Zamyslenie na víkend

Brázdim internet a nachádzam zaujímavé veci a práve toho sa týka moja otázka:

Čo by znamenalo pre nás to, keby sa potvrdilo to, že existuje paralelná pozemská/ľudská civilizácia, ktorá od konca druhej svetovej vojny postupne kolonizoval Mesiac, Mars, Ceres, asteroidový pás, Ganymedes, Vesta atď  a všetky verejné resp. verejnosti známe vesmírne programy slúžia na krytie týchto aktivít, a pristátie na Mesiaci sa udialo inak, ako to médiá prezentujú?

Začnem tam, že by to znamenalo to, že Iron Sky a jeho pokračovanie, Monfall sú v podstate prípravou na túto eventualitu, a znamenalo by aj to, že Moonwalkers a videoklip od skupiny Rammstein sú založené na pravde, a perfektne by vysvetlilo aj tento obrázok s papalášmi od NASA a so Stanley Kubrick a Arthur C. Clark:

FilmCrew

Samozrejme to by pridalo aj na dôveryhodnosti tej údajnej interview s Kubrickom kde priznáva, že on natočil pristátie na Mesiaci.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Zaujímavá ešte neznamená, že je aj pravdivá.

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

67 thoughts on “Zamyslenie na víkend

 1. Ľudská noha, nikdy nevystúpila z lunárneho výmyslu, tak ako to prezentujú médiá. Všetko bolo natočené dopredu, ale napriek tomu tam pozemský Američan bol. Technológiu akou sa tam Američania dostali, poznali aj Rusi.
  Veľa naivných si dnes myslí, že Rusko a Amerika sú nepriatelia. No verte že nie sú. Dozviete sa to onedlho. Písal som v jednom z videí, že tí, ktorí budú na začiatku na strane obyčajných ľudí (“elita Číny”), budú neskôr ich nepriatelia. Čína je dnes priateľ falošný Ruska. O nejaký čas sa to zmení a priateľmi zostanú USA a Rusko. Asi to niekto nechápe, ale čo chvíľa to bude jasné každému. Načo vysvetľovať nevysvetliteľné.

  Páči sa mi

  • Čína musí momentálne spolupracovať s Ruskom,pretože vie,že inak SŠA by sa na ňu vrhlo. Ale aj Čína sama má veľký záujem o ruské zdroje a vôbec by ju netešilo,keby Rusko malo byť novým hegemónom.

   Liked by 1 person

    • Budú sa diať také veci, že budeme čučať jak puci. S tou Čínou je to veľmi pravdepodobné. (temer až logické, aj Vanga čo to) S civilizáciami okolo Nás. Kto vie, ten vie.
     A život sa dá vychutnávať úplne nádherne aj s poznaním tohto všetkého. Poznanie oslobodzuje. To všetko, čo je tu stvorené…to len takú prťku sme zatiaľ spoznali…
     …iný MAJSTER nad Majstrov sa zahral…

     Páči sa mi

     • Scenárov je niekoľko. Osobne si nemyslím, že Čína napadne USA bez dôvodne. Pravdepodobne príde provokácia zo strany nositeľov múdrosti (Bidenoví páni). Si Ťin-pching je dnes na tom podobne, ako D.Trump tesne pred voľbami v USA. Bude pokus voľby v Číne zmanipulovať. Čína bez Ruskej pomoci, nedokáže vojensky ohroziť USA.
      Rusko pravdepodobne do decembra 2022 vojnu na Ukrajine ukončí a bude potrebovať Čínu ekonomicky silnú, nie zatiahnutú do vojny. Teraz je dôležité, aby do volieb v Číne, nedošlo k začatiu vojny s USA. Pokiaľ sa zločincom z bieleho bordelu nepodarí vyprovokovať Čínu k vojenskému konfliktu, scenár bude s najväčšou pravdepodobnosťou pozitívny pre celý svet.
      Je dôležité, aby iniciátorom vojenského konfliktu (Čína & USA), nebola Čína. Čína má šancu vyhrať vojenský konflikt iba na súši vo svojom vnútrozemí.
      Na mori by utrpela obrovské straty a poníženie.

      Páči sa mi

      • Scenáre sú naozaj viaceré. Ale čo je dôležité, že sme schopní “mávaním krídel” a ” sedlaním koní” a ” čítaním a opakovaním” svojou energetikou byť nápomocní, ktorí scenár sa uskutoční, aj keď sa to nezdá. Autori aj prispievatelia to vhodne naznačujú a popisujú. Kto iný môže niečo zmeniť, len ten kto si je vedomý, že môže a je schopný. A hlavne to treba aj žiť ( to je to najnáročnejšie, ale dá sa)
       Takže priatelia, susedia, krajania je to aj na Nás, ako prispejeme do tejto Našej momentálnej reality, ktorú žijeme.

       A preto je vskutku dobre VEDIEŤ

       Kto umí, ten UMÍ a kdo neumí, ten jen čumí.

       Liked by 1 person

      • Vo všerajšom vysielaní Proudu národní hrdosti hovorila Ivetka Richtaříková o Taiwane,Číne a SŠA.
       Préspevok čítala od Boletusa z diskusie zo Zlomu.
       “…nepochopenie mentality a kultúry ďalekého východu. Predovšetkým zo strany záapadoeurópanov. Nemám to z vlastnej hlavy,alebo kníh. Otec tam pôsobil ako diplomat celkom 8 rokov. Veľa mi toho stačil porozprávať. Toto presne sa staôo. Prvý krát urazil Si Ťin-pchinga už Trump na domácej pôde a po druhý krát táto demolicion group z IQ tykve. To bude v tejto časti sveta Putin vždy jedničkou v partnerstve. Ten má znalosť mentality parňtnorú ako jednu z kľúčových disciplín. Rovnako ak Lavrov,alebo Šojgu. Diametrálna rozdielnosť v IQ ako aj v EQ. Ale Vavilov je síce mladý,ale toto veľmi dobre zvláda. Chce to prečítať jeho knihu Čínska moc,ktorá vyšla vo februáruári tohto roka. Najdôležitejšou hodnotou pre číňana je “miànzi” – tvár,povesť,v širšom zmysle slova. Práca v Číne ma naučila úplne inej logike vzťahov s podriadenými aj s obchodnými partnermi. V kresťanskej logike na neodsudzuje uznanie chýb,uznanie situácie a pokánie. Kresťanská morálka v tom dokonca vidí odvahu. A nie je to ani konečné postavenie človeka,pretože vždy následuje očista a náprava. Pre čínana však takéto uznanie,znamená stratu “miànzi”. Stratu tváre. Totálne poníženie,čo nie je medzičlánok,ale konečný stav. Koniec dejín. Nikdy nenechajte číňana stratiť tvár,nechajte mu príležitosť dostať sa zo situácie a napraviť chybu. V opačnom prípade si z neho urobíte najstrašnejšieho nepriateľa. Číňan sa teraz utrie ( nechá to tak),ale bude vás nenávidieť do konca života a bude sa mstiť,pokiaľ nestratíte tvár. Americký establishment to urobil tak,že Si Ťin-pching stratil “miànzi” a teraz ho dostal medzi svojich totálnych nepriateľov. A teraz nečakajte na odpoveď Si Ťin-pching nemusí odpovedať,pokiaľ teraz nemá zaručenú pozíciu na výhru. Ale buďte si istí, že tarez cieľom Si nie je víťazstvo Číny,ale poníženie a zničenie amerického establishmentu.
       A ešte komentár pána Vavilova… Odpoveď Číny bude tvrdá a obrovská. Proste my očakávame od neho v súlade s európskou a tak trochu i s ruskou logikou “oko za oko”. Čína,ale nejedná takticky,ona rozumie, že návšteva Pelosi,to je provokácia zo strany USA. A odpovie strategicky. A som si istý, že dnes bol prekročený rubikon v americko-čínskych vzťahoch.
       …takže asi takto nejako sa veci majú a budú mať ohľadne Číny a SŠA. Uvidíme čo sa bude momentálne a v blízkej budúcnosti diať. Dopredu sa nedá zatiaľ nič z istotou určiť.

       Liked by 3 people

       • Bohužiaľ, vojna je na spadnutie. Médiá mlčia, ale teraz tá hrozba naozaj existuje. Je pravda, že Číňan nezabúda a túto potupnú urážku návštevy tej dementnej chudery Amerike neodpustí.
        Očakáva sa, že vojna začne, až skončí špeciálna operácia na Ukrajine. Dôležité budú blížiace sa voľby v Číne.

        Páči sa mi

       • ved to,ze napriklad taka caputova kritizuje ludske prava v cine,to je doslova absurdne,my tu mentalitu odveku nemozeme poznat,ved to je risa,doslova pre nas odveka,ved nic-len pozret sa na obraz ludskeho tela s vyznacenymi akupunkturnymi bodmi,clovek zasne,kde este pochopit socialny system,no stacilo mi citat opiovu vojnu-anglosasi a ich pokusy,inac-ak si mozem dovolit pisat viac-ani nas anglosasi nechapu,my sa tiez odlisujeme,jednako som pobudla ,a moje dieta-60 r si cez agenturu robi opatrovatelku,no vzdelanie na to ma -ekonomicka cest ruch sluzby,statnicu z angli ,statnicu z rustiny ,2 roky ruzomberok pedagogika a kambridzeske certifikaty z angli-aj 10 r ucila-no bola mi tu pratat,tak som tuto temu nadhodila-ja ze nemaju svedomie ani srdce,a ona este povedala ,ze nemaju nas rozum,nemaju na nas,nedavno na letisku zbada ze pri okienku sa nechapu-skocila -ruska sa pytala slovom toilet,uradnicka nerozumela,potom si vraj sadli a recitovali si puskina,to mi prislo take mile,no kde taky anglosas pochopi rusku mentalitu

        Liked by 1 person

    • Čas 3-4/2023 sedí, ale vec nie a to kvôli dvom procesom:
     -kolaps US$ ako rezervnej meny a na neho naviazaného finančného systému je v plnom prúde;
     -kolaps €, EMU a EU kvôli vypovedaniu poslušnosti Nemeckom je zas v začiatku.
     K tomu druhému bodu: Gerhard Schröder sa dohodol s Putinom (áno tí politici, ktorí majú na triku Nord Stream 1 a 2).

     Liked by 1 person

     • Jediné v čom by som sa mohol mýliť, je termín. Dôvod je ten, že sa procesy výrazne urýchľujú/spomaľujú.
      Proces pádu USD nie je a nikdy nebol v pláne Ruska, Číny.
      Ja viem, že veľa “odborníkov/USA-FILOV” by ma za tento názor najradšej ukameňovalo, ale myslím si, že sa Rusko nakoniec dohodne s Amerikou a termín plánu zavedenia BRICS sa odsunie, (cca až po roku 2025), alebo nikdy neuskutoční. Momentálne je v hre vojna Čína & USA. Tu by tiež mohol nastať výrazný obrat, pokiaľ by sa vymenili piloti v USA.

      Páči sa mi

      • Súčasný bankový systém je pevne spojený práve so SWIFT a SWIFT je zas spojený práve s US$, ak pôjde jeden, tak pôjdu aj ostatné dve. A práve tu je zakopaný pes, bankový systém kvôli vnútorným dôvodom odstrčil kopytá ešte v júni (nemôžu prať špinavé peniaze z Ukrajiny a deriváty ich zožierajú zaživa), v septembri tomu môžeme vystrojiť pohreb a v októbri to v konečnou platnosťou zahrabať.
       Lenže pre nás je smerodajné práve €, ktorý stojí a padá s nemeckou vôľou poslúchať Brusel a niesť to na pleciach, ale hádaj čo, kvôli plynu a zelenému ošiaľu táto vôla sa vyprchala a preto je tu dosť veľká šanca, že Nemci v septembri povedia Bruselu “trhnite si nohou” a plno pristúpia na ruské podmienky. Toto, ale bude znamenať aj to, že s EU, EMU a € je koniec.
       Takže dohoda USA a Ruska US$ nezachráni a vojna Číny a USA sa konať nebude, lebo na to prvé už zo strany USA a Ruska nie je vôla a to druhé Čína vyriešila inak (cez US dlhopisy)…

       Liked by 2 people

       • Počkajme si do jesene. Ja som presvedčený, že keď niečo nastane, tak to bude v budúcom roku. Na jeseň príde väčšia korekcia v menovom systéme, ale do decembra sa to vráti na spodné pásma a teda keď dolár oslabí, tak iba v rámci objemovej korekcie. Viem že veľa analytických predpovedí je naklonených tomu, o čom si aj ty presvedčený.
        Ja som si istý a viem, že nič sa nestane.
        Vidím to v niekoľkých formáciách, nie len z pohľadu meny. S tým konfliktom medzi Čínou a USA by som si nebol až tak istý, ale samozrejme pokiaľ k nemu nepríde, podporí to moje tvrdenia. Tento rok sa ešte nič veľké s USD neudeje, okrem väčšej korekcie. Uvidíme, počkajme si.

        Páči sa mi

     • Len prosím … Nehovorme o zmene na digital menu … Socky cez digital väzbu ….. Je mi zle ,ak si to predstavím…. Zmena nastane v čom konkrétne….? Bricks aj u nás …? Alebo …..

      Páči sa mi

 2. K tejto téme odporúčam Informačnú vojnu s Tomášom Hlaváčom… https://www.informacnavojna.tk/archiv/informacna-vojna Vysvetľuje detaily s podobnou tematikou od čias spred 500 mil.rokov až po súčasnosť…. Je to zvláštne , nehovorím, že tomu verím ,alebo koľko je na tom pravdy…. Ale mnoho vecí do seba zapadá …. Z veeela uhlov pohľadu a mnohé vysvetľuje…..
  Pristátie na Mesiaci bol dobrý film…. Videla som ako Aldrin a spol. Utekali, a šli do vývrtky,keď ich naháňal jeden chlapík, ktorý ich nútil prisahať na bibliu, že boli na Mesiaci… je o tom aj dokument ,ako ho točili .. Kubrick sa dostal do kruhu obludného kolosu, ktoré sa snažil zakomponovať aj do filmov… Posledný ,myslím eyes wide shut, kde ukázal pointu chorých elít…
  Nemci – ss- paperclip-nasa-u.f.o….. hmmm

  Páči sa mi

  • Ak si pozriete jediný rozhovor, ktorý urobil N. Amstrong po akože návrate z mesiaca…tak uvidíte. Tak nevyzeral a netváril sa prvý človek na mesiaci. Keď nájdem dokument, dám sem link. A len tak pre zaujímavosť, ani Gagarin nebol prvý, bol to iný ruský kozmonaut, aj o tom je celkom zaujímavý dokument. To všetko, čo sa nám tu prezentuje, je ešte stále trošička inak, ale aj napriek tomu sa dá táto nádherná škola života vychutnávať do hĺbky vlastného poznania.

   Páči sa mi

 3. Podvodnícky klamári. Tfuj,hanba im !!!
  SŠA sa bez ruských surovín a nerastného bohatstva mohli dostať tak maximálne na susedov dvor a mohli by lietať jedine takto… 🙂

  Páči sa mi

  • Wolf
   Paralelný vesmír existuje. Nemyslím si,že autori filmov ako Dr. Strange, seriál Hviezdna brána atď. by nám úplne dávali doslova “pod nos” AŽ také fantasmagórie. Na nejakých zisteniach museli vzniknúť aj tieto filmy aj seriály.
   Je aj vedecky dokázané,že existuje gama energia a kvantová fyzika.
   A “Psychiatria”… Jeden výrok hovorí,že rozdiel medzi hoaxom a pravdou je pol roka.
   V dávnych dobách pravekí ľudia tiež nazývali mimozemšťanov bohmi (sú o tom záznamy po celom svete – v jaskyniach,v pyramídach,atď.). Možno si aj oni vtedy mysleli,že “psychiatria”. Tak ani my ľudia v terajšej dobe si nedokážeme vysvetliť veci medzi nebom a zemou. To v čo neveríme,alebo si nedokážeme vysvetliť nazývame “psychiatriou” alebo hoaxom (najjednoduchšie vysvetlenie,ako keby mal človek pohnúť mozgom,alebo si prečítať knihy).

   Páči sa mi

 4. aveeeva
  Konšpirácii bolo a bude vždy na mrte. Cestu na mesiac Rusi s ľudskou posádkou neriskovali, lebo vedeli, že časom sa to prevalí s falšovať dejiny sa nikdy žiadnemu štátu neoplatilo. Existuje technológia, ako sa tam Američania aj Rusi dostali. Raketou nebolo. Rusko tam poslalo Lunochod, všetci sa tomu smiali, ale oni ako jediní majú mesačný piesok. Znamená to, že si dokázali z mesiaca niečo doniesť.
  Všetky rekvizity, ktoré Američania mediálne vystavovali sú falošné. Rusi navrhovali USA, aby si porovnali mesačný piesok, ale tí to odmietli.
  Všetky filmy, zvukové nahrávky z USA “natočené na mesiaci” sa stratili a toto čo nám dnes ukazujú je už iba rekonštrukcia.

  Liked by 1 person

  • To jedno video je už preč, neni ani na ulož to, ale ja ho mám v PC. Bol to obyčajný amatér, ale podal info tak lopatisticky a jasne, že nebolo pochýb. Niektoré sú aj v tomto videu. Sú tam spomínané hore uvedené info a kopec iného.

   Do určitej miery na tom trt záleží, ale keď sa už bavíme…

   Páči sa mi

   • Všetko so všetkým súvisí. CIA sa nesnaží odstraňovať videá, to robia ich poskoci, aby situáciu dramatizovali. Napriek tomu si myslím, že všetko so všetkým súvisí, preto vedieť sa oplatí. Viem že sa mažú zverejnené nových technológií, ktoré už niekoľko krát boli predvedené aj na YouTube. Veľmi zaujímavé bolo video ovládanie gravitácie. Som presvedčený, že sa to utajovať nedá a opäť sa to niekde objaví. Ľudia dnes chodia, bežia, ale energetickým ovládaním gravitácie (rýchlosť/sila), dokážu lietať na krátke vzdialenosti, bez akých koľvek prístrojov.

    Páči sa mi

    • Najlepšie dezorientovať je spraviť totálny guláš a chaos. A potom sa v tom vyznaj. Vedia, čo robia a robia to dobre a robia to všetci, úplne všetci.🙂
     Sem tam nejakí lámovia a nejaké bytôstky predvedú a ukážu antigravitáciu, ale bude sa ešte všeličo ukazovať. Asi to ešte zažije aj Naša generácia.

     Páči sa mi

    • Ani jedna Bytosť na Zemi nevie ako to je. Ak by vedela, nebola by to skúška slobodnej vôle.
     Ak si myslíš, že vieš tak už teraz sa teším na tvoje sklamanie, bo vtedy príde opäť pokora a blýzkosť Boha.
     Trošku si uľavil s ortodoxie, no tá bezbrehá istota zapácha až sem. Možné je všetko a stať sa môže všetko, no je na mňe ako odolám.
     Hovorí sa:” Ak ti niekto dáva dve možnosti na riešenie, veď, že správna je ta tretia”.
     Teraz sa spítaj koľko možností dávaš ty?

     Páči sa mi

  • ano ,jarojr,vsetko mam presliedene,pretoze sliedim cely zivot,vsetko scifi,verneovky ,mayovky,asimov,ale aj celu svetovu klasiku samozrejme,a teba mam rada-ked ta zacli okopavat,co sa stalo aj mne,a nejaka dama mi poradila -ze si mam zobrat slovenku-teda ja ,co som 14 rocna hltala odviate vetrom 2 ceske vydanie,no ale verim ,ze sa nieco ide udiat,tiez verim,ze nase ponatie casu je nase ,v skutocnosti ide aj dopredu,aj dozadu,a ze sa to akosi toci v kruhu,no nechcem tak vela -lebo nemam nejake vzdelanie a pod

   Páči sa mi

 5. Nuž, je skôr zvláštne, že od tej doby čo vraj pristáli na Mesiaci sa tam nevrátili pri takej akcelerácii vedy a techniky. Skôr to potvrdzuje, že vstúpili tam, kam nemali, kde vládnu prísne pravidlá a len tak si nemôžeme zabrať miesto, lebo sme sa rozhodli…
  Je jasné, že v obrovskom priestore Vesmíru sú iné rôzne bytosti a svety. Myslieť si iné je naivita. To, že sa učíme, že zatiaĺ sme nikoho nenašli neznamená, že to tak je. Je jednoduchšie manipulovať s nevedomými a využívať dravčí spôsob života pre hŕstku… Tak ĺudstvo produkuje veĺké množstvo energie z utrpenia, o ktorú je neustály veĺký záujem. Ale nie všade na svete sú ĺudia tak skeptickí a posmievační k tejto téme ako v ” civilizovanej” Európe. V Južnej Amerike sú rozsiahle oblasti, kde je to skoro až bežná vec… a aj filmy sú nápovedou. To už sa všeobecne vie…

  Liked by 1 person

 6. A ďalší hoax s chemtrails. Že vraj to budú robiť, a počasie meniť a ovplyvňovať. (už to robia roky).

  Bolo jedno video , kde to aj priznal nejaký CIA direktor, ale to už tiež neni.

  Páči sa mi

  • Ale keď si prečítate, trebárs knihu od Dr. Bruce Lipton – Biológia presvečenia a iné aj iných autorov, tak sa hneď trocha rozjasní a nejaký chemtrails, už nebude až tak tragický. Alebo takú Christina Von Dreinen, to je iné sci-fi a pri tom nie je. Je na každom z nás ako nakladáme so svojim časom a životom a čomu ho venujeme.

   Páči sa mi

 7. Vynikajúca otázka! Provokuje ma k položeniu ďalších, súvisiacich „podotázok“: Čo vypĺňa priestor medzi atómami? Čo je medzi jadrom atómu a elektrónom?
  Veda zatiaľ nie je schopná dať jednoznačnú odpoveď o štruktúre hmoty, ktorá vypĺňa medziatómový priestor. Môže to byť éter? Diskusia na túto tému je tabu! Dôsledok – my potom nevieme ani čo je hmota. A potrebujeme vedieť, čo je medzi atómami? Možno neexistujú žiadne častice a sú to iba vlny energie? (https://rideo.tv/ivanov_yu_i/ , http://rhythmodynamics.com/Gabriel_LaFreniere/index.htm )

  Falošná veda buduje falošný svet. Zatiaľ nás dostala „iba“ pod kovid. „Mediálny tlak narúša celý systém spravodlivého konania“, povedal Marek Para v relácii ZVTV (https://www.youtube.com/watch?v=u9hZZT343Js). Parafrázujem: Mediálny tlak rozbil celý systém „pravdivej a dôveryhodnej“ vedy.

  Liked by 2 people

  • V pôvodnej Mendelevovej tabuľke bol prvok Éter ešte pred Vodíkom. Ale niekto ho zámerne neuviedol. Tesla riešil veci a mal o tom známosť. Ako skončil ? Koho a ako sa ľahšie ovláda. Múdre a slobodné bytosti, alebo nevedomé a ustráchané….

   Poznanie oslobodzuje…

   Liked by 2 people

  • Ďalší pohľad nám prináša teória chirality.
   Aby som rozšíril portfólio otázok:
   Prenášajú prúd elektróny ?
   Sú elektróny naozaj nosičom náboja ?
   Je tok prúdu jedným smerom ? Ak nie, aké častice sú v protismere ?
   Zaujímavých otázok je veľa. Nevieme čo je energia, gravitácia, elementárne pojmy a javy. Všade poznáme len prejavy.
   Keď pravda vyjde na povrch, kompletne pôjdeme do prvého ročníka základnej školy 😀

   Liked by 1 person

  • S tou vlnou by sa dalo aj súhlasiť. Čo tak frekfenčná vlna?
   Je známe, že každý prvok obsahuje svoje vlastné odlišné frekvencie spektrálnych čiar, ktoré ho identifikujú. Spektrálne čiary sú rôzne vlnové dĺžky svetla a sú funkciou informácie, ktorá tvorí prvok. Spektrálne frekvencie, na ktoré sa pozeráme optickým hranolom (demodulátorom) sú len nižšími harmonickými frekvenciami, tie primárne existujú vysoko nad ultrafialovým spektrom. Celkové svetelné spektrum prvku je vysoko sofistikovanou formou modulácie amplitúdy impulzov (kvantum), ktoré sú modulované aj frekfenčne.
   Jednotlivé čiary (pulzy) majú medzi sebou rôzne farby a farebnú intenzitu. To by predstavovalo časť pulznej modulácie s amplitúdovou moduláciou. Priestory medzi impulzmi tvoria frekvenčne alebo fázovo modulovanú časť impulznej modulácie. Bude existovať aj nosná vlna, na ktorej sú frekvencie superponované a v takomto komplexnom balíku vlny je prvok prenášaný do našej dimenzie. Celé je to veľmi podobné pulzne amplitúdovej modulácii (PAM), ktorú bežne používame aj našich zariadeniach. Napríklad najnovšie datové zbernice v počítačoch triedy PC (PCI Express Gen6) pracujú na princípe takejto modulácie. Dalo by sa povedať, že sme dohonili Boha. Zostáva najťažia časť a to prísť na to ako sa hacknúť na operačný systém vesmíru v ktorom sú uložené naše duše v podobe informácie.

   Páči sa mi

 8. http://ufo.slinto.sk/nadherny-kvet-v-poli-pri-kozarovciach/
  Ďalší zaujímavý príbeh. S kamošom pilotom sme sa boli pozrieť a aj sme nafotili tento piktogram. On je realista, ateista a hlavne fakty sú pre neho dôležité. A že to v noci nadšenci. Tak som mu navrhol a vedel, že to myslím vážne. 100 000 Sk mu dám, keď to za jednu noc dokáže vytvoriť v takej kvalite. Chodil, dumal, skúmal, preratúval ( bol bývalý vojenský pilot), tak vedel, čo obnáša organizácia ludí a počet, presun, nočné osvetlenie, plocha, prepočty a nákresy a jednoducho uznal, že to v takej kvalite nedokáže. Nemal problém uznať, že je to inak, ako si v prvom momente myslel. Temer nikdy sme sa v žiadnej filozoficko jemnohmotnej téme nezhodli, ale debaty boli plné info a úvah a vždy sme debatovali znova a znova. Mal skvelé info a iný pohľad a to dopĺňalo moje info pole.
  Skladáme puzzle…verte, neverte, dôverujte, preverujte, žite a zažívajte…aj o tom je život.

  Liked by 2 people

  • jejda,ale hlinik je tuto pre mna za rohom,kozarovce trocha dalej,kebyze tu dakde,tak to by mohol moj paraglajdo zachytit,to je doslova neuveritelne,vdaka,ze si to dal

   Páči sa mi

 9. Cesty fyzických objektov napríklad medzi mesiacmi jednej planéty trvajú dni, medzi planétami roky, u vonkajších planét desaťročia a najbližšie medzihviezdne cesty minimálne tisícročia. Čo sa týka výmeny informácií, tak medziplanetárne výmeny trvajú hodiny a medzihviezdne roky.

  Takýmto spôsobom je spolupráca medzi civilizáciami alebo odnožami jednej civilizácie zväčša iba informačná a dominovaná nízkofrekvenčnými procesmi. Tak je to podľa mňa nastavené preto, aby civilizácie vo vesmíre hľadali spoločnú dlhodobú harmóniu. Možno potom, keď sa pozdvihnú na dostatočnú úroveň, tak sa im otvoria úplne iné možnosti cestovania a komunikácie, ale to nás asi nejaký čas trápiť nemusí.

  Ak v slnečnej sústave existujú ľudské odnože, tak náš kontakt s nimi je ďaleko viac obmedzený ako napríklad kontakt medzi dvomi krajinami na Zemi. Ak napríklad v hlboko podzemí Mesiaca majú rozsiahle miesta v vlastnou biosférou, kde sú zdrojom surovín mesačné horniny, a zdrojom energie buď rádioaktivita alebo slnečné žiarenie z povrchu, tak planéta Zem ich veľmi trápiť nemusí, aj keď z napríklad ideologických dôvodov aj môže.

  Páči sa mi

 10. Vyskúšam z iného uhla pohľadu. Pustili by ste si medzi seba “teranov-pozemšťanov”, ktorí, sa nevedia chovať medzi sebou na zemi, drancujú, vraždia sa navzájom, čo by asi tak robili vo vesmíre ? A na druhej strane, koho priťahuje taká energia, ktorá tu prevláda…?

  Rovnaké priťahuje rovnaké…ale možno sa to zmení…a možno aj nie…uvidíme 🙂

  Zrejú slivky, hrušky, černice…leto v plnom prúde… vďaka za tú nádheru, každý vidí, to čo chce vidieť…

  Liked by 1 person

 11. Co je to hmota?Usporiadanie atomov do roznych struktur,pevnych,kvapalnych,plynnych.To vieme.O tom co je atom,z coho sa sklada vieme tiez dost.Ale o vazbach,energiach posobiacich madzi nimi a hlavne v roznych prostrediach si uz tak isty niesme.Uz len rozne formy vodnej pary roznych teplot a v roznom tlaku je alchymia a bezny clovek ani len netusi co sa s nou vlastne deje a ako to vpliva na jej vlastnosti.Clovek sa najlepsie ovlada ked je mu svet poznania vytvoreny,vtedy sa zamysla zvacsa len nad tym co mu je dovolene jeho vodomostou,ktora ale moze byt zamerne klamliva a vedieho cestou ktora je pre niekoho neskodna.Kolko kultur z minulosti bolo na vysokom stupni poznania a vzdy upadli do zabudnutia a svet zacinal.od znova keby sa jednalo o jednu je to nahoda ale bolo ich viac a v roznom case a na roznych miestach sveta a to uz nahoda nebude.Preco ludia ktory sa zaoberali a zaoberju myslienkou prichodzej civilizacie od inakial su hned zosmiesnovany davaju sa im privlastky blaznov v dobe dnesnej a v minulosti uz len myslienka ktora.nekorespondovala s vtedajsou vierou bola smrtelna??Je nahoda,ze svet v podstate ovladla spodina zapadu ktora vzdelanie obiavila pred par sto rokmi a aj to len pre vyvolenych a pritom ked oni netusili o vesmirnych telesach ani prd davno pred nimi uz boli ich drahy vyratane.To nieje nahoda preco je to tak.Kto najde odpoved komu najviac sluzi kolobeh staleho nicenia a upadku civilizacii ktore sa uz niekam dostali a komu vihovuje protezovat ubohu konzumnu civilizaciu ktora nebazi za poznanim najde odpoved na vsetko o com tu vedieme debaty.A pozor,nazor nevedomi je lahko ovladany nemusi platit len na prizemnu predstavu politik,obcan.A netreba zabudnut aj na to ze rozne knihy ktore rozvijaju rozne teorie a hlavne teorie ovladania ludi boli zakazane aj na vychode nie ken na zapade a ich autory nezomreli prirodzenou smrtou co len potvrdilo spravnost ich teoriii.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s