Show must go on

Takže WEF zas sa ozval:

WEFnewslogan

Tentoraz sa odvolávajú na psychológov, ktorý tvrdia, že dobrý život nemusí nemusí byť ani šťastný a ani zmysluplný.

Vývoj inflácie merané cez CPI a rétoriky Biden cirkusu

inflationGraf

Vývoj išiel od je to dočasné, prechodné cez spomaľuje sa to, je to záležitosť bohatších tried, je to spôsobené covidom a mäsokombinátmi až po je to spôsobené covidom a samozrejme klasika: “je to Putinova chyba”.

Meme

DemocratsDetroit

“Poučenie z príbehu:

Je to ľahšie zotaviť sa z atómovej bomby, ako z dekád nadvlády Demokratov.”

Lacné CGI alebo kráľovná v kočiari bola len projekciou, rozhodnutie je na vás:

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

42 thoughts on “Show must go on

 1. USA sú „za bankrotom“. Prichádza riadená demolácia, čo vytvorí novú dystopickú budúcnosť

  Známy podnikateľ a miliardár Kim Dotcom, ktorý sa pred prenasledovaním USA ukryl na Novom Zélande, kde založil novú technologickú firmu Mega na zdieľanie obsahu na internete, vysvetľuje, že americké výdavky a dlhy sa totálne vymkli spod akejkoľvek kontroly.

  Podľa neho môže americká vláda získať peniaze, ktoré potrebuje na chod krajiny už len tak, že si ich doslova vytlačí. To ale znamená, že nástup hyperinflácie je zaručený.

  Kim Dotcom hovorí, že sa to deje už desaťročia a neexistuje spôsob, ako to napraviť, a že USA to tak dlho prechádzalo iba preto, lebo americký dolár je svetovou rezervnou menou.

  Keď vláda USA vytlačí bilióny dolárov, okráda tým Američanov a celý svet spôsobom, ktorý nazýva najväčšou krádežou v histórii ľudstva.

  Aj po predaji všetkých aktív na splatenie dlhu, by USA stále boli v mínuse
  Kim Dotkom hovorí, že celkový dlh USA je 90 biliónov dolárov, čo spolu so 169 biliónmi amerických nekrytých záväzkov predstavuje 259 biliónov dolárov. To je 778 000 dolárov na každého občana USA alebo 2 067 000 dolárov na jedného daňového poplatníka v USA.

  Hodnota všetkých aktív USA, do ktorej patrí každý pozemok, nehnuteľnosť, všetky úspory, všetky firmy, všetko, čo vlastnia všetci občania, podniky, subjekty a štát, má hodnotu 193 biliónov dolárov.

  Celkový dlh USA vo výške 259 biliónov USD mínus celkové čisté imanie 193 biliónov USD sa rovná mínus 66 biliónom USD dlhov a pasív po odpredaji každého aktíva v USA.

  Takže, aj keby USA mohli predať všetky aktíva za súčasnú hodnotu, čo je nemožné, stále by boli na mizine.

  No a práve tu prichádza do hry „Veľký reset“. Dotcom sa pýta: „Je Veľký reset riadená demolácia globálnych trhov, ekonomík a sveta, ako ho poznáme? Posun do novej dystopickej budúcnosti, kde sú elity pánmi a zvyšok obyvateľstva ich otroci a to všetko bez pozlátka demokracie?“

  Všíma si, ako sa svet za posledné roky tak veľmi zmenil a ako už nič nedáva zmysel. Vidí do očí bijúcu korupciu, očividné obohacujúce sa propagandistické médiá a eróziu našich práv, ale nevie, kam to všetko smeruje. Svoje vyhlásenie ukončuje otázkou: „Aký to bude mať koniec?“

  Ako hovorí Harrison Smith z American Journal: „Je to pyramídová hra. Ľudia prevádzkujúci túto pyramídovú hru sú zodpovední za všetko…a obetujú ľudstvo, aby si udržali svoj systém.

  Svetová ekonomika sa rúti do kolapsu, systém zásobovania potravinami je ničený, energie, na ktoré sa spoliehame pri udržiavaní civilizácie, sú obmedzované a eliminované a nám bude nanútený Veľký reset, kde nebudeme nič vlastniť.“

  Ed Dowd, bývalý poradca nákupu akcií pre najväčší investičný fond sveta BlackRock, verí, že celý covidový podvod bol vytvorený ako zásterka pre finančný kolaps, a že prichádzajú nové lockdowny, aby sa pokúsili zmierniť neodvrátiteľné násilie a chaos, ktoré môžeme čoskoro očakávať v uliciach.

  Videli sme tiež, ako Dr. Mike Yeadon, bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer, podobne verí, že Covid-19 a vakcíny sú prepracovaným podvodom, ktorý má vyvolať kolaps svetových mien.

  Následne sa má vykonať Veľký reset, zavedenie programovateľných digitálnych mien centrálnych bánk (CBDC), plne kontrolovaná populácia, v ktorej si ľudia nebudú môcť kupovať jedlo a iné veci, pokiaľ to algoritmy nepovolia a nežiaduce osoby môžu byť v podstate vyhladované k smrti prostredníctvom umelej inteligencie.

  Vo svojom vyhlásení Kim Dotcom ďalej hovorí…

  Toto môže byť najdôležitejšie vlákno, aké som kedy vytvoril. Veľký obraz o veľkom globálnom kolapse, ktorý prichádza. Pokúsim sa vám pomôcť pochopiť, prečo budúcnosť nie je taká, v akú dúfame. Je to horšie, ako si väčšina dokáže predstaviť.

  A na margo kralovnej, videli ste video, ako papez po kazani sa stratil v okne?

  Liked by 9 people

 2. Podle neoficiální stínové statistiky Shadowstats, která počítá podle metodiky počítání dat z půlky 80. let, není v USA oficiálně udávaná inflace 8,2%, ale ve skutečnosti 17% inflace! Nezaměstnanost v USA není oficiálně udávaných okolo 4%, ale v minulém měsíci byla 24,6%! V USA platí, že když je někdo nezaměstnaný déle než půl roku, tak vypadává z evidence. Pro srovnání, u nás to je 2 roky. A HDP tam nemají okolo 3%, ale -2,2%. Taktéž peněžní objem se navýšil více a dolar více devalvoval než se oficiálně udává. http://www.shadowstats.com/alternate_data

  Liked by 4 people

      • Čo keď ma ppp pravdu a teraz ešte je bezvládie… kráľovská rodina z VB pomohla odstrániť cára Mikuláša. Teraz je to opačne. Škoda najprv bol Razputin a teraz je Putin je to na zamyslenie ale nie je toto náhoda!!!!

       Liked by 1 person

     • Astrológovia (Jiří Kubík aj Tatjana Micic) prognostikujú,že minuloročná kométa kométa Leonard v zákryte zo Saturnu prinášala kométa stratu úrody, Jupiter bol o starostiach na kráľovskom dvore či strate panovníka,pri Marse prinášala kométa vojny, pri Venuši smrť kráľovny, pri Merkúre vypovedanie zmlúv. A ku koncu tohto roku,by mal niekto významný z kráľovskej rodiny odísť do 3D.
      Takže všetko je možné,takže uvidíme.

      Liked by 2 people

  • Hlavně je na tomto videu Bětice tak o 30 let mladší, obvykle je to seschlá skrčená babička, tady mladistvě mává, záda jako pravítko. Až mi to připadá jako vtípek.

   Páči sa mi

  • Na margo kralovnej – to bola oficialna sucast programu:

   Kráľovná Alžbeta sa objavuje ako hologram vo vnútri 260-ročného zlatého koča

   260-ročný kočiar so zábermi kráľovnej Alžbety počas jej korunovácie v roku 1953 viedol v nedeľu po centre Londýna v rámci osláv platinového jubilea. Sprievod išiel po podobnej trase, akú absolvovala 96-ročná kráľovná v deň korunovácie, a jeho cieľom bolo evokovať rôzne desaťročia jej vlády. Kráľovná vynechala niekoľko jubilejných podujatí pre „epizodické problémy s pohyblivosťou“.
   https://www.theguardian.com/uk-news/video/2022/jun/05/queen-elizabeth-appears-as-hologram-inside-260-year-old-golden-carriage-video

   Cize bola to show, sucast oficialneho programu v ktorom chceli publiku priblizit momenty z jej inauguracie pre 70 rokmi a preto v tom koci vysielali hologram este MLADEJ kralovnej. A teda nikto sa nesnazil nafejkovat, ze v koci sedi skutocna kralovna takymto lacnym trikom….

   Liked by 4 people

   • Poriadne si vytrel kocura…ti poviem…vsetci uz boli na rovnakej vlne 😀 Ale ten clanok, ze zomrela som tiez zachytil a tiez potom bol dalsi, ze je vo voziku. Boh vie kde je, ale je to jedno, pretoze pokial ludia budu uctievat tieto aristokraticke svine, tak sa nic nezmeni. Az by vyhlasili, ze kralovna nema na benzin, tak ludia utekaju s bandaskami na pomoc, len aby to mohli potom prasknut na facebook, co tam potom, ze on bude chodit peso.

    Liked by 1 person

 3. Taká malá úvaha: Bolo ohlásené že Putin je chorí,čo ak sa k.19 odhalí aj tie mňamky.
  Potom sa Ruský národ otočí voči V.P ale keby nedaj Bože sa mu niečo stalo a ukázalo by sa na močiar mohol by sa stať prezident Ramzan Kadirou? toho armáda podporuje a ten močiar odstaví,samozrejme že V.P tomu bude veliť skriťe…

  Páči sa mi

  • Bože aké je to SŠA odporné ! 🥴
   Nebola som tam síce nikdy osobne (ani po tom netúžim) ale keď vidím videá z rôznych miest tejto krajiny, tak nič pozitívne tam necítim. Žiadna pozitívna energia. Táto krajina akoby nemala ani dušu, ani srdce( hoci okolitá príroda je pekná). Smutné. ☹️

   Liked by 1 person

   • tiez som tam nebol, ale su miesta kam by som rad zasiel sa najest, Texas, Louissiana, Florida. Je tam aj pekna priroda, bohuzial je to civilizacia, ktora posunula materializmus a hedonizmus na najvyssi piedestal no a teraz budu zistovat, kam taketo smerovanie ludi dovedie (bohuzial asi aj my s nimi).

    NIekedy tak premyslam, ci ludia davaju miestu svoju pecat alebo je to miesto, ktore vplyva na ludi a utvara ich smerovanie. Neviem cim to je, ze na Zapade v tom materializme tak hlboko zapadli.

    Páči sa mi

    • mima-nemusis banovat,ja som tam bola na zarobkoch,ked nam nahle zomrel tatko,mala som zazemie-mam tam emigrantov,ale opatrovala som stare babky doma,krajina krasna,obrovske parkoviska,,hrozna nadspotreba a plytvanie,na druhej strane bezdomovci-tam som to videla 1x v zivote,normalne som sa triasla,no nie som chamtiva,tak som to zaplatila aj synovi-aby ho tu nikto nemohol oblbovat,dcera bola u brata ,slovensko je doslova nadherne,pekne o tom pise prof stanek,20 minut dlhe,my mame aj cistejsiu naturu,ako anglosasi,mame dusu a svedomie a srdce,len skoda ,ze sme tak nejednotni,co musi prist ,aby sme sa zhodli a tahali spolu

     Liked by 1 person

    • pan kancelar,v texase zije moja najmilsia sestra,vydala sa za mexicana-bol tu vo firme bosch nejake elektrorele ing,ja nevie,co to je,v nemecku a rok v rakusku-ona tam emigrovala,detska sestra,no osud,zili v mexico city,tam mala jasle detske,na penziu sa prestahovali do texasu-ale za 20 min su v mexicu,tam ostal syn

     Páči sa mi

   • mima-nemusis banovat,ja som tam bola na zarobkoch,ked nam nahle zomrel tatko,mala som zazemie-mam tam emigrantov,ale opatrovala som stare babky doma,krajina krasna,obrovske parkoviska,,hrozna nadspotreba a plytvanie,na druhej strane bezdomovci-tam som to videla 1x v zivote,normalne som sa triasla,no nie som chamtiva,tak som to zaplatila aj synovi-aby ho tu nikto nemohol oblbovat,dcera bola u brata ,slovensko je doslova nadherne,pekne o tom pise prof stanek,20 minut dlhe,my mame aj cistejsiu naturu,ako anglosasi,mame dusu a svedomie a srdce,len skoda ,ze sme tak nejednotni,co musi prist ,aby sme sa zhodli a tahali spolu

    Páči sa mi

 4. včera mi napadla sci-fi konšpiračná teória – čo ak toto, čo sa deje – depopulácia + green deal sa deje kvôli voľajakým reptiliánskym mimozemšťanom, ktorí sa rozhodli obsadiť túto planétu a potrebujú vyprázdniť priestor a trošku upraviť atmosféru? dobrý námet na knihu, čo?

  Páči sa mi

  • váš komentár mi pripadá trochu ako skúška… kto sa chytí 🙂
   Sú v podstate 2 teórie:
   1. že mimozemšťania sú a pripravujú nás na stretnutie
   2. že je to len jeden zo scenárov ako oklamať ľudí (podobne ako kovid) pre dosiahnutie veľkého resetu/zotročenia cez propagandu (najprv preemptive programming cez scifi filmy, potom akože naozaj cez správy)
   Ja sa prikláňam k možnosti 2… ale nechávam si otvorenú myseľ

   Páči sa mi

  • targo S tou mimozemskou civilizáciou nie si ďaleko od pravdy. Podľa toho čo som čítala tak už prezident John Fitzgerald Kennedy o týchto civilizáciách vedel (údajne spolupracujú s vládami sveta) a chcel to prezradiť. Vraj ke´d to neprezradia rusi,tak oni určite. Nebolo mu dopriate. Odstránili ho,aby ho navždy umlčali. Takže ak je to pravda a nie konšpirácia,tak niečo pravdy na tom bude.

   https://www.nbcnews.com/id/wbna42704241 – tu je stránka a aj s prekladom cez translator.

   Je tá poznámka JFK pre CIA o UFO skutočná?
   Príbeh, ktorý kombinuje zakrývanie UFO s atentátom na Johna F. Kennedyho, je zlatou baňou pre konšpiračných teoretikov. A to je práve to, čo autor William Lester podľa vlastných slov odhalil pri výskume novej knihy o Kennedym: správu napísanú JFK a adresovanú CIA, v ktorej prezident požaduje dôverné informácie o UFO.
   Príbeh, ktorý kombinuje zakrývanie UFO s atentátom na Johna F. Kennedyho, je zlatou baňou pre konšpiračných teoretikov. A to je práve to, čo autor William Lester podľa vlastných slov odhalil pri výskume novej knihy o Kennedym: správu napísanú JFK a adresovanú CIA, v ktorej prezident požaduje dôverné informácie o UFO.

   V nikdy predtým nevidenej, prísne tajnej správe údajne napísanej 12. novembra 1963 prezident nariadil riaditeľovi CIA, aby zorganizoval spravodajské súbory agentúry týkajúce sa UFO a aby ho informoval o všetkých „neznámych“ do nasledujúceho februára. O desať dní neskôr bol Kennedy zavraždený.
   Nový dokument musí priliať olej do nehynúceho ohňa okolo prezidentovej smrti. Najprv však: Je dokument autentický?
   „Na tom je niečo zvláštne“
   Lester, výskumník paranormálnych javov a autor novej knihy „A Celebration of Freedom: JFK and the New Frontier“ (Wasteland Press, 2010), uviedol, že správu získal spolu s dvoma ďalšími od CIA pod vedením Zákon o slobode informácií.
   ” Vláda pravidelne odtajňuje dokumenty po uplynutí určitého času a potom musíte o tieto dokumenty požiadať,” povedal Lester pre Life’s Little Mysteries , sesterskú stránku Space.com. “Keď som bol v procese podávania, tieto listy boli práve odtajnené a zverejnené.” Stalo sa to v roku 2006 alebo 2007, povedal Lester. “V tom čase si myslím, že ich dostávali aj iní ľudia.”

   Prísne tajná správa sa však okrem Lesterovej knihy neobjavila nikde inde a niektorí archivári spochybňujú jej pravosť. Výskumnému technikovi z knižnice JFK v Bostone, ktorý si neželal byť menovaný, sa nepodarilo nájsť jej kópiu v prezidentskom archíve, ktorý obsahuje kópie všetkých listov JFK.

   “Urobili sme prieskum v prezidentských novinách, aby sme sa pokúsili nájsť akékoľvek dôkazy o liste z 12. novembra 1963 adresovanom riaditeľovi CIA Johnovi McConemu,” povedal technik pre Life’s Little Mysteries. Napriek skutočnosti, že JFK si uchovával kópie všetkých svojich listov, dokonca aj tých utajovaných, “pri prehľadávaní spisov prezidentskej kancelárie – CIA, NASA a spisov národnej bezpečnosti – sme nenašli žiadne dôkazy o tomto memorande alebo niečom podobnom.”

   Navyše to nevyzerá ako iné prísne tajné poznámky, ktoré Kennedy napísal počas svojho prezidentovania.

   “Niečo je na tom trochu zvláštne,” povedal technik. “Je dezinfikované na veľmi zvláštnych miestach: meno riaditeľa, horný nadpis dokumentu (ktorý zvyčajne rozlišuje, ktorá agentúra ho generuje) a potom drobná “prísne tajná” tlač na začiatku písmena. Prísne tajné položky sú zvyčajne opečiatkované veľkým tmavým atramentom na liste.“

   Chýbajúci odkaz?
   Lester tvrdí, že nová odtajnená správa je teda chýbajúcim článkom v konšpiračnej teórii okolo iného dokumentu, o ktorom si mnohí konšpirační teoretici myslia, že naznačuje, že CIA zabila Kennedyho, aby zabránila jeho účasti na zakrývaní UFO . Aj tento druhý dokument a teda záver je však podozrivý.

   Tento dokument nazvaný „spálené memo“ odovzdal okrajovým médiám v roku 1999 anonymný zdroj, ktorý tvrdil, že je bývalým agentom CIA. Údajný útočník uviedol, že v rokoch 1960 až 1974 pracoval pre CIA a vytiahol správu, ktorú odborníci nikdy nepotvrdili ako autentickú, z požiaru, keď agentúra pálila niektoré zo svojich najcitlivejších súborov.
   V „spálenom memorande“ vtedajší riaditeľ CIA (jeho meno je začiernené) údajne napísal: „Lancer (kódové meno CIA pre JFK) sa dotazoval na naše aktivity, čo nemôžeme dovoliť. Odošlite svoje názory nie neskôr ako v októbri. Vaša akcia v tejto záležitosti je rozhodujúca pre pokračovanie skupiny.”

   Nová správa, povedal Lester, dokazuje, že JFK skutočne skúmal CIA o spravodajstve o UFO a že CIA mohla podniknúť kroky, aby tomu zabránila. “Ak by Kennedy získal určitú úroveň kontroly nad týmto problémom od NASA alebo CIA, kto by povedal, že by túto informáciu nezverejnil americkej verejnosti? Ktovie, kam by to viedlo?” komentoval Lester.

   Vzhľadom na to, že väčšina historikov sa domnieva, že „spálená správa“ je falošná, spojenie s tajným sprisahaním CIA s cieľom zavraždiť JFK nedrží.

   Prípadne, aj keď je spálená poznámka falošná, ale nová poznámka je skutočná, existuje niekoľko úplne logických dôvodov, prečo ju Kennedy napísal. Lester verí, že prezident sa zaujímal o spravodajstvo UFO z troch dôvodov.

   Po prvé, povedal Lester, Kennedy sa obával, že UFO videné Sovietmi budú nesprávne interpretované ako americké lietadlá, ktoré sa správajú provokatívne. To môže byť to, čo Kennedy naznačil, keď (údajne) napísal: „Je dôležité, aby sme rozlišovali medzi známymi a neznámymi v prípade, že by sa Sovieti pokúsili pomýliť si našu rozšírenú spoluprácu ako zásterku pre zhromažďovanie spravodajských informácií o ich obranných alebo vesmírnych programoch. ”

   Druhým dôvodom Kennedyho vyšetrovania mohol byť jeho zjavný záujem o vesmírne lety; v čase jeho (údajného) písania bola NASA novou agentúrou, vysvetlil Lester a “celá otázka vesmíru a života vo vesmíre bola v popredí myslenia každého.” Po tretie, v tom čase existovali prirodzené obavy z UFO kvôli množstvu incidentov , ktoré sa považovali za pozorovania.

   V 60. rokoch sa o UFO zaujímal takmer každý – JFK, NASA, CIA aj občania.

   Tento príbeh poskytla Life’s Little Mysteries , sesterská stránka Space.com. Spisovateľku Natalie Wolchoverovú môžete sledovať na Twitteri @ nattyover.

   Top 10 konšpiračných teórií
   Desať mimozemských stretnutí odhalených
   Vírusové video ‘Alien’ na Sibíri ako presvedčivý falošný
   Autor: Natalie Wolchover

   Páči sa mi

 5. este ak dovolite,vcera som odpozerala-a podla moznosti ak rozumele prejav tazko choreho putina,neviem,co s nim porobili-ake cary-mary, ale chlap bol vo velmi dobrej kondicii,jeho rustina je velmi zrozumitelna,opakoval nasim zapadnym prtnjorom,ze tak ako som uz hovoril,jednopolarny mier z prikazmi z jednej centrala sveta sa skoncil,,ze to musia pochopit,ako europa sam,a seba poskodi sankciami,ako nechapu europejskie partnjori toto sebaposkodzovanie,a na ci prikaz to robia,potom prezident kazachstanu,telemost sizinpin,egypt,potom debata,otazky,moderovala margarita simonjan,ona o pretraktovanej slobode slova a asange ,ktory zomre vo vezeni

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s