Padli rozhodnutia

Pred nedávnom som písal, že na americkom ústavnom súde je podanie, ktoré, ak bude úspešné, tak zbaví moci nielen celý kongres, ale aj Bidena a Harris kvôli tomu, že ústavné a volebné práva Američanov boli pošliapané, lebo neprešetrili podozrenia z volebného podvodu. Lenže sudcom bolo vyhrážané a asi aj preto tí, ktorí robia rozhodnutia, si vybrali iný scenár odpisu a kvôli tomuto bolo zverejnené také odôvodnenie rozhodnutia, ktoré bolo zverejnené.

Čo je v tom rozhodnutí?

Podanie bolo zamietnuté, ale odôvodnenie je pre americký kongres, t.j. pre senátorov a snemovňu reprezentantov likvidačné, lebo v ňom hovorí, že „kongresmani majú suverénnu imunitu“ a „prísaha na ústavu je nezáväzná“. Inými slovami, už z princípu ich rozhodnutia nie sú v súlade s ústavou republiky USA, ale je tu 6. bod ústavy republiky, podľa ktorého každé finančné rozhodnutie kongresu MUSÍ byť v súlade s ústavou republiky, inak je to neplatné. A toto by asi aj zapadlo prachom, keby tu nebola potreba navýšenia dlhového stropu federálnej vlády, čo je prakticky za rohom (tuším do 20.01.2023 to musia schváliť).

Ďalšou vecou je to, že v kongrese je návrh zákona, ktorý ruší daňový úrad. Dodávam, že v roku 1913 daňový úrad (IRS) a centrálna banka USA (FED) vznikli protiústavne, t.j. ak tento zákon prejde, tak federálna vláda prakticky nebude mať príjmy. Predpokladám, že mnohým kongresmanom z oboch komôr bude zle od žalúdka, keď sa dozvedia, že nemôžu navýšiť dlhový strop republiky a v podstate sa zišli naposledy (posledné prerušenie schôdze) pretože korporácia, ktorá poskytuje služby federálnej vlády je efektívne bankrot, lebo nemá príjmy.

Čo je ďalšie rozhodnutie?

To je prosím vás to, že sa poukáže na protinárodnú a protiľudskú činnosť Bidena a jeho administratívy, lebo nielen zakázal plynové sporáky ako zdravotné riziko, ktoré predstavujú (áno, čítate dobre), ale aj za to, že tajné dokumenty necháva všade, t.j. prinajmenšom k nim majú prístup nepovolané osoby a v horšom sa dá obviniť a zatknúť ho za špionáž, čo sa asi aj udeje kvôli vyčíňaniu jeho syna Huntera.

Čo sa udeje?

Ak mám pravdu (a priznávam, je to jedno veľké „ak“, lebo veľa vecí sa môže prihodiť), tak federálna vláda, ktorá je momentálne korporáciou, bude rozpustená, lebo podľa chýrov, ak 20.01.2023 korporácia nebude mať hlavu (podľa všetkého nebude mať, lebo kongres bude vyradený kvôli rozhodnutiu amerického ÚS, Biden za mrežami a Kamala Harris nie je rodeným občanom USA republiky, t.j. nemôže prijať post prezidenta), tak podľa interných predpisov MUSÍ byť rozpustená. Toto bude znamenať v praxi to, že musia nastúpiť ozbrojené sily a prevziať niektoré (ak nie všetky) funkcie federálnej vlády a dostáva sa k moci. Toto bude znamenať aj to, že FEDom vydávané nehotovostné obeživo, ktoré je známe ako US$, sa stane bezcenným, lebo dlhopisy a dlhové inštrumenty, ktoré sú v jeho základoch, patria entite, ktorá zanikla. Čo ale znamená aj to, že bude odstrelená aj derivátová bublina, lebo US dlhopisy sú buď v ich základoch, alebo sú denominované v US$ s tým, že deriváty sú často mimo súvah finančných inštitúcií (to znamená, že takpovediac v jeden deň bude striebro stáť 6 US$ a druhý deň to bude 600 US$ na finančných trhoch, pričom podobne sa budú správať aj niektoré kryptomeny). Dodávam dve veci: jedna je to, že existuje inštrument Eurodolar, ktorý sa zakladá na US dlhopisoch, t.j. ak pôjde US$, tak pôjde aj € (otázka je len ako rýchlo, aj keď mince a bankovky budú v obehu dosť dlho) a druhá vec je to, že FED ako entita zanikne, lebo zanikla korporácia, ktorú má obsluhovať (otázna je v tomto prípade zas len rýchlosť likvidácie).

Čo sa udeje po tomto u nás?

Liberál-fašisti a ostatní poskokovia anglo-amerického močiara ani nepochopia, čo sa deje, resp. nielen preto, že je to pre nich z ideologických dôvodov nepredstaviteľné, ale aj kvôli tomu, že na to nie sú vybavení. To znamená, že ak mám pravdu, tak 21.01.2023 budú skúšať svoje volebné podvody v tej viere, že ich pánko zachráni a dobre ich zaplatí. Lenže po 20.01.2023 ich pánko nielen nebude chcieť platiť a zachraňovať, ale už ani môcť, a bude zábavné sledovať tú paniku, ktorá u nich bude prepukať, keď im dôjde, čo sa deje.

S pozdravom

Oracle 911

PS: Hovorím vyslovene o nehotovostnom obežive, lebo hotovosť vo forme bankoviek a mincí bude mať dosť dlho hodnotu a bude v obehu.

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

14 thoughts on “Padli rozhodnutia

  1. Tak dúfam že je to pravda,lebo nejasných informácii je ako maku…aj klonov vraj…nikto ( vraj ) nie je orginál…človeka to aj znechucuje…vidíš 2 fotky Bidenov a naozaj sú akosi rozdielny….a nikto nič nepovie….celé zle….ale po týchto informáciach asi dobre….myslím..

    Páči sa mi

  2. Mňa na tom celom teší to, že všetky vklady kdekade v bankách a aj daňových rajoch sú de facto v dolároch, ale nie sú hotovosťou. Podľa toho, čo píšeš, by sa mali tieto vklady vlastne vynulovať ako nekryté, resp. kryté ničím. Takže mnohým korupčníkom a zlodejom klepnú zuby naprázdno. A keď budú musieť utiecť za to, čo tu porobili za bakšiš Západu, tak môžu ísť tak umývať záchody.

    Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s