Oznam, “idiotizmus” vedenia, Evergrande a pár vecí

Takže oznam je, že do 25. septembra môžete svoje otázky klásť tu.

Takže vedenie EU a G7 najprv začalo hovoriť o zastropovaní cien nákupu plynu a ropy od Ruska. A Rusi sa ozvali, že do týchto krajín nebudú predávať plyn a ropu, a môžu si to dovoliť lebo krajiny BRICS kašlú na Západ s tým, že tak Čína, ako aj India sú už sprostredkovateľmi ruského plynu (správa z minula) a ruskej ropy (toto v článku). Lenže nielen Rusi dali odpoveď na tento idiotizmus západu (zastavili NS1), ale aj štáty OPEC, ktoré dali riadenie do ruky Saudskej Arábie a aj Kazachstan, ktorý opravuje ropnú infraštruktúru do budúceho októbra.

A idiotizmus vedenia EU nekončí lebo van der Leyen vypustila zo svojej huby toto:

Preklad:

Chceme sploštiť krivku a zavedieme povinné limity na spotrebu uprostred hodín špičkovej spotreby.

Po tomto zasadnutie ministrov krajín ohľadom návrhu “príspevkov solidarity” pre spoločnosti obchodujúcimi fosílnymi palivami neznamená nič dobré.

Takže budúcnosť pre Nemecko a Európu v porovnaní s Čínou je buď toto:

DeutschlandChina2021

Alebo povstanie proti Bruselu. A niečo mi hovorí, že to bude to druhé s tým, že niekto tu ťahá nitky aby to povstanie bolo realitou (však treba pozrieť aká je nálada davu).

Asi na konci minulého roku som povedal, že Evergrande v podstate odpálil finančný systém, a nemýlil som sa lebo krach firmy, ktorej honkongská centrála bola zabratá veriteľmi nielen spôsobila zmrazenie kreditu so všetkým čo k tomu patrí vo vnútri Číny, ale aj problémy na medzinárodnej úrovni. Rusi ten Yuan podržia (a možno na istý čas aj to €), ale to nebude pre nikoho prechádzka ružovým sadom.

Liz Truss má dôveru asi 12% Britov a ja teraz by som aj vsadil, že ju pri najbližších voľbách aj zas zvolia, lebo tie voľby budú cinknuté tiež (dobrý spôsob ako prebudiť Britov).

Liz s ministerkou zdravotníctva:

TrussandHealth

Ministerky zdravotníctva niektorých západných krajín:

photo_2022-09-07_21-25-54

Posledný genetický výskum znamená veľké problémy pre moderný štát Izrael, lebo nie sú potomkovia Abraháma, ale uzurpátori.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

11 thoughts on “Oznam, “idiotizmus” vedenia, Evergrande a pár vecí

  1. Schwab pridal na twitter (WEF), ze Tomorrow we begin the Great Reset (t. j. den po smrti Elizabeth a “vymenovani” Charlesa za krala. Charles by mal byt akoze ten, ktory bude “vladca celeho sveta”. Existuje spojenie Schwab, Charles a V. Havel. Na dalsom prispevku Schwab odkazuje kralovi, ze mozme “spustit” build back better..
    snazim sa pochopit a spojit veci… nieco sa akoby ukoncilo a zacina..

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s