Dve dosť nepríjemné otázky na zamyslenie

Mnohí majú ma za zlého nielen kvôli nielen kvôli článku “300”, ale aj kvôli dvom komentárom kde som jednej diskutujúcej povedal, že “trafená húsa zagágala” a druhej som povedal, že “nech nemá žiadnu ženu za sväticu” a nebudem sa za žiadnu z týchto vecí ospravedlňovať, pretože KEĎ SOM NASTAVIL ZRKADLO SPOLOČNOSTI ABY SME RIEŠILI VÁŽNY PROBLÉM, TAK STE MI VYNADALI LEBO SA VÁM NEPÁČILO TO, ČO STE V ZRKADLE UVIDELI a keď si myslíte, že som vtedy preháňal a stále preháňam, tak poviem pár príkladov zo života:

 • Dcéra mojej učiteľky matematiky a chémie, ktorá je lekárka asi o rok staršia než ja nevie kto je otcom jej dcéry lebo ani jeden z troch potenciálnych otcov nebol otcom jej dcéry.
 • Môj otec osvojil dcéru svojej manželky a pri tom pán Boh vie len, že kto je biologický otec jej dcéry.
 • Manželka maminho bratranca (teraz už žena v rokoch) pred tým, než sa za neho vydala mala v kabelke tri veci: zubnú kefku, čisté nohavičky a budík (dámy a páni v rokoch asi budú vedieť o kom hovorím).
 • Moje staršie sesternice z druhého kolená mali množstvo sexuálnych partnerov, s niektorými mali deti, k niektorým sa aj vydali a d niektorých sa aj rozviedli.
 • Vedľa dediny v ktorej bývam bola kasáreň a preto verejný dom/nevestinec pred 1989 mal ekonomické opodstatnenie a teraz tie ženy v rokoch chodia prakticky každý deň do kostola a všetci sa tvária, že sú svätice a keď sa vydávali za svojich manželov boli cudné panny.
 • Podľa @jox13 na Slovensku sa množia “pánske” a striptérske kluby (verejný dom a nevestinec inak) a mnoho žien má viac než 10 sexuálnych partnerov.
 • Posledné Západné štatistiky ukazujú, že vydaté ženy podvádzajú viac, ako vydatí muži.

A teraz tie dve nepríjemné otázky na zamyslenie:

 • Skutočne viete čo robia vaše dcéry, vnučky a netere mimo váš pohľad napr. na vysokoškolských internátoch?
 • Dámy a páni naozaj dáte ruku do ohňa za svoje rovesníčky a sestry keď príde na slovo partnerstvo a sex?

Kvôli tomuto hovorím, že nerobte o iných ženách ilúzie a nemajte ich za svätice.

A teraz dve vtipy na záver aby som toto uzavrel ľahším tónom a ktoré by nevznikli keby sa nezakladali na pravde.

Vtip prvý:

Okolo dediny sa usporiadala poľovačka a prišli poľovníci zoširoka-zďaleka, jeden sa nešťastne pošmykol pred očami troch kamarátok, padol do blata a omdlel. Ženy sa pribehli a otočili nešťastníka, lenže bol celý zablatený a v tme nevideli mu do tváre a tak sa rozhodli pozrieť do jeho nohavíc.

Prvá sa pozrie a hovorí: “Nie je to môj manžel.”

Druhá sa pozrie a hovorí: “Naozaj nie je to tvoj manžel.”

Tretia sa pozrie a hovori: “Dokonca nie je ani z našej dediny.”

Druhý vtip:

Sedliakov syn sa chce ženiť, ide predstaviť svojmu otcovi potenciálne nevesty.

O prvej potencionálnej neveste mu otec hovorí: “Túto neber synak, tá je v skutočnosti moja.”

Po istom čase syn príde ukázať druhú potencionálnu nevestu a o tej mu otec hovorí: “Túto neber synak, aj tá je v skutočnosti moja.”

Po trocha dlhšom čase syn príde ukázať tretiu potencionálnu nevestu a o tej mu hovorí: “Túto neber synak, aj tá je v skutočnosti moja.”

Matka, ktorá to celé sledovala z diaľky toho už má plné zuby a hovorí synovi: “Kľudne zober hociktorú za ženu, ani ty nie si od tvojho otca.”

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

10 thoughts on “Dve dosť nepríjemné otázky na zamyslenie

 1. Pozdravujem čitateľov a čitateľky.
  Mám susedu,pani k 80tke ťahá.
  1. Vydatá a za každým chlapom sa dodnes obzrie a hodnotí:)
  2. Dcéra rozvedená ťahá na 60 rokov. Každú chvíľu iný partner,ale všetci sú označení slovom ,,tep”ak nemajú peniaze na rozdávanie.
  Vnučka č.1 má deti je úplne OK.
  Vnučka č.2 má 32 strieda partnerov a hľadá takého, čo ju zabezpečí dodnes nenašla sebe rovného minimálne ako ona s platom 4000e.
  Až nedávno som pochopila prečo sa to ťahá s nimi takto.
  Bola vojna 1 a potom druhá. A OTCOVIA DEDOVIA BOLI NA FRONTE. A oni mali byty a žili tam spolu sestri, mami,babky dceri, deti a vedľa boli kasárne. Líčka si maľovali krepovým papierom a chodili k židovi kúpiť látku na sukňu na splátky:)
  Spolu sa od roku 1890 starali ako vedeli deti Zákazníkov mali dosť z kasární. Aj cukor pre deti aj múku počas vojny. TAKTO SA TO S NIMI ŤAHÁ DODNES VLASTNE NIE SÚ ZAVISLÉ NA CHLAPOCH TAK AKO ZA VOJNY. Majú dobré hodnotené práce.
  JEDNA VEC PLATÍ AK CHCEŠ DOBRÉ MANŽELSTVO HĹADAJ POLOVIČKU Z RODINY NEROZVEDENÝCH RODIČOV V NORMÁLNOM VZŤAHU. Deti,čo vyrastajú v nekompletných rodinách zväčša neudržia manželstvo, lebo sa to nenaučili.
  Tak je celkovo niekoho ťažko súdiť . Človek je sám príbeh…

  Liked by 1 person

 2. Ori, necital som diskusie k tymto tvojim clankom, ale tie clanky som cital a si ich 100% trafil. To, ze sa to niekoho dotklo to len potvrdzuje. Ja som sa v tom tiez ciastocne nasiel, nedotklo sa ma to, je to jednoducho tak ako to je. Ako mlady som chcel hned vztah, vazny, dlhy, najlepsie na cely zivot atd bla bla bla. Mal som jeden stredny a potom dlhy, ktory ked som skoncil mal som 24 rokov. Zrazu som bol mlady, nevybureny, plne gule, pretiahol som vsetko co nebolo do piatich na strome (zeny, niesom ziadny radiator). Takto to chvilku islo, nenaplnalo ma to a tak prisli opat vztahy, aj dlhsie a jeden dost dlhy. Skoncili a teraz som sam, uz nie najmladsi. Medzitym som zacal sledovat Pjakina a KSB, co mi zmenilo zivot, dostal som sa k filmu Secret, neskor som zacal sledovat roznych mnichov, duchovnych vodcov alebo ako to nazvat atd. Zacal som duchovne rast, zamyslat sa nad zivotom, podarilo sa mi aj astralne cestovanie, meditujem, pri umrtiach sa prisli so mno rozlucit urcite duse a mnoho ineho. To, ze som si najprv presiel nespravnou cestou je jednoducho cesta zivota, ale viem, ze ma na nu viedol aj zapadny system, zapadny demonicky aSocialny model spolocnosti. Rovnako takto vedie aj ostatnych a aj zeny. To co vidim okolo seba, co stvaraju aj zeny je katastrofa. Vidim aj to, ze som velmi pracovne vytazeny, nemam cas na nic, musim sa obracat a splacat uvery. Zvykol som si na to byt sam, je mi dobre, som spokojny a ked vidim ake maju problemy kamarati so svojimi partnerkami, do ziadneho vztahu sa mi ani nechce. Stale sa len hadat, dotahovat, stale su smutni, vystresovani, depresivni, bez nalady, stale nieco riesia, ani sa mi nechce nieco skusat. Aj ked, dal som si slub a skusam teraz zoznamku, nech si raz nevycitam, ze som neskusil a nespravil pre to vsetko.

  Musim aj povedat, ze doteraz som si myslel, do precitania tvojho clanku 300, ze som vadny. Totiz sexualnu minulost potencionalnej partnerky vnimam dost citlivo, celkovo som na tieto veci dost “staromodny”, myslel som si, ze to prehanam a ze som divny. Je to odo mna trocha pokrytecke, uvedomujem si to. Na druhu stranu, zas az take velke cislo som nenaskarabal, zdaleka nie take ako si pisal ty a pannu mariu tiez nehladam. Vlastne nehladam nikoho, co ma prist, pride. Mam kocura najducha a to mi zatial staci :))

  Pekny clanok zo zivota a o zivote a spolocnosti. Nenechaj sa odradit. Dakujem

  Liked by 5 people

   • A je to tu. Ako sme písali v lete (je jedno na ktorom fóre), Owertonove okno kanibalizmu bolo švédskym profesorom otvorené, následne podporené mediálne známou osobou (Kate Perry), a hľa, už tu máme filmovú romancu vyvolávajúcu sympatie divákov ku kanibalom (to je presne ten istý postup ako vo filmoch so sympatickými darebákmi a zločincami kriminálneho podsvetia).
    Toho, kto pustil tento film do slovenských kín a autora vyššie uvedeného článku/recenzie, treba okamžite trestne stíhať za podprahovú propagàciu kanibalizmu. A ak OČTK nezakročia, nech ich zožerú divé zvery, nech pred smrťou pocítia, čo pripravujú budúcim obetiam kanibalizmu!!!

    Liked by 4 people

    • Len som mrkol jedným okom recenzie a dosť šok. Len na csfd 80%. Pritom podla opisu čistý horor s prepracovanými vizuálnymi aj zvukovými efektami. V popisku filmu je niekde uvedené romantický/dráma. Ľúbostná story. No grc. Ľuďom vôbec nedochádza čo sa deje … Neostáva len veriť že nová globálna koncepcia prinesie zmeny takých rozmerov, ktoré umožnia naspäť zatvoriť a postaviť mimo zákon nielen toto overtonove okno. Aby už nikoho ani len nenapadlo šírenie takýchto zvráteností. Snáď to ešte stihneme.

     Liked by 5 people

 3. Mi to pripomenulo starší židovský vtip:

  Levi si našiel manželku a prišiel sa poradiť s rabínom. Povedal mu, že si chce vziať Sáru z Temešváru.
  Rabín ho odhovára a vraví mu, že je to žena ľahkých mravov, s ktorou sa vyspalo celé mesto.
  O týždeň sa Levi vráti k rabínovi rozhodnutý oženiť sa so Sárou.
  Rabín sa pýta, či si to predsa nerozmyslí.
  Hovorí Levi rabínovi: Rabi, bol som tam, to nie je veľké mesto…

  Liked by 4 people

 4. Spätné upozornenie: Vzdelávanie pre budúcnosť | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 5. Ešte jeden čriepok do mozaiky:
  Tzv matky samoživiteľky sú najviac chudobou ohrozená skupina obyvateľov. Dokonca viac ako dôchodcovia.
  Toľko k tej bájnej emancipácii. Ešte detail – takúto “extravaganciu” si mohli dovoliť ženy len u nás pred revolúciou.

  Liked by 3 people

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s