Prišlo mi mailom

Ahoj Ori,

Tak ako sme si už písali chcel by som ozvučiť v alternatíve čo asi bude na jeseň sa diať na školách.

Predpokladám že zase začnú riaditelia tlačiť na testovanie a nosenie rúšok pre deti čiže genocída.

Ako sa tomu postaviť chcem opísať. Mám informácie od zástupkyne na našej škole, ktorá je proti tomu ale riaditeľka šikanuje všetkých a boja sa o prácu. Samozrejme že na školu chodia príkazy nepodpísané nikým ako ODPORÚČANIA ale samozrejme to berú ako príkaz. Hlavne testy už sú objednané a dobrovoľné ako vždy. Samozrejme že Fico a Blaha nič v médiach nevyhlásia aby bolo divadlo. Matelko dá štátnym zamestnancom prémie 500 E aby ich akože uplatil.

Cieľom toho by som chcel aby sme rozoštvali učiteľov a riaditeľov proti sebe.

 1. Vytvoriť overtonové okno,  aby si rodičia začali pýtať tie testy ako budúci dôkaz na riaditeľov.
 2. Samozrejme že riaditelia budú pýtať od rodičov písomné potvrdenie o bez infekčnosti / my môžme na oplátku pýtať od nich potvrdenie že musia nosiť rúška v škole, čo nám nik nedá.
 3. Napadnúť učiteľov že sa podieľajú na genocíde detí /nie riaditeľov oni akože ostanú čistí/
 4. Všetky školy podľa zákona majú v triedach a na chodbách kamery / čiže ďalší dôkaz toho že sa to bude aplikovať.
 5. Pripraviť vzor ŽALOBY na učiteľov a TRESTNÉ oznámenia za genocídu ktoré si rodičia vytlačia a pošlú učiteľom na výstrahu.
 6. A tak postupne začať PSYOPS na školy. Kde riaditelia ostanú čistý a učitelia budú pod paľbou a sami sa zožerú medzi sebou.
 7. V ruke TRESTNÉ oznámenia a ŽALOBA, nad hlavou kamera s dôkazom… tlačenie testov ako dôkaz pre rodičov…

Čo ty na to? Možno to nebude a budeme riešiť úplne iné veci…

Ahoj. Kludne to zverejni. Prezyvka SKAMRAT

15 thoughts on “Prišlo mi mailom

 1. Slo by to ale nw tu hacik nejednotnost rodicov a kahostajnost.Potom prichadzaju otazky co ak budem sam,ako sa vyvrsi ucitel na mojom dietati a tak podobne.Mozno by slo ak by za skuoinou rodicou bola aj skuoina pravnikov ved su tiez rodicia to by uz svoju vahu malo a taketo skuliny organizovat.Aj ked niesom velmi za natahovanie sa ale ru v tomto zriadeni to inak nejde.V kazdej skuoine obyvatelstva su aj odporcovia,lekari pravnici pedagogovia policajti atd.a preto by to chcelo o sebe vediet a podrzat sa navzajom.

  Liked by 1 person

 2. Pokiaľ viem tak v septembri 2022 v Zázrivej sa budú vykopávať zemiaky s podporou viac ako 50% rodičov. Budíček!!!!
  Všetko záleží iba od nás od nikoho iného. Konečne sa zbavme strachu… Choroba šialených kráv, prasačia chrípka, vtáčia chrípka, opičie kiahne – chudáci LGBTI+ (rovnako ako AIDS – kedysi keď zomrel Freddie Mercury s jeho “the show must go on” bolo v Československu 35 prípadov, teraz len v Čechách je ročne 222 pripadov a nikoho to akosi netrápi…), bezidentifikačné číslo kde nikto nebude vedieť ako si starý, ŠPZ kde nikto nebude vedieť odkiaľ si – tak sme si aspoň povedali blavák daj si pozor on môže všetko atď. Budíček!!!

  Liked by 2 people

 3. Psyops na školách už ide dávno …
  1. Rodičia prídu bojovať do školy len vtedy, keď ich dieťaťu niekto ubližuje v zmysle ,,5″ … To je na vine učiteľ…. Alebo, keď ho spolužiak bije …. Prípadne má s ním iný problém…. Vtedy stávajú dieťa do role obete….
  2. Učitelia sa medzi sebou navzájom rozoberajú už dávno….plandémia to len umocnila…. posledné boje prebiehali na poli ,,očkovanie sa, rúška a testovanie ” samozrejme!
  Skúste si to v roli učiteľa…
  Rodičia vás bombardujú , prečo toto , hento…
  Kolegyňa na vás zjape, prečo nenosí rúško…. Druhá vás presviedča, že denník N je ten naj zdroj informácií, zároveň kričí,aby som bola ticho,lebo ich straším a svoje názory si mám nechať pre seba…… Ďalšia vyhadzuje dieťa zo školy,lebo nemá papier o bezpríznakovosti a ďalšia vrieska na deti, prečo nemajú rúško…!!!?
  Na obede stoja meter od seba,lebo to tak nakázali ….
  Môžem pokračovať…..ale som už z toho unavená….
  3. Koľko rodičov sa postavilo proti tomu,čo tu píšem ….? Odpoveď: jedna matka!
  Koľko sa postavilo za to,aby mohli prísť deti do školy????
  Aby mohli tráviť voľný čas na krúžkoch , a stretávať sa a športovať a hlavne spolu……?
  4. Som zvedavá, koľko z vás ,ktorí vykrikujú dnes sa k tomu postavia čelom v septembri…
  Ja bojujem od začiatku, viem prečo a pre koho…..! Som sama, a ako povedal múdry človek, 1 je obeť…..
  Tento začarovaný kruh môžeme zastaviť len všetci spoločne!

  Liked by 8 people

 4. SKAMRAT, ešte ak môžem ,chcem reagovať na tvoje body ….
  Kamery nie sú v každej škole, resp.už nie v každej triede … Vo veľkých školách s 30 triedami je to dosť finančné náročné… Ale tak je to aj lepšie!
  Čo sa týka trestného oznámenia na učiteľa, či riaditeľa školy , viem o niekoľkých takých prípadoch vo veľkom meste
  … A mnohým to aj tak nedochádza ….!
  Problém je v nejednotnosti! Ak by bolo 20 rodičov tlačilo na 1 učiteľku, určite by pochopila…. Ale problém je tu ten, že rodičia si žiadajú, aby deti v triede mali rúška!!! Chápeme sa….
  Taktiež nepomohlo, ak bola učiteľka konfrontovaná,že prečo v inej triede nenosia…. Odskákala si to učiteľka, ktorá to nežiadala od detí… Resp. Sama nenosila rúško… Vezmite si školu,kde je vyše 50 učiteľov a 1 nenosí ten blud …. Aké postavenie si už jedna môže vydobyť…. Ostatné idú podľa plánu…. je to náročné… Ťažko v tom denno denne prežívať a bojovať !
  Zabudlo sa na ďalšiu dôležitú vec ,a to , že školy môžu mať zdravotníka od septembra, lekár, sestra apod… Na úkony typu podávania lieku, odoberanie vzoriek ! Na toto by som si dala pozor ! Aj keď úprimne, na to školy mať peňazí nebudú a ľudí podľa mňa tiež nie! Záruka však nie je…..

  Liked by 1 person

 5. Rozoštvať učiteľov proti sebe?! Tak to by mal močiar z Vášho nápadu veľkú radosť!! Väčšina verejnosti nemá ani hmlistú predstavu, aký boj musia zvádzať učitelia celý svoj profesný život. Je veľmi náročné plávať proti prúdu, odkedy je školstvo pod útokom zhora. Učitelia sú tiež len ľudia a môžu podľahnúť dezinformáciám. Ja osobne som vplýval od úplného začiatku na študentov čo nosili rúška, že je to nezmysel a čo myslíte, koľkí si to dali dole.

  Liked by 1 person

 6. Som učiteľka. A sama na škole bez rúška a neočkovaná. Deti u mňa v triede nemajú rúška. Je ťažké bojovať sama proti kolegyniam, vedeniu….Sú aj také kolegyne, ktoré nútili žiakov nosiť masku aj keď nemuseli. A rodičia? Nikto nič- ticho. No čo už, vydržím ten tlak, možno aj výpoveď.

  Liked by 8 people

  • Ano, sama proti vsetkym a s lahostajnymi/ustrachanymi rodicmi nema podla mna zmysel ostavat a plytvat sily v takom prostredi. My sme to na “alternativnej” sukromnej skole (tak sme si mysleli do koróny) riesili spolocnym tlakom rodicov (pasivita bola aj u nas, ale nie taka obludna ako na statnych skolach) a cast rodicov a ucitelov to riesila zalozenim domskol. Cize da sa, ale treba sa spojit s podobne zmyslajucimi ludmi – a hlavne same sa nic nespravi, drz sa.

   Liked by 1 person

 7. Koľko rodičov je vymletých a hrajú úlohu systému, tak isto ako učitelia. Všetko je to len program, ktorý udržiava systém. 90% ľudí pôjde v septembri aj na 4.davku, budú podporovať rúška a svoje deti budú do toho tlačiť. Stále ma prekvapuje, koľko ľudí si myslí, že sa to nejak obráti a všetko sa zmení. Nezmení. Pretože to ľudia nechcú a vyhovuje im to. História je dookola o tom istom. Lebo hypotéky, lebo pôžičky, lebo doktor, lebo média, lebo učiteľ, profesor, lebo, lebo, lebo…
  Robte čo môžte so svojim životom a nechajte ostatných, vyhnete sa zbytočným očakávaniam.

  Liked by 1 person

 8. Trocha faktov priamo zo škôl:

  – Nie všetky školy majú kamery, a ak aj majú, tak väčšinou len pri vchode/vestibule
  – Infopole sa zmenilo a učiteľky, ktoré sa predtým štepili ako prvé už na ďalšie dávky odmietajú ísť, pretože vidia tú habaďúru.
  – Školy už na konci roka zisťovali záujem o samotesty a my zamestnanci sme nafasovali ich balíček už na konci šk. roka. Už tam stačilo odmietnuť toto neefektívne míňanie verejných prostriedkov.

  Ori, skús prosím zverejňovať kvalitu. Ak niekto tvrdí, že podľa zákona máme povinne v školách kamery, tak by tam malo svietiť číslo daného zákona či vyhlášky. Toto vyzerá ako riadené strašenie.

  Liked by 3 people

  • Novela šk.zákona, hovorí že ,,pedagogický ” dozor môže po novom vykonávať, nepedagogický zamestnanec aj KAMEROVý systém, nie je však podmienka mať kamery v škole, zatiaľ…….. čo je však varovný prst a ukazovateľ toho, kam to smeruje v školách ,,…….. !

   Liked by 1 person

  • Súhlas, nerozumiem tomuto príspevku.
   Nehádžme všetkých učiteľov do jedného vreca a rodičov tiež….u nás boli uplne normálni rodičia, dokonca boli šťastní, keď nás videli bez masiek…. a tiež boli snahy rodičov o hromadné podávanie žalôb na Mú. Úrad hodil spiatočku a masky boli zrušené…..

   Liked by 2 people

 9. Ja mám kamaráta, ktorý je na strednej učiteľ a keď nenosil masku tak sa na neho kolegovia ale i pubertiaci vrhli, proste v zmysle KSB sami ovce chránia status systému a “zblúdilých” napádajú aby systém ochránili.

  Liked by 2 people

 10. Ja mám len takú technickú, či naozaj čítame situáciu tak, že covid šialenstvo má na jeseň pokračovať. Možno som v tomto prehnaný optimista, ale na základe aktuálnych vyhlásení rôznych členov covid-byra v rôznych krajinách mám dojem, že covid agenda končí, už len z toho nejako nenápadne vycúvať…

  Liked by 2 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s