Otvára sa kolo Otázky & Odpovede č. 152

Otázky pre rubriku Otázky & Odpovede môžete napísať medzi komentáre tu alebo pod príspevok na Patreon. Patrónom a prispievateľom na mojich Ko-Fi stránkach otázky odpoviem s istotou. Uzávierka je 27.11.2022 o 23:59

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

29 thoughts on “Otvára sa kolo Otázky & Odpovede č. 152

 1. Citujem z Dialektiky,
  «Noosféra» — to nie je abstrakcia idealistickej filozofie, vymyslená E.Le Roy-om a P.Teilhard de Chardin-om (r. 1927) a neskôr prehodnotená V.I.Vernadskim materialisticky, ako to možno pochopiť zo slovníkov epochy panovania «dialektického materializmu», ale je to materiálny (poľový) útvar, predstavujúci sám osebe súhrn egregorov, podporovaných celým ľudstvom v priebehu jeho dejín, v ktorých je zaznamenaná rôznorodá informácia a algoritmika.

  Mozeme teda za noosferu povazovat objektivnu realitu vytvorenu ludmi vokol nas, teda vsetko na co vplyvalo ludstvo(sucasna civilizacia) od svojho pociatku? Ako napriklad lietadlo, knihy, stavby, obrobene polia, pomniky, kultura …
  Z pohladu MIM by to sedelo, materia ako kombinacia roznorodych poli a fyzikalnych napati, zobrazena v roznej ciastkovej miere (dostupnej ludstvu) do samotneho obrazu, teda toho lietadla alebo knihy.
  A teda noosfera sa nachadza prave(kontinualne) tu(iba ?) na Zemi vokol nas, dostupna kazdemu.

  Liked by 2 people

 2. Vdaka za odpoved k tej Zamockej. Je to hrozne, ale napadlo ma, co ked to bola obeta ich pochybnym bohom? Oni su fanatici zatazeni symbolikou. Mohli si vybrat ockovaneho vodica a jednoducho ho naviest pomocou technologii ovladania mysle( alebo auta) do davu( koniec konspiracie).
  Ked sme pri symbolike, opat 11ka. 11 percent hlasov bolo neplatnych( tak zneli spravy). Odkaz pre niekoho? Nove volby do organov samospravy sa uskutocnia v 47 obciach(4+7=11). V Točnici bol výsledok nerozhodný-obaja mali po 65 hlasov6+5=11, v podstate 2 jedenástky, súperenie 2 krídel GP. Točnica= situácia sa otáča?
  Ad, volby, prvykrat plne elektronicke scitavanie. Zaujimavy clanok na inespravy. V podstate ma to taktiez napadlo. Kazde volby je nejaka udalost, ktora prerusi scitavanie.

  Liked by 2 people

   • Predvoľba obce Točnica je 047 4+7= opäť 11. Vyzerám ako Heso Jašterák s tými konšpiráciami..
    Význam cudzieho slova „ zaťaženie točnica ťahača návesov (zaťaženie návesu prenášané na ťahač) ” v Slovníku cudzích slov

    Páči sa mi

  • Moja skúsenosť je taká, že ide o číselné prejavy bežiacich fraktálov. Tie sú prakticky sledovateľné všade. V živote človeka sa čísla opakujú v rôznych situáciách a nielen 11 a 22. Aj iné čísla, dátumy, časy, výročia.
   Spúšťajú a upravujú ich naše myšlienky.
   Pre mňa je to prejav našich životov, života spoločnosti, emócií v noosfére atď. Ale aj božskej podstaty organizácie sveta počnúc tzv. Zlatým rezom, číslom pomeru geometrie všetkého v prírode. V organickom aj anorganickom svete.

   Liked by 1 person

  • Ešte jedna volebná zaujímavosť, volit mohli aj neobčania SR s prihláseným pobytom. Čiže aj utečenci s pobytom. Bol to test? Ako sa dokladá potvrdenie o pobyte a aké má ochranné znaky? Malé obce sú v pohode, ale kto skontroluje mestá? Sú v zoznamoch voličov aj osoby inej štátnej príslušnosti a vyškrtávajú sa ako ostatní, alebo sa iba “pridávajú” rovnako ako voliči s preukazmi v minulosto?
   “Podmienkami práva voliť sú dovŕšenie veku 18 rokov a trvalý pobyt v obci. Voliť môžu občania Slovenska a aj cudzinci, pokiaľ tieto podmienky spĺňajú.”

   Páči sa mi

  • Zrejme si myslel Zochovu. Bol to zámer. Aké mala Vasilisa zo skládky topánky? Bol to dátum, prvá štvrť pribudajúceho mesiaca, presne 7 dní pred Purimom. Ideány čas na zaistenie obetnej krvi. Takže K*oše*rák musel mať počas celej “porážky piatich gojských zvierat”- mladej krvi, rituálne silnej a výživnej na gvachu – energiu bolesti a strachu, ktorá prúdi z umierajúceho “tesne pred smrťou” – na 100% aj povinne zapnutý MT messenger, aby bol prenos autentický. To je podstata. Lebo je možné, že sa konal aj súbežný rituál. Praktizujú to v celej EU a USA. Je to jeden zo satanistikých prejavov, odkazov a rituálov sionistických politikov na verejnosti, ako znak loajality a prejav poslušnosti k svojim pánom. A čo sa týka 11 tky, oznamuje úplne niečo iné, ako si uviedol. Napíšem iba “pod kontrolou”….

   Páči sa mi

 3. Spätné upozornenie: Pripomienka | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 4. Ori, jaký máš na to názor – cituji : “Miloš Zeman propůjčil ukrajinskému prezidentu Volodymyru Zelenskému řád Bílého lva. ” Jako nejdůležitější chápu slovo “propůjčil”. Již delší dobu mám však ze Zemana pocit, že balancuje na hraně pod silným tlakem. Působí to na mne dojmem, že ČR je něčím silně a vytrvale vyhrožováno bažinou a GP ztratil nad střední Evropou kontrolu.
  A ještě jeden dotaz – ruská taktika u Chersonu- asi nebudu jediný. Jde o důsledek podrazu ruské páté kolony, dohodu západ -RF nebo o chytrou ruskou strategii, která by zabránila krveprolití?
  Na ruských sociálních sítích se prý bohužel objevují náznaky poklesu důvěry ve Vladimíra Putina po akci Cherson a nějak moc se v poslední době zviditelňuje Medveděv jež se považuje za potencionáního nástupce VVP. Děkuji.

  Páči sa mi

 5. Spätné upozornenie: Dve pripomienky | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 6. Spätné upozornenie: Pripomienka a k stredajšiemu článku | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 7. Ahoj Oracle
  Ako sa brániť voči zvýšeným cenám el.energie a plynu, keďže ide vyložene o manipuláciu a zradcovstvo bez-vládnych predstaviteľov? Ako s tým pracovať z hľadiska princípov KSB? Zachytil som nejaký postup od Katariny Burdyovej z Archy, len bohužiaľ nemám veľkú dôveru v tú ženu.

  Páči sa mi

 8. Ahoj Ori,
  Otázka: Čo signalizoval Orbán na futbalovom zápase, kde mal šál okolo krku a na ňom mapu Uhorska. Na tej mape bolo územie Maďarska,Slovenska a Zakarpatskej Russi.

  Páči sa mi

 9. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 152 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s