Pripomienky, upozornenie a Davos

Prvá a najdôležitejšia pripomienka je to, že 21.01.2023 je referendum, ja s najbližšou rodinou idem voliť a ak môžete skúste prehovoriť ďalších.

Druhá pripomienka je to, že 22.01.2023 o 23:59 je uzávierka do aktuálneho kola rubriky Otázky a Odpovede, otázky môžete klásť tu alebo ak ste predplatiteľ na mojich Patreon stránkach či teoreticky na mojich Ko-Fi stránkach. Inde o to, že nebudem prehľadávať celé diskusie kvôli otázkam t.j. otázky klásť tam, kde sa odkazuje inak ich totálne ignorujem.

Upozornenie: zajtrajšia téma bude pre silné žalúdky a nervy, a preto budem zverejňovať okolo druhej v poobede aby to bolo dve hodiny po obede.

Davos: Tí majú problémy lebo cca polovica pozvaných sa neukázala, Soros neprišiel, pôvodne ani Klaus nemal prísť, korporátne médiá ich snažia chrániť, strážila ich armáda žoldnierov, piloti na plnú hubu povedali, že účastníci chcú len nevakcinovaných pilotov a mažú dôkazový materiál zo svojich stránok:

2030WEF

Vitajte v 2030. Nevlastním nič, nemám súkromie a život nebol nikdy lepší

S pozdravom

Oracle 911

 

Výzva: prosím začnite čítať knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod: Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.

15 thoughts on “Pripomienky, upozornenie a Davos

 1. Dnes som bol v Bratislave, cestou a ani v hlavnom meste žiadna informácia o referende, ani pred palácom, ani pred starým a novým parlamentom, ani na plote bez stavebného povolenia SŠA, jednoducho nikde.
  Pre celú tú háveď: opozíciu a aj poverenú koalíciu sú to len drobné (8 miliónov eur na referendum), lebo skutočné peniaze počítajú v miliardách eur a tam už musia držať spolu.
  A národ im stále verí… Ale dokedy?

  Páči sa mi

 2. Ľudia volia toho, kto sa najviac pretŕča na obrazovke. Preto sú v každej politickej diskusii pečení-varení trapkovia z OĽANO, Šeliga alebo Verona. Aby neupadli do zaslúženého zabudnutia. Ich majiteľ ich zatiaľ potrebuje.

  Páči sa mi

 3. Ešte jedna pikoška ktorú povedali v rádiu. Každá nová rekonštruovaná vláda má zase nárok otvoriť dlhový strop tj. môže zase šafáriť. Tak nejako som rozumel hlavný odkaz. Takže vláda ktorá by vládla 2 roky a dosiahla by strop, tak po rekonštrukcii by mala zase nárok na otvorenie stropu. Detaily som nezachytil len celkovú myšlienku tohto “perpeetum mobile” na peniaze. Ten matelko je fakt koumák 🙂

  Liked by 1 person

 4. Otázka: Poprosil by som tu prítomných diskutujúcich. Mohli by ste si spomenúť či sa posledný septembrový, alebo prvý oktôbrový týždeň v roku 2022 neudiala nejaká “politická rošáda”, či už priamo len u nás, alebo ako reakcia na dianie u našich susedov?

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s