Pripomienka, Bitcoin a pedofilný problém

Uzávierka do 150. kola Otázky a Odpovede je 25. septembra, otázky klásť môžete tu.

Bitcoin, tu mám dve správy:

 • Používanie Bitcoin v Číne je stále významné napriek zákazu, dostali sa do prvej desiatky (článok).
 • Rusko uvažuje o prijímaní platieb v Bitcoin v medzinárodných platbách (článok).

Takže nedávno vynadali princovi Andrew do pedofilov, teraz podobná skupina vykrikuje “pedophiles” (pedofili) pred Buckinghamským palácom:

A pedofilnej téme tak trochu aj zostaneme, na Floride zatkli 160 člennú skupinu, ktorá špecializovala sa na obchod s ľuďmi a medzi nimi sú aj zamestnanci spoločnosti Disney. Tej Disney, ktorá v dohľadnej dobe bude známa tým, že dlhé desaťročia sexualizovala deti a iným spôsobom prznila detské duše a preto táto karikatúra je na mieste (prebudení rodičia to už vedia):

WokeDisney

Dôvod prečo hovorím, že je to pedofilná téma je, že guvernér Floridy presadil program zameraný proti týmto skupinám a lukratívnou komoditou sú práve deti.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

7 thoughts on “Pripomienka, Bitcoin a pedofilný problém

 1. “ Dôvod prečo hovorím, že je to pedofilná téma je, že guvernér Floridy presadil program zameraný proti týmto skupinám a lukratívnou komoditou sú práve deti.”

  Mas pravdu, taky se kvuli tomu zvysil tlak na jeho (guverner) osobu. Liberalni media ho denne vykreslujou jako nejakeho diktatora. Na internetu i v mediich bezi masivni kampan proti guvernerovi a je evidentni, ze timto programem ktery prosadil, rozviril hodne zatuchle rybníčky.

  Liked by 3 people

 2. Oracle ako sa veci majú ohľadom Matoviča a Pellegriniho (https://www.hlavnydennik.sk/2022/09/15/matovic-zavazne-obvinil-pellegriniho-slova-analytika-hovoria-za-vsetko-video ) ?
  Už raz ho Matovič znemožnil,keď zverejnil foto s jeho obsahom šuflíku ( https://www.topky.sk/cl/10/1894135/Matovic-po-prehre-v-popularite-s-Pellegrinim-poriadne-prestrelil–Dostal-nalozene–stratena-puberta- ) a teraz zase.
  Žeby chcel Matovič odstaviť Pelého,tak ako to urobil so Sulíkom? Ďakujem.

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s