Referendum, alebo “Ít ze bags end bi hepy”

Dnes ctený čitateľ skôr, ako napíšem ďalšie riadky Adelíne, mám pre priateľov a známych práve našich ctených čitateľov pár riadkov.

Kolektív VP SSSR, ktorého literatúru odporúčame ku vzhliadnutiu vo viacerých publikáciách hovoril o tom, že v rámci biblickej koncepcie zotročovania ľudstva pomocou technosféry založenej na úroku, sa ľudstvo dostane na rázcestie, kde budú svetové elity, reprezentované nie vládami štátov, ale zástupcami korporácií, chcieť nasledovné:

 • zníženie obyvateľstva na 2-3 mld obyvateľov
 • zníženie spotreby zdrojov, obmedzením ich dostupnosti
 • zníženie ekologickej záťaže deindustrializáciou a presunom ekologicky závadných technológií do vyhradených zón
 • zakonzervovanie niektorých zdrojov, znížením ich dostupnosti verejnosti
 • prerozdelenie zdrojov v prospech zlatej miliardy a jej vrchných vrstiev.

Samozrejme, v tomto momente náš ctený čitateľ musí zbystriť pozornosť, čo pre svätého Jána z Mathy chce Jox týmto povedať priateľom a známym cteného čitateľa. Ako svätý Tomáš, patrón murárov, skúsi Jox zostaviť z mozaikových tehličiek momentálny obraz, ktorý vidí, aj v súvislosti s horeuvedeným.

1. Neutíchanie konfliktov a ťahanie HDP najväčších štátov sveta na prvých priečkach predajom zbraní. https://www.statista.com/chart/18417/global-weapons-exports/

Konflikty, ako Ukrajina, Jemen, Rwanda a veľa ďalších. Inak tu ich nájdete na interaktívnej mape. https://www.cfr.org/global-conflict-tracker/

Zaujímavé, že cielia na Afriku a Slovanský svet. Čo vidí za tým okruh známych cteného čitateľa? A môže to mať súvis so znižovaním počtu obyvateľov Zeme?

2. Hladomor a epidémie. A poďme na tento bod. Hladomor, kde je ho najviac? A prečo práve v Afrike, kde je aj najviac horúcich konfliktov a kde sa vôbec “neočkovalo” a kovid nebol? Aký to má súvis?

https://www.concern.net/knowledge-hub/2022-global-hunger-index

Plus jedna maličkosť. Zoznam epidémií, pandémií a depopulácia severnej ameriky, naozaj to tam je tak nazvané. Prosím prečítajte si sami tu:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_epidemics

A čo vidí za tým okruh známych cteného čitateľa? A môže to mať súvis so znižovaním počtu obyvateľov Zeme?

3. Prvá a druhá svetová vojna a ich zásadný rozdiel

Zamysleli ste sa, v čom bol zásadný rozdiel, medzi týmito dvoma konfliktami? V prvej svetovej vojne boli v podstate, ako priamy následok dosiahnuté dva ciele.

22 miliónov mŕtvych

18 miliónov ranených

Tieto straty boli medzi najsilnejším a najlepšie geneticky vybaveným obyvateľstvom a ako následok týchto strašných udalostí, sa rozpadli veľké monarchie na menšie a lepšie z vonka riaditeľné štátne útvary, ktoré sa následne relatívne jednoducho zjednotili v Európe pod jednou myšlienkou, myšlienkou národného socializmu a nenávisti ku, podľa nacistov nečistým rasám, židom, cigánom a rusom (Slovanom).

Druhá svetová vojna, začala po zjednotení konglomerátu národného socializmu útokom na ZSSR. Celkové štatistiky udávajú, že v priamych bojových stretoch a ďalej na choroby vzniknuté nepriamo na základe tohto strašného konfliktu, našťastie neboli dosiahnuté celkové ciele vojny.

celkový počet mŕtvych 85 miliónov

celkový počet civilných obetí 55 milionov

Jedným z cieľov Drang nach Osten totiž bola likvidácia konkurenčnej koncepcie, vrátane jej bionosičov, teda ľudí, hlavne Ruských ľudí, ako aj zrovnanie so zemou kultúrnych pamiatok súvisiacich s touto odlišnou koncepciou. Preto toľko popráv celých dedín, miest, rodín.

A čo vidí za tým okruh známych cteného čitateľa? A môže to mať súvis so znižovaním počtu obyvateľov Zeme?

4. Zamyslel sa niekto, prečo má naraz Európa také vysoké ceny energií? Elektrina, plyn. Prečo sa tak tlačí na “zelenú dohodu” tlacenú Blackrockom, Vanguardom a Street corporation? Extrémne zvýšenie nákladov na základne potreby, obmedzenie obyvateľskej spotreby aj zákonmi, čo sa to deje?

Čo tak si vypočuť profesora Petra Staněka na týchto dvoch linkoch

https://ksb-csr.net/threads/prof-stanek.165/post-3609

Príspevok v téme ‘Prof. Stanek’ https://ksb-csr.net/threads/prof-stanek.165/post-4177

A možno si aj priatelia a známi cteného čitateľa urobia súvis, medzi zničením konkurencieschopnosti Európy, následnej deindustrializácie, obmedzenia spotreby zvyšnému obyvateľstvu. Ale prečo práve tu? Aj na to má profesor Staněk hypotézu.

Tam, kde prebehne deinduatrializácia a následná obnova prírody, bude najvhodnejšie miesto pre život, po predpokladaných geozmenách, no len za predpokladu, že “darmojedi” budú konzumovať málo.

A čo vidí za tým okruh známych cteného čitateľa? A môže to mať súvis so znižovaním počtu obyvateľov Zeme, deindustrializáciou a obnovou prírody na úkor počtu ľudí a spotreby?

5. Nechválne známa pandémia COVID. Lockdowny. Celonárodné špáranie. Vstrekovanie jedovatej génovej terapie. Zabíjanie neliečením.

https://akw.sk/velke-kovidove-klamstvo/

za všetky, len ten posledný článok PW a JL. A zasa, najvyššia miera vstrekovania génovej terapie Európa, SŠA a Britský Commonwealth. A čo vidí za tým okruh známych cteného čitateľa? A môže to mať súvis so znižovaním počtu obyvateľov Zeme, deindustrializáciou a obnovou prírody na úkor počtu ľudí a spotreby?

A Jox môže takto pokračovať ďalej, ale chcem cteného čitateľa predstaviť jednému smeru úvah.

V prípade, keď sú horeuvedené súvislosti nedostupné verejnosti, verejnosť sa bude čudovať a bude reagovať len na dôsledky, nie príčiny. No zmena rýchlosti a sily sociálneho času, je na našej strane. Preto, keď budete debatovať s Vašimi priateľmi a známymi, ctený čitateľ, odporúčam Vám, vziať horeuvedenú mozaiku, spolu s informáciou, že náš Anjel Apokalypsy Edo,

je členom World Economic Forum Klausa Švába, ktorého organizácia okrem iného, práve presadila v EU legalizáciu svinstva, ako prášok z cvrčkov.

https://eshop.mamechut.sk/chipsy-z-cvrckov-chilli/

Len Edo aj Klaus musia mať na pamäti, že popri cvrčkoch, sa dajú jesť aj Šváby. A práve preto sa Jox snažil vniesť trocha viac svetla do tej tmy, prečo Edo nekoná a podniky nám zatvárajú. A čo to bol za bordel ten kovid.

Preto, aby sme nepadli za obeť deindustrializácii, aby mali naše rodiny elektrickú energiu, plyn, benzín, naftu, potraviny, naše deti školy a lekárov, ktorí liečia, aby ste mohli vlastniť majetok, rozvíjať seba aj rodinu, táto cesta začína prvým krokom. Prísť na referendum a povedať ÁNO.

Totižto jeden zo zákonov, ktorý musí rešpektovať aj šváb na zožranie, aj Burla z fajzru je, že Boh dal človeku slobodnú vôľu. A ak sa vyjadríme, že nesúhlasíme, ich donútenia privolajú na nich Božie dopustenie. Preto referendum je cesta vyjadrenia priamej vôle Vás. Je to prvý krok.

Budeme čakať? Alebo ho urobíme a vezmeme zodpovednosť do vlastných rúk?

Jox

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

19 thoughts on “Referendum, alebo “Ít ze bags end bi hepy”

 1. Za všetkými vojnovými konfliktmi je ten istý kapitál s cieľom zisku, šírenia strachu a absolútnej moci, ktorá je pre tento kapitál nedosiahnuteľná.
  Tento kapitál nás strašil COVIDom neuspel, strašil hladom – úroda bola 1,5x väčšia ako po minulé roky, teraz strašil chladom a zima je najteplejšia za posledné desaťročia, nekončiacou sa vojnou na Ukrajine, aby mali HDP ako píše JOX.
  A spýtali ste sa kto nám pomáha? Odpoveďou je energia našich predkov. Preto pridajme sa k nim, poďakujme sa im a začnime konať.
  Heger povedal pravdu: https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/653609-heger-obvinil-podnikatelov-ze-za-vysoke-faktury-si-mozu-sami/ Kto z Vás sa ozval?
  Začnime riešiť veci ešte dnes – najlepšie ako k dnešnému dňu najlepšie vieme, len sa prosím nespoliehajte, že to niekto za nás (Vás) urobí. A keď zajtra budeme múdrejší – to je len dobre.
  Na zamyslenie:
  1. Pozrite sa na pamätníky z I. a II. svetovej vojny a zistíte, že v I.SV zahynulo podstatne viac našich predkov ako v II.SV. Média robia svoje.
  2. Lídri, keď pochopili pre aký kapitál pracujú, častokrát už boli pre tento kapitál nepotrební. Dejiny sa stále opakujú…
  3. Je to boj medzi hmotou a energiou. Duša je nesmrteľná a telo??
  Vzdelávajme sa, poznávajme a hľadajme pravdu.

  Liked by 6 people

  • “Je to boj medzi hmotou a energiou. Duša je nesmrteľná a telo??”
   Pritom to musí byť nie o boji, ale o harmónii matérie a ducha, pričom hmota a energia sú len dve podoby matérie.
   Telo je len skrze dušu avatárom ducha, pre pobyt na tejto Zemi v tomto živote potrebuje duch telo, no aby sa duch plne mohol prejaviť ako bohočlovek, treba mať vždy na pamäti, že “telo je chrám duše a duša je chrám Boha” – toho Boha, tej čiastočky v každom z nás, ktorú reprezentuje naše duchovné JA.

   Liked by 3 people

   • Referendum je len ďalší kamienok do konečného obrazu. Svoj postoj k realite vyjadril každý sám počas testovania, zatvárania a obmedzovania a následného očkovania a každý mal možnosť sa prejaviť.
    Keď si zavriem oči, vidím akoby divadelnú hru s rozdanymi úlohami, v ktorej si každý hral svoju rolu pocas celého Kovid predstavenia. Stupeň nadhľadu alias prebudenia sa dal overiť kontrolnými otázkami. Vieru vnímam ako 100% spoľahnutie sa na intuíciu oproti neviere a strachu. Akoby ten materiálny svet predstavoval pre neveriacich istotu a ten nemateriálny čistú fikciu a výmysly.
    To vnímanie sveta je tak individuálne, že konkrétny stimul je schopný prebudiť len určité množstvo ľudí.
    Čo sa týka referenda, je predpoklad, že ak tam niekto pôjde, dá ÁNO. Preto manipulácie pri sčítavaní sú takmer vylúčené. Manipulovať sa dá len kvórum, t.j. účasť.
    Ak tam pôjdu aj neprebudení, ich motivácia bude iná ako u prebudených. Preto ku každému svojou rečou sa prihovoriť.
    Ja som aj rodinou v 2015 bol na referende Aliancie za rodinu aj keď nás bolo dokopy len čosi okolo 1 milióna.
    https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Referendum_na_Slovensku_v_roku_2015
    Výsledok? Istambulský dohovor 3x neprešiel v ďalších rokoch.

    Liked by 2 people

 2. Dakujem Joxovi za vynikajuci clanok.

  Dovolim si uviest moj nazor na ulohu Eda:
  Edo nekona, lebo konat nevie, nema to v nature, on nie je ten typ, ktory by schopnostou konat ovplyva. A prave preto je tam, kde je. Nezabudnime kto ho instaloval do pozicie premiera. Bol to Matelko.
  Ako ministra financii som ho nepocul povedat jedinu vetu verejne (niezeby nehovoril, no vzdy posobil tak bezvyznamne, ze moje sluchove receptory sa vypli ked vzdy ked otvoril usta).
  Mociaru tato jeho “vlastnost” – nekonat – momentalne silne vyhovuje, pretoze to, co sa deje a to co autor popisuje je sposobene prave nekonanim “autorit” na konanie zvolenych. On tam nie je preto, aby aktivne podporoval agendu, on je tam preto, aby svojim nekonanim nielenze agende nebranil, ale doslova jej dlazdil cestu….

  Cize v kratkodobom hladisku situacia s Hegerom na cele statu mociaru vyhovuje, ale vzhladom na to, ze ho tam instalovala protistrana, sa tato situacia v konecnom dosledku obrati proti mociaru a Heger bude rad, ked sa mu coskoro podari stratit do zabudnutia…
  (hoci na zaklade informacii z ostatnych dvoch tlacoviek Smeru bude musiet skor velmi rychlo a velmi daleko utekat inak mu hrozi basa…)

  Páči sa mi

  • čiatenie bude ocividne pokračovať.

   @saxana s hviezdičkou. Bola to tapeta pavučka z o.z. zadôstojne slovensko, ktorý umyselne či neumyselne vypustil paru z protestov a začal to kuskovať potom, co sa toho chytili aj ostatní, ludia prestali chodit, lebo v tom prestali vidiet zmysel.
   Plus nebola tam vlastna myslienka, len pľutie na smer zo strany pavicka a tomu priestor nebudem davat
   2. pan Milan, Vam odporučam trocha schladnuť. Dve veci. V prvej vete napadnete autora a použijete typicky formulku, a asi bude zmazany aj môj prispevok, co je podprahovka na podvedomie autora, aby sa toho nechytal, inak bude za zlého…
   Plus guláš miesto.mozaiky, nacielene na tapetu. Nie, nepustim, máte pravdu, prispevok zmazany.
   Skusite jednu z tychto technik na mna znova, budete mat ban.

   Koniec hlasenia (nateraz) a administrujeme dalej. To je pre kolegov z druhej strany…

   Liked by 1 person

 3. Veľmi zaujímavé otázky, o to zaujímavejšie budú odpovede.
  O Afrike neviem vôbec nič, ak niekto by vedel, rada si doplním poznanie.
  Tí istí, ktorí stvorili človeka konzumného, tak aby si ochránili zroje planéty pre seba, potrebujú človeka konzumného eliminovať. A menej ľudí je ľahšie ovládateľných. A vlastne títo aj zapríčinili prvú a druhú svetovú vojnu. Rozprával o tom Bush v dokumente Veľká americká šou. Chceli sa stať vládcami sveta a potrebovali zničiť veľkolepú civilizáciu. Kým my sme sa tu navzájom zabíjali, oni tancovali.
  A prečo je potrebný nás priestor environmentálne stabilizovaný? Na to by som tiež rada poznala odpoveď.

  Páči sa mi

 4. Zaujimave, ze teraz elitam nase “zrutstvo” prirodnych zdrojov, najma bielej rasy, ktora je na odpis. Niektori badatelia exopolitiky ako napr. dr. MIchael Salla tvrdi, ze v 50.rokoch prislo k radam nastev ETs, ktore nam ponukli radu zelenych a k prirode setrnych technologii. Preco ich neprijali? Lebo neponukli zbrane. A k tej Afrike…niekedy neviem co vlastne sa tam deje…niektori pisu, ze elity sa snazia o znizenie jej populacie zas inde ze jej pocty chcu navysovat kvoli tomu aby sluzili ako zbran voci bielym. Kde je pravda?

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s