Nový Omikron, zvolebnieva sa v Amerike a Ukrajina

Bostonská univerzita vytvorila novú variantu Omikronu, ktorá zabila 80% geneticky poľudštených myší. Dôvod prečo by mal každý spozornieť je na tomto obrázku:

212121bostonuniversitycreatesomincronvariantwith80percentmortalityrate

V skratke chimerická rekombinácia tak, ako originál varianty Omikron dokáže obísť vakcínou vytvorenú imunitu kvôli prirodzeným variáciám, ale narozdiel od originálu nielen sa rozmnožuje v pľúcnych bunkách, ale aj spôsobuje smrteľné ochorenie v takto upravených myšiach.

A ja sa pýtam, tým vedcom totálne preskočilo alebo sú to s prepáčením predajné k*vy, ktoré plnia zadanie? Ak to prvé, tak by mali ich vykopnúť spolu s vedením a zatvoriť ich na psychiatriu, ale ak to druhé tak spolu s vedením fakulty postaviť pred stenu a zastreliť ich za spoluúčasť v genocíde, lebo čert v tom by bol keby táto varianta “náhodou” unikla a začala kosiť zaočkovaných.

Týmto nepriamo súvisia blížiace sa voľby do kongresu. Demokrati robia z udalostí 6. januára 2021 veľkú vec, ale len 7% voličov to považuje za dôležitú vec:

JobsnotJ6

Na prvých troch priečkach sú inflácia/nárast cien, ekonomika a zamestnanosť a imigrácia. Skratka 6. január je pre nich ako streľba v Bratislave. A dôvod prečo to súvisí s voľbami je to, že voľby v 2020 boli ukradnuté práve hlasovaním cez poštu a smrteľná epidémia Omikronu je práve ideálny spôsob ako primäť ľudí hlasovať cez poštu. Tento trik už, ale nevyjde lebo na verejnosť unikla priveľa informácií.

Na Ukrajine resp. Ukradine sa dajú kúpiť časti tiel novorodencov

UkraineBabyParts

Skratka zabijú novorodencov a lekári budú tvrdiť, že sa utopili v plodovej vode. Na toto našli aktivisti nepriame dôkazy v Charkove. Dokonca jedna klinika poslala faktúru na živé mozgové bunky z 15 až 27 týždňových plodov a cena bola asi 1800 US$.

Toto podporuje liberál-fašistická čvarga na Slovensku.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

31 thoughts on “Nový Omikron, zvolebnieva sa v Amerike a Ukrajina

 1. preco tento clanok, hlavne jeho prva cast? to fakt niekto veri, ze vakcina dokaze zachranit? uplne hocijaka vakcina, nielen posledny vystrelok v podobe mrna. za dalsie, nie je mi zname, ze by ktokolvek na svete mal komplet retazec rna virusu na kovid, tak ako je mozne, ze robia nejake pokusy na tom? v najlepsom pripade sa hraju len s castou nejakeho akoze virusu a to je vsetko. vacsina pokusov je simulacia na pocitaci. tak preco sa znepokojovat? ak niekto zahuci, tak na 100% ludia, co sa dali ockovat. mozem povedat, ze na milion percent. zvysok podla toho, ako sa o seba stara, co je, ci ma stres a pod. mozem urcite suhlasit s tym, ze ti vedci tam su blazni, pretoze uverili totalnemu bludu, ktory sa ujal od cias pasteura, ked jeho koncept, plne kompatibilny s generovanim zisku a ovladanim ludi, zvitazil nad superlacnym bechampovym pristupom “all terain”.

  Páči sa mi

  • Tak prvá vec je, že niekto stále verí na očkovanie, hlavne na očkovanie proti covidu.
   Druhá vec je, niekto vytvorí špecializovaný vírus na špecifickú skupinu obyvateľstva (tí, ktorí majú oslabenú až vypnutú imunitu) a tebe nedôjde, že stále chcú pokračovať v genocíde a volebnom podvode…

   Liked by 5 people

   • tak prva vec je ta, ze ak doteraz niekto nepochopil, tak co s nim?
    takze virus nie je doteraz izolovany, co si radsej preskocil a nekomentoval a zjavne ta to netrapi. na zaklade neizolovaneho virusu vedci dalej vytvoria novu verziu virusu, ktora spravi co? nebude to skor tak, ze kazdy MUSI sam suhlasit s vpichnutim, pretoze vyssie zakony nepustia ani bazinu? ostatne veci o virusoch su len omacka, zdravie oslabuje samotne bodnutie a maglajz v nom. ak niekto suhlasil a znicil si zdravie, tak to urobil vedome, jedno ci na zaklade natlaku, alebo nevedomosti. v genocide samozrejme ze neprestanu, ved vacsina zatial suhlasila.

    Páči sa mi

      • a na čo nemáte čas. Na informáciu, že dve bielkoviny sa spojili? A ze ich mechanizmus pôsobenia nasledne po (pravdepodobne) vpichnutí, budu pôsobit, ako druha zložka dvojzložkového jedu? A prečo to bude fungovat je ta ochranna nanolipidova vrstva?
       Na čo nemáte cas? Na stravenie tejtoninformacie, alebo budete tvrdit, ze ved virusy neexistuju. Tak to povedzte tej nadmernej mortalite detí, na zaklade ktorej musela vypovedat ta babka z fajzru…Lebo tu sa jedná o potencialny druhy komponent eutanazie, a ci pojde cez tzv. vakcinu proti chripke, hpv, alebo bude v kremoch od johnson a johnson to už bude druhorade, ide o informaciu ako takú, ze niekto vyrába druhy komponent, ktory naisto zabije vsetkych, ktori maju integrovanu novu DNA (ktora sa prepisala z RNA hrotovej bielkoviny, obsiahnutej v tom patoku, co do ludi pichali)…
       A na toto.nemate cas?

       Liked by 1 person

       • “Tak to povedzte tej nadmernej mortalite detí, na zaklade ktorej musela vypovedat ta babka z fajzru”

        deti boli ockovane, dostali jed a zomieraju. co to ma pre boha ziveho spolocneho s virusom?

        Páči sa mi

        • nečitate s porozumenim, alebo to robite naschval.
         prečitajte si argumentaciu. A čo to ma spoločné?
         Čože je definícia virusu? Je to proteín, ktorý sa nemôže replikocat mimo bunku?
         A prečozeto obalili cast tohonsvinstva do nanolipidového obalu a cast nastavioi na replikáciu?
         Replikanty poškodia dlhodobo imunitny systém a nanolipidmi chranené bielkoviny vytvoria permanentný zápal na AC2 receptoroch (srdce, artérie…)
         A ak po replikantoch príde další rekombinant, ehm, ktory má nakodované prejsť popri imunitnom systéme poskodenom replikantmi, ehm….
         O tom je ta informácia…
         Takže este raz, na čo nemáte cas?

         Páči sa mi

 2. Nový turbo-omikron z USA a na Ukrajine Rusmi zničené laboratóriá a zachované dôkazy o vývoji smrteľných vírusov pri ruských hraniciach. Nuland to potvrdila v senáte či kongrese, na jutjub sa to dá pustiť . Konšpirácia sa opäť stala pravdou a do pol roka sa potvrdila. A vojna na Ukrajine beží ďalej..

  Liked by 4 people

 3. MIP 158 Nová ruská jadrová technológia šokovala Západ! Arabskí kupci už stoja v zástupoch pred Kremľom. Lacná energetická budúcnosť ľudstva vyriešená na milióny rokov!

  Páči sa mi

 4. Namiesto izolácie vírusov by bolo treba dobre odizolovať takýchto “vedcov” od zvyšku spoločnosti. Treba im okamžite zobrať diplomy, skúmavky a do rúk im dať lopaty a kladivá. Práce bude iste dosť.

  Liked by 6 people

  • Ja by som to trochu preformuloval. Laťka sa posúvala tak dlho, až kým dnešní vedci, odborníci, inžinieri a pod. sú z radov/na úrovni robotníckej triedy z pred 30+ rokov… Ja som to vravel už dávno… že napr. IT sektor sa stane nová robotnícka trieda… a tak to aj vyzerá… (nič proti robotníkom, veľmi si ich vážim)… Idiocracia

   Liked by 1 person

   • Pri dnešnom technologickom pokroku, ktorý je zjavný vo všetkých sférach života, vysloviť takú hlúposť ako to, že inžinieri, vedci a podobne sú na úrovni robotníckej triedy z pred 30. rokov, je buď úplné zblbnutie z mainstreamu, alebo útok na práve spomínanú skupinu a teda v konečnom dôsledku na štát ako taký. Nemá to nič spoločné s pár psychopatmi, čo sa podieľajú na boh vie čom. Idiokraciu nechajte mimo Slovenských hraníc.

    Páči sa mi

    • patriot pravdu máš. Nie sú na urovni ale pod urovňou. Pred 30 rokmi este robotnicka trieda vedela počitat z hlavy percentá, ovladala bez kalkulačky malu nasobilku, čo vo veľa pripadoch chúba študentom prvého ročnika nemenovanej technickej fakulty, ktorych Jox učil osobne… A čo sa Jox naderivoval a naintegroval…No holt pán prof. Marko Švec sa musi v hrobe obracať, ako prevodovka turbovrtuľového motora smerom na vrtuľu (len na ozrejmenie, ide tam az 20 000 otáčok za minútu)

     Liked by 4 people

     • Vážený pán Jox13, málo kto chce uznať, že s ohľadom na tlak systému, ktorý je na školstvo enormný, máme na Slovensku stále dosť múdrych, šikovných a pracovitých ľudí, na ktorých to tu okrem iného celé stojí a padá. Predpokladám, že poznáte Gaussovu krivku. Ak si vynesiete na vodorovnú os počet obyvateľov a na zvislú os IQ zistíte, že vrchol krivky je na rovnakej úrovni ako v minulosti s tým, že krivka je užšia, to uznávam. Ergo stále máme na Slovensku špičkových mladých ľudí, ktorých čo ma mrzí najviac, urážate rovno do tváre. Nechceme práve od nich najviac, aby sa systém zmenil k lepšiemu?

      P.S. ďakujem za skvelé články

      Páči sa mi

      • Viete, chspem Vás, ze emočne ste z tpho vytocený, co je citiť z oboch prispevkov.
       A gaussova krivka mala aj pred.tým ľudí s vysokym IQ.
       Tu je ale utok na inej priorite.
       Ja som dostaval po prstoch dlhym drevennym pravitkom, ked som počítal na prstoch. Na strednej som mal prvú kalkulačku, kde prvaci uz mali. Dnes je kalkulačka na každom mobile.
       Kym my, sme mali vsetci, alebo teda väčšina papierové čitateľské preukazy a ak sme chceli pisať čokoľvek, knižnica bola vzdy natrieskaná, dnešné decká maju wikipediu a veľa sa číta v elektronickej forme. Čo má vyhody aj nevýhody.
       No práve ten šum, ktorý vznikol znásobovaním dostupnych informácií, neviedol k tomu aby školstvo zmenilo zasadnym spôsobom tréning myslí detí aj dospelých a títo sú preťazovaní informačným šumom do takej miery, že miera osvoj9vania si znalostí a algorytmika ich používania v praxi klesá dosť vyrazne….

       A teraz priklad, z ktorého sa chystám, ked nebude lepšich nametov, urobiť článok.

       Prečo skončilo fórum ksbforum.net a šlo veľmi dole kvalitativne ksbforum.info a na druhej strane je stále dostatok kvalitných prispevkov (ale aj utokov) na tieto stránky tak, ako bol kedysi na leva-net? Aj ked leva-net bol a je čistotou informacií viac na teoretickej strane, kde ksbforum a oracleblog sú viac aplikované formy ksb v praxi.
       Rozdiel je v urovni šumu.
       Na oracle blogu sú dvaja autori a jeden prilezitostny autor, co do počtu článkov. Témy sú vedené v určitej línii, vratane diskusie. Tým sa filtruje šum, aby vysledny signál mal čo do čistoty, ako aj možného vybudenia informácie, čo najvyšší dosah.
       Na fórach opačne, je obrovský šum, kvôli veľkému množstvu autorov a tým pádom čostota vysledného signálu do aplikačnej praxe (ako aj do teoretickej) je minimálny, alebo aspoň minimalizovaný, bez dodatočnych filtrácií, čo zabera obrovský casovy horizont…
       Preto som svojho času pisal adminim a moderatorom, aby si urobili vektor cieľov a dostal som tu reakciu, aku som dostal a kopec ohovarania. Bohužiaľ nepochopili, že ŠUM a jeho intenzita je rozdiel medzi uspechom prechodu signálu od vysielača do prijimača….

       Už je to jasnejšie? Mám ako vysokoškolsky pedagóg viac, ako 5 ročné skusenosti a degradáciu tymto a inymi metodologickymi przneniami, som bohužial videl v degradácii schopnosti aplikácie znalostí študentov v praxi. a to je ta najväčšia katastrofa pre uciteľa…

       Liked by 2 people

     • Potvrzdujem, osobne som sa rozprával s profesorom (prof.Dr.Ing. atd) z TU v BA a on mi povedal ze cca od 2000 museli znizit poziadavky na semestralne skusky zhruba na polovicu, lebo inac by mali velmi malo inzinierov (menovite islo o termodynamiku).

      Liked by 1 person

      • nechcem sa hádať… lebo absolútnu pravdu nemá nikto… treba sa ale pozerať na veci zo širšia a nie sledovať hlavný prúd (mainstream) a veriť všetkému… dnes sa verí tomu do čoho sa najviac investuje… preto tá ilúzia… viď Theranos, Fúzia, atď. Ak by sme sa tu teraz naťahovali o relatívne málo signifikantných pokrokoch, tak by to nemalo konca kraja… častokrát čo sa može zdať ako pokrok môže byť v skutočnosti krok späť

       Páči sa mi

 5. Spätné upozornenie: Pripomienka a pár vecí | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s