Otvára sa kolo Otázky & Odpovede č. 151

Otázky pre rubriku Otázky & Odpovede môžete napísať medzi komentáre tu alebo pod príspevok na Patreon. Patrónom a prispievateľom na mojich Ko-Fi stránkach otázky odpoviem s istotou. Uzávierka je 23.10.2022

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

25 thoughts on “Otvára sa kolo Otázky & Odpovede č. 151

 1. Z mojho skromneho pohladu je jasne, ze sa EU, ale aj “velke staty EU” pocas zimy rozpadnu z dovodu zatvarania fabrik a nedostaku asi vsetkeho.
  Moja otazka znie, stihne sa Skor ukoncit konflikt ua, ako si vymyslia mobilizaciu krajin MidleEast Europa na cele s Polskom a vznikne novy Drnag nach Osten?
  Dakujem a budem netrpezlivo cakat na Tvoju odpoved.

  Liked by 1 person

 2. Na bratislavskej Zochovej ulici v centre mesta narazilo krátko po 22.15 h auto značky Škoda Superb do zastávky mestskej hromadnej dopravy. Nehoda si podľa doterajších informácií vyžiadala štyroch mŕtvych a sedem zranených.
  4+7=11. Co si o tom myslite?

  Liked by 1 person

 3. Baranek sa pohol …. spúšťa sa nový projekt a mohlo by to byť dosť zaujimavé ak to nájde širšiu podporu. Slovensko stále má osobnosti … do toho priatelia, spoločne za Slovensko. Dávam do svojho zoznamu na permanentný monitoring.
  Ešte jedna informácia o ďalšom projekte ktorý za účasti infovojny spúšťa herec Martin Ťapák (uvádzal posledný protest v BA) s názvom “prebúdzanie ducha”, avizuje podporu ďalších umelcov:
  https://srnaprvommieste.sk/videa-podporovatelov/

  Možno sa konečne niečo väčšie začína. Treba sledovať.

  Liked by 2 people

 4. Ahoj Ori,
  Táto otázka tu už bola pred pár mesiacmi ohľadne negatívnych následkov očkovania.
  Viem, že dosť ľudí vo svete zomrelo na následky – niet pochýb o tom.
  Ja, osobne, teraz vypadám ako konšpiratívny tĺk napr na mojom pracovisku, pretože som mnohých varoval aby sa spamätali a nedali si vpichnúť experimentalny roztok.
  VEC JE TOTIŽ TÁ, ŽE VŠETCI NA PRACOVISKU, KTORÍ SA DALI “OČKOVAŤ” SÚ ÚPLNE V PORIADKU AJ PO VYŠE ROKU. Áno, pripúšťam, že niekto mohol dostať placebo a preto mu nič nieje ale všetci určite nie – skrátka som na posmech, lebo som tvrdil, že minimálne do 2 rokov pocítia nevysvetlitelné zhoršenie zdravia a nič sa nedeje.
  Mimochodom, Ori, ty sám si už pre minulou chrípkovou sezónou naznačoval, že tu bude masaker a…NIČ SA NEDEJE.
  Subjektívne, MUSÍM KONŠTATOVAŤ, ŽE VŠETCI Z RODINY AJ NA PRACOVISKU v mojom okolí sú v poriadku (zatiaľ).
  Tak čo sa deje???

  Páči sa mi

 5. Spätné upozornenie: Pripomienka, OPEC+ a finančný systém | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 6. Spätné upozornenie: Pripomienka a pár zaujímavostí | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 7. Zdravim Oracle! Cena striebra padá. Otázka: Je tu paralela s predchádzajúcou krízou? Čo možeme čakať? Otázka č.2. Viem, že v Rusku ja 1g zlata 5000 rubľov,neviete náhodou koľko je striebro? Ďakujem za odpoveď.

  Liked by 1 person

 8. Pekný večer prajem Oracle a za mňa dve otázočky… Včera som pozerala jednu reláciu s astrológom Antonínom Baudyšom ( tu je link – https://www.youtube.com/watch?v=RZVFw8Go2xQ ) a on hovorí,že Trojmorie by mala byť už hotová vec ( je to v stope 31:20) . Že budeme patriť tam. Pretože Poľsko má SŠA už dobre podchytené.
  Aj srbská astrologička hovorila vo svojej predikcii na október 2022,že sa bude diať niečo so slovanskými krajinami. Budú sa vytyčovať hranice a dokonca môže sa znova otvoriť otázka rozdelenia Čiech a Slovenska. Čo si o tom myslíš? Ďakujem.

  Liked by 2 people

 9. Ahoj Ori, neviem či si to niekto všimol, ale už niekoľko dní vidím veľký voz “postavený” kolmo. Býval skoro vodorovne. Poľa mňa to súvisí s prepólovaním pólov Zeme, ale rád by som poznal aj tvoj názor. Veľká vďaka za tvoju prácu.

  Páči sa mi

 10. Spätné upozornenie: Pripomienka a pár vecí | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 11. Ahoj Oracle,
  dnes (21.10.) Jurij Podoljaka napísal, že ak by sa “ukrajinskej” armáde podarilo zničiť Kachovskú hrádzu, RF by stratila Cherson (vojenské podrobnosti nebudem opisovať). Na druhej strane by to znamenalo, že “ukrajinská” armáda by stratila najlepšie časti. Preto mám otázku, aký by to malo vplyv na medzinárodnú podporu Ukrajiny.

  Páči sa mi

 12. 1. otázka:
  S akým cieľom štát vydal 10 ročné štátne dlhopisy v hodnote
  1 miliardy EUR s kupónom 4 % p. a.?
  Click to access Slovak%20Republic%20-%20Press%20Release%20SK.pdf

  Miliarda sem miliarda tam, ale veď to sú obrovské peniaze, kedysi stačilo 800 miliónov eur na kúpu Slovenských elektrárni a doteraz investori do podniku nemuseli investovať ani euro – všetko ide zo zisku. Alebo sa mýlim? V takom prípade sa ospravedlňujem – česť ich kvalitnej práci pre blaho a spokojnosť národa.

  2.otázka:
  Či aj v tomto prípade nakupoval Alladin?
  https://zemavek.sk/umela-inteligencia-ktora-coskoru-bude-vlastnit-vsetko-o-robotovi-aladdin-spolocnosti-blackrock/

  Páči sa mi

 13. Otázka: Jestliže se někdo nechal z napíchat (třeba z nevědomosti) a teď toho lituje, dá se to časem plně vyléčit? Když tak jak?
  Ještě jedna otázka:
  Asi tak 30-40% vakcín byly neškodné placeba. Dá se nějakým testem zjistit, jestli naočkovany měl štěstí a dostal zrovna ta placeba?
  Díky předem za odpověď.

  Páči sa mi

 14. Oracle počula som takú jednu prognózu (astrologickú) ohľadom SŠA ( tento rok uplynulo 246 rokov od ich vzniku),že ich čaká trojročná recesia (preto FED stále tlačí doláre) ako keby mali prísť o svoju menu. Čo si prosím ťa o tomto myslíš? Ďakujem.

  Páči sa mi

 15. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 151 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s