Budíček

Nedávno uprostred amerického futbalu uprostred zápasu skolaboval hráč Damar Hamlin, ktorý je hráčom v lige NFL. Mal akútnu zástavu srdca a našťastie sa ho podarilo oživiť. Verejnosť dozvedela, že 26.12.2022 mal za sebou ďalšiu posilňovaciu dávku:

photo_2023-01-03_23-12-10

Samozrejme korporátne médiá tvrdia, že Damarova príhoda nie je dielom vakcíny:

photo_2023-01-05_01-08-16

Veď oficiálny naratív hovorí, že vakcíny sú bezpečné a myokarditída u detí, ktorá spôsobuje bolesti hrudníka je od klimatickej zmeny:

NotTheVaxx

 • Je vakcína bezpečná?
 • Áno, samozrejme.
 • Moja dcéra trpí bolesťami hrudníka.
 • Vaša dcéra má myokarditídu.
 • Čo spôsobilo tú myokarditídu?
 • Klimatická zmena.

A samozrejme v prípade zdravotných problémov a náhlych úmrtí je neslušné sa pýtať status vakcinácie trpiaceho:

NPCVaccineTalk

 • Môj kolega náhle zomrel.
 • To je hrozné, bol vakcinovaný?
 • To je neslušné sa pýtať!!
 • Chlape, chcel si vedieť či som vakcinovaný pred tým, než si ma pustil do toho poj€baného McDonaldu.

A to napriek štatistikám:

photo_2023-01-05_01-07-09

Do januára 2021 do dneška zomrelo 1101 na zastavenie srdca. V období 38 (1966-2004) rokov zomrelo na rôzne srdečné problémy 1101 atlétov mladších ako 35 rokov.

Za posledné dva roky zomrelo toľko atlétov ako za predchádzajúcich 38 rokov.

Nedávno na týchto stránkach prebehla diskusia ohľadom toho, či nebolo lepšie keby zločincov chytali za to, že nútili ľudí do očkovania a neriešilo by sa charakter covid vakcín lebo placebo efekt môže poškodiť očkovaných. Ja som na to povedal, že informácie sú vonku, šíria a pracujú a vendeta bude, a otázne je len, že kedy. Zdá sa, že ma život potvrdzuje.

S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať hrubé knihy (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

14 thoughts on “Budíček

 1. Udalosti tohto týždňa. Môj otec – očkovaný proti chrípke aj korone – ochorel. Teplota a hrdlo. Mojej mame to nešlo do hlavy, to nemôže byť chrípka. Ved sú očkovaní.
  Pán doktor povedali, že chrípka a má antibiotiká.
  Tak moja mama vyhodnotila, že ešte šťastie, že sa očkovali, inak by mal otec oveľa horší priebeh…

  Liked by 1 person

 2. “informácie sú vonku, šíria sa a pracujú”
  ..akurát nie v mainstreeme, takže väčšina, čo si to svinstvo nechala pichnúť naďalej žije v nevedomosti a vôbec si neuvedomujú, že sú chorlavejší a majú zdravotné problémy vďaka týmto injekciám. A informácie o umierajúcich zaočkovaných sa k nim nedostávajú, takže si myslím, že zatiaľ sa nič nemení.

  Páči sa mi

 3. Raz som pozeral dokument o poliakovy co deratizoval masokombinaty.Ako ich prikrmoval a ziskaval si ich doveru ako nasledovali jeho hlas az do dna ked im do zradla.pridal jed oni zrali a zrali aj ked uz kapali zrali dalej doverovali ale kedze potkan je inteligentne zviera skusene stare jedince nenaleteli tie musel.strielat vzduchovkov a stale nejaky prezili posledne chytal v iplnej tme na udicu a svihim ked bol zaber ho zbil o stenu.Ale naj zaujmavejsie bol,ze ked prisiel do dalsieho masolombinatu zacal od znovu ale odrazu potkany po pociatocnom osiali a dovere prestali spolupracovat.Zaver vdy par jedincov prezilo preslo k dalsej koloni a podalo informaciu o tom co bude a koloniu zachranili.Zaver ludia su ako potkany,ale bzdy par prezije rozpraba a vypocuju si ho ty ktori maju mozog a rozmyslaju,niesu obce a maji vlastny nazor.Preto metreba mlcat ale.hovorit ulozornovat a poukazovat na svinstva.

  Liked by 1 person

 4. Na budíček je už príliš neskoro, to akože má budík oznámiť, že ste mali byť pred hodinou na dôležitom stretnutí, v práci, v škole? Opichanci a ich príbuzní už majú iba možnosť zmierňovať následky svojho neuváženého až debilného činu do predčasného odchodu z tejto reality. 21 tisíc priznaných a už oficiálne médiami pertraktovaných nadbytočne umrlých dáva tomu jasný signál, že tu došlo k masakru a ako oni radi škatulkujú teroristickému aktu voči vlastnému národu a za to ich je čas náležite “odmeniť”.

  Páči sa mi

   • Ten autor Peter Pažitný, je autorom zajacovej reformy zdravotníctva. Narcis a liberál. Treba si vypočuť, čo vraví. Nie je to žiadna pozitívna správa. Vieme pre ktorý tábor robí…
    Jeho výsledky?
    1. Rešpektovanie experov a vedeckých poznatkov. Zavádzanie vedy do praxe, žiadne antibiotiká, lebo nepomáhajú a ďalej už ani netreba pokračovať…
    2. Politický leadership a aby sa nerobil chaos
    3. Silnejúca opozícia a dezinformačná kampaň je na vine.
    Je to podsunutá výzva nejsť na Ficove referendum.

    Pažitný je už dávno odkopaný odpísaný. Ja ho mám na rovnakej úrovni ako mimovládkárov.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s