Potencionálna informačná vodíková bomba

Oficiálny historický naratív po bližšom preskúmaní je plný lží a nezmyslov a ak je táto správa, podľa ktorej Putin odtajnil archívy týkajúcej sa Tartárie pravdivá, tak tie lži aj budú rozmetané na márne kúsky.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

PS: @jox13 a @popolvar67 viet mi to potvrdiť aj inak?

23 thoughts on “Potencionálna informačná vodíková bomba

 1. Samozrejme závisí na mravnosti ruských ľudí, ale je to podľa mňa útok na 2 a 3 priorite riadenia zo strany GP.

  Ide o to že ak je potreba masírovať ego aby boli ruskie odvážny…..

  Páči sa mi

  • Zaujímavé. Treba si ten príspevok pozrieť celý. Ja som skončil pri. 4:20minute.

   Takže je jasné kde sa to bude celé uberať.

   Ďalšia mína ktorá sa pri zlej morálke nevyrieši.

   Páči sa mi

 2. Tá info o Tartárii je z roku 2017. Viacej sa dá dočítať tu https://www.stolenhistory.org/
  Skôr pod tým textom je odkaz na ďalší článok o Maďaroch. Anonymous – Gesta Hungarorum. Lož. Len dodám, že v satanskom svete krivých zrkadiel je všetko naopak. Ak to chce niekto rozlúsknuť, treba sa naučiť “čítať ” fraktály vo všetkých oblastiach života. Fraktály v psychológii a sociálnom správaní môžme nazvať aj egregory. Žiaľ toto v KSB nie je. Nie je to nikde. Ako hovoria v ľudových rozprávkach: “srdcom uvidíš aj to, čo rozumom neuvidíš”.
  Preto vždy opakujem, že súdiť môže len Boh (administrátor), lebo je jediný, kto pozná celú pravdu. Ostatní súdia výsostne subjektívne.
  Čo sa týka článku. Putin určite vie viacej ako západné elity. Vie to, čo chcú ich bábkovodiči stojaci za korporáciami. Na druhej strane je stále len človek ako my. Dlhodobo som presvedčený, že ľudia z jeho okolia majú presné informácie o alternatívnych médiách východnej Európe. Vnímam to ako pokus spojiť sa s alternatívnym konceptuálnymi centrami v slovanských štátoch na spoločnom riešení budúcnosti. S Oraclovými výzvami študovať súhlasím, aby sme boli kompetentní sparring partneri pre konceptuálov v jeho okolí.

  Liked by 1 person

  • Aby som ohľadom fraktálov bol trocha konkrétnejší. Je všeobecne známe, že globálna elita chce transhumanizmus a vládu umelej inteligencie. Fraktálny prejav v bežnom živote je elektronizácia celého života človeka, činností aj administrácie bežných situácií v živote, čo vedie ku spoliehaniu sa na digitálne technológie. Keď túto informáciu čítame spätne znamená to, že globálna elita je už teraz transhumanistická a žiada si len to na čo je zvyknutá a v čom sa cíti ako ryba vo vode. Otázka je. Koľko je transhumanistických elít s nejakou dĺžkou života tu na zemi. Kde sa vzali?

   V katolíckej vierouke aj biblii aj piesňach sa často píše o zlom nepriateľovi. Kto je to? Satan? V skutočnosti kto?
   Niečo k termínu nepriateľ. Prečo Rusi prepustili 108 azovákov? Aký to má význam na budúcnosť? Ako sa týmto činom není fraktál zasadenej do ukrajincov nenávisti? Dá sa dobrým skutkom preprogramovať fraktál?

   Tu niečo k tomu z biblia.sk
   Evanjelium podľa Matúša Mt 5; 43-48
   O LÁSKE K NEPRIATEĽOM
   43 Počuli ste, že bolo povedané: Milovať budeš svojho blížneho a nenávidieť svojho nepriateľa.
   44 Ja vám však hovorím: Milujte svojich nepriateľov a modlite sa za tých, ktorí vás prenasledujú,
   45 aby ste boli synmi svojho Otca v nebesiach. Lebo on dáva vychádzať slnku nad zlými aj nad dobrými a zosiela dážď na spravodlivých aj nespravodlivých.
   46 Veď keď budete milovať iba tých, čo vás milujú, aká vám patrí odmena? Či to isté nerobia aj mýtnici?
   47 A ak budete pozdravovať iba svojich bratov, čo robíte navyše? Či to isté nerobia aj pohania?
   48 Vy teda buďte dokonalí, ako je dokonalý váš nebeský Otec.

   Páči sa mi

 3. Informácie o Tartárii sa mi podarilo nájsť na stránke, aj viacej článkov,
  https://www.tartaria.sk/category/dedicstvopredkov/tartaria-d/

  Preletel som to rýchlosti, zatracujú Pjakina, ale o KSB sa nevyjadrujú (pocitovo-asi ju posudzujú cez neho). Z tretej časti dám citáciu, odvolávajúcu sa k mapám “Vďaka ďalšiemu človeku blízkemu našej webovej stránke môžeme našim čitateľom odporúčať internetový zdroj, ktorý – podľa ich vyjadrenia – obsahuje skoro 10 000 starých máp a podobných geografických a písomných zdrojov z minulosti. Je to webový informačný zdroj https://www.davidrumsey.com/ “.
  Raz v jednej diskusii Jox odpovedal, že si tým prešiel a určitý čas sa zúčastňoval stretnutí s nimi, možno on osvetlí danú problematiku zo svojho pohľadu.

  Páči sa mi

 4. Samozrejme,že keď sú predajní a korumpovateľní sudcovia a lekári,sú takí istí aj archeológovia a historici.Klamú nás ,to predsa vieme.Ale kde hľadať pravdu o nás? Zaujímavé,o tomto hovorí aj P.Stanek vo svojom poslednom videu,posledné dve minúty.Kým nepoznáme pravdu o sebe, kto sme a aká je naša úloha v tomto svete,nič sa nevyrieši …
  https://www.youtube.com/watch?v=Kn1JRoeB1Gs a práve preto sme takto klamaní.
  Keď tak nad tým rozmýšľam,asi jediná časť histórie,ktorej môžeme veriť sa týka neolitu,lovci a pastieri,čo sa práve naučili vykresať oheň … inak je všetko neisté.

  Liked by 1 person

 5. Hej ,ale to je už naozaj extrémne….otlačky obuvi v horninách starých 500 miliónov rokov. To je príliš veľké sústo,nerúbme tak vysoko,ostaňme zhruba do tých 10 000 rokov. Neolit to je ak včera.).
  Cítim,že toto by sme mohli zvládnuť.Všetko,čo súvisí so starým svetom,odpadne ako hnilá hruška. Zo všetkých strán alternatívy sa ozývajú hlasy,že to Nové budeme spoluvytvárať my,to sa bude dať jedine svojpomocne,v menšom ,regionálnom merítku.
  Ale súhlas s článkom,že Pravda o našom pôvode bude mať silu vodíkovej Bomby.

  Páči sa mi

  • ono to je 500 milionov rokov podla sucasnych datovacich metod, to ti asi hovori, ake su spolahlive. Najstarsi objekt, ktory Cremo opisoval vo svojej knihe mal cez miliardu rokov (mozno i 3?).

   Moznosti su len 2:
   1. naozaj to ma miliardu rokov a uz tak dlho su na Zemi civilizacie
   2. sucasne datovacie metody su absolutne nevhodne, nepresne a nepouzitelne.

   Liked by 2 people

 6. aj rozmyslam-pisat-nepisat,ale ked som zacala citat tu historiu,dosla som az k tomu peterburgu,to sa neda neda vyjadrit,clovek sa citi,asi ako pacient po elektrosoku,to chce za furik casu, hladat.co sa tyka toho-frank predo mnou-biden je znamy ako pedofil,tych uchyliek je vela-nekrofil,koprofi,gerontofil,zoofil,atd.,prvy pacient,ktory mi umrel,aniesli sme ho s vratnikom do marnice v suterene-bol napadnuty nekrofilom,vsetci okolo mna ma akosi chranili-no mala som 19 rokov,doteraz si pamatam meno pacienta,no mam uz blizsie k 88 rokom,no a u nas sa tiez asi pred 3-4 rokmi objavila idea-ze spristupnit akosi pedof. ze ved oni len maju radi deti-niektory s tych progres denikov to pisal

  Páči sa mi

 7. no este napisem,sedim v byvalej synovej izbicke-ma tu taku tapetu ,asi2x1,50 cm,je tam velka mapa tartarie,to bolo obrovske uzemie uprostred vidim 2 moria,vlavo mare mediter-daleko vpravo je asia,je to uz po ameriko vespuci-su tam asi 20cm priemer pologule-na jednom citam americ,cele je to latinsky,potom som zacala citat tu historiu ….

  Páči sa mi

 8. Informácie o Veľkej Tartárii boli zverejnené aj v encyklopédii Britanica v prvých troch zväzkoch spolu s mapami. K veľkým zmenám a prepisovaniu histórie v Rusku dochádzalo hlavne v období tzv. “veľkej smuti” a vtedy keď boli likvidovaní pravoverci a ostatná šľachta. V tomto období sa “stratili” originály a objavili sa “kópie a prepisy”.

  Liked by 1 person

 9. Tartáriou som začala pred pár rokmi, taká zaujímavá téma a záhada to pre mňa bola, že som presliedila všetko čo sa dalo (vrátane témy o jej záhadnej skaze). Nakoniec som prijala výklad Alexandra Tamanského ako najlepší, najviac zodpovedajúci možnej realite. Zhrnul to v 2 filmoch ( má svoj kanál na you-tube), čo to spomenul už v svojej knihe (vydal ju J. Buzek v Zakázanom vzdelaní a prevzal ju aj Torsden). Grande Tartaria je názov geografický, nie politický. tj. niečo ako Škandinávia, Pobaltie… Časť územia spravoval ruský cár, časť čínsky cisár, boli tam aj malé samostatné chánstva, no predovšetkým išlo o územie kočovníkov, chudobné na obyvateľstvo, ktoré platilo dane. Veľká mongolská ríša už je tak prefláknutá bájka, že nemá zmysel to rozoberať, napriek tomu v oficiálnej histórii figuruje. Ono, aby došlo k zmene oficiálnej histórie, na to treba dohodu všetkých mocností. A k tomu nedošlo ani po II. ww. Pre Rusko platí to, čo odobrili ešte Romanovci. Odkaz V. Putina bol o tom, že pravdu o histórii treba hľadať. Rusko bolo po Ural, za Uralom bola Sibír a tá nebola slovanská. Slovanstvo sa dnes vyzdvihuje, no myslím že dobre robí V. Putin, keď na to neskáče. Dobre vie, že nie sú štát len Slovanov, RF spravuje územie bývalej Tartárie, tak ako predtým ZSSR, predtým Ruské impérium, dnes ako aj vtedy ide o územie mnohých neslovanských národov, národností.

  Liked by 1 person

 10. ja som asi zacala niekde,kde putin vytahuje tie stare dokumenty ,a cita z nich,a presne spred 2 svetovej-ako poliaci boli ucastni na mnichovskej zrade,putin vickrat cital cesko a slovensko,no este bol zaujimavy postoj pobaltia,su to vlastne byvali aj sucani nacifasisti,no a poliaci by mali v tomto storoci cinit pokanie,ale oni veselo pokracuju

  Liked by 3 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s