Fackovaný zajačik

Ktokoľvek vyhrá americké voľby do kongresu, výsledky budú spochybnené a druhá strana obviní víťazov z podvodu. Ide totiž o to, že anglo-americký močiar s centrálou v Londýne a jeho okultné vedenie buď spácha podvody veľmi okatým spôsobom, alebo nechá svojich nepriateľov vyhrať s tým, že ich obviní z toho, čo oni plánovali, čo vo svetle toho, čo sa bude diať, bude znieť falošne. To je taká situácia, z ktorej sa nedá vyjsť dobre a čisto, t.j. budú ako ten zajačik z toho fúzatého vtipu, kde bez ohľadu na to, či mal na sebe čiapku, alebo nie, poriadne ho zmlátili.

Prečo?

Pretože už aspoň 44% amerických voličov verí, že v ich krajine vládne tajná skupina (obrázok na konci), ktorá presadzuje protiamerické a protiľudské agendy. Toto znamená nielen to, že voľby budú ostro sledované a na nezrovnalosti budú voliči nielen upozorňovať, ale aj v prípade potreby buď povstanú, alebo budú požadovať na protestoch, aby zakročila armáda a zaviedla stanné právo, aby „poupratovala“ (ako sa to udialo teraz v Brazílií), či armáda rovno zavedie stanné právo, aby „upratovala“, lebo má priame dôkazy o tom, že aj zahraničie zasiahlo do volieb. Dôvodom prečo by takto riskovali je to, že prichádzajú o pozície kvôli tomu, že dav prestáva byť davom a aby niečo udržali a veci zabrzdili, tak chcú dosadiť do riadiacich pozícií svojich ľudí. Takže, ak niečo neurobia, bude zle a ak predsa niečo urobia, tiež bude zle s tým, že keď sa neuskutočnia voľby bude ešte horšie.

Ako je to s tým davom, ktorý prestáva byť davom?

Nuž, všetky opatrenia, ktoré majú rozzúriť dav a primäť ho k nepokojom, sa nielen míňajú účinkom, ale prebúdzajú dav. Niežeby ľudí neštvalo, čo sa deje, ale odmietajú robiť nepokoje a rozbiť aj tie systémy, ktoré by mohli a dôvodom je to, že už kritické množstvo vie o týchto tajných skupinách, ktoré páchajú neprávo. Ide totiž o to, že rôzne vetvy močiara prišli s plánom, ktorý pasuje do schémy „vytvor problém-ponúkni riešenie“ a plánovali to, že dav rozmláti aj to posledné, čo funguje, aby mohli povedať „vidíte, neviete si vládnuť“ a ponúkli by riešenie v podobe totálnej kontroly. Lenže dav nielenže im nesadá na lep, ale rovno márni tieto ich snahy, tak močiar panikári a pritom panikári práve kvôli prebúdzaniu davu.

A čo my?

Už čoraz väčšiemu počtu ľudí na Slovensku dochádza, že kto sedí v národnej rade a kto je náplň prezidentského paláca aj akým záujmom slúži, a hoci mediálne a politické prostitútky robia všetko preto, aby prekryli tento debakel s LGBTI+ agendou, čím dlhšie toto pretláčajú nielen potvrdia ich podozrenia, ale aj znechutia pracujúcu väčšinu a to tak, že tú agendu odmietnu.

Obrázok:

photo_2022-11-05_08-07-06

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

32 thoughts on “Fackovaný zajačik

 1. Slávna a hlavne početná komunita má aj svoje predstavenia https://trnava.zoznam.sk/jaster-oziva-na-hlohovskom-zamku-oprasia-davnu-legendu/
  Len ako slušne zistiť ako ich treba oslovovať? Napríklad pri vstupe do prevádzky všetkých klientov vyzvať, aby sa identifikovali kam ich zaradiť: On, Ona, Oni žijú – len odkiaľ zobrať také okuliare… https://www.csfd.sk/film/1328-oni-ziju/prehlad/
  P.S. údajne aj na Slovensku po uzavretí volebných miestností nefungoval informačný zberový systém cca 1 hodinu, a je o tom podozrivo ticho…

  Liked by 3 people

  • 2 jašterice v erbe BŠ sa neviažu na banícku tradíciu a rozprávku so zlatým práškom, ale s prícchodom jezuitov do mesta( aspoň časovo to sedí). Predošlý erb mal banícke nástroje( expozícia erbov v starom zámku).
   Mám svoj názor aj na Mikovíniho odčerpanie spodnej vody zo starých štôlní- baníctvo to moc nezachránilo, ale štôlne boli prístupné. Do väčšiny meštianskych dkmov ústila nejaká štôlňa.

   Liked by 1 person

  • Až tak ticho nie je: https://www.tiktok.com/@danny.kollar/video/7163225478013193478?is_from_webapp=v1&item_id=7163225478013193478
   Progresívne Slovensko alias Team Bratislava.
   V týchto voľbách išlo predovšetkým o Bratislavu a o jeho primátora M.Valla, za ktorým stojí Progresívne Slovensko. Tieto voľby boli o ukradnutých voľbách predovšetkým v Bratislave. Ak im to prejde, t.j. všetky opozičné aj koaličné strany to nechajú tak, tak takto ukradnú aj parlamentné voľby. Všetky strany okrem PS a SPOLU budú z kola von…

   Liked by 4 people

   • Dodatok: ak skutočne s tým ostatné strany nič nespravia, tak nemá význam sa zúčastniť parlamentných volieb a natvrdo ich odignorovať. Vtedy, MIG, už bude relevantné vhodiť do urien namiesto hlasovacích lístkov to prehlàsenie, čo si posielal v maili.
    Osobne si myslím, že týmito komunálnymi voľbami skončila éra parlamentných strán a parlamentnej demokracie.
    Budem milo prekvapený, ak budem svedkom niečoho iného, než nemohúcnosti parlamentných strán. V opozícii voči PS sú teraz všetky strany, ak chcú ešte pokračovať v tejto hre na parlamentnú demokraciu…

    Liked by 3 people

    • Popri podozrivom valci PS, SAS, team Vallo v este jeden nenapadny jav- takmer polovica poslancov a primatorov nezavisli. Vlckovce nezavisli vsetci poslanci aj starosta. Ludia maju dost politickych stran aspon v komunale je to o osobnostiach. Ak zaniknu strany aj v parlamente o to lepsie, neznasam tie palce hore pri hlasovani. Tazsie sa uplaca 150 osobnosi ako 4 strany.

     Liked by 1 person

    • 1. Demokraciu tu už nemáme dávno len sa na ňu hráme. (pre príklad Haščákov výrok o voličovi)
     2. Zánik parlamentných strán v tej podobe ako ich teraz poznáme určite áno. Avšak aj volený zástupcovia budú vytvárať aliancie a spojenectvá. Kvôli objektívnym okolnostiam a vonkajším faktorom. Budú tu zástupcovia minimálne dvoch globálnych koncepcií a parlament to bude odzrkadlovať . Mimochodom referendový billboard pána Uhríka je zaujímavý.

     Liked by 1 person

  • ale nic nehovoritena tu ucast,zda sa 44 percent ,ved to je absolutny nezaujem,ani dazd,ani mraz,potom v bystrici-dedko ledva cita,syn sa podstrci mu pomahat,a naraz je sam panom b bystr kraja,ved je to nehorazne

   Liked by 1 person

   • Prosím vyhýbať sa slovu pán, on je maximálne služobníkom BB kraja, a to si musí uvedomiť.
    Z básne Mor ho!
    “Pravda, bohy vydaná, káže nám Slovänom:
    pána mať je neprávosť a väčšia byť pánom.
    A človek nad človeka u nás nemá práva:
    sväté naše heslo je: Sloboda a sláva! “

    Liked by 2 people

 2. Len dodám k tej snahe o manipuláciu verejnej mienky zo strany médií. Zdá sa, že nastávajú pohyby na mediálnej scéne.

  Danny Kollar včera na telegrame napísal:

  “8. V ziadnom pripade sa nenechajte znechutit a neklesajte na duchu, Snidl s Krissakom na vcerajsej sukromnej prednaskej v Trnave priznali, ze mainstream prestava stihat manipulovat vsetky triezve nazory”

  A dnes na ksb fore info napísal kulich:

  Denník Štandard, ktorý sa snaží profilovať ako konzervatívny, začal spoluprácu s The New York Times. Len pripomínam, že denník založil režisér a producent Peter Núñez. Ten bol donedávna 100-percentným vlastníkom denníka, teraz tam figuruje nejaká švajčiarska investičná skupina a hedgový fond.

  https://standard.sk/272942/novi-autori-nova-spolupraca-a-dalsie-novinky-zo-standardu/

  https://www.omediach.com/internet/19931-dennik-standard-ma-noveho-spolumajitela-a-vydavatelstvo

  Zdá sa, že Slovensko je v aktívnom hľadáčiku veľkých hráčov.

  Páči sa mi

  • Ono to môže byť aj prejavom klanového súboja, ktorý prebieha na cudzom území, teda na Slovensku.
   Kým SME a Denník N publikujú názory Anne Applebaum a jej kliky, tak sa logicky vytvorila protiváha a na tom istom poli reaguje aj protistrana.

   Liked by 1 person

 3. Mimo tému alebo až nie tak celkom?
  Celé to je založené, že nás chcú vtiahnuť do ich virtuálneho sveta. Prof. Staněk hovorí, že máme 21 zmyslov, len ako ich zobudiť? Určite nie cestou virtuálneho sveta – digitalizácie.
  Jedna z ciest je konečne si nájsť čas na prechádzky prírodou, zájsť si sám na cintorín, kde sa poďakujeme našim predkom a hlavne nezabudnúť na praotcov, ktorí padli v 1. svetovej vojne.
  Navštíviť napr. Národný cintorín v Martine.
  Ísť na kopec Hrombaba, že ste nepočuli? V blízkosti sa nachádza Mohyla Milana Rastislava Štefánika na Bradle.
  Jednoduchá otázka:
  Čo je ľahšie? Vložiť peniaze do bankomatu alebo tie peniaze z bankomatu vybrať?
  Naša cesta je rozumné spomaľovanie medzi technosvetom a svetom človeka.
  Voľby majú byť verejné, aby starosta vedel, ako to jeho starostovanie má odozvu medzi občanmi.

  Liked by 4 people

 4. ..treba začať aspoň niečo robiť..každý od seba a možno aj za seba, za rodinu, za predkov, za národ, za Boha. Aj za tých neprebudených hlupákov, ktorí stále veria, že vakcína je sloboda.
  A čo robiť alebo urobiť?
  ..tak napríklad ako majiteľ farmy na strednom slovensku som hrdo vztýčil pred vstupom slovenskú vlajku, a nie jednu..
  A postupne budú viať na všetkých našich budovách, aby aj občania obce, ak náhodou stratili svoju identitu, mali možnosť si ju prinavrátiť aj takouto formou.

  Heslo pre najbližšie obdobie by malo znieť:
  Ukážme svetu, že my sme tu doma a rozsvieťme Slovensko štátnymi symbolmi.😉

  Liked by 3 people

  • Milý Miro, ďakujem….tak nad týmito vlajkami uvažujem už vyše týždňa. Treba ukázať, že sme Slováci a sme na to pyšní. Na našom krásnom Slovensku už vejú kdeaké vlajky a teraz je čas na tú našu. Skontaktujem Dannyho Kollara, nech urobí výzvu a pevne verím, že všetci hrdí Slováci si ju vyvesia.

   Liked by 2 people

  • Rozosmial si ma.
   Líška nahovára vlka aby šli zmlátiť zajaca, vlkovi sa príliš do toho nechce a preto sa vlk pýta:
   “Za čo ho zmlátime?”
   “Keď má na sebe čiapku, tak za to a keď nie, tak za to.”
   Prídu k zajacovi a ten nemá na sebe čiapku a tak ho zmlátia. Ďalší deň, podobný návrh od líšky a vlk sa pýta:
   “Teraz za čo ho zmlátime?”
   “Keď má cigarety s filtrom, tak za to a keď má cigarety bez filtra, tak za to.”
   Prídu k zajacovi a líška hovorí:
   “Zajac, daj nám cigarety.”
   Zajac: “Aké chcete s filtrom alebo bez filtra?”
   Líška: “Pozri sa na neho, zas nemá na sebe čiapku.”

   Liked by 2 people

   • Tak za to, že ten narkoman mal pri sebe smradlave tyčinky, zaslužil s capicou, alebo bez nej. A este aj les mohol podpáliť.
    Pytal som sa preto, lebo som nasiel len také:

    Ide zajko nasrany lesom, stretne ho líška a pyta sa: zajko a čo ti je.
    Čo sa starás ty pr*el ryšavá. odsekne zajko.
    Ide dalej stretne vĺčka a ten sa pýta. Zajac, co si taky nas*aný?
    Pal dopr*ele slintos sivý, odpoveda zajko a ide dalej.
    Uz sa na to nemôže divať dobra vila, Duh toho lesa, zletí na svpjich zlatycj kridelkach k zajacikovi a milo sa prihovorí.
    Zajko, nejaký si dnes nahnevany. Vies čo? Urobím ti radosť a splnim Ti dve zelania, na zlepsenie náladuly, co ty na to?
    Zajac zahubdre no dobre.
    A vila na to. Ake je tvoje prve zelanie?
    Zajko zahundre. Chcem veľku bedňu plnú sračiek.
    Vila sa zacuduje,mávne palickou a bedná sa objavi.
    A tvoje druhe zelanie zajko?
    Vylíž ju do sucha ty p*ča priesvitná, odpoveda zajko….

    A za taketo chovanie sa necudujem, ze líška a vlk ho bili s ciapkou aj bez nej

    Liked by 3 people

 5. Drahá Ajuška,

  ..ďakujem za pekné slová, ale treba konať😉
  Od uvažovania treba prejsť k činom , čím skôr tým lepšie. Kto iný bude inšpirovať tých druhých. Musíme to robiť my, ktorí aspoň trochu pochopili o čo tu ide. A možno sa postupne pridajú aj tí, ktorí sa doteraz báli a možno aj tí, ktorí už nebudú mať na výber.😉

  Páči sa mi

 6. Spätné upozornenie: Podvody na amerických voľbách | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s