Pripomienka

Otázky do 152. kola rubriky Otázky & Odpovede môžete klásť tu alebo pod týmto Patron príspevkom či na mojich Ko-Fi stránkach, uzávierka je 27.11.2022 o 23:59.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená, ale tu kladené otázky NEAKCEPTUJEM.

10 thoughts on “Pripomienka

  1. Ja len jednu otázku.Aký má zmysel podľa vás písanie,kladenie otázok a vaše odpovede.Zmení sa tým niečo lebo ako sledujem veľa ľudí v SR na to kašle.Ja vás tým nechcem kritizovať robíte správnu vec.Ďakujem.

    Páči sa mi

  2. Zdravim Ori,málokedy sa pýtam na tomto fóre,ale dnes musim otazku: ku dnešnemu dňu 13.11.2022 sa vo volbach do americkeho senatu zase dostali demokrati.( ako inač podvodom) ako sa podla teba vyvinie situacia,pretože od týchto volieb sa má vyvŕbiť situácia aj vo svete…a tá nie je rovno ružová…Brusel sa činí…dviha ceny dreva,potravín,zakazuje či prikazuje čo chovať kolko,ake plodiny…čiste nwo….atď.. takže ďakujem za tvoj náhlad na udalosti….

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s