Po vašej viere bude vám

Ctený čitateľ je obhadzovaný, ako stena omietkou, kopcom informácií:

– pluska, nový čas a podobné sračkomety cteného čitateľa presviedčajú, že britská panovníčka bola aj našou, bulvár  ako vyšitý s ukazovaním podčinenia sa británii

– pravda ide na protiputinovských článkoch a robí, čo sa dá, aby píarila (robila reklamu) bezVláde SR a priateľke prezidenta Rizmana

– pedofilné sme ani neotváram, takže tam neviem

– alternatíva straší buď tým, že zamrzneme, lebo.nebude plyn, že nebude elektrina a spadneme do 18teho storočia, že popadá celý finančný systém naraz, lebo satanistické elity buď vyhrajú, alebo všetko strhnú so sebou

a všetci teraz zborne skloňujú jadrovú vojnu….

Jox by Vám, ctený čitateľ, chcel predložiť trocha inú verziu udalostí, ktoré budú pravdepodobné tento rok a začiatkom budúceho roka.

1. príde jeseň. Na našom malom Slovensku sa zvýši miera chorobnosti na chrípku, veď dosť ľudí nosilo handry na hubách a ničili si imunitu. Preto sa zásobte šípkovým a rumančekovým čajom a hlavne vitamínom C a D3. A hlavne to vyležte doma. Oddychujte a naberajte síl.

Jo a je čas zavárania, takže naplňte komory na zimu tým, čo Vám podarovala záhrada, alebo zelovoc.

2. Prídu dažde, je teda vhodný čas na výsadbu stromčekov pred zimou. Urobíte škrt cez rozpočet autistickej milionárke Grétke a čvarge z močiara, lebo budete automaticky znižovať CO2, ktorý požerú Vaše stromčeky.  A budete mať ich plody na budúce roky. A stromčeky aj zvyšujú imunitu, dokonca som niekde čítal, že pobyt pod stromami ju zvýši niekoľkonásobne.

Ďalšia vec, máte gumáky? Ak áno, môžete ísť skákať s deťmi do mlák. Je to sranda a to Vám, ctený čitateľ znova zvýši imunitu.

3. Príde zima. Okrem toho, že budú padať hviezdy, ako je Heger, Zelenský, Morawiecki či Scholz, bude padať sneh. Viete načo sa teším ja? Na sneh. Nie na to odhrabávanie, ale na to, že v tých temných ránach na dedine, sa zobudím ešte pred rodinou. Urobím si teplý čaj, dám doň lyžičku vitamínu C, odhrniem žalúzie a pozriem von oknom. Do čaju prsknem trocha škorice a dom bude voňať…

A čo atómová vojna? Tá nebude, povedal Kissinger a pápež František, teda GP.

A čo odpojenie a smrť Európy kvôli plynu? To nebude tiež, keďže sabotáž bola preto, že Európa sa snaží dohodnúť. Rúra sa dá položiť nanovo a rýchlo.

A elektrina? Máme plán B a budeme riešiť svoje elektrárne. Elektriny bude dosť, inak by nám RF nedodalo nové palivo pred pár mesiacmi.

Čo krachy bánk? Holt, v problémoch je Credit Suisse, Deutsche Bank. No to sú banky, ktoré makajú spoločne s ich štátmi. No tak ich preberú a budú “sanovať” a postupne meniť systém, zbavovaním sa dôvodov prúserov, teda derivátov. No pokiaľ bude obmena tovarov a táto sa nezastaví, nebude to veľký problém, ktorý je schopný zničiť svet, keďže to bude riadené, lebo svet sa revolučne posúva do multipolárneho sveta.

Čo mobilizácia na Slovensku a boje u nás? Nebudú, nie je dôvod, je to zasa a len strašenie.

zdroj: Internet

Prichádza krásna zlatá jeseň, voňajúci vzduch, možno pár týždňov ešte babie leto. A prichádza zima, kde môžeme čítať hrubé knihy a rozprávať sa so svojimi najbližšími.

Buďte zdraví a nezabudnite, hovorili to Buddha Šakiamúní, Ježiš, Mohamed, ako aj V.M. Zaznobin a jeho tím, po Vašej viere bude Vám.

Jox

P.S. tie dva obrázky su od ruskej umelkyne, ktorá maľuje s pomocou anjelov. Sú to funkčné matrice vyjadrené obrazmi. Pri vytlačení a umiestnení do izieb fungujú. To je jej dar mne a môj dar Vám, ctený čitateľ.

22 thoughts on “Po vašej viere bude vám

 1. Velmi ocenujem clanok, ktory nestrasi, ale prave naopak, nabada na to, aby sme sa tesili na buducnost. Ved nakoniec, ved to zlo co sa teraz odhaluje, tu s nami bolo neustale cely ten cas.

  Ten strach co sa tu neustale siri, to je na samostatnu temu. Zacalo to pri covide a plynulo sa preslo do novych strachov, ci uz je to ohladom vykurovania, energii alebo atomovych hribov (uz ked je hubarska sezona). Toto je zrejme ich posledna metoda, ktora ako tak este funguje. Mimovolne uz vsetky tie katastroficke spravy ci clanky odmietam nieze len citat, ale nedokazem ani uvazovat nad nimi. Stacilo.

  Co sa tyka šípiek, po minule roky sme si nazbierali kolko sme vladali, vcera sme sa isli obzriet na obvykle miesta a vsetko uz je vyzbierane. Nuz este hadam najdem niekde inde.

  Liked by 3 people

 2. Zdravie a klud vsetkym prajem. A velmi dakujem za clanok, hodnotny!!
  Len doplnim napad: po potulkach rozmocenym lesom mi napadlo vyzut sa a prebrodit klasicku vacsiu lesnu mlaku v preliacine. Uzasny pocit byt po lytka v celkom teplom blate a celkom teplej odstatej vode. Pod korunami stromov. Mier a spojenie so zemou. Az mi prislo zvlastne, ze ako ludia sa vzdy takymto miestam vyhybame, obchadzame ich.

  Liked by 3 people

 3. Je super že to niekto povedal, mám podobný názor. Veci sa nejako utrasú, možnosti sú. Dnes som tu zavesil 2 videjká, dejú sa aj pozitívne veci. Nie sme v tom sami. Ano je taká doba a všetci tak trochu improvizujeme. Navonok aj v duchu …. riešime čo keď, čo potom …. lenže je len TERAZ a TU. Jirí Rak by asi povedal že sme permanentne v procese výberu jednej z x variant možných budúcností pričom x = nekonečný počet. Ako vybrať tú “správnu”? Konajme s láskou, zmyslom pre spravodlivosť, ctime pravdu, zbavme sa iracionálneho strachu ktorý je len výplodom plodu mozgu a konajme s dôverou k Bohu. Takto naplňme každý jeden okamih nášho života. Budúcnosť si naplánovať nemôžeme, ale môžeme k nej dospieť. Každý pre to môže DNES niečo spraviť. Podľa svojich možností na úrovni matérie a podľa úrovne svojho chápania na úrovni duchovnej. Proste konajme poctivo a zvládneme to. Zostaňme pri všetkom čoho sa v živote zúčastňujeme chápaví, otvorení, vnímaví a “uvidíme čo sa stane” (replika s filmu Celestínske proroctvo). Majme pritom na pamäti že dostaneme sa len tam, kam máme AKTUÁLNE namierené a zožneme len čo SEJEME. Ak som v Bratislave a mám namierené do Košíc, tak nenasadnem na vlak do Prahy. Ak chcem pestovať pšenicu, no tak nemôžem sadiť burinu. Tak to proste funguje. V posledných voľbách sme čo zasiali a čo sa nám adekvátnou silou a zaslúžene z vesmíru vrátilo ako odozva? Prajem všetkým veľa síl a dobrých nápadov.

  Liked by 3 people

 4. Jox13
  Prenádherný a pravdivý príspevok !
  Až mi slzy vybehli a hrdlo zovrelo (zvlášť tie posledne 2 odstavce). 😢
  Ja som si už knihy nakúpila (od Leopolda Moravčíka a ešte by som rada od Nikolaja Starikova – Kto prinútil Hitlera prepadnúť Stalina).
  Každý článok, každý príspevok a informácie sú pre mňa rozširovaním informačného poľa,motiváciou a nachádzaním pravdy (mainstreamové médiá nesledujem – na tie klamstvá sa nedá pozerať ani počúvať).
  Všetci na tejto stránke ste tu skrátka neskutoční (administrátori, prispievateľia,aj tí náhodní,ktorí sem len občas zablúdia ! Vďaka. 💖

  Liked by 2 people

 5. Zvyšovanie imunity pod stromami je preukázaná vec a má aj svoje meno – Waldbaden – teda kúpanie sa v lese. Nie reálne kúpanie, ale “kúpanie” sa v jeho vôni, najmä živíc a iných látok, ktoré majú liečivý účinok. Ten účinok preukázali napríklad japonskí vedci.

  Zdravia Vám všetkým, aj Tebe Jox.

  Liked by 6 people

  • pamäť mi slúži lepsie, ako za veľmi skorej mladi, no nepamätam si, koľko uz percent zvyšenia imunitnej odozvy to namerali. No vznikla mimoriadne agresívna imunitna odozva, to si pamätam. A áno, aj ked, nie je to len silicami v ihličnanoch.

   Liked by 2 people

 6. Vďaka za článok.
  Ad. zvýšená chorobnosť na jeseň kvôli rúškam – tá už začala momentom nàstupu do škôl, čo počúvam, tak učitelia také výpadky žiakov z vyučovacieho procesu ešte nepamätajú.
  Ad. obrazy žiariče: tu je ich tiež pár v podobnom duchu: https://www.novaduchovnicesta.cz/tvurci-cinnost-na-ndc/t1-energeticky-vyzarujici-obrazy-ivany-zamecnikove/
  (ak autor článku usúdi, že ich vyžarovanie nesúzni s tématikou článku, nech tento príspevok kľudne vymaže)

  Liked by 2 people

 7. Můžu jen souhlasit. Oni nás vždycky jen děsí – poslední dva roky s covidem, kterého se lidi přestali bát, tak to vyměnili za energetickou krizi a jadernou válku. Po čase se nejspíš ukáže to samé co u covidu – byla to bublina.

  Páči sa mi

 8. Pokiaľ sa veľmoci USA Rusko a Čína nedohodnú nebude mier ani plyn ropa elektrina a jedlo. Je naivne si myslieť že to všetko dobré dopadne ku koncu roka!!!! Prečo ľudia z Európy USA a celého sveta nie sú na námestiach a nebojujú za mier! Tak isto v kostoloch synagogach a mešitách sa nekonajú obrovské bohoslužby za mier.
  Svejk povedal že valka musí byť… odporúčam pozrieť film..
  Zbrojárske korporácie a mocní tohto sveta sa už rozhodli o nás im nejde je nás veľa . Všetci bohatý a vplyvný ľudia včas ujdú na nejaký ostrov v Tichom oceáne a tam v blahobyte a pokoji prečítajú vojnu.
  Ako rád by som sa mýlil ja si neželám vojnu a modlím sa a bojujem za mier na celom svete…🌞

  Liked by 1 person

 9. Jox, Tvoj dnešný článok – balzám na dušu! Ale dnes ten balzám bol zažitý 2x, aj na e-stránke Dráčik-a, človek ide pozrieť niečo deťúrencom a takto ho tam vždy poteší dačo “navyše”, tentokrát so záverom “KRUH ZLA JE UZAVRETÝ”

  Liked by 2 people

 10. Zdravím.
  Ja si tiež myslím že mainstreamové ako aj alternatíve média sa snažia nás zastrašovať, držať nás v strachu, obave a neistote. Veď strachom sa dobre ovláda.
  Musím uznať že tento príspevok od jox je dobrý . Klobúk dole. Ide z neho pokoj, pozitivita a nádej.
  Možno demonštrácie a revolúcie sú niekedy zbytočné. Stačí dobrá a pozitívna myšlienka, vysloviť ju aj nahlas aby sa šírila. Na ľudí byť milí, dobrý a rozdávať úsmev. A veci sa začnú meniť k lepšiemu. Stačí len málo, začať od seba. Vždy vravím BUDE DOBRE.

  Páči sa mi

 11. Ďakujem za úžasný príspevok,ktorý by som ani náhodou ja nedala…..nie preto že by som nechcela,ale moje vnútro je tak trocha vyhoreté….cítim z neho energiu,pokoj,lásku,nádej….všetko pozitívne….nesmieme sa báť…..ale mám pre všetkých úžasných ludí tu na fóre Oracle911blog.wordpress.com jednu báseň,ktorú som napísala ešte ako 24 ročná,tak vám ju s vďačnosťou dám:
  POKORA
  Tak vyzleč sa z kože
  A prejdi sa po hrane noža,
  Keď nepocítiš bolesť,
  Ktorej sa všetci boja,
  Pokoríš štít,na ktorí iní nedosiahli
  Si víťaz
  Si Boh
  Nie tí,čo ti v ceste stoja
  Krásny deň všetkým tu prítomním a vela lásky šťastia prajem

  Páči sa mi

 12. Spätné upozornenie: Most medzi východom a západom a Róbert Fico | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s