Otázky a odpovede č. 151

Do uzávierky, ktorá bola v nedeľu 23.10.2022 som dostal dosť otázok. Tieto otázky sú tak z mojich Patreon a Ko-Fi stránok, ako aj z môjho blogu. Odpovede budú vždy uverejňované 1. nasledujúceho mesiaca, pre November je to utorok. Predtým než začnem, potrebujeme rozobrať dve veci:

Kam a kedy písať otázky a situácia s Taiwanom

Klásť otázky môžete na mojej Patreon stránke, na mojej Ko-Fi stránke, mailom (ale negarantujem, že ju včas nájdem a nezabudnem zodpovedať tú otázku) a na blogu v diskusii pod oznamom ďalšieho kola, lebo nebudem prehľadávať diskusiu pod článkami. A naďalej budem dodržiavať uzávierky.

Taiwan, médiá strašia vojnou, ale ak nevyjdú útoky pod falošnou vlajkou a provokácie z dielne anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne, tak Číňania prevezmú Taiwan nevojenskými prostriedkami, a toto tvrdím na základe dvoch prostých dôvodov: čínskych komsomolcov odstavili od najvyššieho vedenia a americké de facto nezákonné vedenie štátu likviduje samého seba. K prvému bodu len toľko, že v Číne ešte prebehnú veľké čistky, ktoré žiaľ môžu byť pre centrálnu vládu likvidačné, ale ten druhý bod musím trocha rozviesť. Takže vo veci je to, že Bidenov režim likviduje USA neskutočnou rýchlosťou (prečo, to teraz nebudem rozoberať), ale posledný ich ťah je neskutočným púšťaním žilou. Ide totiž o to, že Bidenova akože administratíva vydala príkaz, podľa ktorého americkí občania pracujúci v čínskom polovodičovom priemyslu sa buď okamžite vrátia domov, alebo prídu o americké občianstvo s tým, že USA prakticky nemá žiadne polovodičové výrobné fabriky (síce sa rozprávalo o stavbe fabrík, ale nič sa nepostavilo). Inými slovami kontinentálnej Číne stačí počkať, kým sa americká ekonomika zosype (protisankcie) a včlenia Taiwan cez obchod, resp. Taiwan preberie ich, ak sa to začne sypať v Číne.

Otázky a Odpovede

Numero sa pýtal: ahoj oracle911, v dobe uzavierky bude situacia mozno prehladnejsia, napis mi prosim ako vidis konanie tarabu

Ahoj, príliš ho nesledujem, ale to, že nepotopili Matelka má aj iné dôvody, ako možná korupcia a neochota vypustiť si rybník. Motívom môže byť aj ich politika okolo kresťanských hodnôt, a preto mám ten dojem, že sú pod kontrolou tých istých kruhov, ako Matelko. Čo sa týka rétoriky, zákaz potratov je zbytočnosťou, lebo ženy aj tak nájdu spôsob ako utratiť svoj plod (dialo sa to aj pred storočím-dvoma), ale nesmie to byť priemyslom a v tomto majú pravdu.

Wiliam sa pýtal: Z mojho skromneho pohladu je jasne, ze sa EU, ale aj “velke staty EU” pocas zimy rozpadnu z dovodu zatvarania fabrik a nedostatku asi vsetkeho.

Moja otazka znie, stihne sa skor ukoncit konflikt ua, ako si vymyslia mobilizaciu krajin MidleEast Europa na cele s Polskom a vznikne novy Drnag nach Osten?

Dakujem a budem netrpezlivo cakat na Tvoju odpoved.

Na to by Poľsko potrebovalo mať funkčnú armádu, ale tú nemá nielen Poľsko, ale ani ostatná Európa. Dôkazom sú dve veci: situácia na bieloruskej hranici dokázala, že poľská armáda je síce veľká, ale totálne rozkradnutá (vláda doslova prosila občanov, aby poslali pomoc vojakom, lebo im chýbali veci) a správa spred pár rokov o tom, že nemecké sily museli použiť atrapy z dreva na vojenskom cvičení, lebo nebolo dosť zbraní. A teraz nehovorím o tom, že európske štáty poslali prakticky všetko na Ukrajinu, kde to Ukrajinci predali na čiernom trhu. Takže nie, žiadny Drang nach Osten v tomto kontexte, ale Poľsko si môže prisvojiť Halič, ktorá ju ale totálne zlikviduje.

Milan sa pýtal: Na bratislavskej Zochovej ulici v centre mesta narazilo krátko po 22.15 h auto značky Škoda Superb do zastávky mestskej hromadnej dopravy. Nehoda si podľa doterajších informácií vyžiadala štyroch mŕtvych a sedem zranených.

4+7=11. Co si o tom myslite?

Matričná udalosť a vzhľadom na kontext, v ktorom sa to udialo (opití papaláši, mŕtvi študenti atď), tak by som povedal, že ide o zlé znamenie pre liberálov a možno aj pre národ. Hovorím to, lebo liberáli prišli o budúcnosť už dávno.

Dobroslav sa pýtal: Ahoj Ori,

Táto otázka tu už bola pred pár mesiacmi ohľadne negatívnych následkov očkovania.

Viem, že dosť ľudí vo svete zomrelo na následky – niet pochýb o tom.

Ja, osobne, teraz vypadám ako konšpiratívny tĺk napr na mojom pracovisku, pretože som mnohých varoval aby sa spamätali a nedali si vpichnúť experimentalny roztok.

VEC JE TOTIŽ TÁ, ŽE VŠETCI NA PRACOVISKU, KTORÍ SA DALI “OČKOVAŤ” SÚ ÚPLNE V PORIADKU AJ PO VYŠE ROKU. Áno, pripúšťam, že niekto mohol dostať placebo a preto sa mu nič nieje ale všetci určite nie – skrátka som na posmech, lebo som tvrdil, že minimálne do 2 rokov pocítia nevysvetlitelné zhoršenie zdravia a nič sa nedeje.

Mimochodom, Ori, ty sám si už pred minulou chrípkovou sezónou naznačoval, že tu bude masaker a…NIČ SA NEDEJE.

Subjektívne, MUSÍM KONŠTATOVAŤ, ŽE VŠETCI Z RODINY AJ NA PRACOVISKU v mojom okolí sú v poriadku (zatiaľ).

Tak čo sa deje???

Ahoj, a áno, všetci mohli dostať placebo v prvých dvoch dávkach, lenže sú tu dve veci: tým skutočným zabijakom je zväčša tretia a štvrtá dávka, a zloženie tých experimentálnych injekcií sa mení aj podľa šarže, t.j. niekto dostal dávku, ktorá vypne imunitný systém, niekto takú dávku, ktorá spôsobí kardiovaskulárne a neurodegenratívne ochorenia a niekto iný zas dostal dávku, ktorá postihne ich deti. Takže buď rád, že zatiaľ všetci sú v poriadku, ale to neznamená, že veci neprasknú a nebudú to oni, ktorí buď zomrú, alebo začnú lynčovať „lekárov“, ostatných „zdravotných“ pracovníkov a papalášov.

Pokoláš sa pýtal: Ahoj Ori

Predpokladáš aj krach sociálneho systému na Slovensku? Konkrétne, dá sa očakávať, že dôchodky a materské sa prestanú vyplácať?

Ahoj, to reálne hrozí, lebo najväčšie bankové domy môžu skrachovať a € zas skolabovať, nehovoriac o tom, že ministerstvu financií šéfuje blázon.

Zuzana 66 sa pýtala: Zdravim Oracle! Cena striebra padá. Otázka: Je tu paralela s predchádzajúcou krízou? Čo možeme čakať? Otázka č.2. Viem, že v Rusku ja 1g zlata 5000 rubľov,neviete náhodou koľko je striebro? Ďakujem za odpoveď.

Ahoj, krach veľkých bankových domov to určite, a aj koniec súčasného finančného systému. Ide totiž o to, že veľké bankové domy páchajú jeden zločin za druhým nielen kvôli profitu, ale už aj kvôli tomu, aby prežili. Stačí si spomenúť na cenu striebra, futures cena je len ilúzia napr. 50% COMEX zásob existovala len na papieri a napriek tomu cena papierového striebra klesá, ale keď niekto chce vedieť reálnu cenu, tak musí zaplatiť spot cenu + prémiu kvôli nedostupnosti striebra. A čo a týka ceny striebra v Rusku, tak oficiálne nič neviem.

Veselé Tlačovky sa pýtal: Zdravim Oracle 🙂

Ako vnímaš situáciu v Iráne? Napríklad, podľa správy zo 16. 10. sa k protestom údajne pripojila časť pracovníkov ropneho priemyslu, konkrétne spracovateľských závodov.

Ahoj, spočiatku to bolo spontánne, ale tie protesty podporil močiar. Ide totiž o dve prelínajúce sa veci: režim je skorumpovaný (aspoň to tak Iránci vnímajú) a z hidžábu si režim urobil svoj symbol. Skrátka vidia, že tí, čo sú teraz pri moci nie sú lepší, ako boli pri šáhovi a zlepšenie životných pomerov bola záležitosť ich rodičov a starých rodičov. Takže močiar chce podkúriť kde sa dá, ale pochybujem, že veci pôjdu tak, ako si naplánovali.

Mima sa pýtala: Pekný večer prajem Oracle a za mňa dve otázočky… Včera som pozerala jednu reláciu s astrológom Antonínom Baudyšom ( tu je link – https://www.youtube.com/watch?v=RZVFw8Go2xQ ) a on hovorí,že Trojmorie by mala byť už hotová vec ( je to v stope 31:20) . Že budeme patriť tam. Pretože Poľsko má SŠA už dobre podchytené.

Aj srbská astrologička hovorila vo svojej predikcii na október 2022,že sa bude diať niečo so slovanskými krajinami. Budú sa vytyčovať hranice a dokonca môže sa znova otvoriť otázka rozdelenia Čiech a Slovenska. Čo si o tom myslíš? Ďakujem.

Ahoj, myslím si, že Baudyš nevie čo tára, a nemyslím tým, že je zlý astrológ, len nechápe politiku a reálie. Ide totiž o to, že USA lapajú po dychu a zdrojoch a močiar si buduje resp. budoval si zázemie na Ukrajine a podporoval Poliakov pri presadzovaní projektu. Lenže súčasné vedenie USA likviduje USA prakticky bleskovou rýchlosťou a močiaru vysychajú zdroje s tým, že poľské elity zas precenia svoje sily a potenciálne prídu o všetko. Čo sa týka tej srbskej astrologičky, tak jej už môžem dať za pravdu, pričom tým nemyslím len pripojenie staro-nových regiónov Ukrajiny k Rusku, lebo rozdelenie Ukrajiny týmto len započalo a Poľsko skončí s čiernym Petrom, čo považuje za výhru-s Haličom a ostatnými pôvodne poľskými regiónmi okrem Kyjeva. V ďalšom kroku sa bude deliť Poľsko, niečo sa pridá k nám, niečo k Nemecku, niečo k Rusku, a tak Varšave zostane niečo a Halič. Čo sa týka nás, tak veci sa ešte vyjasňujú.

Jamart78 sa pýtal: Ahoj Ori, neviem či si to niekto všimol, ale už niekoľko dní vidím veľký voz “postavený” kolmo. Býval skoro vodorovne. Podľa mňa to súvisí s prepólovaním pólov Zeme, ale rád by som poznal aj tvoj názor. Veľká vďaka za tvoju prácu.

Prepólovanie asi nie, hoci aj to je možnosťou, ale zmena sklonu osy môže nastať alebo len si zle identifikoval súhviezdia.

Veselé Tlačovky sa pýtal: Ahoj Oracle,

dnes (21.10.) Jurij Podoljaka napísal, že ak by sa “ukrajinskej” armáde podarilo zničiť Kachovskú hrádzu, RF by stratila Cherson (vojenské podrobnosti nebudem opisovať). Na druhej strane by to znamenalo, že “ukrajinská” armáda by stratila najlepšie časti. Preto mám otázku, aký by to malo vplyv na medzinárodnú podporu Ukrajiny.

Ahoj, okultné vedenie močiara tam chce vytvoriť ďalšie svoje centrum na Ukrajine, takže do toho pôjdu len v krajnom prípade, lebo by to predražilo celý projekt. Inými slovami, s pomocou by nebol koniec, ale bola by obmedzená.

JolnyC sa pýtal: Ahoj Ori,

Ako vidíš vývoj ceny zlata a striebra na najbližšie mesiace? Niečo som už kúpil a premýšľam, či pokračovať.

Ďakujem.

Ahoj, porastú, možno až raketovou rýchlosťou a striebro rýchlejšie a viac než zlato. Takže kúp dajaké striebro (nad rámec zásob samozrejme).

MIG sa pýtal:

1. otázka:

S akým cieľom štát vydal 10 ročné štátne dlhopisy v hodnote

1 miliardy EUR s kupónom 4 % p. a.?

Click to access Slovak%20Republic%20-%20Press%20Release%20SK.pdf

Miliarda sem miliarda tam, ale veď to sú obrovské peniaze, kedysi stačilo 800 miliónov eur na kúpu Slovenských elektrárni a doteraz investori do podniku nemuseli investovať ani euro – všetko ide zo zisku. Alebo sa mýlim? V takom prípade sa ospravedlňujem – česť ich kvalitnej práci pre blaho a spokojnosť národa.

2.otázka:

Či aj v tomto prípade nakupoval Alladin?

https://zemavek.sk/umela-inteligencia-ktora-coskoru-bude-vlastnit-vsetko-o-robotovi-aladdin-spolocnosti-blackrock/

Odpoveď č. 1: Neviem, do hlavy Matelka až tak dobre nevidím, asi ide o reštrukturalizáciu dlhu, ale neviem akým smerom to ide.

Odpoveď č. 2: Článok je skôr PR kúsok než seriózna analýza. Ide totiž o to, že Blackrock a Vanguard sú de facto bankrot.

1frank100 sa pýtal: Otázka: Jestliže se někdo nechal z napíchat (třeba z nevědomosti) a teď toho lituje, dá se to časem plně vyléčit? Když tak jak?

Ještě jedna otázka:

Asi tak 30-40% vakcín byly neškodné placeba. Dá se nějakým testem zjistit, jestli naočkovany měl štěstí a dostal zrovna ta placeba?

Díky předem za odpověď.

Prvá odpoveď: Zatiaľ nie, dá sa urobiť kúra (ivermektin, NAC, C60, glutatión, vitamíny C a D, čaj z čaga huby, balansovaný zinok-Zn:CU 15:1).

Druhá odpoveď: Zatiaľ o tom neviem, ale dá sa urobiť D-dimér test – raz za 6 mesiacov, aby človek zistil, či sa mu tvoria vnútorné zrazeniny z „očkovania“.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

24 thoughts on “Otázky a odpovede č. 151

 1. Ad Taraba: Odkedy som kdesi cital (zdroj si nepamatam, bolo to pred 2 rokmi), ze Taraba je legalizant SIS a blizky spolupracovnik isteho pana Kosca, tak ma ziaden jeho “nelogicky” krok uz neprekvapil. Rozprava pekne a zmysluplne, hodnotovo vyzera byt v poriadku, no presne ako pise Ori – je babkou v rukach mocnejsich panov a skutocne vyzera tak, ze s Matelkom spolupracuju (aj ked o tom ani nemusia vediet) – vid Kuffa (byvaly poslanec za OLANO + Kuffov syn)…

  Liked by 4 people

 2. K tejto otázke, presnejšie k odpovedi na ňu:
  “Jamart78 sa pýtal: Ahoj Ori, neviem či si to niekto všimol, ale už niekoľko dní vidím veľký voz “postavený” kolmo. Býval skoro vodorovne. Podľa mňa to súvisí s prepólovaním pólov Zeme, ale rád by som poznal aj tvoj názor. Veľká vďaka za tvoju prácu.

  Prepólovanie asi nie, hoci aj to je možnosťou, ale zmena sklonu osy môže nastať alebo len si zle identifikoval súhviezdia.”

  Oracle, pred takouto odpoveďou prosím preštuduj problematiku. Ak geopolitike rozumieš, tak touto odpoveďou dehonestuješ svoj blog. Zlé jazyky by mohli tvrdiť, že si skočil na špek provokácii.

  Páči sa mi

 3. Fantomas PROSÍM nedehonestuj Oracleovu prácu a už vôbec nie jeho blog. To,že sa k danej otázke nevyjadril podľa tvojich predstáv ( a možno informácií ) ešte neznamená,že nie je znalý,alebo dokonca hlúpy. Ja si jeho prácu a snahu veľmi vážim. Tak isto aj Joxa13, Popolvára a ostatných čo sem píšu. Všetci sme tu predsa ako jedna rodina. Vďaka tejto stránke,informáciám a ľuďom tu prítomným sa mi poriadne otvorili oči,rozšírila informovanosť,ktorú posúvam svojmu okoliu a tým zväčšujem svoje informačné pole. Ďakujem.

  Liked by 4 people

  • Najprv by som si dovolil oponovať. Kde je arogancia a dehonestácia práce/blogu? Tým, že upozorním na chybu alebo možnú provokáciu? Vyjadril som sa stručne. Včera som nemal čas rozpisovať tému.

   Zmena polohy súhvezdí na oblohe nemá nič spoločné ani so zmenou magnetických pólov Zeme. Rovnako sa nemení významne sklon Zemskej osi. To či je Veľká medvedica (jej telo a chvost tvorí takzvaný Veľký voz) orientovaná vodorovne alebo zvislo súvisí len a len s rotáciou Zeme okolo svojej osi. Stačí si otvoriť stránku https://stellarium-web.org . Zobrazuje nám oblohu tak, ako je viditeľná v ľubovoľnom čase. Čas sa dá nastaviť vpravo dolu. Ak si nastavíte aktuálny dátum a čas približne 19h, tak Veľký voz bude zobrazený vodorovne nad severným obzorom. Stačí však čas posunúť o 6 hodín ďalej. T.j. na 1 hodinu v noci a nastane magická zmena. Veľký voz sa postaví kolmo (k obzoru). O ďalších 6 hodín bude hore nohami v zenite. A takto to ide dokola ako na kolotoči.

   Mierna komplikácia do tejto krásnej jednoduchosti nastane vplyvom otáčania Zeme okolo Slnka. Zemská os stále mieri rovnakým smerom, či je jar, leto jeseň, alebo zima. Čo sa však mení je vzájomná geometria Slnka a Zeme. Tu už je vysvetlenie náročnejšie na predstavu, preto sa pokúsim zjednodušiť to aj za cenu nejakých nepresností.

   Predstavte si kružnicu po ktorej obieha Zem okolo Slnka. V strede je Slnko. Vpravo je Zem na jeseň, vľavo je Zem na jar. Keď je Zem vpravo, osvetlenie od Slnka prichádza zľava. Ak chceme pozorovať nočnú oblohu, musíme teda čakať, kým sa otočíme so Zemou okolo osi tak aby sme sa dostali do tieňa na pravej strane. Vtedy sa pozeráme na oblohu a vidíme súhvezdia zorientované napríklad tak, že Veľký voz leží vodorovne nad severným obzorom.

   Na jar je situácia ale otočená. Slnko osvetľuje Zem z pravej strany a ak sa dostaneme do tieňa na ľavej strane tejto schémy, tak sa pozeráme na oblohu otočenú o 180 stupňov. To znamená, že v rovnakom čase ako na jeseň (napríklad o 19. hodine) bude na jar (o pol roka) Veľký voz v zenite otočený akoby hore nohami.

   Toľko k problematike orientácie súhvezdí na oblohe. Nesúvisí to s magnetizmom Zeme ani so sklonom Zemskej osi.

   Dúfam, že týmto rozšírim informačné pole čitateľom

   Liked by 7 people

   • Fantomas, ja som sa pýtal naozaj, bez provokácií a Oriho odpoveď som zobral tak ako to napísal. Možno bola moja otázka zbytočná a určite som si mal najskôr (čo nabudúce určite spravím) pozrieť iné stránky a informácie. Vychádzal som jednak z vlastného pozorovania. Zdalo sa mi to “odrazu” nejaké čudné. Veľmi ale oceňujem tvoje rozsiahle vysvetlenie. V mojich rokoch by som to mal vedieť aj sám 🙂 Takže ďakujem pekne.

    Páči sa mi

    • Skús to s telefónom a po dvoch vetách ťa to možno prejde. A to, že som nenapísal podrobný popis, je akože dehonestácia autora a blogu? Mima a Tibku, zamyslite sa prosím nad svojimi príspevkami.

     Liked by 1 person

     • Fantomas… “Oracle, pred takouto odpoveďou prosím preštuduj problematiku. Ak geopolitike rozumieš, tak touto odpoveďou dehonestuješ svoj blog. Zlé jazyky by mohli tvrdiť, že si skočil na špek provokácii.”
      Ani loranke,ani tibiku,v podstate ani Dušanovi sa tvoj “tón” nepáčil.
      Veď ak sa ti blog od Oracle nepáči,tak predsa ťa tu nikto nedrží !!!
      Ja tu všetkých ľuďí považujem za jednu veľkú rodinu a nikoho neznevažujem a neurážam. Ani,keď trebárs nesúhlasím s jeho príspevkom.

      Liked by 1 person

      • Tak toto ma pobavilo. Ja som zverejnil napísaný text, nie zvukovú nahrávku. Nepridal som k tomu žiaden komentár ako býva v beletrii – napríklad: “…nahnevaným hlasom odvrkol a otočil sa k detektívovi…”. Nepoužil som žiadne expresívne slová. Celý “tón” vznikol v hlave čitateľa, ktorý si to týmto “tónom” prečítal.
       Ja skutočne nerozumiem takýmto reakciám.

       Páči sa mi

 4. K Dobroslavovi a očkovaniu. Tak hlavne mi nie je jasné že v čom je problém. Ako na neočkovaného a toho kto varoval pozerajú iní? Pretože podľa mňa je pointa úplne inde. je jedno, kto sa ako trafil či netrafil, viem eprd o skutočnom zložení vakcín. pointa je predsa v SLOBODE samostatne sa rozhodnúť na základe vlastného uváženia o tom či si nechám do tela vpichnúť látku, ktoré je látkou experimentálnou. navyše napr. v Tescu, na železničnej stanici, štadióne či miestnej telocvični … Takže si treba ujasniť priority a v tom zmysle ich aj vyhodnocovať. Zmenilo sa niečo na tom že to boli experimentálne látky? Aa čo štatistiky o 1000%+ nárastoch poniektorých diagnóz? A čo informácie priamo z vypočúvania v EP že Fizer NIKDY netestoval vakcínu na prenos vírusu? Vlastne sa potvrdilo že nám v médiách klamali. A tak by sme mohli pokračovať do aleluja toľko materiálu už vyšlo a stále vychádza najavo … To, že so známych či kolegov nikto nezomrel …. aj v mojom okolí je to mimochodom tak …. to netreba riešiť ale ďakovať za to, že sa tragédie neodohrali. Dôvody nie sú podstatné. Ešte raz zopakujem, toto bolo o hodnotách, slobode a o tom, či skočíme na lož a propagandu a či prijmeme ich ch systém založený na rozhodovaní o našom tele, zdraví, diktáte a trestoch. Zažili sme agendu NWO v priamom prenose na vlastnej koži a podotýkam len ochutnávku lebo repertoár je podstatne širší ….

  Liked by 5 people

  • “To, že so známych či kolegov nikto nezomrel …. aj v mojom okolí je to mimochodom tak …. to netreba riešiť ale ďakovať za to, že sa tragédie neodohrali. ”
   U nás v práci totéž, jsem jediný neočkovaný, jediný, který nikdy neměl pozitivní test ani kovid. Díky Bohu všichni ti co mají i třetí dávku přežili, většina má však jen 2 a další nehodlá akceptovat. Co však dlouhodobě pozoruji je to, že ti i ti chodí do práce s krabičkami léků, kapkami atd., které schovávají za pc. Dost jich bylo na neschopenkách, a evidentně kovid, ale lékaři vykázali jako “angíny.” U více jako 2x očko fatální únava i u mladých.

   Liked by 1 person

   • Tu je asi odpoveď aj za očko! Ja neverím ze by si priznali chybu! Ja napríklad v práci som mal chorých aj tých kolegov co boli aj co neboli ocko! Ja som tiež mal pravdepodobne kovid a som neocko! Moji známi po ocko majú problémy s kĺbmi, ženy majú silné menštruačné cykly! A tí čo sú ocko majú ťažký priebeh choroby! Skutočne je to individuálne! Môj sused po ocko infarkt susedka mozgová príhoda.

    Liked by 1 person

 5. Známý polský jasnovidec Krzystof Jackowski, jehož pomoci využívá i polská policie, ve své vizi blízké budoucnosti říká, že evropské hospodářství je teď vyčerpané. Stojíme před dlouhodobou a hlubokou ekonomickou krizí. Až se mediálně vyčerpá konflikt na východě, bude v plné intenzitě spuštěn hospodářský a finanční kolaps. Peníze ztratí hodnotu. Zlato bude nedostatkové. Budou 2 ceny: oficiální (zastropované) a neoficiální (nezastropované). Na oficiálním trhu nebude zlato k sehnání. Jdeme k úplně jinému finančnímu systému ve světě. Energetická a finanční situace se na západě zhorší. Rusko zavede embargo na vývoz surovin do EU. Krize potrvá do roku 2027 nebo 2028. https://www.youtube.com/watch?v=01xZ9u8ZjTw&t=629s

  Liked by 3 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s