Otvára sa kolo Otázky & Odpovede č. 153

Otázky pre rubriku Otázky & Odpovede môžete napísať medzi komentáre tu alebo pod príspevok na Patreon. Patrónom a prispievateľom na mojich Ko-Fi stránkach otázky odpoviem s istotou. Uzávierka je 18.12.2022 o 23:59

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

14 thoughts on “Otvára sa kolo Otázky & Odpovede č. 153

 1. Zdravím všetkých a moja otázka :
  Na akej pozícii sa podľa teba nachádza Čína z hľadiska akceptácie či spoluúčasti na NWO / Veľkom resete? Píše sa o nej ako experimentálnej oblasti a drezúra obyvateľov tomu aj napovedá (pri covide, sledovanie takmer každého ich kroku, tvrdé zásahy polície či armády ap.). Rusko sa priamo Putinom aspoň vyjadrilo, že NWO sa konať nebude, aspoň nie v celom rozsahu (aspoň v tom zmysle si to pamätám), hoci sa nepriamo vyvolaným zásahom na UA na tom tiež podieľa.

  Páči sa mi

 2. Oracle,ČO to zase tie čvargy skúšajú ?
  SAS z HLAS-om chcú povaliť vládu,v debilizátorovi sa akosi dosť často objavuje
  p-rezidentka Čaputová a hovorí o možnosti “zvoliť si nových zástupcov ľudu”, znova sa na scéne objavil Dzurinda (žeby chcel znova rozvíriť politickú scénu) a kandidovať v nadchádzajúcich voľbách…. Ja osobne mám taký pocit,že liberálna lúza sa chce silou mocou dostať k vládnutiu. Že ten scenár (SAS,HLAS a PS),ktorý bol v lete hodený “ako návnada” chcú teraz pretlačiť. Ďakujem.

  Liked by 3 people

  • Ja by som Mimkinu otázku ešte rozšíril o : Každá politická akcia má svoje pozadie – režiséra. Kto by to mohol byť v tomto prípade, nehľadiac pri tom na pozitíva či negatíva pre Slovensko? Fico sa pred časom koalícii vyškieral, ako keby o niečom pripravovanom na povalenie vedel, ale neočakávam, žeby mal byť režisérom zrovna Fico / Smer.

   Páči sa mi

 3. Spätné upozornenie: Pripomienka a niekoľko správ | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 4. ahoj Oracle,
  existuje prosim nejaka moznost na webe (nie v mobile), ako kupit cryptomeny (napr. dogecoin) bez nutnosti registrovat sa pomocou svojich osobnych udajov typu fotka OP alebo pasu a fotky osoby?
  skusal som dve webove aplikacie (exodus a binance) a obe vyzaduju takuto registraciu 😦
  dakujem a nech sa Ti dari 🙂

  Páči sa mi

 5. Spätné upozornenie: Pripomienka, troll Trump a pár vecí | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

 6. Vyhlásenie Merkel-baby v súvislosti so zámerom neplniť Minské dohody kvôli vyzbrojeniu Ukrajiny citovať nemusím. Zaujímalo by ma, čo ju mohlo viesť k takémuto verejnému priznaniu (vrátane svojich “zásluh” a znevážnenia svojej osoby) a to aj z hľadiska možného načasovania?

  Liked by 1 person

 7. Ahoj Ori, chcel by som sa ťa opýtať ako to bude s hypotékami v blízkej dobe? Pokiaľ máme vedomosť o tom, že najväčšie banky momentálne padajú a čaká nás domino efekt pádu bank, aký spôsobom budú banky požadovať vyplácanie hypoték? Budú chcieť banky vyplatiť celú dlžnú sumu od klienta naraz a ihned alebo je tu možnosť, že banky odpustia klientovi časť dlhu? Je vhodné si v dnešnej dobe brat hypotéku na byt?

  Páči sa mi

 8. Spätné upozornenie: Otázky a odpovede č. 153 | Blog o verejnom živote a problémoch Slovenska

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s