Matelko z Hamelnu

Myslím si, že každý pozná legendu Krysára z Hamelnu, keď krysár najprv utopil potkanov v miestnej rieke a keď krysárovi nechceli vyhovieť, tak im ukradol deti. Našťastie Matelko nie je krysár, ale krysárova píšťalka, na ktorej „niekto“ zahral melódiu, primäla potkanov vyjsť na svetlo sveta a osláviť si svoje víťazstvo, a tak vo svojom opojení víťazstvom skočili z útesu. Inými slovami, tie oslavy boli ich pohrebným karom a toto zisťujú práve uprostred pádu, a na ich zúfalej situácií už nič nezmení ani prebiehajúci puč liberál-fašistov proti Matelkovi.Prečo sa nič nezmení?

Pretože len ten nevidí, čo sú zač, kto to vidieť nechce. Zoberme napríklad vyčíňanie SaS a „podarenej“ aktivistky v prezidentskom paláci. SaS teraz robí tak tvrdú opozičnú rétoriku, akú robí Smer-SD a čiastočne aj Hlas-SD a keby neboli do augusta 2022 súčasťou vládnej koalície a nebránili by predčasným voľbám, tak by som im aj veril. Ale reči ohľadom „my sme sa snažili zlepšiť situáciu, ale Matelko to či tamto“ vyznejú naprázdno, lebo vedeli prinajmenšom od roku 2016, že čo je on zač (kvôli jeho útokom na Bugára stroskotali koaličné rozhovory a vznikla vláda Fica, Danka a Bugára).

Podarená aktivistka teraz nadávala na súčasnú vládu za stav republiky, ale akosi médiá mlčia o tom, že bola to ona, ktorá sa sprotivila vôli občanov a zmarila dve referendá, t.j. urobila všetko preto, aby sa nastala súčasná situácia a prišla o poriadny kus svojej popularity.Čo sa stane ak puč bude úspešný?

Tak Matelko odkráča prakticky beztrestne a situácia doslova vybuchne do ich kolektívnej tváre. Ide totiž o to, že tak voliči, ako aj pučisti si myslia, že ak sa Matelko dostane mimo obraz, tak veci sa stanú okamžite lepšími, ale Matelko im určite nastražil pascu (je to blázon, ale nie hlupák) a voliči zas dostanú príučku.Akú príučku?

To, že ak sa niekto nezaujíma o politiku, tak politika sa začne zaujímať o neho, a toto bude pre mnohých mimoriadne nepríjemná záležitosť a to z toho dôvodu, že „podarená“ aktivistka určite vymenuje úradnícku vládu zloženú z progresívcov, slniečkárov a liberál-fašistov, ktorí namiesto toho, aby pomáhali pracujúcej väčšine, bude aktívne pretláčať protiľudské agendy anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne a jeho filiálky Svetového ekonomického fóra (WEF), t.j. veľmi rýchlo zistia, že Matelko nebol tou najhoršou vecou, ktorá sa nám mohla prihodiť. Toto samozrejme povedie k veľkému výbuchu veľmi rýchlo a k zopakovaniu situácie z 1989 t.j. mocní by nás zas opili rohlíkom.A čo sa stane, ak ten puč neprebehne, alebo bude neúspešný?

Tak napätie v spoločnosti bude rásť, ale o niečo pomalšie a rovnomernejšie s tým, že aj sedmospáči sa budú musieť prebudiť do reality. Hlavne, keď v USA zbavia moci Bidena a kongres.Ako sa zbavia Bidena a kongresu?

Nedávno som písal, že na ústavnom súde USA (SCOTUS) leží podanie, podľa ktorého SCOTUS môže zbaviť kongres právomoci za to, že nezačal vyšetrovať podozrenie z volebných podvodov do 10 dní od podania. Ak sa rozhodne v prospech obžaloby, tak armáde je umožnené konať a v podstate vyčistiť to tam od korupcie a prevziať nad vecami administratívu s tým, že neskôr SCOTUS môže vyniesť verdikt ohľadom prezidentských volieb 2020 a zbaviť Bidena moci.Čo by znamenalo takéto rozhodnutie SCOTUS pre nás?

Znamenalo by to, že bez ohľadu na to, či by bol puč proti Matelkovi úspešný, tak by to spôsobilo totálnu paniku v radoch liberál-fašistickej čvargy, lebo by pochopili, že prišli o ochrannú ruku pánka. Dodávam, že ochranná ruka pánka znamená aj bohaté financovanie rôznych médií a nevládnych organizácií a bez toho títo darmožráči, ktorí nenávidia vlastný národ, nemôžu existovať a musia sa začať živiť vlastnou prácou, čo je podľa mňa oveľa lepším trestom, než obesenie na najbližší kandeláber.

S pozdravom

Oracle 911Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

11 thoughts on “Matelko z Hamelnu

 1. Mimochodom prebehli prípravy na manipuláciu cez zahraničné hlasovanie lístkami. Minulí týždeň. Neviem detaily toho zákona ale tipujem že smerujú k PS.

  Preto sa v plnej miere aktivoval Sulík. Asi si myslia že PS-u (mimochodom jej liberáli sú nasáčkovaní všade možne po úradoch nielen vlády (mám to aj z interných informácií)) bude zariadené aby zo zahraničia prišlo 500 000 hlasov listami alebo čo.

  Liked by 3 people

 2. Aká bude nová agenda? Ak globálne má skončiť liberálny močiar, tak skončí aj jeho dielo. To znamená, že je koniec kapitalistickej spotrebnej agendy spôsobujúcej úpadok ľudského ducha – “život je na to, aby sme si ho užívali” ktorej plný rozbeh nastal sexuálnou revolúciou v 70.rokoch a končia aj štruktúry naviazané na temno (napr hollywood). Je možné odstrániť močiar a pokračovať v NWO? Jediný obraz, ktorý mi prichádza je z filmu Atlas mrakov – ľudia ako úplne zotročený pracovný nástroj slúžiaci elite. Kým na “užívanie si” a blahobyt ľudstvo poľahky naletelo, tak teraz majú čo pripravené? Či počítajú s tým, že ešte omámení pohodlným životom, sa dobrovoľne necháme digitálne zotročiť a potom nás už navedú kam treba? základ je založiť slučku. Stále však mám pocit, že časť informačného poľa chýba.

  Liked by 1 person

  • Veď to, vzhľadom na zákon času začína byť odpisovaný aj veľký inkvizítor aj veľký kombinátor.
   GP sa tím pádom rozpadne riadenie pomocou rozdeľuj a panuj. (raz sa prelieval systém z veľkého inkvizítora do kombinátora a potom späť) V minulosti nebol problém celé generácie podporovať aj veľmi nevyhraneného inkvizítora aj kombinátora.

   Teraz to prelievanie ide rýchlo a jeden fašizmus a jeho následky sa prejavujú prakticky skoro tak rýchlo ako ten druhý. Pričom obidve fašizmy môžu existovať len za podmienok davoelitarizmu.

   Liked by 5 people

 3. Komunálne voľby boli o Bratislave, kde rozhodovaciu právomoc získal Team Bratislava (Progresívne Slovensko, SaS).
  Keďže to prešlo v komunálnej úrovni, je čas to zrealizovať aj na úrovni celoštátnej.
  Buď až skrze predčasné voľby (nezáleží ako voliči volia, ale kto a na čiu objednávku “spočítava” hlasy), ak vládou do predčasných volieb bude poverená vláda navrhnutá terajším premiérom, alebo okamžite, ak tento návrh p-rezidentka nepodporí, a bude vymenovaná úradnícka vláda.
  Preto SaS spolu s Hlasom ako “opozícia” chcú odvolať celú vládu.
  Čo to pre Slovensko bude znamenať, si asi vieme všetci predstaviť.
  V tejto situácii, ak tomuto procesu bude vôľa a odvaha zabrániť, sa podľa mňa v tomto hlasovaní vytvorí voči tomuto návrhu paradoxná situačná opozícia: OĽaNO, Sme rodina, SMER SDS. Tu sa odhalí aj pravá tvár a chápanie procesov u Republiky a ĽSNS.
  Tá vôľa tomu zabrániť závisí od reálnej globálnej situácie a rozbehnutých procesov (rýchlosti prejavu v zákulisí dojednaných dohovorov) a ich dopadu (v čase) na náš štát, ktoré určujú, resp. podmieňujú plusy a mínusy pre Slovensko a slovenskú spoločnosť v prípade pripustenia takejto úradníckej vlády k moci. Všetci vieme, že úradnícka vláda je tá najhoršia vláda a koniec štátnosti Slovenska (na toto upozorňoval v závere svojho statusu k akcii LO I.Matovič). Z hľadiska budúcich očistných procesov je najlepšie, ak nimi bude zmätené to najhoršie, čo sa v slovenskej spoločnosti nachádza. Otázkou je, kedy k tomu dôjde, a teda, čo s tým úzko súvisí, koľko škôd a akých takáto vláda dokáže napáchať.
  Ak Matovič (Hegerova vláda) padne, zmena je blízko. Ak si na to musíme ešte počkať, tak úradnícka vláda nebude.

  Liked by 3 people

 4. Nie je to ich národ, ktorí nenávidia. Nenávidia Slovákov a všeobecne Slovanov. Tieto vši v kožuchu bude treba identifikovať a zbaviť ich občianstva. Tým sa ich škodlivá činnosť výrazne obmedzí. A ak sa budú musieť naozaj začať živiť prácou, problém bude vyriešený sám od seba. Nevedia robiť nič, a tak aj dopadnú.

  Liked by 2 people

 5. rada by som -s dovolenim vedela kto teraz piska na tej pistalke,kazdopadne chcem byt optimistka,mam tu 5 darovanych vnukov a vnucky,vdaka panu bohu dobrotivemu-pretoze ani to nie je samozrejmost

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s