     Liked by 5 people

 5. Pred dvomi rokmi som napísala článoček s názvom: Viete koho skutočne volíte posledných tridsať rokov? Pred pol rokom som ho “oprášila z archívu” a znova zverejnila..
  https://belobog.sk/viete-koho-skutocne-volite-poslednych-tridsat-rokov/
  Pokiaľ si ľudia neuvedomia, že politické strany sú to zlo, ktoré neustále parazituje na štáte a na nich samotných, nikdy sa nič na Slovensku nezmení…
  Ale politický biznis sa musí točiť stále, aj keď je štýt v stave klinickej smrti a veľa z neho neostalo…
  A tí, ktorí zacítili šancu ešte trochu sa na ňom priživiť, sú schopní, to čo z neho ostalo podrviť na prach a zožrať aj to…

  Liked by 2 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s