Energia snívania

Dovoľte ctený čitateľ, nazvať dnešný článok tak, ako video, ktoré mi dalo motiváciu k jeho napísaniu.

Stala sa totižto jedna vec. Ako keď prídete do úplne tmavej miestnosti, stlačíte nahmataný vypínač a zasvieti prudké bielo zlaté svetlo, tak Jox pochopil, prečo Rusko bude podporovať Slovensko. No poďme po poriadku.

V tomto videu Vladimíra Michajloviča Zaznobina odznelo dosť zaujímavých informácií.

Jednou z nich bolo, že existujú tri veľké civilizácie. Západná, v ktorej poslednej fáze davoelitaristickej ideológie kapitalizmu sa nachádzame aj my, potom je to východná, zložená z rôznych ideológií od konfuciánstva, šintoizmu, budhizmu až po hinduizmus. No a existuje Ruská civilizácia.

Vladimír Michajlovič sa tiež zamýšľa nad tým, prečo nacistom na púti cez štáty ZSSR a následnom úteku spät, pričom okrem 6 milionov nacistov, padli za obeť 27 miliónov mřvych na strane ZSSR, z toho bolo 7 miliónov vojakov a 20 milionov civilistov. Prečo nacisti šli práve v ZSSR metódou spálenej zeme, kde ničili hrady, zámky, kostoly a vyhladzovali genocídou obyvateľstvo, keď v západnej Európe neničili nič z pamiatok ale ich len okupovali?

Podľa Vladimíra Michajloviča práve nacisti patriaci ku západnej kultúre, ničili cielene pamätníky, výsledky, často vytesané do kameňa (zámky, kostoly, sochy) práve Ruskej civilizácie, a páchali genocídu na bionosIčoch tejto civilizácie, teda obyvateľstva ZSSR. Bol to pokus, o úplné vymazanie Ruskej civilizácie, tou západnou.

A čo vidíme dnes? Poliaci a Ukrajinci na severozápade Ukrajiny váľajú do prachu pamätníky osloboditeľom Červenej armády.Takisto západní a južni Estónci Lotyši a Litovci. Západní ukrajinci pod kuratelou SŠA a VB spustili v roku 2014 genocídu na Donbase. Ak by niekto protestoval voči mojim slovám, 14000 obetí je genocída.V Čechách likvidujú pamätníky Červenej armády, padol aj Maršál Konev. Toto je prejav toho istého fenoménu, teda pokusy západnej civilizácie o definitívne zničenie pamätníkov Ruskej civilizácie v tychto štátoch.

A na Slovensku? Slavín je plný kvetov. To isté platí o pamätníkoch neznámym vojakom a sochách osloboditeľov a partizánov. Puknuté Srdce v Banskej Bystrici má tiez ospbité miesto a Dukliansky priesmyk? Kto tam bol, pochopí a prechádza tadiaľ po každé s bázňou. Myslim, že narkomana kalmusa zmlátili na dvoch miestach a musel ho vyťahovať dočasný špeciálny prokurator lipšic z prúseru až na súde, spolu s vôbec nie tichou podporou kisku a potom novej dočasnej náplne prezidentského paláca.

Na Slovensku si vážime Červenú armádu. Na Slovensku si vážime Slovenské národné povstanie. Jeho motívom bolo totiž to, čo je jedným zo znakov Ruskej civilizácie. Vzopretie sa neprávosti a potrebe vyhnať dočasných “pánov” náckov páchajúcich nepravosti, z nášho územia.

Každá kultúra je o snoch. A tie sny následne napĺňajú srdcia a Duše ľudí, ktorí, ako hovoril vo videu Vladimír Michajlovič, budú brániť svoje sny, ak bude potrebné, nie do posledného náboja, ale do poslednej kvapky krvi. Príkladov je veľa. Brestská pevnosť, Leningrad, Stalingrad, Kursk, dom Pavlova, ale aj Banská Bystrica či Dukliansky priesmyk, Kľak, Ostrý grúň a mnoho ďalších. To naše spoločné odveké odhodlanie, vypovedané v bradatom aforizme neznámeho autora:

Ondro pozri, toľko Turkov ide, hovorí honelník bačovi.

Jój Janko, len, kde ich všetkých pochováme, škriabe sa na zatylku bača Ondrej...

A preto som pochopil, prečo má stránky aktívne napr. na telegrame Veľvyslanectvo RF na Slovensku, ale nie v Čechách, Maďarsku, či u Poliakov. Slovensko bolo a vždy bude mostom, na hranici medzi Ruskou civilizáciou a tou západnou. No kto z Vás bol na Alexandrovcocb aspon jeden krát, tomu srdce hovorí, že patríme do Ruskéj civilizácie.

Buďte zdraví a blaho želám.

Jox

Buden vďačný za názory.

48 thoughts on “Energia snívania

 1. Vdaka Joxu, i dnes som vzhliadol to video co si mi reflexne zaslal ako odpoved na moju poznamku “Snivajte vsetci dalej” asi v tom zmysle. Patrilo to k tvojmu clanku o obsadzovani kandidatok na lokal urovniach. I chystal som sa odpovedat i obsirnejsie , no kedze si to tu pouzil znovaa som v casovej tiesni, reagujem.
  Zachytil som v mojom pripade pekny koment od pani, ze ked ludia nebudu mat sny, tuzby,zomru.Ano, je to tak.Zober ludom nadej, zomru. Nevieme zit bez perspektivy, ideologie, nadeje.
  I poctivo som si vypocul pana Zaznobina / zrejme bol po prichode z nemocnice, ale stale s bystrou myslou/.A on hned v prvej tretine videa spomina energiu snivania, ale…..s tym , ze sa realizovala po dlhom case.
  A moja poznamka “Snivajte dalej” sa tykala komunalnych volieb v SR, tu a teraz.Co si myslim vyznieva ako fakticka poznamka, nie ironicka.
  Populacia nie je pripravena, Stratili sme 1,5 generacie na 1 priorite. Tych 10 % Clovekov nema sancu to zmenit, no moze sa infiltrovat….A preto som rozoslal to prifarene motivacne video kde sa dalo.
  Clanok bol perfektny, skor by som to nazval Navodom na zmenu zdola.Len…kadrov je malo…
  Slava Rodu nasmu.

  Liked by 2 people

 2. PS:
  Ad tvoj prispevok Energia snivania.
  Plne suhlasim s Tvojim zaverom clanku.
  My na tejto “hrude zeme” patrime civilizacne na vychod.
  A snivam o tom , byt sucastou Vychodu.A bude to coskoro,ked nase obyvatelstvo bude mat “prazdny tanier”. Pride chvilka na zamyslenie a konanie v intenciach Tvojho prispevku.A konat budu generacie starsie….A nastane rozkol v spolocnosti, kde deti budu odporovat rodicom….
  Nas region ma obrovsky dar.Zazitu skusenost roznych riadiacich systemom spolocnosti.No je to i prekliatie-skuska z pohladu generacnych nazorov.
  A k tomu treba pridat “spavost spolocnosti” na urovni 90 %…..

  Liked by 2 people

  • Podľa môjho názoru mi nepatrime na vchod. Sme v strednej Európe, teda sme stredoeuropania . A to si držme. Mentálne sme stredoeuropania. S Rusmi buďme za dobré, úzko spolupracujme, buďme blizky priateľa. Ale neženme sa zasa slepo do ich jarma. Raz Rusko potom hurá USA a teraz zasa Rusi. Vieme čo chceme? To je len môj názor a niekomu ho nevnucujem.

   Páči sa mi

   • Štefan vďaka. Skúsim skorigovať terminológiu tak, aby ste mali rovnaký obraz ajnkeď rôznymi slovami. Kolega a Vy matrične nemôžete 100% súzniwť zatiaľ preto, že on sa cíti voľný, neviazanýpokresťančovsním Cyrila a Metoda. Vy zasa nesiete nick jedneho z veľkych Uhorskych kráľov, kresťanov 🙂
    Len toľko, prečo pišete o tom istom ale rôzne.
    Free6370 hovorí o patrení na východ, teda do Ruskej/Slovanskej civilizácie. Vy hovoríte, ze sme stredoeurópania. No ved ale o to ide. Nepatrime do Ruského sveta, tam patria štáty ZSSR, a štáty, kde sa hovorilo/í Rusky. No patrime časť strednej Europy menej Poliaci, ale jednoznačne bývale veľké Uhorsko, teda Biele, Čierne Uhry aj panonia, Čiže dnešné Slovensko, Rumunsko a Madarsko, patrime geneticky, ako aj mimogeneticky egregoriálne práve do tejto civilizácie.
    Buďte obaja zdraví a blaho želám

    Liked by 2 people

   • Možno takto. Geograficky sa nachádzame v strednej Európe, kultúrne vo východnej (ako dedičstvo minulého režimu) Európe a civilizačne máme na výber – či chceme viac zastávať hodnoty Západu – západný civilizačný model alebo Ruský.
    Západný stojí na princípoch davo-elitarizmu – neokolonializmus, vykorisťovanie slabších. Ruský stojí v hľadaní spravodlivosti. V skratke.

    Páči sa mi

    • Aj pre Zuzana 66: srdce a rozum musia byť vo vzàjomnej rovnovàhe a spolupráci – máte to vysvetlené jak v pràcach KSB, tak aj tu: https://sophia.sk/sites/default/files/files/Pales_Duchovna_uloha_Strednej_Europy.pdf
     Civilizačne to nie je o priklonení sa k Východu alebo k Západu, ale po osobnej a národnej skúsenosti prežitia oboch je to o poučení a vytvorení novej národnej koncepcie skĺbenia toho pozitívneho jak z Východu, tak aj zo Západu a jeho tvorivého posunutia na vyššiu duchovnú úroveň, a týmto, o level vyššie, nadviazať na našu minulosť, keď Zobor, Nitra, Nitrianske kniežatstvo boli ideovým centrom a stràžcom Veľkej Maravy, a neskôr arpádovského Uhorska. No výzvou doby a našou úlohou nie je len nadviazať na dávnu minulosť a územne ustrnúť v hraniciach Uhorska, ale z majáka ukazujúceho smer sa stať svetlom prežiarujúcim celú Zem. Nie je potrebné prostriedkami 6. priority meniť hranice, nie je potrebné prostriedkami 5. priority hubiť iné národy, nie je potrebné prostriedkami 4. priority ekonomicky kolonizovať iné krajiny – cieľom a úlohou Slovenska je dať svetu koncepciu evolučného rozvoja a spolupráce celému svetu. Ruský vnútorný prediktor vypracoval KSB ako pomerne ucelenú koncepciu – no tieto myšlienky sa zrodili už dàvno predtým, napr. aj u J.A.Komenského, ktorý sa ich aj snažil inštitucializovať v Anglicku, no neuspel – príliš predbehol dobu.
     Ruský VP vypracoval KSB, no ustrnul po jej vypracovaní – nešíril ju aktívne do sveta (čo nie raz urgovali priamo českí a predovšetkým slovenskí stúpenci KSB), a to najmä germánskym smerom i k našim susedom. Úlohou Germánov bude ju spracovať a posunúť smerom k Anglosasom. A tak štafetu šírenia KSB prevzalo Slovensko a Česko – najprv prekladom do rodných jazykov a neskôr hľadaním ciest prekladu k susedom. No nie je to len o pasívnom preklade ruskojazyčnej verzie, ale o tvorivom spracovaní do podôb prístupných a pochopiteľných čo najširším masám vrátane národných vkladov a posunom k smeru, ktorý v ruskojazyčnom origináli bol načrtnutý, no zostal nedopovedaným – k skutočnému duchovnu. A tak na čsl. diskusných fórach sa preplietajú témy praktickej aplikácie KSB s témami jej dopracovania v duchovnom smere.
     A o tom je aj nová vlajka Slovenska a vlajka tejto duchovnej revolúcie evolučnou cestou prezentované tu: https://oracle911blog.wordpress.com/2021/07/28/snp-pokracovanie-6-vlajka/
     V tom článku bolo povedané všetko podstatné a bolo povedané a predpovedané správne, o čom svedčí nielen vývoj udalostí vo svete aj u nás, ale aj ohradenie sa voči myšlienkam tohto článku na pôde Bruselu a NATO v krátkej dobe nielen po jeho zverejnení ale opakovane.
     Už nie je potrebné hľadať smer, kam kráčať pri znovuzrodení Slovenska, je potrebné hľadať už len najschodnejšie cesty.
     Parafrázujem: “Bolo nám zvestované všetko, snáď pôjdeme priamou cestou…”

     Liked by 2 people

     • Prepáčte, ale musím nesúhlasiť! Každý živý tvor na zemi sa riadi inštinktom! Človek je tiež len tvor! Ja sa riadim inštinktom! Možno je to nesprávne,ale tak to cítim! Možno som porucha/už som to o sebe počula/ale viem, kým som bola a ako som zomrela! Už desiatky rokov to viem,ale nehovorila som o tom! Teraz je čas,kedy je možné o tom hovoriť. Srdce povie,aj keď rozum oponuje! Preto počúvam srdce! Inštink!

      Páči sa mi

      • áno, aj človek je živý tvor, ale nie sme zvieratá, aby sme sa riadili len inštinktmi. Trocha poštudujte typy usporiadania psychiky podľa KSB, keď sme na blogu, ktorý z KSB vychádza.
       ad. “Viem, čo nás čaká! Nič príjemné…” Predstavu o tom, čo nás čaká, máme všetci, čo nežijeme v ilúzii. A či príjemné, alebo nie – to je uhol pohľadu, založený aj na tom, aký časový úsek spätne do minulosti a vopred do budúcnosti posudzujeme. Ak je to len +- pár mesiacov, rokov, tak áno, bude to náročné, ak je to v rozmedzí pár tisícročí, tak budúce mesiace budú len krátkym nepríjemným okamihom, ako keď začíname upratovať a rekonštruovať starý zatuchnutý, haraburdami a aj výkalmi asociálov zasvinený dom.

       Páči sa mi

     • Pre Popolvára! Ešte malý dovetok ak môžem! Každý z nás má v tomto čase svoju úlohu ! Viem, čo nás čaká! Nič príjemné,ale som pripravená a nič ma nezlomí! Každý z nás má iný pohľad ale cieľ je rovnaký! Držme si palce a veľa pozitívnej energie! Spolu to zvládneme!

      Páči sa mi

       • Väčšina z nás vie, čo nás čaká. Školy zatvoria! Už sme tu v 70 rokoch mali uhoľné prázdniny! Teraz budú plynové prázdniny! Corona bola test! Ľutujem ľudí ktorí bývajú v paneláku a očkovaných! Krach na burze, nedostatok zdrojov,kriminalita…. Mám pokračovať? Nechcela som nikoho uraziť alebo nahnevať! Snažím sa byť úprimná a povedať môj uhol pohľadu! Ale ak to niekomu vadí,už nebudem komentovať! Prajem všetkým veľa pozitívnej energie a hlavne veľa síl zvládnuť nadchádzajúce udalosti.

        Páči sa mi

          • @Zuzana 66 – Je možné, že som to inak pochopila, keď si napísala, že vieš, čo nás čaká (pritom si nenapísala že čo). Mohla som si myslieť, že máš nejaké zdroje, no nechceš o tom hovoriť, a zbytočne strašíš. Ja mám ale pocit, že na Slovensku sa žiadna katastrofa neudeje, aj keď pre niektorých zapredaných to katastrofou bude. Ostatní to zvládnu.

           Liked by 1 person

 3. PS 2:
  Vsetky udalosti na Midgard-Zemi su naladene GP na revolucnu cestu vyvoja spolocnosti .Nemaju casu…. I dali si rezervu 100 rokov , aby vsetky sluby vyssiemu riadeniu splnili.
  Tj. jeden narod , jedna rasa , jedna univerzalna rec, jedna ekonomika , jedna vlada….
  Majitel “dovali” v v 2150 satanskeho letopoctu.
  Evolucne procesy v intenciach tvorby vlady zo “spodu” od komunalnych volieb az po celoplanetarnu komunitu su mozne, no treba spomalit udalosti vo vektore casu, pretoze su tieto pomale.
  V kratkosti, treba sa “pohrat” s casom a realitou.
  Ja som Človek, je len prehlasenie,-prazdna nadoba.Treba ju naplnit činmy pre svoj ROD.
  (Poznamka na zamyslenie.Najkomplikovanejsi jazyk ne Midgard-Zemi je slovencina…Bol o tom vyskum, odkaz nedodam, bolo to davno publikovane… Vieme My kto sme???? )

  Liked by 1 person

 4. Chcel by som sa s Vami podeliť o snívanie…Nejaký čas som sa zaoberal lucidným snivaním (kedy si človek uvedomuje, že je to sen) a robil som tam všelijaké hlúposti, ale neskôr som som tam celkom popracoval so strachmi…Jedna vec ma vždy fascinovala: Hneď, ako som na niečo pomyslel, sa to splnilo v okamihu. či už som sa mal premiestniť, lietať, niekoho stretnúť, niečo zažiť…A rozdiel medzi našou realitou a snovou realitou je ten, že tá naša funguje rovnako, ale má menšie posunutie, oneskorenie vyplnenia sa(tzv. delay) avšak z mojej skúsenosti sa všetko plní, len samozrejme treba vždy pridať ruky k dielu…
  No a teraz sa všetko zrýchľuje a to znamená, že sa skracuje to oneskorenie, ktoré niekedy trvalo stáročia, desaťročia, z mojej osobnej skúsenosti roky a teraz sú to mesiace, týždne, dni, hodiny…
  takže som sa naučil dávať svoje myšlienky, energiu len tam a tomu, čo chcem aby sa vyplnilo. Nedávam energiu ničomu, čomu nechcem aby splnilo. Takú, z môjho pohľadu vec negatívnu vždy príjmem, a pošlem ju preč, že ju nechcem, ako by len obtiekla okolo mňa a viac sa ňou nezaoberám…a samozrejme robím chyby a to čo som napísal neurobím a zlyhám, ale vždy dostanem novú šancu…

  preto je z môjho pohľadu snívanie veľmi dôležité, aby sme si vedeli sami skladať budúcnosť…

  PS: dôležitý prvok toho, aby sa to splnilo je to, že to čo chcem, musí byť v súlade bohom, matkou prírodou, vesmírom. (nazvite to ako chcete)

  PS: otázka je, čo snívame ako celok? 🙂 snívame ako celok správnym smerom? lebo ako to funguje na individuálnej úrovni, funguje to aj v supersystémoch…

  Pekný deň

  Wather

  Liked by 3 people

  • Výborná poznámka a trefa do čierneho. Vďaka. A aj Joxovi za to, že pre ňu pripravil priestor … Človek by si mal toto stále pripomínať v živote. A čím častejšie, tým lepšie. Lebo aj keď vie, občas na to v návale nepriaznivých okolností zabudne. A to je obrovská škoda. Skvelá téma.

   Páči sa mi

 5. Dočasná náplň prezidentského paláca býva v Pezinku pri ulici “Panský chodník”. Tento názov vznikol nedávno keď špekulanti natlačili množstvo malých rodinných domov na jednej lúke. V jednom býva aj ona. “Panský chodník” bola vždy agátová alej spájajúca 2 ulice. Generála Suvorova a Maršála Kutuzova. A tak sa jaternica ocitla obrazne medzi dvomi vojnovými stratégmi. Od jej susedov som počul, že sa chce stade odsťahovať. Žeby ústup?

  Liked by 2 people

 6. Tvoje slová, sťaby z mojich úst vypadli 🙂
  Videla som ,že prebieha rekonštrukcia pamätníka Námestie slobody v BA. Opravujú okolie.
  Moja dcéra je ročník 1990 a nik ju neviedol k láske a priateľstvu k Ruskému národu. Ani v škole ani doma . Len keď prišlo do reči téma z našej strany bola pozitívna. Ona to cíti sama od seba , lásku k ruským, chvenie pri srdci pri ich ,,vstávaj strana rodnaja”
  Toto je dané hlboko v nás ako kód a nezmení sa to. Veľa zdravia a síl. Alena

  Liked by 3 people

 7. Aspoň nejaká nádej pre nás, hoci zatiaľ si takéto nádeje musíme iba skryto uvedomovať. Keby aspoň nejaká oficiálna pozitívna správa, aby si aj národ mohol uvedomiť, že sa niečo naozaj deje.

  Páči sa mi

 8. Aj Východ aj Západ slnka má svoje čaro. Nemusíme patriť, lebo kdekoľvek ste to slnko vyjde a zapadne rovnako. Východ aj Západ patrí k nám, dokonca aj Noc a Deň. My ich všetkých priťahujeme, lebo už to raz tak je. Robíme to dobre, poďme naďalej príkladom – nesmerujme vektor len smerom von (stále niekam do strán) ale aj dnu (do seba), sem ku nám na Slovensko. Pozývam Vás na vodu a chleba s medom… kafíčko pivko frťana (ej tieto prehrešky..)

  Páči sa mi

  • 5 typov sociálneho idiotizmu:
   – obdiv ku mafioznosti v mojžisovom zákone
   – oddané poddanstvo
   – liberalizmus
   – ľahostaj
   – nihilizmus

   A tu je problém aj s Vašim vektorom. Aký sen ponúkate širokému auditóriu?
   “Nemusime patriť, lebonkdekoľvek ste, to slnko vyjde a zapadne rovnako.”

   Takže podľa Vas nienje rozdiel v myšlienkach Vychodu a zapadu? Bol som aj tam aj tam a som presvedčený, že ten rozdiel je priepastný.

   V podstate vyzyvate na akceptovanie sna davo-elitárnej spolocnosti, lebo ved je jedno, kde ste?
   Pacilo by sa Vám byť v USA, a žit v Bronxe, či v Chicagu? Páčilo by sa Vám lepšie žit vo vietname a pracovať 16-18 hodin denne a plávať domov.na loďke? Páčilo by sa vám žiť v severnej korei alebo v číne a chodiť na pcr testy vždy, ked vám scervenie qr kód? Pácilo by sa vám byť teraz na ukrajine?

   Naozaj nie je rozdiel medzi snami? Snom môjho deda bolo, prečo vzal zbraň a šiel do SNP, aby jeho vnuci vyrastali v lepšej dobe, ako on a jeho rodičia.

   Frťana, pivko? To tiez nie je sen a sen triezvosti bol aj u nas, ako u ruských a oni už dosiahli kriticku hranicu mladých, ktori chapu, u nás je to cim dalej, tym viac…

   Liked by 2 people

 9. Ďakujem Vám, patrí sa odpovedať pri mnohých otáznikoch, skúsim len v skratke (aj keď rád by som reagoval na všetky – možno sa podarí)
  Hmlistý obraz bol hodený, do podrobna mnou neopísaný.
  Nešiel Jazvečík cestou nesúhlasu, nebolo dobre pochopené toho hlasu.
  Pozor väčší do budúcna dám, pri písaní do éteru Vám. 🤥😁

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s