Zločiny britskej elity

Britské elity sú čvargou pre ktorú zneužívanie detí a satanizmus je pre nich kratochvíľou resp. náboženstvom, ako to hovorí preživšia tých hrôz. A že do toho celého je namočená kráľovská rodina ukazuje to niekoľko vecí:

photo_2022-09-10_15-14-00

Kráľovná po návšteve Britskej Kolumbie odišla s 10 indiánskymi deťmi z internátu, ktoré už nikto nikdy viac živí nevidel.

Takže niet sa čo čudovať, že Afričania príliš neoslavujú, hlavne v Keni, kde zomrelo 1,5 milióna ľudí v koncentračných táboroch.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

10 thoughts on “Zločiny britskej elity

 1. Ked sme pri tom,
  Oficialne sa nahradila operacia London bridge operaciou Unicorn
  Samozrejme z dovodu zmeny “umretia” Bety, ale nie je to zmena dalsieho smerovania UK/sveta?
  UNICORN je symbol LGBT, teda Mimo inych.

  Páči sa mi

 2. Ak by len 1% bola pravda z toho, čo som za posledné roky podozvedala o kráľovskej rodine, tak sa vôbec nečudujem, že princezná Diana začala rebelovať, ak sa niečo z toho dozvedela, pretože to muselo byť priveľa aj na člena šľachty. Potom by tiež dávalo zmysel, že musela byť odstránená ale to nie kvôli tomu, že údajne čakala dieťa s moslimom (ako znela jedna z verzií) ale kľudne preto, že by mohla do sveta vypustiť (pre “firmu” ako ju nazývala stará matka pluku) nepríjemné informácie a bola by toho schopná podľa jej postojov. Pred pár rokmi, ale už po svatbe s Kate, vyplávala (vraj bulvárna info), ako kričal princ William na dedka starého jaštera, že mu dal zavraždiť matku a súčasne na otca, že o tom vedel a nič neurobil. Uvidíme, ktorá z konšpiračných info sa nakoniec zmení na pravdu a prispeje k zošupu Malobritánie z piedestálu.

  Liked by 3 people

 3. Dnes ráno som počul v rádiu, že televízie na slovensku už nebudú mať hodinové obmedzenie na vysielanie reklám. Neviem kto to presadzoval a kto to schválil, no zjavne je tlak, aby ešte menej ľudí sledovalo TV. Alebo je cieľ aby si viac ľudí predplatilo netflix a podobné služby….

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s