Twitter Files

Elon Musk nedávno uverejnil dokumenty a korešpodenciu medzi zamestnancami Twitteru, vedením Demokratickej strany, FBI, CIA a niektorých ďalších tajných služieb. Podľa týchto dokumentov informácie z laptopu Huntera Bidena boli zámerne cenzurované nielen na príkaz vedenia Demokratickej strany, ale aj na príkaz tajných služieb, aby sa nezopakovala situácia z 2016 s tým, že cenzúru robili tak Facebook, ako aj Google spolu s korporátnymi médiami.

Prečo je to dôležité?

Pretože týmto nezákonne zasiahli do volebného procesu v 2020 a prinajmenšom môžu byť obvinení z protištátnej činnosti a v horšom z vlastizrady, keď sa potvrdí, že konali na príkaz zo zahraničia resp. v súčinnosti so zahraničnými entitami. To je jedna stránka vecí.

Druhou stránkou vecí je to, že toto nebude jediný prípad, keď sa sociálne siete vedome zaplietli do nelegálnych činností, a podozrievam ich aspoň z dvoch nelegálnych činností: covid cirkus so všetkým, čo k tomu patrí a poskytovanie platforiem pre pedofilov. Ten prvý bod je hádam jasný, lebo na rováši majú veci ako je umlčanie nekonformných expertov, podpora vakcín, podpora protiľudských opatrení atď. na príkaz mocenských skupín a štátnych orgánov. Ten druhý bod je obchod s deťmi, detskou pornografiou a iné služby pre pedofilov.

Čo sa stane, ak sa potvrdia moje podozrenia?

Už teraz majú americkí voliči na strednej a stredoľavej časti politického spektra problémy stráviť to, že ich podviedli a tí „konšpirační teoretici“ mali pravdu ohľadom obsahu zmieneného laptopu a aj toho, že Biden je na čínskych výplatných páskach (presnejšie na výplatných páskach čínskych komsomolcov), ale keď sa potvrdí napr. v marci alebo v apríli to, že sociálne siete nielen poskytli platformu pre pedofilov, ale časť financovania firiem bola zabezpečená práve cez ilegálne aktivity pedofilov (straty zaznamenal nielen Twitter a Facebook, ale tuším aj YouTube), tak tieto platformy to politicky neprežijú a možno ani ekonomicky. Preto podľa niektorých zdrojov Elon pretransformuje Twitter na platobnú platformu (však dajako musí využiť ten doge coin), ale ostatné sociálne siete môžu byť prevzaté resp. de facto zrušené.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

12 thoughts on “Twitter Files

    • Odpoveď na to či bude NWO.
     Pozri si 30 mesiacov Kovid hystérie, nie všetci podľahli tlaku, uskromnili sa, necestovali a neočkovali sa nemajú v sebe génovú terapiu. Viedol ich vnútorný hlas.
     Aj keď mnohí nečítajú knihy, ale majú morálku, vždy a načas k nim dorazí informácia, ktorú vidí srdcom a našepká, čo robiť.
     Ďalšie pokušenie. Ekonomická kríza.
     Treba sa zbaviť dlhov. Pohodlie. Nebyť pohodlný, ale vedieť zaťať zuby a robiť aj cez pot na prekážky, uspech sa dostaví. Nwo je pre pohodlných. Mať otvorenú myseľ a chápať ako funguje programovanie zo strany GP a vedieť to využiť, predvídať a otočiť pre svoje ciele. Oni tiež programujú vo fraktále.
     Opakovane som písal o fraktálnom usporiadaní v sociálnych supersystémoch. Funguje to neuveriteľne.
     Programovanie napríklad cez vzory je veľmi efektívne. Napriek efektivite má aj viacero “ale”. Kľúčový význam má PRAVDA. Tú netreba obhajovať. Obhajovať treba lož.
     Internet a elektronizácia mala pre veducu elitu býť nástrojom a pre človekov sa stal internet prostriedkom šírenia pravdy. Šírenie pravdy je energerticky málo náročné, ale šírenie lži je veľmi náročné. Kto klame si musí veľa pamätať.
     Takže nezúfajte. Vyzerá to zle, ale…

     Liked by 11 people

    • Celé NWO stroskotalo v tom momente, ako Trump bol zvolený v 2016 lebo za Hillary by sme mali atómovú vojnu a 8 rokov lockdownu, ale Trumpovo prezidentstvo núti ich tlačiť na pílu a následný odpor od davu zas likviduje celé NWO. Takže trocha optimizmu inak skončíš tam, kde nechceš…

     Liked by 6 people

    • Stačí sa len pozrieť inou optikou a uvidíš že ich NWO sa im zas až tak nedarí. Povedal by som že vôbec. Dostali sa totiž až na hranu a sami ľudia ich odmietajú. Ale NWO malo byť o dobrovoľnom založení si ohlávky. To sa ovšem hromadne nedeje a tým strojcovia NWO strácajú pôdu pod nohami. Po prvé prebúdzanie sa stalo masovým javom a podruhé, násilný akt zavedenia NWO ide priamo proti princípom zákonov vesmíru ukotvených v slobodnej vôli ľudí. Iste karma je zdarma a aj preto sme my ľudia dnes kde sme, lebo sme k tomu v minulosti sami prispeli. Ovšem siluácia sa radikálne otočila a strojcovia NWO si dobre uvedomujú že si hrajú s ohňom ktorý ich zmetie ako šváby ak by chceli niečo riešiť násilne a priamočiaro. Budú to teda skúšať manipuláciou a mediálnym masírovaním …. faktom ovšem je že maintreamové denníky všade vo svete dlhodobo upadajú a TV spravodajstvu verí čoraz menej ľudí resp. ho ani nepozerajú. A to nehovorím o stave, ale TRENDE. Toto je naša šanca, nie ich. Oni sa majú báť, nie my. Lebo s nami je PRAVDA.

     Liked by 5 people

     • S tým Doge si to zabil 🙂 Inak, moja obľúbená mena ktorú mám od začiatku a držím dlhodobo. Mnohí sa možno zasmejú ale ja mám svoje skúsenosti ktoré mi dávajú za pravdu. Mimochodom, ak nejaká mena dokonale vystihuje práve víziu Bitcoinu ako globálneho platobného nástroja, tak jedna z variant je rozhodne Dogecoin. Na rozdiel od samotného Bitcoinu ktorý sa na bežné platby vôbec nehodí. Je pritom jedno ako a prečo DOGE mena vznikla. Faktor času má svoje vlastné nástroje verifikácie. Bitcoin je však ideálny na niečo iné – bol prvý, priniesol revolúciu, stal sa ikonou aj uznaným etalónom a má tak plné právo ašpirovať na pozíciu digitálneho zlata ako prostriedku na ukladanie finančných rezerv. Možno raz, ako “safe heaven” namiesto Theteru, Čo je defacto zase len premalovaný fiat a podľa mnohých indikátorov aj niektorých analytikov podvodná schéma.

      Páči sa mi

 1. ..značke Elon sa velmi paci cinsky weechat – soc.a platobna siet v jednom ,plus dalsie vymozenosti, o ktorych mozu zapadne media iba snivat. Je evidentne, ze značka Elon sa snazi urobit zo socialnej siete twitter..nieco podobne..nieco co by sa mohlo pokojne vyjadriť aj sposobom ..ctrl+c….ctrl+v😉
  ..a pokiaľ ide o doge..mam pocit, ze to bude len zamienka odklonit pozornost od jeho milovaneho..X. Je posadnuty pismenom X. Mozno to bude prave nieco z tohto “kalibra”
  ..A pokiaľ si dobre spominam, Ori uz viackrat prezentoval novodobe platobne prostriedky, ktore zacinaju na X.😉

  Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s