Čo si myslia daktorí Američania ak nie väčšina Američanov

Daktorí Trumpa považujú za matadora, ktorý pomaly, ale isto zdoláva anglo-americký močiar s centrálou v Londýne. Hovorím to na základe jedného verejného asi hodinového rozhovoru v ktorom opisujú metodiku práce matadora. Ide totiž o to, že matador býka provokuje k útoku a jeho pomocníci pri každom neúspešnom útoku na Trumpa zapichávajú ostatnú kopiju do chrbta/krku býka aby limitovali rozptyl a rozsah útoku býka. Preložené do terminológie Dostatočne Všeobecnej Teórie Riadenia (DVTR) kým Trump necháva na seba smerovať útoky, ktoré sa míňajú účinkom, tak jeho spojenci a zákulisie  formovaním informačného poľa a riadiacimi manévrami limituje rozsah a rozptyl útoku za cenu ich zintenzívňovania a koncentrovania na jeho osobu. Skratka riadenie v praxi.

Toto si začína myslieť väčšina Američanov o svojich politikov

Čo si myslíš, že ako vyzerajú čínske prostitútky

photo_2022-08-31_12-20-29

Ako v skutočnosti vyzerajú čínske prostitútky.

Som len zvedavý, že kedy sa objaví niečo také o tejto fotke od Reuters:

Nieprostitutky

Zatiaľ som nič také nevidel.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

7 thoughts on “Čo si myslia daktorí Američania ak nie väčšina Američanov

 1. Viem že to tu nepatrí ale čo si myslíš ori o proteste v čr.Bolo to politicky organizované alebo to naozaj vyšli ľudia nahnevaný proti zdražovaniu.Vieš teraz sa o tom píše všeličo.Ďakujem.

  Páči sa mi

  • Hmmm Babiš a Okamura nevystúpili na proteste,a dnes pán Fico na tlačovke povedal, že 26.9. je v BA protest, ale že sa ho nezúčastní aby koalícia naňho nepovedala že protest organizuje strana Smer SD.Tak sa zamýšľam. Slováci nie sú taký že budú páliť autá a rabovať a nemyslím že tam bude toľko včeličiek.Vieme, že sú tu ŠSA army… a teraz si položme otázku: Aký púder budú sipať tým protestujúcim na hlavu?

   Páči sa mi

   • ak by ste dovolili-cely protest na vaclavaku som sledovala od zaciatku,a hlavne odpocuvala,,kebyze to bolo na slovensku,zazneli by tam prejavy skoro navlas tie iste-energetika,vztahy s ruskom upravit na byvale,neposielat zbrane na ukrajinu-doslova-to neni nase valka,skolstvo a rozne obcianske veci,vsetko je sice politika-hovori politicka ekonomia,ale toto nebol protest politickych stran,skor obciansky,toto namestie je aj moje,este pocas elektriciek som tade jazdila do strednej skoly-poznam ho doverne ,tam bolo vyse 100 tisic ludi,boli tam sanitky,pohotovosti,ale absolutny pokoj krical z ludi aj celeho,posledne boli spievana hymny a aj nad tatrou sa blyska,moja rodina sa prave ubytovala v hoteli na svadbu-skajpovali mi,ze vedia,ze to dava rozhlas,vecer sa boli prejst po prahe,ze bolo nadherne,vsade klud,a este pre zaujimavost obrad bol v nedelu v pravoslavnom chrame,kde sa skryvali atentatnici na heidricha-pamatne tabule,atd

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s