Kde bolo, tam bolo, bolo raz 110 000 dobrovoľníkov

Asi takto by sa mala začať rozprávka, alebo hororový príbeh, ale najskôr si skúsme niečo zopakovať.

Pamätáte sa na legendárnu scénku so ženou v červených šatách z Matrixu?

Na pripomenutie a dole prepis Morpheusovej reči

Matrix je systém, Neo.  Ten systém je náš nepriateľ.  Ale keď ste vo vnútri, rozhliadnite sa okolo seba.  Čo vidíš?  Podnikatelia, učitelia, právnici, tesári.  Samotné mysle ľudí, ktorých sa snažíme zachrániť.  Ale kým to neurobíme, títo ľudia sú stále súčasťou tohto systému, a to z nich robí našich nepriateľov.  Musíte pochopiť, že väčšina z týchto ľudí nie je pripravená na odpojenie.  A mnohí z nich sú tak zvyknutí, tak beznádejne závislí na systéme, že budú bojovať, aby ho ochránili.  Počúval si ma, Neo, alebo si sa pozeral na ženu v červených šatách?

S odstupom pár rokov, nám horeuvedené už nepripadá len ako odpoveď V.M. Zaznobinovi a členom VP SSSR, však? Koľko policajtov, učiteľov, podnikateľov, tesárov, ci predavačov bojovali a stále bojujú za to, aby systém ochránili? V USA, teda SŠA po našom, to nazvali, Efekt agenta Smitha….. Koľkí z Vás sa v poslednych rokoch cítili ako Neo, či ina postava z Matrixu? A museli ste sa postavit svojmu agentovi Smithovi?

A teraz jednoducho-zložitá odpoveď pánovi marcusovi aureliusovi.Zamyslel ste sa a urobil ste pekný komentar TU. Medzi iným tam konštatujete že, citujem:

“Ale no. Netreba až tak trpieť stihomamom. Určite dakde dajakých kontrášov zaujíma nejaký Jožko Fazuľa, nejaká Mima, nejaký Jox, nejaký Jarojr atď., ktorí si glosujú na nejakom fóre z im dostupných informácií. Pochopiteľne uverejných na tom istom nete, na ktorom aj glosujú.

Ste buď úplne naivný alebo úplný blázon, ak si myslíte, že na internete denno-denne vypisujú pravdy a odhalenia tisíce identít a persón, ktorým boli rozdané karty v realite. Aby každý otrok vedel, ako dobre nás chcú podojiť. No to iste. Keď tých glosátorov totiž vyzvete aby dali relevantné rukolapné dôkazy, tak v drtivej väčšine stiahnu chvôst.”

Tak dovoľte mi predstaviť trocha praktického stihomamu. WEF, svetové ekonomické fórum a jeho aktivity ehm, koordinované s OSN…

https://rumble.com/v1gjc4p-august-19-2022.html

Pre tých, ktorí sa nekamarátia s angličtinom asi toľko. Klaus “zožer muchu” Šváb a jeho dragúni najali a vyškolili 110 000 “dobrovoľníkov”, ktorí pracujú teraz pre WEF a snažia sa priamym pôsobením na fórach o zmenu názorov ľudí, pretože Klaus “zožer muchu” Šváb a jeho banda si vymysleli nový vírus. Volá sa slobodné myslenie a novy typ celosvetového problému menom infodémia. A nikdy neverte Joxovi, prosím prečítajte si na stránkach nie tak svetového ekonomického fóra. Link vyššie.

Takže kde sú tí mimozemštania, ak mám parafrazovať marcusa? Možno máte pravdu a trafil ste kliniec po hlavičke, alebo nám dal Holý úd len dalšie upozornenie vopred. Aj keď tuná Klaus “zožer muchu” Šváb, vyzerá oveľa lepšie, ako na stránkach WEF.

Buďte zdraví a všetko najlepšie

Jox

P.S. Kto bol v Matrixe Prediktor-Korektor? Prečo nakoniec Neo zomrel, a všetci boli už len agenti Smithovia a následne musel prediktor-korektor vytvorit svet odznova? Čo chceli povedať tou scénkou, kedy ukončili agenta Smitha tým, ze sa Neo vzdal a prislo k ukončeniu programovo-adaptívneho modulu a zavŕšeniu existencie supersystému, kde na troskach jedného, vznikol nový?

23 thoughts on “Kde bolo, tam bolo, bolo raz 110 000 dobrovoľníkov

 1. Na školené opice stačí stále jednoduchý argument a ani nemusím nič vedieť o vakcínach ani o akomko+vek pozadí a ani nemusím “konšpirovať”. Vakcíny sa vždy vyvýjali 10-15 rokov a sami doktori to dlhodobo argumentovali že prečo. Teraz vakcínu vyvynuli za 1 a pol roka a to ešte novátorským spôsobom ktorý tu nikdy nebol. Na vakcínu bolo vydané len podmienečné schválenie. Takže potia+to všetko zapadá a nie je to možné ako argument zostreliť a to ani vysoko odborne. Lebo tu stačí jednoduchá logika. A teraz doplnok argumentu: CDC aj výrobcovia POTVRDILI že pri tejto vakcíne sa NESKÚMALI stredno ani dlhodobé účinky. Takže tieto riziká podchytené nie sú. A to sa bavíme o tumoroch, degenerácii orgánov v tele az po možný genetický prenos na ďalšie generácie … To čo som zatiaľ povedal sú FAKTY potvrdené aj z oficiálnych miest. Ako môže na toto reagovať cvičená Klausova opica aby ma presvedčila že vakcína je bezpečná? V jednoduchosti je krása a taká je aj Božia cesta.lebo v tom tkvie dokonalosť. zjednodušenie nie je výraz pre podriadenosť ale EFEKTÍVNOSŤ. Takže priatelia, pokladajme opiciam aj zodpovedným jednoduché a zrozumiteľné otázky (nie primitívne) a cakajme na odpovede. Na PRIAME a STRUČNÉ odpovede. A až potom prejdime ku tým komplikovanejším, ak tie jednoduché budú vyčerpávajúco zodpovedané. Lebo nie je čas diskutovať s blbcom.

  Liked by 2 people

  • Ešte jeden detail. Mám brata lekára – pomerne známeho a špičkového odborníka vo svojom okolí, aj s manažérskymi skúsenosťami a je to zástanca vakcinácie, prípadne aj povinnej. Jeho žena tiež lekárka a aj keď to priamo nepovedala, tak neočkovaní sú nezodpovední dezoláti. Veľakrát som bratovi posielal linky aj na CDC dokumenty a štatistky a občas mu poslal dobre vyargumentovaný článok. Nikdy mi na to neodovedal priamo,odpovedal protiargumentom ktorý však nebol moc vecný. Nechcel som sa s ním hádať tak diskusia končila vždy výmenou linkov s krátkym komentárom. Nedávno sme sa stretli a krátko prišla reč na vakcíny keď mi povedal pointu ” vieš, celé toto s tým očkovaním bolo LEN o jednom – aby sa nestalo že do nemocnice príde naraz 1000 pacientom a museli by sme ich nechali umierať na chodbe”. K tomu ešte dodal ” sám som mal situác ie keď som sa musel rozhodnúť, ktorý pacient dostane šancu a prežije, a ktorému sa starostlivosť ani lieky neujdú. Musel som ukázať ktorý ano a ktorý nie a má smolu …” A to je vlastne všetko. Inak skvelý odborník, obetavý, často zachraňoval životy pacientov. jeden z tých, ktorý poctivo študovali, ktorých to bavilo a ktorí majú doktorinu za životné poslanie. No mimo toho že to čo povedal je hodne silné z istého pohľadu a stojí za zamyslenie, pointa prečo som to sem dal je inde. V samotnom argumente prečo tak šialená vakcinácia. A čo ten argument vlastne hovorí? Že nejde o zdravie pacienta ale PRIMARNE o zabránenie kolapsu nemocníc. Teraz a hneď.Iste, dá sa to chápať z celospoločenského krátkodobého pohľadu ale …. toto je naozaj to, ako chceme viesť spoločnosť? Lebo je to o prežívaní zo dňa na deň, pri absenci elementárnej vízie (o čom inom bolo očkovanie detí však tu je jasný dôkaz). Pointa 2: OK pripustime že 2 strana má svoju “pravdu” tak prídeme k nasledovnému záveru: Cieľ celospoločenský a individuálny nie sú totožné a idú PROTI sebe. Lebo mňa je prd po zdravotníctve, keď mi ide o život. Chránim primárne seba a svoje zdravie, zatiaľčo štát zachraňuje prioritne systém, však ľudí je nakoniec dosť. Takže buďme na to pripravení, lebo tu sme sami za seba a to nie je v súlade s tým čo chce štát. na záver jedna dôležitá poznámka: zatiaľ vôbec nebola reč o pláne NWO, zložení vakcín …. to je kapitola sama pre seba aj s ráciom …. stále sa držím viacmenej oficiálneho kurzu a známych vecí ktoré nie sú “konšpiračné”. Takže je to dosť sila čo sa to deje.

   Liked by 3 people

   • Pekne ste to napísal, iba sa chcem vyjadriť k tej pointe č.1, že lekári zachraňovali viac systém ako pacientov. Dovolím si k tomu poznamenať, že lekári vytvárali len chaos a nemohli zachraňovať systém, pretože tu na Slovensku v zdravotníctve žiadny systém nie je, resp. je to močiarny systém rozkrádania. Ďalej si dovolím tvrdiť, že počas pandémie boli vypracované veľmi účinné liečebné postupy MUDr. Toroka /myslím prednostu kliniky v Košiciach/, ktoré nikto neakceptoval a tento protokol nebol zavedený, rovnako ambulancie prvého kontaktu vôbec nefungovali a teda kolaps bol umelo vytváraný. Do Nitrianskej nemocnice, boli navezení pacienti covidoví z celého spádového okolia a pristavené mrazáky na obludné reportáže s preťaženým systémom a mnoho ďalších svinstiev s ventilovaním pacientov a používania neúčinných predražených liekov Remdesivir atď..

    Liked by 5 people

    • Súhlas ale nie sme v nesúlade. To umelé vytváranie kolapsu a mediálna masáž, klamstvá a zavádzanie …. to chápem ako súčasť toho, že potrebovali dostať na ihlu čo najviac ľudí. Defacto všetci potichu akceptovali klamstvá v záujme toho, čo som uviedol. Proste sa báli že im pod rukami krachne celý systém. Samozrejme že cesta ktorú zvolili a ktorej verili že bude účinná – celé zle. Od začiatku do konca. Možno povedať že celý rad doktorov aj zastrešujúcich organizácií zlyhali ale hlavne stratili dôveryhodnosť pre premýšľajúceho človeka. Na záver dám jednu konkrétnu vec ktorá mi utkvela v pamäti. “Zväz českých gynekológov či ako sa presne volajú vydal vyhlásenie o bezpečnosti vakcín s tým že sa netreba obávať vedľajších účinkov…” No tak tu sa okamžite dá povedalť len jedno: KLAMÁRI. Dôvody som už uviedol v prvom príspevku v rámci jednoduchej argumentácie.Proste tu niet nad čím špekulovať a ako lajk a ekonóm hovorím jednoznačne že sú to bohapustí klamári a môžu mať aj 10 titulov a atestácií. Na záver opakujem …. ešte stále nie je reč o NWO a redukcii/kontrole ľudstva … O tom naší lekári najskôr netušia nič a aj keď plnia zároveň agendu, tak im stačia vysvetlenia a formulácie ktoré dáva napr. CDC, aby mali pocit že zachraňujú život pacientov a obyvateľstva. Zakončím to slovami s Biblie aj keď viem že sa to tu moc nenosí ale nič trefnejšie nepoznám: “Zostaňte BDELÍ” To bol jeden z hlavných odkazov Krista. A bol to odkaz všetkým ľuďom bez rozdielu

     Liked by 2 people

     • Súhlasím a dobre ste ma doplnil, že ľudia stratili dôveru v lekárov, ja osobne ak nemusím do nemocnice, tak určite nepôjdem. Opichaní učitelia, ktorí mali byť vzdorujúcou inteligenciou bojujúcou nielen za seba, ale aj naše deti zlyhali väčšina rovnako. Všimnite si ešte jednu vec, ak sa u nás protestuje, tak zásadne len skupina, ktorá má problém-tí ostatní z iných odborov ich vôbec nepodporia. Keď tí skončia a dostanú pamlsok, tak začnú ďalší a zase sa na nich vykašlú ostatní a tak s pamlskom či bez skončia. Toto je Slovensko- katastrofa…
      Ak by pri objektívnom proteste vybehli na ulicu všetky odbory za jedného, tak by to vyzeralo úplne inak, ale to by aj v odboroch museli byť skutoční vlastenci a nie hnojivo do močiara.

      Liked by 2 people

   • Stanek to pomenoval presne – sucasne vzdelanie ti nezarucuje schopnost racionalne mysliet. Ty to asi davno vies ale treba to aj napisat, tvoj brat moze byt spickovy odbornik v jeho oblasti ale je to hlupak, dokaze len prebrat nieco co mu (jeho) autority povedia, naucit sa to a dobre to aplikovat – ale len v jeho oblasti.

    Ja som toto zbadal na slovenskej univerzite, kde ma progresivni docenti a profesori naucili robit vedecky vyskum, citat a analyzovat zahranicne indexovane vedecke clanky atd. To co ma naucili som uplatnil pri kovide, oni toho uz neboli schopni, dokazu to len vo svojej uzkej oblasti kde cituju len spickove kapacity s najvacsim mnozstvom citacii, v medicine je uz kral Krcmery a Sabaka s nulovymi citaciami.

    Takychto hlupych oviec vernych systemu je strasne vela.

    Liked by 1 person

    • To môžem len potvrdiť. Svojich študentov som vždy viedol k tomu, aby mysleli. a pretoze to moje predmety dovoľovali, a to je kľúčové, pretoze niektore predmety to maju ťažšie, ked sa má študentov precvičiť v integrovaní a deriváciach, je menej času na DVRT a myslenie v obrazoch, no vždy sme mali vysoko interaktivnu prednášku. vždy to bola kombinácia mojich skuseností s ucivom na slajdoch a s temou o ktorej sme so študentami debatovali.
     a chalani (a kedy tedy nejaká kočka) to mali radi, lebo nemuseli len sedieť a prijimať. A v tom bolo to kúzlo.
     Potom som začal pisať PhD. prácu a zistil som, ze musim byt grafomanom na výstupy, grafomanom na citovanie druhých a bolo mi povedané na robinu, že vlastné skusenosti a vyskum, bez citacií kopca inych autorov, nie su priechodzie.
     Kolegovi docentovi, ktorý prišiel na úplne novu technológiu ju nepustili, pokial tam nebude citovať nejaký current…Chlap sa zhrozil s vetou, ale ved je to úplne nové. sme prvi na svete
     Odpoved, nezáujem, tak si nájdite niekoho, kto má kvoli reputacii pristup do currentu a keď Vám to, ako spoluautor vybaví, môžete to publikovať…
     Toľko veda dnešnych dní. Bohužiaľ.

     Páči sa mi

     • Ano bohuzial tento system brzdi taketo revolucne napady, umoznuje iba kontrolovany vedecky vyvoj vylucne z dnes znameho a odtial pripusta iba drobne odbocky.
      Taketo specificke vedecke vystupy treba riesit uplne inak, napriklad ako poznam pripady docentov, ktorym vsade zatvorili dvere tak si zriadili vlastne vydavatelstva len aby svoje myslienky dostali von a neukradli im ich. Alebo potom patenty ale to je uz narocnejsie.

      Vyzera to akoby to niekto chcel mat cele pod kontrolou ale to je urcite len nahoda.

      Liked by 1 person

 2. Dám do tretice teda … keď už je reč o 110 000 dobrovoľníkoch …. tak síce trochu od témy ale KLDR ponúkla Rusku 100 000 vojakov ochotných okamžite nastúpiť na donbasský front a chrániť republiky pred americkým diablom … vraj im už ruky horia .. Pozdravujem 🙂

  Liked by 2 people

  • Ono to vobec nieje od temy.Ak chceme tento sistem opustit treba uplne znefunkcnit.A to sa da jedine,materialne.Cize silovo konflikt a mentalne,cize naburat jednotu myslenia vacsiny a to ide len sucasne s tou silou.Kldr je dlhodobo izolovana od sistemu s vidinou ze ju to polozi a bude zaclenena,cize ma.uplne iny pohlad na vec mozno najmenej skreslovany.Mozno aj preto nema.problem vstuoin priamo do vojny,lebo vie ze med Rusko bude porazene budu onedlho porazeny aj oni.Priklad na ten pohlad Leningrad bol v blokade cez tri roky ziskal iny oohlad na vonkajsi svet na komunisticku stranu na funfovanie co nebolo vhodne pre vtedajsie vedenie zvazu. Preco to tvrdim?Myslim,ze velitel pre veci politicke cize spravca vo vojnovom stave bol po prelomeni blokady zvrazdeny,lebo nezdielal uplne nazory s vedenim krajiny ktore si islo svoje a to niekomu nevihovovalo.A preto si myslim,ze kazdy by mal prispiet svojou troskou k rozlozeniu sistemu,kedze sistem su unie pod nimi krajiny so svojimi vladami priemyslom a statnou masineriou.Zacnime sipat piesok do tohto sukolia tohto zvrateneho stroja kazdy to svoje zrniecko a verte,ze sa zasekne a vtedy mozeme zmenu realizovat a nie len o nej pisat.Ono sa to uz deje ci farmary a ich vzbury a pod ale treba sa k tomu pripojit a nie cakat ze to pride sem k nam samo,Ked hory les z jedneho miesta tak sa da uhasit ale kes hori od vsadial a vznikaju stale nove obniska uz ho neuhasi nik.

   Páči sa mi

   • ja a ani nikto z vás nepotrebuje prispievať čo i len jedným zrnkom piesku do likvidàcie terajšieho systému, pretože tento proces plne prebieha aj bez nášho osobného pričinenia. Venujte radšej energiu tomu, čo chcete, aby nahradilo doterajší v priamom prenose likvidovaný systém.
    Svojho času som v jednej časti série článkov o MČT venovanej Imperiu Romanum popísal proces Expanzia-Stagnàcia-Likvidácia(Reorganizácia)- Expanzia… Ja som len inými slovami zdokumentoval Plnú funkciu riadenia na celoeurópskej úrovni v réžii GP ako proces v konkrétnom historickom období.
    Takže nič nové pod slnkom, sme v etape likvidàcie starého, ani podstata prostriedkov sa nezmenila, len ich forma zodpovedá dobe…
    Venujme konečne energiu tvorbe chceného nového, a nie deštrukcii “samosa”likvidujúceho, aby sme potom zase nediskutovali o zrnkách piesku do systému nového, no nami opäť nechceného.
    Vieme, čo nechceme – a to sa momentálne likviduje doslova v procese samoriadenia.
    Ale vieme vôbec ČO CHCEME?
    Pretože každé KEDY? a AKO? vychádza z prvoradého ČO?
    99% vynaloženej energie na tomto a podobných fórach je stále len o zdokumentovaní a pokusov o analýzu prebiehajúceho.
    1% pokusov o riadenie a aj praktického riadenia podľa PFR je príliš málo na vziatie moci do vlastných rúk.

    Liked by 8 people

    • Ďakujem za článok a aj za tento koment. Tak veru. Nie všetci vedia o riadení spoločnosti a takýchto komplexnejších veciach. V tomto zrýchlenom dejinnom vývoji je náročné len byť a odolávať spoločenským tlakom médii, okolia, príbuzných a tak. A najdôležitejšie pre jednotlivca je udržiavať si stav vedomia, čo najviac nad tromi spodnými čakrami. Inými slovami vyhýbať sa negatívnym emočným a citovým stavom, ktoré prezentujú strach. Udržiavať v sebe pokoj. Či už meditáciami, spomalením vlastného tempa, prírodou, čítaním….. Veľmi príjemne to definuje v skratke vtipálek na tomto videjku. https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-proc-jsem-zmenil-nazor-na-zlo-mylil-jsem-se/?fbclid=IwAR1jeSJb0_S0uH1I-oou79Bjrn6h8CcRvpvyjsJJKc97q3auC5eX3FNCby0
     Tentokrát ide viac do hlbky. Stav vedomia jednotlivca na, alebo nad úrovňou “ľúbosť” vedie k “znaniu” a to zahluší tú partiu ultraegoistických svíň. Držím nám všetkým palce.
     PS: Trochu odbočím. Keďže všetko so všetkým súvisí, tak sa snažím pozerať na veci viac , alebo širšie ako pred časom. Včera som zistil, že stará SŠA zástava mala pôvodne hviezdy na modrom poli v tvare kruhu, ako má dnes hnilá EU. Neviem ako to súvisí, ale je to zaujimave. 🙂 Pekný deň všetkým prajem.

     Páči sa mi

 3. V tomto mejtrixe, má každý jeden z nás svoju “ženu v červenom” prezlečenú za svoje túžby a chcenie…. handry, doplnky, peniaze, drogy, moc… ktoré ho priťahujú do systému ako hypnóza, práve tak ako máme svojho Smitha..
  Ori tu už veľa. krát písal o tom, ako sa systém rozloží… zdravotníctvo, školstvo, súdnictvo, priemysel už padá …. asi už nepomôže jednotlivcom držať systém, ktorý sa rozkladá pod tiahou všetkého, čo sa deje, medzi prstami sa systém sype ako piesok, do vedierok chytajú tie zrnká tí, ktorým sme nabúravali ,,istoty” počas plandémie. my sme tie deti na pieskovisku a o to vedro sa naťahujeme… Otázka je , dokedy nás nechajú a neviem, či v tomto svete platí, že ,, múdrejší” ustúpi…. či to je aj záver filmu… ?
  keanu pokračuje v mejtrixe a dáva odkazy na 1 kanáli na telegrame… či je to official jeho .. neviem, ale ukazujú dnešok zajtraška, či zajtrjšok dneŠka…
  Každý 1 z nás je neO= One… formuje tento mejtrix a každého v ňom….
  Ešte k vyznávačom systému, nechcem byť negatívna, ale niektorí nikdy nepríjmu názor, radu, či postoj človeka vedomého, ktorý vníma realitu z tej skutočnej pravdivej povahy, skôr intuitívne,ktorý chce skutočne človeku pomôcť,… aj keď nemá adekvátne vzdelanie v danom odbore medicíny, alebo práva apod… stále som len tá ,,hlúpa”, čo houby vie…. Silou, mocou bránia toho doktora, aj keď ich zmrzačil, aj keď urobil chybu, hoc čo spôsobil, aj tak je to pán doktor, autorita mejtrixu, ktorá je nedotknuteľná…..
  JOx, ďakujem, opäť zaujímavý pohľad.

  Liked by 3 people

  • buďte zdravý, Matrix revolutions, ukončenia agenta Smitha, ktorý žil kvôli tomu aby vyrovnával Neovu existenciu. Neo zomrel, Smith ho asimiloval a tym pádom skončil dôvod jeho existencie.
   a stroje Neovi vystrojili este aj pohreb.

   Páči sa mi

 4. Vynikajúci článok !
  A Jox,ďakujem,že si sa nás zastal (Jožko Fazuľa, nejaká Mima, nejaký Jox, nejaký Jarojr atď.). Evidentne sem chodí zopár provokatérov,alebo jedincov,ktorí si inak nedokážu pozdvihnúť svoje pošramotené ego,len si do niekoho “kopnúť”. 😦

  Liked by 2 people

 5. Ahoj Jox,
  v prvom rade sa ti chcem oneskorene podakovat za clanok o nezmyselnom akceptovani trolov na ksbfore, na ktore som ja prednedavnom na fore poukazoval a bol som za debila, co nechce akceptovat ine nazory.

  A teraz k teme. Urcite vacsina poznate filmovu seriu Hunger Games (Hladne hry), ktora v dnesnej situacii, kedy svetovi satanisticki lidri poukazuju na bliziaci sa svetovy hladomor nadobuda uplne novy rozmer. Zaujimave, ako je vo filme svet rozdeleny na Capitol, kde ziju zdegenerovani “ludia” v prebytku, blahobyte a luxuse a na zbytok sveta, ktory na tento capitol pracuje a ktory zije v hlade a biede. Samozrejme, tak ako v Matrixe, aj tam je hromada zaujimavych dialogov/monologov a scen. Odporucam pozriet, kludne este raz aj ked ste aj videli.

  Este raz dakujem a poznamka, oni to mnohi este nevedia, ale uz prehrali, nasa vec je spravodliva, nepriatel bude zniceny, vitazstvo bude nase!

  Liked by 2 people

 6. Netreba konšpirovať. V blahých časoch začiatku internetu ste mali k dispozícii pomerne podrobné štatistiky návstevnosti. Tie vám dnes už strýco Gúgel nedá.

  Bol to čas vojny v Iraku, keď som mal politicko-mediálny blog, venoval som sa úlohe médií v pokrývaní vojny. Dosť dobre si pamätám, že som mal na svojej stránke americké vládne a armádne zložky. Cítili sa neohrozene, tak mi v štatistikách pekne vyskakovali ako us.gov a us defence adresy.

  Liked by 3 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s