Toto ale nebola chyba…

Slovenskými médiami sa prebehla správa, že tlačové agentúry urobili chybu keď z Juraja Rizmana urobili prezidenta a z “podarenej” aktivistky v lepšom prípade urobili člena delegácie a v horšom po nej ani neštekli, ilustračné foto:

photo_2022-09-19_18-59-17

Toto ale nebola chyba, ale oznam z najvyšších poschodí globálnej moci o tom, ako na tom veci v slovenskom prezidentskom paláci v skutočnosti sú. Začnem tam, že tak Juraj Rizman, ako aj Čaputová pôsobili vo Via Iuris t.j. v zahraničím sponzorovanej organizácií, ktorá od 1993 ovplyvňuje fungovanie slovenského súdnictva vraj preto, aby boli práva klientov ochránené. Lenže ak pozrieme na politickú kariéru Rizmana resp. jeho pôsobenie v štátnej službe, tak dôjdeme k dvom súvisiacim sa veciam:

 • “Podarená” aktivistka v marci 2021 veci natoľko pohnojila, že museli jej dosadiť tvrdší a stály dozor, a preto sa ukazujú stále spolu lebo nemôžu dovoliť ďalší jej prešľap.
 • Od marca 2021 prezidentskej kancelárií šéfuje Rizman  a on tam robí rozhodnutia na základe z americkej ambasády dodaných inštrukcií a “podarená” aktivistka v prezidentskom paláci len oznamuje, podpisuje a orazítkuje veci t.j. nesie za všetko právnu zodpovednosť (ktovie čo jej povedali aby pristúpila na takéto usporiadanie vecí).

V skratke, naozaj máme prezidenta a “podarená” aktivistka je naozaj tým, čo daktorí ju volali: bábika Barbie v prezidentskom paláci.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

18 thoughts on “Toto ale nebola chyba…

 1. Trochu presnosti – kancelárií šéfuje niekto iný medzi poradcami ma silnejšie kalibre typu Mikloš alebo Lajčák (skrze svoju ženu). Rizman je tam zrejme na ukľudňovanie typu: To bude dobré, neboj, nič sa Ti nestane. Mojko, ňu ňu ňu.
  Poradcu robil hentomu holobriadkovi Šeligovi.

  Liked by 3 people

  • P. Weis je Človek, dáva ľuďom nádej a jeho pomoc je nenahraditeľná, píše jasne, stručne a dokázateľné fakty, jeho stručný preklad niektorých výskumov v anglickej reči mi toľkokrát pomohol, nehovorím o spoločnom podaní na HAAG, či ESĽP, ten Človek si zaslúži “Nobelovku”…nedá mi však nespomenúť aj p. Mareka Ťapáka a jeho prejav na proteste z 20.9.22..pretože nezabudnuteľný zážitok!
   Pre tých, čo neboli posielam link:

   Liked by 2 people

 2. Ospravedlňujem sa možno mimo témy ale toto posielam Joxovi. Je to skvelý doplnok k jeho článku ktorý bol defacto vyhlásením že GP zbavujeme mandátu na ďalšie škodenie ľuďom resp. len na vlastnú zodpovednosť …. Myslím že to následne upravil ešte aj Popolvár. Páni ak ste to nevideli, tak presne o tom sa hovorí aj tu v kontexte s voľbami….
  https://clanky.info/2021/01/co-vam-zadne-nabozenstvi-ani-zadna-politicka-strana-nerekne/

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s