Zbohom Hu Jintao a zbohom federálna bankovka

Ako ste možno zachytili, predchodca Xi Jinpinga bývalý čínsky prezident Hu Jintao bol vyvedený z XX. zjazdu Čínskej komunistickej strany. Na tomto zjazde zvolili Xiho za doživotného predsedu komunistickej strany. Obe tieto udalosti sú úderom na anglo-americký močiar s centrálou v Londýne a jeho okultné vedenie.

Prečo?

Xiho menovanie na pozíciu doživotného predsedu strany je pre neho de facto bianko šek s tým, že len ďalší dvaja zo siedmich zostali na svojich miestach v Politbyre: Wang Huning, ktorý je známy svojou ideologickou prácou a Zhao Leji, ktorý je hlavou disciplinárnej komisie. Inými slovami, Xi dokázal zjednotiť jednotlivé frakcie strany a možno aj klany mimo komunistickej strany. To je prvá časť úderu.

Druhá časť úderu bolo to, že Hu Jintao, ktorý je komsomolec, bol de facto odstránený zo strany a tým pádom komsomolci de facto prišli o stranu a aj o politické krytie. Ide totiž o to, že keď sa deje v Číne nejaká veľká a organizovaná špinavosť, tak na 80-90% si môžete byť istí, že za tým boli komsomolci, napr. stav čínskej energetickej infraštruktúry, finančného systému a ekonomiky je výsledkom ich činnosti a výsledkom ich činnosti bolo aj vyvedenie tankov na ochranu bánk. Tieto kroky boli namierené na to, aby vykopli spod Xiho stoličku a aby komsomolci prevzali vedenie strany a následne aj riadenie štátu. Lenže komsomolci sú nielen kreatúrami močiara, ale aj majú účty v zahraničných bankách a toto je dôležité, aby sme pochopili druhú časť nadpisu.

Prečo tento nadpis?

Takže komsomolci majú nemalé peniaze v zahraničných bankách, zväčša sú to peniaze z korupcie. Tieto účty sú denominované vo federálnej rezervnej mene známej ako US$ a tu treba spomenúť dve veci:

 • Čínske úrady nariadili, aby v prípade potreby finančné inštitúcie zlikvidovali US$ rezervy a v nej denominované aktíva, t.j. Čína podľa potreby môže potopiť US$ a komsomolci toto blokovali.

 • Saudská Arábia (SA) a Spojené Arabské Emiráty (SAE) sa podľa správ rozhodli pridať k BRICS a podľa fám nám to oznámia na stretnutí BRICS štátov v roku 2023 s tým, že americký kongres chystá zákon o stiahnutí amerických Patriot rakiet z SA a SAE.

Takže, ak Čína nevykopne stoličku spod US$, tak to urobí niekto iný, s najväčšou pravdepodobnosťou Arabi a toto zas urobí z inflačnej vlny hyperinflačnú. A toto hovorím napriek tomu, že celý finančný systém je v záverečných fázach kolapsu a centrálne banky sú de facto bankrot.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

39 thoughts on “Zbohom Hu Jintao a zbohom federálna bankovka

    • Akurát máme na návšteve známych z Británie a tí keď počuli, čo robí trnavský primátor Bročka, tak spomenuli Londýn, kde sa aplikuje identická agenda.

     Takže nie je to o posadnutosti nejakého psychoška vo funkcii, jemu je to dosť jedno, agendu zavádza jeho garant ESET. Sám Bročka za to dostáva 80.000 eur plat ročne, a chlapec si pokupoval domy a byty. Najhoršie na tom je to, že progresívni obyvatelia mesta sú slepí a hluchí, rovnako ako zamestnanci magistrátu mesta či poslanci. Každý dostal nasypané a hrá sprostého.

     Liked by 4 people

     • Hoci som cyklista, už mi tie akože trasy v rámci mesta lezú na nervy. Nič nespravili, len buď zobrali z chodníka alebo cesty, nakreslili pár čiar alebo ešte lepšie celé zelené či inak vyfarbené úseky a heuréka, máme vybudovanú novú cyklotrasu. Je to otras. A to už ma niekoľkokrát bicykle aj skoro ako chodca prešli. Nič fakt nevieme riešiť poriadne? Furt len z hovna bič pletieme?

      Liked by 3 people

  • Podľa mňa ten systém zostane, ale sa modifikuje. Teraz je to systém trestajúci, odoberajúci štandartné sociálne kredity. Po novom to bude systém kombinovaný: v prvom rade bude o sociálnych benefitoch nad rámec štandartu a u nepoučiteľných to bude aj o malusoch – odoberanie zo štandartu – proste metóda cukru a biča.
   Každý systém je len systémom – ani dobrý, ani zlý. Svoju charakteristiku naberá až zameraním jeho využitia: buď výchovou k človeku, alebo dehumanizàciou – vytvorením stàda otrokov.
   Systém je vytvorený, škoda ničiť, lepšie je pretransformovať na nástroj poľudšťovania.

   Liked by 4 people

 1. Podľa astrologických prognóz (Marcela Laiferová,Antonín Baudyš, Blanka Šmatláková, Tatjana Micić – “…chaos nemá byť zničený,len riadený) na mesiac
  11/ 2022 sa mám to všetko zrúti doslova na hlavu. 🤔
  Po 13.11. 2022 by sa to malo nejako zastabilizovať. Bude to však doba,ktorá vraj nebude pre všetkých. 🤔
  Ale,že to bude nakoniec dobré.
  … takže uvidíme.

  Liked by 1 person

 2. Posielam pre zaujímavosť ,,prorotstvo slepého pastiera z Prahy (1320-1356) jeho záverečnú časť, ktoré je v Čechách aj na Slovensku pomerne dobre známe
  20./ Ale nebude mier skôr v Európe, pokial z Prahy nezostanú len zrúcaniny.
  21./ Zasa bude Praha zničená počas kvetu čerešní -máj
  22./ Spadne na zem slnko a zem sa bude triasť
  23./ Tá pomsta prišla sponad velkej vody
  24./ Keď čerešne budú dozrievať nasledujúci krát (teda o presrok), vrátia sa vyhnanci z Čiech smutný znovu ku svojmu Pánovi, ku svojim krosnám (tkalcovská stolica) a ku svojim poliam
  25./ Ale bude ich len velmi málo.
  26./ A títo “málo” sa budú vzájomne opytovať.: Kde si bol zastrčený? A kde ty?
  27./ Sedliaci budú za pluhom práskať bičom a pritom budú hovoriť.: tu stála Praha.
  28./ Na svet príde nový vek, budú ho volať “ZLATÝ”

  Páči sa mi

 3. A toto je to, prečo som nikdy neprijal argumenty Smeru ked v pohode odhlasoval vstup Švédska a Fínska do NATO. Bohužiaľ sa potvrdzuje že Smer je tiež strana 2 tvárí a ppokračuje v politike v rámci ktorej jednoducho občasnemilo prekvapí. Sám tomu dobre nerozumiem prečo to robia lebo už nioe sú ani vo vláde takže tajtrlíkovať nemusia. Takže priatelia, došlo k tomu, o čom nemohlo byť najmenších pochýb poznajú nepriateľa s ktorým sa potýkame … Fínsko po vstupe do NATO nijako nebude limitovať rozmiestnenie jadrových zbraní na svojom území, hoci by to malo byť aj na hranici s Ruskom. https://rusvesna.su/news/1667169214 Kde sú teraz tie Ficove argumenty že vstup či nevstup nič to na veci nemení? Jasné že to nemí a zásadne. Niekedy proste Smer a ani Fica nechápem, k čomu je dobrá zahrávať si s dôverou, ktorej nemá na rozdávanie … Zbytočné faux-paux, ktorému sa dalo úplne vyhnúť. Komu sa do riti chceli týmto zapáčiť? Celá pronáriodná scéna na toto poukazuje s poatričným okomentovaním. Kua tam …

  Páči sa mi

  • Odpoveď dal Š.Harabin na proteste v Košiciach. Nie z tribúny, ale v rozhovore s jedným redaktorom pod tribúnou. Opozícia reálne teraz zmenu nechce a všetko sú to len politické hry na oko.
   Myslím si, že v tomto má Harabin pravdu. A prečo? Pretože k zmene môže reálne dôjsť až vtedy, keď Rusko dosiahne tretí strategický cieľ na Ukrajine: hranice Maďarska.
   A dovtedy môže byť na Slovensku veľmi horúco aj z dôvodu prechodu banderovcov na Západ. Tí sa so županmi, ktorí im nebudú vychádzať v ústrety, veľmi maznať nebudú. Nespoliehal by som sa, že hlavným koridorom bude Poľsko. Nebude. Čo to už naznačil ten incident medzi poľskými žoldniermi a ukrofašistami.
   Jedine Slovensko je bez bojaschopnej armády.

   Liked by 4 people

   • No je to dosť krkolomné vysvetlenie aj ked má svoju logiku. Otázka či takto to Fico aj myslel .. Čo sa týka toho koridoru si myslím že napriek rozbrojom ukrajinci hlavne západnej časti sa pripravujú na “vstup do Polska”. Oni sú blázni tam čistí.
    Oracle: no, neviem či je to také jednoduché, rusi by už o tom asi mali správy. Môj názor je že na to si neoficiálne netrúfli. Ale môžem sa mýliť. V každom prípade je zásadný rozdiel mať to tam oficiálne alebo pokútne, čo je dobre napadnuteľné napr. v OSN.

    Páči sa mi

   • “A dovtedy môže byť na Slovensku veľmi horúco aj z dôvodu prechodu banderovcov na Západ. Tí sa so županmi, ktorí im nebudú vychádzať v ústrety, veľmi maznať nebudú. Nespoliehal by som sa, že hlavným koridorom bude Poľsko. Nebude. Čo to už naznačil ten incident medzi poľskými žoldniermi a ukrofašistami. Jedine Slovensko je bez bojaschopnej armády.”
    Ech, tos mne znervóznil.
    Protože pokud dobře počítám, nebylo by to poprvé, co by se banderovci pokoušeli o tento koridor pro svůj ústup na Západ. Tehdy to nebyla sranda a vleklo se to dlouho.
    https://www.vhu.cz/vpad-banderovcu-na-uzemi-ceskoslovenska-v-letech-1945-1947/

    Liked by 1 person

  • Fakt veríš tomu, že hlasovanie SMERu by zastavilo rozmiestnenie jadrových zbraní vo Fínsku? Ak by sa anglosasi riadili nejakým medzinárodným právom a zmluvami, tak by takýto argument dával zmysel, ale inak je to hodne zúfalý pokus vyčítať Ficovi, že nezachránil Európu pred šialencami za vodou.
   No a ak by to aj bol tak dôležitý manéver, tak by smeráci dostali vyhrážky, ktoré by si netrúfli ignorovať. Je číre bláznovstvo navážať sa do Fica za nejaké hlasovanie o NATO. My sme v globálnej politike minitrpaslík, od nás nezávisí nič, myš nezastaví rozbehnutý tank. Mám taký pocit, že aj víkendové voľby boli cinknuté, a dosť, ale nikto to nerieši, lebo globálna zmena sa eštelen štartuje, a kým jej dôsledky prídu ku nám, môže trvať celkom dlhý čas.

   Liked by 3 people

   • Keď si dáme do súvisu dezinformácie v hlavnom prúde ohľadne kovidu a celkovo ohýbanie štatistík tak to cinknutie pri voľbach je podľa mňa velmi reálne… kto to dokáže odsledovať a ešte si aj dovolí niečo povedať? Celé to len vyzeralo ako pro forma a nejaký väčší význam to nemalo… veľké zmeny sa neudiali… čiže fakt asi nenastal čas

    Páči sa mi

   • Ešte som odpozoroval, že ak som sa snažil nájsť nejaké výsledky/analýzi volieb tak mi len hádzalo všetky denníky hlavného prúdu… všetko pekné… ale… taký malý detail. Pozrel som si výsledok na starostu v našej obci, kde sme mali 2 kandidátov a obaja mali 96%… jedného z nich dalo ako víťaza, ktorého by som v žiadnom prípade netypoval. Začudoval som sa a na druhý deň som to ešte raz skontroloval a už to bolo akože v poriadku a vyhral ten druhý… Čo tým chcem povedať. Systém majú naprogramovaný tak, že sa dá zmanipulovať. Keby to bolo správne naprogramované, tak by sa nemohlo stať aby 100% mohlo byť prerozdelených neúmerne… čiže 96 + 96 = 100%

    Liked by 2 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s