Pád na hubu a prepad

Prax ukazuje, že CBDC-digitálne meny centrálnych bánk sú odsúdené na neúspech. Dokonca by som povedal, že budú katastrofou pre tých, ktorí to presadzujú. Hovorím to na základe toho, že nigérijská CDBC-eNaira totálne padla na hubu. Akoby ste nazvali to, že len 1 zo 200 t.j. asi 0,5% Nigérijcov používa túto CBDC napriek masívnej propagande a podpore? Dôvodov prečo padlo to na hubu okrem nedôvery vo vláde a v centrálnej banke kvôli tomu, že obe inštitúcie de facto sťažovali život je mnoho, vymenujem tri: Nigéria je 11. pri adopcií Bitcoinu, centrálna kontrola a neexistencia súkromia pre CBDC. Dodávam dve veci: u digitálnych mien preferujem neštruktúrne riadenie a CBDC sú predsieňou k fašizmu sociálneho kreditu.

A s touto správou súvisí aj chystaný masívny prechodný prepad na trhu kryptomien. Dôvod prečo tvrdím, že prepad bude prechodný je Xiho víťazstvo, konkrétne bohatí Číňania, ktorí sú spojencami alebo členmi čínskeho komsomolu chystajú previesť svoj majetok do Bitcoinu a chcú byť pri tom maximálne efektívny t.j. dohodnú sa s bankárskou mafiou, že masívne zrazia ceny všetkých kryptomien aby mohli lacno nakúpiť. Dodávam, že v Číne napriek zákazu Bitcoin je stále populárny. Mimochodom čínske CBDC je spojený so sociálnym kreditom a umožňuje totálnu kontrolu financií a pohybu osôb t.j. je čistým fašizmom a preto keď niekto mi povie, že kryptomeny a CBDC sú rovnaké, tak dotyčného mám buď za neinformovaného alebo za hlupáka či rovno za klamára. Chcem tým povedať, že ak máte záujem a možnosť tak pri prepade kúpte kryptomenu a preveďte to prakticky okamžite do vlastnej peňaženky.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

14 thoughts on “Pád na hubu a prepad

  • Nie je to prvýkrát v histórii že elite niečo ušlo …. Bitcoin a s ním celý trh jednoznačne banky prekvapil a náhle sa utrhol z reťaze …. defacto sa za krátky čas dostal na úroveň široko akceptovaného aktíva. Má ešte svoje muchy a budú pokusy útokov, ale bude to márne. Vyššia moc dala ešte pred zotročením ľuďom možnosť byť súčasťou nového globálneho finančného systému veľmi šikovnou fintou, ktorá nevyžadovala veľký balík peňazí resp. minimálny na začiatku. Peniaze z luftu? Samozrejme. Za dar sa predsa neplatí. K tomu dodám už len jedno. Bitcoin nie je sám o sebe zlý ani dobrý, je neutrálnou energiou – nástrojom ktorý bol daný k dispozícii ako alternatívne riešenie. A je len na ľuďoch ako k tomu pristúpia a čo z toho spravia. Môže zostať ako slobodná mena, alebo aj nie. Na rozdiel od centralizovaných digimien, ktoré slobodné nikdy nebudú.

   Páči sa mi

 1. Na jaře jsi předpovídal skok ceny krypta směrem nahoru (nekonal se) a teď zase propad. Jinak poslední dva tři dny LTC po delší době mírně posilovalo.
  Pokud můžou banky takhle manipulovat cenou krypta, tak to nepůsobí jako příliš nezávislá záležitost.

  Páči sa mi

  • 5 druhov analýz a reality

   1a analýza: Pôjde to hore.
   1b realita: A naozaj sa tak stalo. Vidíte?! VIDÍTE! Ja som to hovoril. JA som to HOVORIIIIL! Uaaááá! Išlo to hore, lebo toto, toto a toto (proste použije sa akékoľvek externalita/y).

   2a analýza: Pôjde to hore.
   2b realita: Ale omyl, nestalo sa. Kleslo to, lebo toto, toto a toto (proste použije sa akékoľvek externalita/y)

   3a analýza: Pôjde to dole.
   3b realita: Ooooo, čo to? Veď to išlo hore. Jaj, stúplo to, lebo toto, toto a toto (proste použije sa akékoľvek externalita/y)

   4a analýza: Pôjde to dole.
   4b realita: A ozaj to padlo. Vidíte to, vidíte to? Som hovoril, že to padne lebo toto, toto a toto (proste použije sa akékoľvek externalita/y).

   5a analýza: Nič nebude. Stagnácia.
   5b realita: Trhy sú skúpe. Stúpli úroky. Medvedí trh. Dovolenkové obdobie. Zvýšili sa výdavky domácností na… hocičo (proste použije sa akékoľvek externalita/y).

   Taká je realita analýz. Stačí mať nejakú informáciu a stačí ju vedieť patrične divákom podať. Nič viac, nič menej. Zopár šťastlivcov sa vždy nájde čo sa zvezú. Ale riadia to tí, čo ovládajú tok peňazí.

   Liked by 1 person

 2. “a preto keď niekto mi povie, že kryptomeny a CBDC sú rovnaké, tak dotyčného mám buď za neinformovaného alebo za hlupáka či rovno za klamára” … absolútny súhlas, len nechápem keď som to naposledy sem napísal, sa do mňa pustili individuá a označili ma za nejakého Mareka, Mireka či koho… na kúpu odporúčam vexláka (napr. https://vexl.it) príp. non-KYC decentralizovanú burzu (čiastočne Bisq) a uložte to do Trezor-a alebo do Ledger-a… nekupujte shitcoiny a tokeny pofidérnych projektov, ak neviete čo, tak s BTC nič npokazíte… jedna vec je špekulovať a druhá vec je odkladať!

  Páči sa mi

 3. Tak… Keď už teda spochybňujete Oracla a dehonestujete jeho blog (vieme ktorí jedinci to sú),tak si prečítajte toto čo sa bude diať. Táto pani zatiaľ čo povedala,tak sa aj splnilo (a to ju už sledujem druhý rok). Urobila som vám taký malý rešerš.
  …EÚ,slovanské krajiny, SŠA, systém a tak podobne. 😉

  Mgr. Taťjana Micic Ph.D.
  Astrolog (astrologická psychologie, duchovní astrologie), filolog (literatura, kulturní antropologie), věnuje se Feng Shui, Thetahealingu a duchovní energetické léčbě.
  V České republice žije přes 20 roků, je vdaná za čecha, původem je z východního Srbska. V 90-tých letech vyučovala v Číně a tam se začínala věnovat astrologii a dalším metodám.

  Saturn je spojen se symbolikou strachu (Saturn ve Vodnáři 2020 -2023) a Vodnář je dav, to znamená, že lidé budou panikařit v každé obtížné fázi tranzitu – přecházíme z pyramidových struktur (vládnoucí elita) řízení na síťové řízení.

  Osa západ východ (vše přichází z východu na západ, jako Slunce na východu vychází, západ má zpoždění).

  V říjnu 2022 bude opět aktivní kvadratura Saturna a Urana. Je to poslední kvadratura, která jasně naznačuje, že vládnoucí struktury vytváří anarchii a nerespektují zákony, a také brání, aby reformy v ekonomice a společnosti byly prováděny smysluplně.

  Direktní Saturn ve Vodnáři (od 23. 10.) bude znamenat změnu směru v politice.
  Pluto bude do konce roku opět aktivní v americkém horoskopu (USA mají Pluto ve svém horoskopu, a nyní poprvé od svého vzniku po 246 letech prochází tímto tranzitem (tam kde přejde Pluto, už nezůstává nic jak bylo). Budeme se dívat na pád impéria (Británie vždy byla spojená s USA) a staré impérium ztratí moc a nechce to přijmout), takže je jisté, že tato země zažije nové výzvy – finanční, politické a jiné.
  Amerika prochází obdobím a v nejbližších letech zažije jakýsi konec a potenciální transformaci. Pluto představuje moc, velké peníze, strach, smrt – témata, která nejsou pro každého. Domnívám se, že je to jeden ze série symbolů, které znamenají konec americké moci, ale počkejme a uvidíme, co se stane v nadcházejících měsících.

  Připomínám, že Saturn ve Vodnáři dodává sílu politikům, ale oslabuje lidi. Jsme slabí jako lidé, dokud se nenaučíme lekci svobody – protože to učí Saturn ve Vodnáři. Samozřejmě to učí svým hrubým a cynickým způsobem, ale učí důkladně.
  Ve videu Saturn ve Vodnáři natočeném v roce 2020, jsme mluvili o výměně tehdejších pyramidálních struktur za síťové, a o svobodě.

  Mluvili jsme tehdy také o změnách hranic v mnoha zemích – především v zemích Slovanů a v oblasti Asie. Zatímco toto píšu, v jedné slovanské zemi už referendum probíhá a je zcela jisté, že dojde ke změně hranic, a to je teprve začátek. Náhlé změny hranic (konjunkce Urana a Rahhu 1-2. 8. 2022 (severní lunární uzel). Uran je důležitý pro většinu Slovanů a je možné očekávat, že pod vlivem této konjunkce se postupně začne odehrávat jakási revoluce, která může být do 1 roku. Mění se také mezinárodní organizace.

  Direktní Saturn a Pluto znamenají řadu dalších politických změn. Nyní se zdá, že plánem je přivést pravicové, konzervativní vlády. Je samozřejmě přirozené, že po důrazných levičácích a liberálech vždy přijdou konzervativci (pokud se smíříme s tím, že budeme mluvit skrze tato stará rozdělení a pojmy, které už nic neznamenají).
  Samozřejmě je potřeba, aby se objevila hnutí, která myslí na zájmy lidí, zmínili jsme to v souvislosti s tranzitem Rahu skrze znamení Býka, jen doufejme, že nebudou využívána k opačným účelům.

  Novoluní je ve Štíru 25. října na 2°, což je také částečné zatmění Slunce. Vzhledem k tomu, že jde o částečné zatmění, nebude tak intenzivní jako to následující v listopadu. Nejvíce postihne lidi, kteří mají planety v posledních stupních Vah a v prvních stupních Štíra. Slunce a Měsíc jsou v konjunkci s Ketu, takže štěstí mají ti, kteří se dokážou vzdát svých potřeb a vášní, vzdát se své vůle, případně investic nebo bohatství, nebo moci (to je Štír) – ale kdo to chce na naší planetě?
  Co se tedy stane, když se toho nebudou chtít dobrovolně vzdát? Následuje proces, ve kterém něco ztrácí. Nicméně, protože 2° Štíra je označen jako “milost”, pak tato ztráta stále není kritická.

  Obě zatmění postihují zejména EU, ale protože v horoskopu je Štír, postihují i mnoho dalších zemí světa. EU se nebude mít moc dobře, začne se postupně rozpadávat, od konce roku 2021. Něco viditelnějšího by se mělo stát v roce 2023.

  Kritický je rok 2024 (je nebezpečná energie pro lidi a současně je to rok draka), který je rokem definitivního obratu. Čína pravděpodobně připojí Tchaj-wan k Číně v roce Draka (2024). V roce Draka se stávají věci, které jsou absolutně nečekané v obou polaritách.

  Září 2022 je takový stacionární měsíc (období revize a dokončení věcí). Na politické úrovni bude dokončen nějaký velký proces. Říjen a listopad jsou velice dramatické měsíce (krize různého druhu, strach lidí). Je to konec starého bankovního systému (někdo nebude mít nedostatek USD), rozpad EU. Myslím si, že války budou pokračovat a budou i jiné než na Ukrajině.

  Za našich životů zažijeme změny, může přijít nový systém, rok 2026 je klíčový. To co se od roku 2008 intenzívně prožívá a mnohem intenzivněji od roku 2018 a 2020 TO BUDE KONČIT V ROCE 2026.
  Zažijeme velkou změnu, která může změnit ekonomický systém, nebudou peníze bude to něco jiného. Inflace má nás vést k ekonomickému chaosu a závislosti chudých lidí na novém systému, který přijde. Hodnoty se změní, to znamená i ceny nemovitostí, ceny lidské práce atd. Žijeme v době, kdy změny ve financích ovlivňují politiku, budou časně i politické změny..

  Budou změny i v hranicích států, východní země budou ovlivňovat svět mnohem více než USA. Západní Evropa (EU) je předurčena pro likvidaci. Součástí všech těch věcí je i biologická a biochemická válka.
  My jsme ve válce (od roku 2020, biochemická a informační válka), která vede ke změnám ve velkém stylu (bude změna systému bude nový systém bank, školství, sociálního uspořádání atd.). Je to 100%, že to vše zažijeme. Válka bude postupně končit od roku 2023 a v průběhu 2024 a dokončí se to v roce 2026, potom již budeme v jiném systému (ale nebude současně ve všech státech světa).

  Jsme řízeni umělou inteligencí a to je jediný důvod, proč procesy neprožíváme naplno, vypadá že se děje něco jiného a ne to skutečné.
  Krize na podzim může být definitivní. Vše se hroutí, zdravotní systém se hroutí v podstatě nefunguje
  Letecká doprava (Uran je symbolem) – tento starý systém dopravy nebude zachován, mnoho společností zkrachuje.
  Je důležité vědět, že Uran provede dlouhou konjunkci s hvězdou Algol v letech 2024 a 2025 a to intenzivněji, než tomu bylo v roce 1941. Zatmění a Uran v kombinaci s touto hvězdou jsou pro lidstvo nebezpečné, ale velkým katastrofám se lze vyhnout, pokud předem víme, že se blíží.

  Liked by 2 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s