Zas došlo na moje slová

O Matelkovi som povedal, že je blázon, ale nie hlupák a ten, kto tieto dva pojmy popletie, na to doplatí. Došlo na moje slová, keď bezvládnej vládnej koalície, „podarenej“ aktivistke a ostatnej náplni prezidentského paláca oznámili jeho desať podmienok k odchodu, čím z nich urobil hlupákov na verejnosti. A podľa mňa nemal ťažkú robotu, lebo aspoň tretinu roboty odviedli oni sami, keď sa s ním spolčili a druhú tretinu vtedy, keď si mysleli, že sa dá od neho čakať niečo iné než dajaký podraz. A teraz čakať, že Matelkova šialená jazda skončila, je hlúposť nie z toho titulu, že je blázon a bude zo zvyšku koalície, náplne prezidentského paláca a časti voličov robiť naďalej na verejnosti hlupákov, ale z toho titulu, že Matelkovi bola prisúdená dôležitá rola pri riadení Slovenska resp. slovenskej spoločnosti.

Aká rola?

Dúfam, že si pamätáte obrázok klinca od skupiny Kripláže (obrázok je na konci), nie je to len „posledný klinec do rakvy“ a nehodí sa to len na pochovanie koaličných vzťahov, ale aj liberalizmu a ideológie poslušnosti, čo je v podstate fašizmus na slniečkársky spôsob t.j. fašizmus okorenený rečami o zelenej budúcnosti, ekonomickom rozkvete, očkovacej slobody, boja s korupciou, zlom Ficovi, západných hodnotách a v neposlednom rade slušnosti. Najlepšie na tom je, že si to ani nemusí uvedomiť, lebo existujú technológie na manipulácie vedomím od výmyslu sveta a MK Ultra je len vrcholom ľadovca s tým, že ak reči o jeho poruche osobnosti sú pravdivé, tak manipulátor má náramne jednoduchú prácu.

Koho ako?

SaS resp. ekonomický liberalizmus Matelko na Slovensku odpísal vtedy, keď nielen potopili malých a stredných podnikateľov tými lockdownami de facto bez kompenzácie t.j. existenčne znemožnili voličskú základňu SaS, ale aj vtedy, keď pristúpili na plynovo-energetickú hru aj anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne a znemožnili tak členov Klubu 500 (hlavných podporovateľov SaS), ako aj väčšinové obyvateľstvo a preživších malých a stredných s tým, že na vedúcich Klubu 500 ešte aj poštvali NAKA. Inými slovami Matelko primäl SaS zlikvidovať vlastnú voličskú základňu a Nemci môžu hľadať nového bieleho koňa namiesto Sulíka.

Kollárovu Sme Rodina, či skôr Sme Rodinka, ktorý sa snaží tváriť ako klon Smeru-SD bez Fica likviduje Matelko tak, že necháva Kollára viesť silné populistické reči, po ktorých je každému jasné, že nemá žiadnu integritum, napr. pred pár dňami vylúčil menšinovú vládu a teraz k tomu pritakáva, dušuje sa, že nezruší 13. dôchodok pre 2020 a toto bola jedna z prvých vecí čo urobil. Takéto obraty v rétorike som nevidel ani u Fica, keď púšťal tie najsilnejšie populistické reči pred jeho prvým zvolením na post premiéra v roku 2006. Inými slovami a dosť neslušne povedané Matelko nielen necháva Kollára, ale ho aj manipuluje do situácie, kde si urobí riť z vlastnej papule.

Pri Za ľudí či skôr Žaludí (milujem ľudovú tvorbu) sa ani nemusel príliš namáhať, lebo Kiska nie je politik a rozumie politike tak, ako ja hovorenej Čínštine, a preto tento jeho projekt bol odsúdený od začiatku ku krachu a Veronika nie je príliš chytrá a ani zbehlá v politike (verklíkuje stále dookola stále to isté).

Progresívne Slovensko (za progresívneho sa označovalo aj NSDAP) či skôr Poslušné Slovensko (PS), ktoré síce nie je v parlamente, ale je o niečo zaujímavejší prípad, lebo dotlačilo do prezidentského paláca „podarenú“ aktivistku. Začnime tam, že západné hodnoty sa na Slovensku príliš neujali medzi väčšinovým obyvateľstvom, lebo nás skôr zaujíma, čo bude na tanieri, než kto má čo v nohaviciach a akými zámenami sa máme oslovovať a jediná vec, čo im umožnila dotlačiť „podarenú“ aktivistku do súčasnej pozície je hurhaj okolo vraždy Kuciaka a Kušnírovej. Nebyť toho hurhaja, tak po nej ani pes neštekne, lebo mediálna propaganda, ktorá šikovne využívala cit pre spravodlivosť väčšinovej spoločnosti by sa nemala o čo oprieť. Ďalšia vec čo likviduje PS a jej ideologické zázemie je správanie sa „podarenej“ aktivistky v paláci, lebo síce mala plné reči o slušnosti, demokracii a o prezidentke pre všetkých, ale jej správanie je presný opak deklarovaného. Posledná vec na mojom zozname je znefunkčnenie samotného mediálneho krytia bezvládnej vlády, „podarenej“ aktivistky a celej liberál fašistickej vlády.

Prečo mediálne krytie prestáva fungovať?

Pretože mediálny obraz a realita sa nielenže vôbec nestretávajú, ale sa aj navzájom vylučujú. Pritom samotné vládne špičky rozbíjajú mediálny obraz a v podstate robia všetko preto, aby mediálny obraz odporoval realite. Začnime s tým ako riešili pomoc podnikateľom, ktorí utrpeli straty kvôli COVID cirkusu a pokračujme tým, ako pomáhajú ľuďom uprostred plynovej a energetickej krízy. Inými slovami namiesto pomoci ľuďom sa buď vadia na verejnosti, alebo si delia mastné fleky, či rovno okato kradnú ako straky za aktívnej ochrany „podarenej“ aktivistky, ktorá bráni tomu, aby túto čvargu vykopli zákonným spôsobom. Preto mediálna mašinéria nielen nedokáže zakryť prešľapy čvargy, a nemá sa o čo oprieť, pretože „leboFico“ a „leboSmer“ už nielen nestačí, ale rovno naháňa voličov Ficovi, pritom Hlas-SD (bývalé biznis krídlo strany Smer-SD), ktorý pod vedením Pellegriniho by mal byť akýmsi anti-Smerom, pomaly, ale isto odchádza do zabudnutia kvôli krokom jeho vedenia.

Takže Matelko svojimi výstrelkami a podrazmi (ktorých je majstrom) efektívne likviduje nielen liberalizmus a ideu poslušnosti, ale aj samotné médiá, lebo otvorene príliš nemôžu ísť proti nemu bez toho, aby samých seba nezdiskreditovali úplne, ale ani nemôžu nechať bez slova jeho vyčíňanie.

Ako to skončí?

Krachom ideológií liberalizmu a poslušnosti, médií, Slovenska a snáď aj vytriezvením obyvateľov Slovenska. A budeme musieť vytriezvieť rýchlo a dôkladne, inak nielen nevybudujeme znova štát a neobnovíme krajinu, ale aj môžeme pokapať od hladu.

S pozdravom

Oracle 911

Obrázok od Kripláže:
IgorKlinec

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

31 thoughts on “Zas došlo na moje slová

 1. Média hlavného prúdu na Slovensku už ako nástroj riadenia padli, nakoľko dokážu ovplyvniť iba cca 20% ľudí a ich pôsobenie je skôr kontraproduktívne. Podľa mňa je to hlavne dôsledok porušenia „miery“ (informácia-matéria-miera) ich pôsobenia počas COVID cirkusu. Matelko podľa mňa ešte robí jednu dôležitú úlohu, ktorá postupne začína byť zrejmá – postupne ruší pohľad na riadenie spoločnosti cez politické strany a začne postupne odhaľovať pôsobenie zatiaľ troch globalizačných konceptov („Močiarny“, GP a ruský) cez jednotlivých poslancov a iných ústavných činiteľov a je jedno v akej sú politickej strane. Naša spoločnosť by mala tieto koncepty poznať a hlavne skutočné ciele týchto konceptov.

  Liked by 2 people

   • Ano, suhlasim, 5-7% su tzv, svedkovia Matelovi, ktori ho budu volit stale… Ale v tom pripade aj Borisovci budu mat stale svojich 5-6% (isty typ voliciek), aj SAS (5-10%).
    Jedini uplne zlikvidovani su Žaludi a aj ti sa zlikvidovali sami….

    Páči sa mi

  • …skôr o samovražednú politickú misiu. A že zničí seba ako politika – jemu je to v podstate jedno, on nie je vnútorne nastavený na politickú kariéru vládneho politika – jeho parketa je opozičný parlamentný politik. Terajšiu situáciu a proces, i svoju kamikadze jazdu si však plne vychutnáva. O jeho budúcnosť sa vôbec neobávam, už v minulom roku som ohlásil, že príde doba, kedy sa budú objektívne hodnotiť úlohy a konanie jednotlivých aktérov dnešnej doby a I.Matoviča budú pozitívne pripomínať minimálne pamätné dosky, možno aj nejaká socha sa mu ujde…
   Neviem, či skupinu Kripláže tvoria tak inteligentní a chápaví ľudia, alebo sú len médiom na sprostredkovanie informácií, no Igör namiesto Igor je viacvýznamová slovná hračka a smerová tabuľa. Igör po turecky znamená Pozri. Aj samotné “ö” je v pozmenenom Igorovom mene samo o sebe výpovedné.

   Páči sa mi

  • Dávam do pozornosti posledné Hovoy M 66
   keďze predpokladám ,že ak nie každému ,tak určite väčšine ,ktorá číta tento blog ide o dobro Slovenska

   Veľmi počné,doporučujem každému si to vypočuť celé
   ( ak náhodou ešte tak neurobil )

   Páči sa mi

  • aj takto sa to dá povedať a možno je to súčasťou trestu čo ho čaká za to čo napáchali. Keď toto skončí tak matelka nečaká žiadna politická kariéra v opozícii a tak ako skončí matelko, skončí aj oľano.

   Páči sa mi

 2. V juni 2021 by nikto neakceptoval zostatnenie elektrarni a taketo napady by boli oznacene za sialene. Ani nie 15 mesiacov po tom stretnuti v Zeneve je to normalne diskutovana moznost leziaca na stole a na Vaclavaku je stotisicova demonstracia za sirokej podpory (nie len politikov ale aj ludi z univerzit). Kto vie co vsetko bude verejne diskutovane o par mesiacov.

  Liked by 3 people

 3. Toto mi nedalo nezdieľať, som veľmi zvedavá na komentáre pod zdieľaným článkom…teda ak….Ja musím s týmto len a len súhlasiť. Šulin je väčší hajzel (s prepáčením) ako Matel. Asi som naivná, ale stále verím, že to dáme i keď musíme prejsť peklom. Možno sa ešte podaktorí ľudia zobudia, mali na to dva roky a čas beží.

  Liked by 1 person

 4. A to presne by mal robiť “obyčajný, o politiku nestarajúci sa “občan “. Pripraviť sa na ťažké časy(v rámci dostupných možností) odstrániť možné zdroje “infikovaných správ ” , vytvárať a utužovať dobré rodinné a susedské vzťahy, byť pripravený, keď príde čas vyjsť z ilegality a naplno zakričať a uplatniť svoj nárok na na svoje miesto pod slnkom. Ten moment je čoraz bližší. Držme spolu a porazime každého nepriateľa a parazita.

  Páči sa mi

 5. Obaja su kvitki. Ten co vydava noviny, to ma udajne ako “pracku”. Potrebujete si nieco vyprat , tak to tam prinesiete. Bol som nedavno v tej jeho znamej “tlaciarni”. Bez pohybu, rozostavene kulisy. Ten druhy ako sef smetarskej firmy si sam od seba kupil pozemok na Ivanskej v obdobi ked tam stavala IKEA, ktory obratom predal za 2 nasobok. Vraj nic nezakonne. A to su iba veci, co prenikli do medii, alebo sa hovoria medzi ludmi. Ti, co im umoznili toto konat ich mozu pekne drzat. Nezabudnite na dodavku den po volbach, pred ambasadou. Aj o velkom Robertovi sa kedysi hovorilo, ze nemoze odstupit( nedovolia mu).
  Ozaj, vsimli ste si cez vikend, ze papez( alebo jeho Avatar) rozpustil rad maltezskych rytierov? Dnesny Fulford je zaujimavy, tito nasi podareni aktivisti su iba sekundanti a pridrziavaci transparentov, co im ktosi strci do ruky. Oni nic netvoria.

  Páči sa mi

  • Pápež nerozpustil Rád Maltézskych rytierov.
   Pápež vydal dekrét, v ktorom oznámil výmenu vedenia, teda Zvrchovanej rady. Na Maltézsky rád bude dohliadať dočasná vláda, a to až do zvolenia nových členov vedenia – aj nového veľmajstra. Tento proces sa má začať v januári.

   Páči sa mi

 6. Nádhera. Prenádhera. Oracle na 100 krát vďaka !!! Fantastický príspevok. 🥰
  Človeku keď číta takéto informácie až srdce podskočí. 🙂
  Dnes v rádiu dávali rozhovor Braňa Závodského s Matovičom.
  Chvľľami sa to FAKT nedalo počúvať. Stále si dookola omieľal o Sulikovi, ktorý ide už 3 krát povaliť protikorupčnú a demokraticky (démonkraticky) zvolenú vládu a lebo Fico a lebo mafia. No, skrátka “zábava v priamom prenose”. 😁

  Liked by 3 people

 7. Otazka. Je toto matricna udalost? Sam mam deti a nikomu to neprajem, ale zial klany si aj takto odovzdavaju info.
  https://www.hlavnespravy.sk/vodicka-zrazila-na-priechode-pre-chodcov-v-trnave-styri-ziacky/2917820
  Cize v Trnave( rodisko Matelka) zrazila vodicka 4 skolacky( koalicia ma 4 strany, otazka je kto je “vodicka”, ci to nie ta “podarena”), najstarsia 14 rocna v nemocnici( SaS ma okolo 14%), ostatne 2 so skrabancami a 13 rocna bez zraneni. Schvalne som si pozrel zalozenie Olano 11.11.2011

  Je to bud Klaun, alebo clovek GP, alebo oboje.

  Liked by 2 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s