Oznam a dačo na zasmiatie

Od zajtra som na dovolenke a to znamená, že bude aspoň jeden analytický článok (krátke vstupy určite budú-svet sa nezastavil) a vrátim sa do “normálu” 22.08.2022.

Nový svetový poriadok

photo_2022-08-03_16-38-10

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

11 thoughts on “Oznam a dačo na zasmiatie

 1. Keď už tu máme takú tému vyhlásenú a Iron Sky je skvelý počin autora a tvorcov a ešte k tomu aj nízko nákladový film. Tak si dovolím tiež niečo na zasmiatie (možno trocha až do plaču, ale slzy od smiechu sa nevylučujú.
  Že či vám toto niekoho nepripomína….

  …že by tiež autori niečo tušili…

  Liked by 4 people

  • Milý Seneca, tak tento film som ešte nevidela, ale sedí to jak riť na šerbeľ dneška ! Už dávno som sa tak nerehotala. Srdečný pozdrav od “dôchodkyne” Vavi.

   Páči sa mi

 2. Tak dnes má kontaktovali SPP a že majú pre mňa super správu. Mam im pomôcť znížiť co2 na Slovensku keďže je tu klimatická kríza. Vysadia za mna ročne až 5 stromov a dostanem samozrejme certifikát. Som na dovolenke tak som poslal pána kade ľahšie. Takže nestihol mi povedať cenu tejto úžasnej služby. Ale sľúbil ze sa mi ozve. Dal som si trošku námahy a som to našiel je to od 3 eur ale neviem či mesačne.
  https://www.spp.sk/sk/domacnosti/produkty-a-sluzby/znizme-spolu-uhlikovu-stopu/

  Páči sa mi

  • Ono je to trochu inak, mňa s tým tiež otravovali. V skutočnosti po tebe chcú poplatok päť eúr mesačne a za to akože vysadia jeden strom . Naj je ich verzia bez navýšenia. Pýtal som sa kto zaplatí tých päť eúr a oni že z toho čo ja platím, na to som sa opýtal či mi dajú lacnejšie plyn ak sa mi nemá navýšiť platba. Na to odpovedal že sa so mnou nedá rozprávať. Tak som mu povedal že nemám žiaden záujem o ich službu.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s