Indické príslovie a celosvetové MAGA hnutie

Dve zdanlivo nesúvisiace veci, ale opisujú súčasnú situáciu viac než dobre. Jedno indické príslovie hovorí, že „ak sedíš na brehu rieky dosť dlho, uvidíš na hladine plávať mŕtvolu svojho najväčšieho nepriateľa“ a MAGA je zas akronym z anglického „urobme Ameriku opäť skvelou“, čo zas vyjadruje lásku Američanov k vlastnej krajine a láska k vlastnej krajine nie je javom, ktorý sa obmedzuje len na Američanov.

Prečo to spomínam?

Pretože už každá Západná krajina má vlastné MAGA hnutie, ktoré vyviera práve z tej lásky k vlastnej krajine. Niekde je to viditeľnejšie a inde je to rozptýlené do viacerých politických prúdov a tým pádom skrytejšie, ale jednu vec majú spoločnú: ideu zveľadiť svoju krajinu (čo je logické, lebo ak niekto miluje svoju krajinu, tak chce pre krajinu to najlepšie).

Lenže anglo-americký močiar s centrálou v Londýne a jeho okultné vedenie hnutie MAGA a lásku ku svojej krajine vo všeobecnosti nielen vyhlasujú za prežitok, ale aj za extrémistickú ideu. Toto všetko je dôležité pre kontext a pochopenie ďalšieho.

Čo sa vlastne deje?

COVID operácia mala viacero cieľov, kde jedným z nich bolo ukončenie orgie spotreby Západniara, čo sa aj podarilo. Ďalším cieľom bolo rozbiť systémy, ktoré zabezpečujú chod ekonomík a štátu s tým, že posledné kroky rozbitia týchto systémov má urobiť dav, aby ako reakciu mohli zaviesť cez modré prilby jednotnú svetovládu. Skrátka, typická schéma vytvor problém-ponúkni riešenie. Lenže dav, namiesto nepokojov s rozbíjaním kde-čoho, robí aj v tom horšom prípade pokojné demonštrácie, z ktorých sami účastníci vyháňajú policajných/policajtami podplatených provokatérov (ako sa to stalo v Holandsku na farmárskych protestoch), čo však núti močiar a jeho okultné vedenie špiniť si ruky a rozbíjať ďalšie podporné systémy, aby prinútili dav k činom. Lenže dav buď ďalej pokojne protestuje, alebo sedí na zadku, resp. vyčkáva na vhodnú chvíľu.

A to čo sa deje, nie je výsledok náhody, ale veľmi precízneho riadenia, lebo z jednej strany močiar nielen rozbíja systémy, ale aj vyhlasuje sprostosti, ako napr. van der Leyen povedala, že (parafrázujem) „majú páky na umravnenie Talianov, ak zvolia nesprávne“ a toto Taliani zobrali ako provokáciu. A z druhej strany globálne zákulisie (GP) robí všetko pre to, aby dav nesadol na lep močiara, čím by dal zámienku na použitie armády modrých prilieb t.j. k prvým otvoreným krokom na zavedenie Nového Svetového Poriadku. Pozitívnym efektom týchto krokov nie je len to, že dav (akože jeho priemerní členovia) má čas rozmýšľať nad vecami, ale aj necháva močiar, aby ničil ďalšie podporné systémy, od ktorých je aj on závislý. Ide totiž o to, že skôr či neskôr, tým rozbíjaním systémov dosiahnu to, že rozbijú aj podporné systémy podporných systémov a celá vec sa dostane za kritický bod, z ktorého nebude návratu. Celý proces nezmení ani to, že skolabuje finančný systém a maximálne, čo dav urobí, bude to, že klienti vykradnú niektoré bankové pobočky, ako sa to deje v Libanone.

A čo naše Slovensko?

Nuž, my sme trochu atypický prípad, lebo hoci sa na čelo Slovenského MAGA hnutia postavila ľavicová strana (čo je nezvyčajné vzhľadom na to, že inde sú to pravicové strany), ale je to strana, ktorá má silné pronárodné črty t.j. nepresadzujú LGBTI+ nezmysly, ale hája tak záujmy pracujúcich, ako aj záujmy štátu.

Ako to skončí?

Víťazstvom MAGA hnutí, pričom otázkou ale je, že v rámci akého konceptu usporiadania spoločnosti sa presadia. Lebo nie je jedno, či to bude naďalej otrokárska spoločnosť, kde otrokárstvo bude majstrovsky skryté za fasádu slobody a bratstva, alebo skutočne slobodná spoločnosť, ktorú tvoria uvedomelí spolupracujúci jedinci.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

4 thoughts on “Indické príslovie a celosvetové MAGA hnutie

  1. Z histórie je jasné, že zrod a kolaps civilizácií je prirodzený a nezvratný proces… tu ale vidíme úmyselne vyvolaný kolaps… zrejme ho chcú kontrolovať a vyťažiť z neho čo najviac… resp. zabrániť spontánnemu zrodu novej civilizácie a takto mať absolútnu kontrolu nad zrodom novej civilizácie… technokracia…

    Liked by 3 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s